Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 48 λεπτά , andrianni είπε:

@elenakii22 υπομονή για το φύλο! Έχεις αγωνία; καλά να είναι βέβαια αλλά είναι ωραιο να ξερεις κ τι περιμένεις! Δεν πιστευω να μη θέλετε να το μάθετε! Εγώ το είχα μάθει πριν την αυχενική! Παντως είστε πολύ γουρλίδικες!!! Εχει μεγαλώσει το πινακάκι επιτέλους! Κ με τετοιες συμβουλές που δίνετε λογικο!!!

ενταξει δεν εχουμε αγωνια γτ δεν προτιμάμε κατι περισσοτερο!απλα ετσι να δουμε αν θα βαψουμε το δωμάτιο που ειναι ροζ !χαχα

πρίν από 32 λεπτά , orianna είπε:

κοριτσια πρωτον εχουμε ευχαριστα μην καθεστε και ασχολειστε με εκτρωσεις...ο κυριοτερος λογος ειναι οτι ειναι πολυυυυυ μεγαλη κουβεντα και επισης καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη...το σεξ πλεον ξεκιναει απο τα 15..ποσες εχουν το μυαλο στα 15 να παρουν προφυλαξεις.θα πει και το αγορι καποια στιγμη "ελα να δοκιμασουμε μωρε να δουμε πως θα ειναι εχει αλλη αισθηση χωρις ειναι πιο ωραιο"και τα σχετικα...φυσικα αλλιως απανταει καποια στα 18 και αλλιως στα 30.εγω προσωπικα ειμαι ευχαριστημενη που δεν μου συνεβει ποτε η στραβη γτ ειναι μια φοβερα δυσκολη αποφαση που οτι κι αν επιλεξεις θα σε ακολουθει για παντα.

λοιπον εγω εκανα τεστ σημερα 2 μερες πριν τη περιοδο και φυσικα βγηκε αρνητικο.οποτε παμε για τον αλλο μηνα.το προβλημα που εχω ομως ειναι οτι σημερα εχω κατι εκκρισεις.λευκες μυξες κοριτσια μου...σαν τα υγρα τον γονιμων αλλα σε λευκο κολλωδες.δεν της ξαναειχα.να ειναι μυκητες που δεν εφυγαν???? δεν εχω τσουξιμο η φαγουρα και μυριζουν σαν τα υγρα μου.κκαι δεν ειναι κομματια αλλα περισσοτερο σαν το  σπερμα μοιαζει...αλλα δεν ειναι γτ δεν ειχαμε επαφη...και τα ουρα μου μου φαινονται θολα και εχουν νομιζω διαφορετικη μυρωδια...σαν λιβανι κατι...χαχαχχαχα σας τρελανα?

εγω τα ειχα παντα πριν την περιοδο...ευχομαι να ειναι απο εγκυμοσυνη!!!

@orianna @Ungry girl εγω ειμαι στις εξαιρεσεις με τα αχναθετικα!!!εμενα δεν εγινε ποτε σκουρο το τεστ!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 27 λεπτά , Vana87 είπε:

Σταλλιτσα μου συγχαρητηρια!! 

Κοπελες απο κύπρο τα χημεία είναι ανοιχτα και απόγευμα;

Από ότι ξέρω ναι αν και έχει χρόνια να το ψάξω αλλά.απο ότι θυμάμαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , orianna είπε:

κοριτσι πριν λιγο εκανα ενα τεστ ωορρηξιας...σε δυο μερες περιμενω περιοδο και εχει γραμμη το τεστ. αυριο μεθαυριο υπαρχει περιπτωση να κανω ωορρηξια?? προφανως οχι...αυτο σου εξηγω... το τεστ που εκανες εχει ανιχνευσει καποια ποσοτητα της ορμονης..αλλα πρεπει να ανεβει κι αλλο. το ποτε θα ανεβει δεν το ξερει κανεις. θα το μαθεις πρωτη εσυ οταν δεις ιδια γραμμη.οταν δεις ιδια γραμμη  τοτε θα περιμενεις οτι θα κανεις ωορρηξια. στα εξηγω ετσι μην μπερδευτεις και σταματησεις τις επαφες..μεχρι να γινει εντονη η γραμμη και 3 μερες μετα απο αυτο θα κανεις επαφες...οποτε ειναι αυτο..αυριο μεθαυριο σε 5 μερες...εγω λεω θα σου βγει θετικο σε 4 μερεςς...

οχι καλα κανεις και τα λες εδω δεν ηξερα βασικα πραγμματα χαχχαχα

ναι δεν ειπα το αντιθετο απλα τον ιουλιο που ειχα κανει τεστ απο την 8-13 μερα δεν φενοταν καμια γραμμη ουτε καν λιγο και ετσι σκευτικα μηπως τον ιουλιο δεν εκανα οωρριξια..\το οτι ειδα τη γραμμη με ενθουσιασε δεν υπαρχει περιπτωση να σταματησω τις επαφες και φυσικα θα συνεχισω να κανω τα τεστ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, stalitsa82 είπε:

Έκανα !!!!!

 

347 ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Ακόμα δεν το πιστεύω! Χαρά συγκρατημένη και το απόγευμα θα μιλήσω με τον γιατρό μου! Αχ κορίτσια εύχομαι σε όλες πολύ σύντομα τα ευχάριστα αυτά!!!!

Μπράβοοοο @stalitsa82

Είπαμε το στήθος όταν πονάει πολύ είναι στάνταρ εγκυμοσύνη! Αλλά δεν το έχουν όλες. 

Άντε ευχάριστα και στις υπόλοιπες  της παρέας!


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

ενταξει δεν εχουμε αγωνια γτ δεν προτιμάμε κατι περισσοτερο!απλα ετσι να δουμε αν θα βαψουμε το δωμάτιο που ειναι ροζ !χαχα

εγω τα ειχα παντα πριν την περιοδο...ευχομαι να ειναι απο εγκυμοσυνη!!!

@orianna @Ungry girl εγω ειμαι στις εξαιρεσεις με τα αχναθετικα!!!εμενα δεν εγινε ποτε σκουρο το τεστ!!!

αρα και το λιγο στην δικια σου περιπτωση ηταν θετικο θα κανω και τις επομενες μερες και θα φανει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

ενταξει δεν εχουμε αγωνια γτ δεν προτιμάμε κατι περισσοτερο!απλα ετσι να δουμε αν θα βαψουμε το δωμάτιο που ειναι ροζ !χαχα

εγω τα ειχα παντα πριν την περιοδο...ευχομαι να ειναι απο εγκυμοσυνη!!!

@orianna @Ungry girl εγω ειμαι στις εξαιρεσεις με τα αχναθετικα!!!εμενα δεν εγινε ποτε σκουρο το τεστ!!!

λαθος...εγινε... οταν εμεινες εγκυος...χαχαχαχα


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , orianna είπε:

 

 

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Κοιτα ειναι νωρις ακομα για τεστ εγκυμοσυνης αρα δεν ειναι σιγουρο οτι δεν εισαι και οτι δεν εχεις ξαναδει τετοια υγρα εσυ που τα παρατηρεις ειναι θετικο σημαδι.απο την αλλη παντα υπαρχει η πρωτη φορα συμβαινει να μας μπερδευουν τα συμπτωματα αυτα! 

καλησπερα σας κοριτσια ειμαι καινουριο μελος στη παρεα σας προσπαθω με τον αντρα μου για παιδακι αρκετα χρονια υπαρχει προβληματακι στο σπερμα το μηνα αυτο συγκεκριμενα στις 4/8 επισκεφθηκα το γυναικολογο μ για το ετησιο τσεκ απ τον ρωτησα για την ωοριξια μ κ μ ειπε πως ειχε ηδη συμβει κ οτι εβλεπε υγρο στο δουγλασιο προφανως την προηγουμενη μερα να ειχα τωρα περιοδο ποτε περιμενω γτ εχω μπερδευτει?εχω καθυστεριση η κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

οχι καλα κανεις και τα λες εδω δεν ηξερα βασικα πραγμματα χαχχαχα

ναι δεν ειπα το αντιθετο απλα τον ιουλιο που ειχα κανει τεστ απο την 8-13 μερα δεν φενοταν καμια γραμμη ουτε καν λιγο και ετσι σκευτικα μηπως τον ιουλιο δεν εκανα οωρριξια..\το οτι ειδα τη γραμμη με ενθουσιασε δεν υπαρχει περιπτωση να σταματησω τις επαφες και φυσικα θα συνεχισω να κανω τα τεστ

Θα το καταλάβεις όταν γίνει θετικό.Θα είναι ίδια η γραμμή ή πιο έντονη του αποτελέσματος!!Σττς οδηγίες απ αυτά που πήρα έλεγε ότι δεν συγκρίνουμε τα τεστ μεταξύ τους.Θα κοιτάς μόννο τις γραμμούλες από το τεστ που κάνεις.Καλή επιτυχίααααα:)!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marillia είπε:

Θα το καταλάβεις όταν γίνει θετικό.Θα είναι ίδια η γραμμή ή πιο έντονη του αποτελέσματος!!Σττς οδηγίες απ αυτά που πήρα έλεγε ότι δεν συγκρίνουμε τα τεστ μεταξύ τους.Θα κοιτάς μόννο τις γραμμούλες από το τεστ που κάνεις.Καλή επιτυχίααααα:)!!

αα ναι ουτος η αλλος το πεταξα το αλλο θα κανω τωρα οταν με ξανα πιασει κατουριμα χαχαχαχα..ευχαριστωωω και σε εσενα εσυ σε τι φαση εισαι τωρα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , argyrw@ είπε:

καλησπερα σας κοριτσια ειμαι καινουριο μελος στη παρεα σας προσπαθω με τον αντρα μου για παιδακι αρκετα χρονια υπαρχει προβληματακι στο σπερμα το μηνα αυτο συγκεκριμενα στις 4/8 επισκεφθηκα το γυναικολογο μ για το ετησιο τσεκ απ τον ρωτησα για την ωοριξια μ κ μ ειπε πως ειχε ηδη συμβει κ οτι εβλεπε υγρο στο δουγλασιο προφανως την προηγουμενη μερα να ειχα τωρα περιοδο ποτε περιμενω γτ εχω μπερδευτει?εχω καθυστεριση η κανω λαθος?

Καλωσόρισεςςς!!Εχω τη εντύπωση ότι αυτό το υγρό είναι από τη ωορρηξία σου.Σημαίνει ότι έχει γίνει ωορρηξία πριν λίγες μέρες και έχει μείνει υπόλειμμα.Μου χει τύχει και μένα αυτό!!Με το καλό να ρθει εγκυμοσύνη!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elenakii22 είπε:

ενταξει δεν εχουμε αγωνια γτ δεν προτιμάμε κατι περισσοτερο!απλα ετσι να δουμε αν θα βαψουμε το δωμάτιο που ειναι ροζ !χαχα

εγω τα ειχα παντα πριν την περιοδο...ευχομαι να ειναι απο εγκυμοσυνη!!!

@orianna @Ungry girl εγω ειμαι στις εξαιρεσεις με τα αχναθετικα!!!εμενα δεν εγινε ποτε σκουρο το τεστ!!!

Χα χα εμενα σε οσες φιλες μου τους ειπαν στην αυχενικη για κοριτσι τελικα ηταν αγορι!!!!!! Μιας της ειχαν κανει δωρο κ ρουχαλακια ροζ πριν την επιπεδου οπου διαπιστωθηκε κ το αλλο ποδαρακι!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

αα ναι ουτος η αλλος το πεταξα το αλλο θα κανω τωρα οταν με ξανα πιασει κατουριμα χαχαχαχα..ευχαριστωωω και σε εσενα εσυ σε τι φαση εισαι τωρα?

Και γω είχα κάνει 4 τεστάκια και μετά είδα θετικό.Θετικό είδα τη 15 μέρα.Τώρα στην αναμονή!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

αρα και το λιγο στην δικια σου περιπτωση ηταν θετικο θα κανω και τις επομενες μερες και θα φανει

θα ανεβασω φωτο στο προφιλ μου τα τεστ ωορρηξιας μου μπες να τα δεις..

πρίν από 7 λεπτά , orianna είπε:

λαθος...εγινε... οταν εμεινες εγκυος...χαχαχαχα

οχι καλα στο ειπα...λευκα υγρα ειχα πριν την περιοδο...παχυρευστα πολυ...εκαναν κ μπαλιτσες...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...