Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο. Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

 

Τώρα ντάξει Δεν την αναστατωνω για το υποθετο.. Μπορεί όντως ν μη το έβαλα πολύ μέσα.. είχε ένα έμβολο που το έβαζε..Αλλά μέχρι Ν μπει πόνεσα..Κ έμεινε ο πόνος.. Θ Την πάρω οπότε αύριο πρωί ενα τηλέφωνο.. 

Μαλλον ειναι στεγνος ο κολπος αου και για αυτο ζοριστηκες... Αν εχεις χρησιμοποιησει ποτε ταμπον θα καταλάβεις τι εννοω... Παρτην ομως ενα τηλεφωνακι να το ξερει μηπως και σου δωσει τιποτα αλλο!!!! 

Καλημερα κιολας!!!!!! Μετραω επισημα 1 μερα καθυστερησης και εχω πειστεί πως μαλλον δεν θα ερθει μιας και δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑ της!!!!! Τι κανετε κοριτσια??? 

 

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

καλημερα σε ολες!!

@anemoni1989 ολο το φορουμ συσωμο πανηγυιζει για την πρωτη σου μερα καθυστερησης! αντε πηγαινε τωρα να παρεις κ ενα τεστακι καλο μου! χιχι

@oneira_glyka παντως μην παραληψεις να του τηλεφωνησεις σημερα.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!

Πως ειμαστε?

Σημερα οπως ειπαι και η @alina80 αγαπημενη παρασκευη!

Αλλα για να μας γινει ακομα καλητερη τι θελουμε??

Ενα θετικοοοο τεστακι απο την @anemoni1989 για να.πανηγυρίσουμε!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αχαχχαχαχαχαχχα κοριτσια μου να στε καλα!!! Με συγκινειτε!!!!! Ολοι δε λενε να περιμενουμε 2-3 μερες καθυστερησης πρωτα??? Δε θελω απλα να βιαστω!!! Σημερα εχω να δηλωσω ειναι μια πολυ ωραια μερα!! Δε νιωθω ουτε τα πονακια που ενιωθα τις αλλες μερες,  ουτε η μεση ποναει, ουτε υγρα εχω και γενικα εχω ενα ηλιθιο χαμογελο!!! Αχαχχαχαχαχχα

Ε αποκλειεται να αδιαθετησω και να χαμογελαω!!! Παντα μουντρουχα ημουνα!!! Αρνουμαι να το δεχτω!!!! Αχαχχαχαχαχαχαχα (μπορει να παρω ενα τεστακι φευγοντας απο τη δουλεια...) χιχιχιχιχι

  • Μου αρέσει 4

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχαχχαχαχαχαχχα κοριτσια μου να στε καλα!!! Με συγκινειτε!!!!! Ολοι δε λενε να περιμενουμε 2-3 μερες καθυστερησης πρωτα??? Δε θελω απλα να βιαστω!!! Σημερα εχω να δηλωσω ειναι μια πολυ ωραια μερα!! Δε νιωθω ουτε τα πονακια που ενιωθα τις αλλες μερες,  ουτε η μεση ποναει, ουτε υγρα εχω και γενικα εχω ενα ηλιθιο χαμογελο!!! Αχαχχαχαχαχχα

Ε αποκλειεται να αδιαθετησω και να χαμογελαω!!! Παντα μουντρουχα ημουνα!!! Αρνουμαι να το δεχτω!!!! Αχαχχαχαχαχαχαχα (μπορει να παρω ενα τεστακι φευγοντας απο τη δουλεια...) χιχιχιχιχι

Ακομα καλύτερα!

Μα εσυ δεν λες πως με βαση την ωορρηξία σου ειμαστε τωρα στις 7 μερες καθυστέρησης!!!!

Να παρεις να παρεις χαχααχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχαχχαχαχαχαχχα κοριτσια μου να στε καλα!!! Με συγκινειτε!!!!! Ολοι δε λενε να περιμενουμε 2-3 μερες καθυστερησης πρωτα??? Δε θελω απλα να βιαστω!!! Σημερα εχω να δηλωσω ειναι μια πολυ ωραια μερα!! Δε νιωθω ουτε τα πονακια που ενιωθα τις αλλες μερες,  ουτε η μεση ποναει, ουτε υγρα εχω και γενικα εχω ενα ηλιθιο χαμογελο!!! Αχαχχαχαχαχχα

Ε αποκλειεται να αδιαθετησω και να χαμογελαω!!! Παντα μουντρουχα ημουνα!!! Αρνουμαι να το δεχτω!!!! Αχαχχαχαχαχαχαχα (μπορει να παρω ενα τεστακι φευγοντας απο τη δουλεια...) χιχιχιχιχι

παντως κ εμενα ετσι μ ελεγαν τοτς τα κοριτσια κανε κανε τεστ και με πεισανε στη 2η μερα καθυστερησης κ εκανα..και βγηκε θετικο σε κλασματα δευτερολεπτου..αρα κ εσυ μπορεις να κανεις θεωρω απο σημερα εστω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani ani είπε:

παντως κ εμενα ετσι μ ελεγαν τοτς τα κοριτσια κανε κανε τεστ και με πεισανε στη 2η μερα καθυστερησης κ εκανα..και βγηκε θετικο σε κλασματα δευτερολεπτου..αρα κ εσυ μπορεις να κανεις θεωρω απο σημερα εστω..

Έχουνε πειθω ε???? Αχχαχχαχχαχαχα

Ναι αλλα και παλι θα πρεπε να περιμενω τα πρωινα αυριανα ε??? 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Έχουνε πειθω ε???? Αχχαχχαχχαχαχα

Ναι αλλα και παλι θα πρεπε να περιμενω τα πρωινα αυριανα ε??? 

Καλημέρα!!Να κάνεις αυτό που σε κάνει να νιώθεις πιο άνετα!Απλώς μην ξεχάσεις να ενημερώσεις!:)

 

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Papaki@ είπε:

καλημέρα κοριτσάκια! 

@anemoni1989 εγω δεν είχα κανένα σύμπτωμα πάντως, μονο καθυστέρηση  

Δεν ξερω ρε κοριτσι... Θα δειξει!!! Φοβαμαι μονο μην εχω προκαλεσει τοση αναστάτωση και σε σας και σε μενα τζαμπα... 

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν ξερω ρε κοριτσι... Θα δειξει!!! Φοβαμαι μονο μην εχω προκαλεσει τοση αναστάτωση και σε σας και σε μενα τζαμπα... 

 

Μη φοβου καλε!!!

Εμας δεν μας πειράζει καθολου και να μην πειράξει και εσενα αν ειναι κατι αντίθετο!

Αλλα ολες νομιζουμε πως οι πιθανότητες ειναι με το μερος σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχαχχαχαχχα χαχα

@Ungry girl μη φοβου λεει!!! Αχαχαχαχαχα

Τωρα νιωθω πρησμενη την κοιλια μ,  αλλα παλι δεν ποναω οπως τις αλλες φορες... Πφφφφ φοβαμαι πως μαλλον τελικα θα ερθει περιοδος... Πολυ κριμα...  :(


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Αχαχχαχαχχα χαχα

@Ungry girl μη φοβου λεει!!! Αχαχαχαχαχα

Τωρα νιωθω πρησμενη την κοιλια μ,  αλλα παλι δεν ποναω οπως τις αλλες φορες... Πφφφφ φοβαμαι πως μαλλον τελικα θα ερθει περιοδος... Πολυ κριμα...  :(

Χαχαχαχα ε τι να πω ένταξη νομιζω πως ειμαστε έτοιμες για ολα!!

Ε η κοιλια σου δεν.μας πειράζει που ειναι πρισμενη αμα δεν πονας!

Γενικα πειν σου ερθει πονας? Το καταλαβαίνεις!? Το στηθος σου πως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Έχουνε πειθω ε???? Αχχαχχαχχαχαχα

Ναι αλλα και παλι θα πρεπε να περιμενω τα πρωινα αυριανα ε??? 

οοοοοουυυ μεγαλη ενταξει κ τωρα καλα ειναι δεν ειναι απαραιτητο με τα πρωτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...