Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , argyrw@ είπε:

 

καλησπερα σας κοριτσια ειμαι καινουριο μελος στη παρεα σας προσπαθω με τον αντρα μου για παιδακι αρκετα χρονια υπαρχει προβληματακι στο σπερμα το μηνα αυτο συγκεκριμενα στις 4/8 επισκεφθηκα το γυναικολογο μ για το ετησιο τσεκ απ τον ρωτησα για την ωοριξια μ κ μ ειπε πως ειχε ηδη συμβει κ οτι εβλεπε υγρο στο δουγλασιο προφανως την προηγουμενη μερα να ειχα τωρα περιοδο ποτε περιμενω γτ εχω μπερδευτει?εχω καθυστεριση η κανω λαθος?

Καλως ορισες καλο ειναι να περιμενεις μια δυο μερες ακομα δεν εχεις ακομα σιγουρα καθηστερηση.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , argyrw@ είπε:

μηνα αυτο συγκεκριμενα στις 4/8 επισκεφθηκα το γυναικολογο μ για το ετησιο τσεκ απ τον ρωτησα για την ωοριξια μ κ μ ειπε πως ειχε ηδη

Πιστεύω είσαι σήμερα με καθυστέρηση!!Κάνε ένα τεστάκι αν έχεις!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , argyrw@ είπε:

 

καλησπερα σας κοριτσια ειμαι καινουριο μελος στη παρεα σας προσπαθω με τον αντρα μου για παιδακι αρκετα χρονια υπαρχει προβληματακι στο σπερμα το μηνα αυτο συγκεκριμενα στις 4/8 επισκεφθηκα το γυναικολογο μ για το ετησιο τσεκ απ τον ρωτησα για την ωοριξια μ κ μ ειπε πως ειχε ηδη συμβει κ οτι εβλεπε υγρο στο δουγλασιο προφανως την προηγουμενη μερα να ειχα τωρα περιοδο ποτε περιμενω γτ εχω μπερδευτει?εχω καθυστεριση η κανω λαθος?

το πολυ 16 μερες απο την ωορρηξια ερχεται η περιοδος.για σιγουρια να περιμενεις αλλες δυο μερες..δευτερα μπορεις να κανεις χοριακη η τεστ..


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , argyrw@ είπε:

 

καλησπερα σας κοριτσια ειμαι καινουριο μελος στη παρεα σας προσπαθω με τον αντρα μου για παιδακι αρκετα χρονια υπαρχει προβληματακι στο σπερμα το μηνα αυτο συγκεκριμενα στις 4/8 επισκεφθηκα το γυναικολογο μ για το ετησιο τσεκ απ τον ρωτησα για την ωοριξια μ κ μ ειπε πως ειχε ηδη συμβει κ οτι εβλεπε υγρο στο δουγλασιο προφανως την προηγουμενη μερα να ειχα τωρα περιοδο ποτε περιμενω γτ εχω μπερδευτει?εχω καθυστεριση η κανω λαθος?

Καλωςηρθες! Αν ειχες ωορρηξια την προηγουμενη λογικα εχεις καθυστερηση.νιωθεις κατι?πονους περιοδου πρησμενο στηθος? Αν εχεις τεστ κανε αυριο το πρωι ενα! 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , elenakii22 είπε:

θα ανεβασω φωτο στο προφιλ μου τα τεστ ωορρηξιας μου μπες να τα δεις..

οχι καλα στο ειπα...λευκα υγρα ειχα πριν την περιοδο...παχυρευστα πολυ...εκαναν κ μπαλιτσες...

βρε ελενακι για την γραμμη λεω...λες εντονη δεν εγινε ποτε...και σου λεω λαθοςεγινε οταν εμεινες εγκυος δεν εκανες μετα  ωορρηξιας και σου βγηκε εντονη η γραμμη επειδη ειχε ανεβει και η lh?


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εχω λευκά πριν την περίοδο αλλά στην εγκυμοσύνη τα είχα μια δυο μέρες μετά τη καθυστέρηση και ηταν πιο έντονα .λένε ότι είναι σημάδια αλλά και πάλι και αυτό είναι το ίδιο με τη περίοδο

Ελενάκι κανένα ένστικτο για το τι θα είναι;εγώ ειχα ένστικτο από τη μέρα που έκανα το τεστ ότι είναι γιος 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , orianna είπε:

βρε ελενακι για την γραμμη λεω...λες εντονη δεν εγινε ποτε...και σου λεω λαθοςεγινε οταν εμεινες εγκυος δεν εκανες μετα  ωορρηξιας και σου βγηκε εντονη η γραμμη επειδη ειχε ανεβει και η lh?

χαχα!ναι!!που το θυμήθηκες!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, rozoulini είπε:

Κι εγώ εχω λευκά πριν την περίοδο αλλά στην εγκυμοσύνη τα είχα μια δυο μέρες μετά τη καθυστέρηση και ηταν πιο έντονα .λένε ότι είναι σημάδια αλλά και πάλι και αυτό είναι το ίδιο με τη περίοδο

Ελενάκι κανένα ένστικτο για το τι θα είναι;εγώ ειχα ένστικτο από τη μέρα που έκανα το τεστ ότι είναι γιος 

μπααα..κανενα...μια ελεγα κοριτσι μια αγορι...η μανα μου πιστεύει κοριτσι...

@Ungry girl τα ανέβασα..δε ξερω αν φαινεται καλα παντως!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπάρχουν τα κλασσικά συμπτώματα αν είναι κόρη η γιος που λένε οι παλιοί .προσωπικά δεν τα πιστεύω

Ένα από αυτά είναι αν το πρόσωπο έχει σπυράκια η καθάρισε χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

μπααα..κανενα...μια ελεγα κοριτσι μια αγορι...η μανα μου πιστεύει κοριτσι...

@Ungry girl τα ανέβασα..δε ξερω αν φαινεται καλα παντως!!!

που θα την βρω ? μπικα στο προφιλ σου αλλα δεν ξερω που να πατησω?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, stalitsa82 είπε:

Έκανα !!!!!

 

347 ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

Ακόμα δεν το πιστεύω! Χαρά συγκρατημένη και το απόγευμα θα μιλήσω με τον γιατρό μου! Αχ κορίτσια εύχομαι σε όλες πολύ σύντομα τα ευχάριστα αυτά!!!!

Mπράβο βρε κορίτσι μου!!! Πολύ χαίρομαι για σένα!! Ολα καλά να σου πάνε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

χαχα!ναι!!που το θυμήθηκες!!!

Η @orianna που το θυμηθηκε??ολα τα θυμαται!ασε σιγουρα θα εκανε κανενα τεστακι τωρα πουπεριμενει να μην ερθει η περιοδος να δει αν ανεβηκε η lh οπως σε εσενα!χαχαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...