Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Μπα σαββατιατικο γινεται χαμος.οπου κ.αν πας!καλητερα μεσα.τωρα που χειμωνιαχει κι ολας!!

Μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς. Μπορεί να μην δείξει αν τα καφέ είναι εμφυτευση. Πρέπει να περιμενεις 3 μερες απο τα καφέ. Πόσο του μήνα πήγες γιατρο που σου είπε ότι έγινε η ωορρηξια;9 ήταν; Άρα ωορρηξια 8 έκανες είπε; 


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

4 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Δεν τον ξερω αλλα εχω την εντυπωση τον εχω ακουστα.ειναι γνωστος?

Πάνε δυο φιλες μου σ αυτόν κ ειναι πολυ ευχαριστημένες γενικά.ειμαι στη φάση που ο δικός μου πήρε σύνταξη κ ψαχνω κάποιον να με αναλάβει απ την αρχη της προσπάθειας.γι αυτο ρώτησα μηπω τον εχει κ κάποια αλλη κοπέλα. Απ οτι διαβάζω είχε κ την Πετρουλάκη που είχε ταλαιπωρηθεί πολυ πριν κανει παιδιά. Οχι οτι αυτο ειναι κριτήριο, πανω απ όλα θελω να ειναι Άνθρωπος ξέρεις πως το λεω. Τωρα θα δείξει μέσα στη βδομαδα εχω ραντεβού μαζι τπυ να γνωριστούμε Χιχιχιχι θα τον ρωτήσω τα παντα εννοειται

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

@Ungry girl εγω θα περιμενω το τεστακι σ αυριο! Θελω ταίρι ρε παιδακι μ!  Δε γινεται να με αφησετε μονη μου! Διαμαρτυρομαι!!!! 

Οσο για τις επαφες,  κοριτσια ξεκοληστε!!!! Αφου εμεινα εγω, με 3 επαφες ολες κι ολες και αυτες μαλλον εκτος γονιμων,  μπορειτε ολες που υπολογιζετε μερες!! Απλα χαλαρωστεεεεεεεεεε!!!  Ζεν λεμε?!  Ζεν!!! 

Χαχα.μάλλον.δεν.εείμαι εγω το τερι σου!

5 ώρες πρίν, orianna είπε:

Μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς. Μπορεί να μην δείξει αν τα καφέ είναι εμφυτευση. Πρέπει να περιμενεις 3 μερες απο τα καφέ. Πόσο του μήνα πήγες γιατρο που σου είπε ότι έγινε η ωορρηξια;9 ήταν; Άρα ωορρηξια 8 έκανες είπε; 

καλημερα εκανα πριν σε διαβασω χαχαχχα αρνιικο φυσικα! 9 του μηνα πιγα και ηταν 13η μερα κυκλου να αργησε τοσο η  εμφητευση δεν νομιζω ρε περιοδος θα ειναι φανταζομαι! οχι ωορριξια εκανα στανταρ 12η μερα ειχα κανει και τεστ 12η ειχε βγει ροζ και τη μερα που πηγα στο γιατρο μου λεει η εκανες χθες η πριν λιγο γι αυτο μου ειπαι να παω να κανω σεξ χχαχαα δεν νομιζω να δεις που ανωμαλια περιοδου θα ειναι!

καλημερα κοριτσιαα μου τεστακι εκανα και εφαγα το αρνητικο μες τη μουρη αλλα δεν πιραζει!

δυστιχως καποια ανωμαλια του κυκλου θα ειναι!

δεν εχω σταλα αιμα καθολου ουτε στο σκουπισμα δεν ποναω και ισως να σταματησε να με ποναει τραγικα αι το στηθος ου! @anemoni1989 πραγματικα πολυ λυπαμαι που δεν ειμαι το τερι σου να ξερεις!

Link to comment
Share on other sites

@andrianni μου,  σιγουρα υπάρχουν οι περιπτωσεις οπου υπαρχει καποιο προβλημα και χρειάζονται καποια πραγματα πριν επιτευχθει εγκυμοσυνη... Δεν τ αρνουμαι αυτο! Αλλα οταν ξεκινας με αγχος και αρνητική διαθεση και λες "αποκλείεται να τα καταφερω,  κατι εχω,  και δεν θα πετυχουμε κλπ"  ειναι σαν να λες στον οργανισμό σου "πρεπει να αποτυχεις για να με επαληθευσεις"...  Δεν το λεω για καποια κοπέλα συγκεκριμένα,  αλλα δε γινεται οοοολοι οι γιατροι να προτεινουν 1 χρόνο προσπαθειων χωρις αγχη κλπ και μετα ψαξιμο για εξετασεις κλπ.. Δεν ειναι οτι βαριούνται να αναλαβουν εγκυμοσυνες,  απλα ειναι πολυ συνηθες να μπλοκαρεται ο οργανισμός λογω στρες!!! Και ποσες κοπελες ακομα εχουν πει πως οσο μετραγαν μερες,  καναν τεστ,  κλπ δεν καταφεραν να μεινουν εγκυες και οταν απλα ενα μηνα ειπαν "δεν ξανασχολουμαι"  ή προεκυπτε κατι αλλο που τους απεσπασε την προσοχη απο το θεμα "παιδι"  τα καταφεραν! Ειναι ο μοναδικος λογος που επιμενω τοσο για την ψυχολογία! Και θα κλεισω λεγοντας μια φραση ενος καθηγητη μου στη σχολη (θυμιζω ειμαι νοσηλευτρια) : "οτι και να εχει ο ασθενης σας,  να θυμαστε... Το 80% της θεραπειας του,  ειναι η θετικη ψυχολογια... Μονο ενα 20% βοηθουν τα φαρμακα..."  και πιστεψε με,  στην κλινικη πρακτικη μου,  ειδα παρα πολλες περιπτωσεις που επιβεβαιωσαν αυτο τον κανονα... Και οχι σε τμηματα ευκολακια..

Καλημερα κιολας!!!! 

πρίν από 18 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχα.μάλλον.δεν.εείμαι εγω το τερι σου!

Πφφφφφφφφφ

Αδιαθετησες??? 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@andrianni μου,  σιγουρα υπάρχουν οι περιπτωσεις οπου υπαρχει καποιο προβλημα και χρειάζονται καποια πραγματα πριν επιτευχθει εγκυμοσυνη... Δεν τ αρνουμαι αυτο! Αλλα οταν ξεκινας με αγχος και αρνητική διαθεση και λες "αποκλείεται να τα καταφερω,  κατι εχω,  και δεν θα πετυχουμε κλπ"  ειναι σαν να λες στον οργανισμό σου "πρεπει να αποτυχεις για να με επαληθευσεις"...  Δεν το λεω για καποια κοπέλα συγκεκριμένα,  αλλα δε γινεται οοοολοι οι γιατροι να προτεινουν 1 χρόνο προσπαθειων χωρις αγχη κλπ και μετα ψαξιμο για εξετασεις κλπ.. Δεν ειναι οτι βαριούνται να αναλαβουν εγκυμοσυνες,  απλα ειναι πολυ συνηθες να μπλοκαρεται ο οργανισμός λογω στρες!!! Και ποσες κοπελες ακομα εχουν πει πως οσο μετραγαν μερες,  καναν τεστ,  κλπ δεν καταφεραν να μεινουν εγκυες και οταν απλα ενα μηνα ειπαν "δεν ξανασχολουμαι"  ή προεκυπτε κατι αλλο που τους απεσπασε την προσοχη απο το θεμα "παιδι"  τα καταφεραν! Ειναι ο μοναδικος λογος που επιμενω τοσο για την ψυχολογία! Και θα κλεισω λεγοντας μια φραση ενος καθηγητη μου στη σχολη (θυμιζω ειμαι νοσηλευτρια) : "οτι και να εχει ο ασθενης σας,  να θυμαστε... Το 80% της θεραπειας του,  ειναι η θετικη ψυχολογια... Μονο ενα 20% βοηθουν τα φαρμακα..."  και πιστεψε με,  στην κλινικη πρακτικη μου,  ειδα παρα πολλες περιπτωσεις που επιβεβαιωσαν αυτο τον κανονα... Και οχι σε τμηματα ευκολακια..

Καλημερα κιολας!!!! 

Πφφφφφφφφφ

Αδιαθετησες??? 

οχι αλλα εχω αρνητικο τεστ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Ungry girl είπε:

οχι αλλα εχω αρνητικο τεστ!!!

βαση της ωορρηξιας ειναι να αδιαθετησεις αυριο.. αν δεν σου ερθει  θα κανεις τεστ την τριτη...οταν κανεις τεστ και βγαινει γραμμη ωορρηξια γινεται την αλλη μερα...οποτε εκανες τη μερα που σε ειδε ο γιατρος...τα καφε θα μπορουσαν να ειναι αιμα εμφυτευσης στην 11η μερα μετα την ωορρηξια και να κατεβηκαν την 12η μερα..το καφε σημαινει παλιο καθυστερημενο αιμα..απο συμπτωματα εχεις κατι παραξενο?


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

 

Να τα χαιρεσαι ανεξαρτητου ζωδιου χαχαχα ασχετο εγω για τους σκορπιους αντρες εχω αλλη εντυπωση. Ισχυρες επιβλητικες προσωπικοτητες, με εγωισμο, αρχηγικοι κ πολυ σαρκικοι. 

Καλέ οι σκορπιοί;; όχι βρε κορίτσι!!! μάλλον σε fake σκορπιό θα είχες πέσει!! Ο άντρας μου είναι σκορπιός χαχα αλλά δεν έχει καθόλου εγωισμό,  είναι πολύ ευαίσθητος, συναισθηματικός, απλα οσοι δεν το ξερουν νομιζουν οτι ειναι πολυ σκληρος και σοβαρός ενώ είναι αλοιφή! Τώρα από μειονεκτήματα εντάξει έχεις μια άποψη για  πράγματα και γεγονοτα που δύσκολα που αλλάζεις άποψη. Πχ πολική/κοινωνική κτλ.  Όχι όμως σε καθημερινά απλά πράγματα. Όταν πληγώνεται κλείνεται.  Και σίγουρα έχουν άλλη οπτική σε σεξ και τέτοια που στην αρχή τον είχα παρεξηγήσει. Επίσης είναι ήρεμοι  ευτυχώς δλδ γιατί εγώ είμαι κριός και στους καυγαδες μας εγώ γίνομαι ηφαίστειο και εκείνος κρατάει τα μπόσικα.  Το χειρότερο ζώδιο για μένα είναι δίδυμος  (και διδυμακι  μωρό περιμενωωωωω) ψεύτες κυκλοθυμικοι νευρικοί ξοδεύουν άπειρα λεφτά σε ρούχα άπιστοι  και παρλαπιπες!

@anemoni1989 γλυκειά εγκυουλα πως πας;;;;

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , orianna είπε:

βαση της ωορρηξιας ειναι να αδιαθετησεις αυριο.. αν δεν σου ερθει  θα κανεις τεστ την τριτη...οταν κανεις τεστ και βγαινει γραμμη ωορρηξια γινεται την αλλη μερα...οποτε εκανες τη μερα που σε ειδε ο γιατρος...τα καφε θα μπορουσαν να ειναι αιμα εμφυτευσης στην 11η μερα μετα την ωορρηξια και να κατεβηκαν την 12η μερα..το καφε σημαινει παλιο καθυστερημενο αιμα..απο συμπτωματα εχεις κατι παραξενο?

κοριτσακι ναι ετσι οπω; τα λες μπορει θα μπορουσε μαλλον αλλα οχι τωρα δεν εχω κατι εχω ψιλοπονακια περιοδου οχι ομως οπως εχω μαθει να ποναω καθε φορα ποναει το στηθος μου και πλαγια αλλα και μπροστα πολυ αυτα τα καλασικα εκανα τεστ και ηταν αρνητικο αρα ειναι θεμα χρονου να ερθει δεν νομιζω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@andrianni μου,  σιγουρα υπάρχουν οι περιπτωσεις οπου υπαρχει καποιο προβλημα και χρειάζονται καποια πραγματα πριν επιτευχθει εγκυμοσυνη... Δεν τ αρνουμαι αυτο! Αλλα οταν ξεκινας με αγχος και αρνητική διαθεση και λες "αποκλείεται να τα καταφερω,  κατι εχω,  και δεν θα πετυχουμε κλπ"  ειναι σαν να λες στον οργανισμό σου "πρεπει να αποτυχεις για να με επαληθευσεις"...  Δεν το λεω για καποια κοπέλα συγκεκριμένα,  αλλα δε γινεται οοοολοι οι γιατροι να προτεινουν 1 χρόνο προσπαθειων χωρις αγχη κλπ και μετα ψαξιμο για εξετασεις κλπ.. Δεν ειναι οτι βαριούνται να αναλαβουν εγκυμοσυνες,  απλα ειναι πολυ συνηθες να μπλοκαρεται ο οργανισμός λογω στρες!!! Και ποσες κοπελες ακομα εχουν πει πως οσο μετραγαν μερες,  καναν τεστ,  κλπ δεν καταφεραν να μεινουν εγκυες και οταν απλα ενα μηνα ειπαν "δεν ξανασχολουμαι"  ή προεκυπτε κατι αλλο που τους απεσπασε την προσοχη απο το θεμα "παιδι"  τα καταφεραν! Ειναι ο μοναδικος λογος που επιμενω τοσο για την ψυχολογία! Και θα κλεισω λεγοντας μια φραση ενος καθηγητη μου στη σχολη (θυμιζω ειμαι νοσηλευτρια) : "οτι και να εχει ο ασθενης σας,  να θυμαστε... Το 80% της θεραπειας του,  ειναι η θετικη ψυχολογια... Μονο ενα 20% βοηθουν τα φαρμακα..."  και πιστεψε με,  στην κλινικη πρακτικη μου,  ειδα παρα πολλες περιπτωσεις που επιβεβαιωσαν αυτο τον κανονα... Και οχι σε τμηματα ευκολακια..

Καλημερα κιολας!!!! 

Πφφφφφφφφφ

Αδιαθετησες??? 

Καλημέρα! Ισχύει κ αυτό! Μα γιατί να μην είμαι στο 80% για να θεραπευτώ! Όντως ξεκίνησα προσπάθεια δηλώνοντας πως θα είναι δύσκολο να μείνω τη δεύτερη φορά.κακώς βέβαια.κ ήμουν πραγματικά χαλαρή όμως.ούτε κοίταζα συμπτώματα, ούτε σημείωνα ούτε καν ήξερα γόνιμες.κ μετα απο ενα χρόνο που πήγα στο γιατρό μου είπε όλα καλά θα έρθει κ πέρασε άλλος ένας χρόνος.Αυτό θέλω να πω.Αν το είχα  ψάξει με εξετάσεις κ δεν το είχα αφήσει.Το σίγουρο είναι πως αν είναι όλα οκ δεν κάνει πάνω απο 6 μήνες.μετά πρέπει να ψαχτεις για να κερδισεις χρόνο. Στο λέω γιατί κ εγώ στο πρώτο εμεινα με την πρώτη χωρίς όμως να το έχω στο μυαλό μου γιατί σκεφτόμουν οτι δεν μπορώ να μείνω εγκυος.(μου το ειχε πει γιατρος).κ το έμαθα στην 7η εβδομάδα, δηλ.άκουσα αμέσως καρδι

Κορίτσια καλημέρα! Χθες που είχα αυπνίες σκέφτηκα κάτι που ίσως βοηθήσει κάποιες.

Λένε οτι ο βελονισμός κ ο βιοσυντονισμός βοηθάει σε θέματα υπογονιμότητας.Εχω διαβάσει κ εδω στο φορουμ οτι γλιτωσαν την εξωσωματική με βιοσυντονισμό.Είναι ακόμα κ για αντρες με 0 σπερμ. Εγώ σε κάποια φαση πήγα να ξεκινήσω βιοσυντονισμό αλλά μου ακύρωσαν το ραντεβού κ το άφησα μετα κ λόγω αλλων προβλημάτων...

Link to comment
Share on other sites

@Farmakotriftena μου τωρα ειμαι καλα!!! Γενικα ποναει αρκετα η κοιλια μ... Ωρες ωρες κ η μεση... Αλλα τ χειρότερο ειναι η ανακατωσουρα.... Χθες την εβγαλα με ενα τοστ που τρωω καθε πρωι κ την υπολοιπη μερα με μιση αραβικη με τυρακι... Κ εχω την εντυπωση πως καθε μερα γινεται και χειρότερα... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Ungry girl είπε:

κοριτσακι ναι ετσι οπω; τα λες μπορει θα μπορουσε μαλλον αλλα οχι τωρα δεν εχω κατι εχω ψιλοπονακια περιοδου οχι ομως οπως εχω μαθει να ποναω καθε φορα ποναει το στηθος μου και πλαγια αλλα και μπροστα πολυ αυτα τα καλασικα εκανα τεστ και ηταν αρνητικο αρα ειναι θεμα χρονου να ερθει δεν νομιζω!

πρίν από 14 λεπτά , andrianni είπε:

Καλημέρα! Ισχύει κ αυτό! Μα γιατί να μην είμαι στο 80% για να θεραπευτώ! Όντως ξεκίνησα προσπάθεια δηλώνοντας πως θα είναι δύσκολο να μείνω τη δεύτερη φορά.κακώς βέβαια.κ ήμουν πραγματικά χαλαρή όμως.ούτε κοίταζα συμπτώματα, ούτε σημείωνα ούτε καν ήξερα γόνιμες.κ μετα απο ενα χρόνο που πήγα στο γιατρό μου είπε όλα καλά θα έρθει κ πέρασε άλλος ένας χρόνος.Αυτό θέλω να πω.Αν το είχα  ψάξει με εξετάσεις κ δεν το είχα αφήσει.Το σίγουρο είναι πως αν είναι όλα οκ δεν κάνει πάνω απο 6 μήνες.μετά πρέπει να ψαχτεις για να κερδισεις χρόνο. Στο λέω γιατί κ εγώ στο πρώτο εμεινα με την πρώτη χωρίς όμως να το έχω στο μυαλό μου γιατί σκεφτόμουν οτι δεν μπορώ να μείνω εγκυος.(μου το ειχε πει γιατρος).κ το έμαθα στην 7η εβδομάδα, δηλ.άκουσα αμέσως καρδι

Κορίτσια καλημέρα! Χθες που είχα αυπνίες σκέφτηκα κάτι που ίσως βοηθήσει κάποιες.

Λένε οτι ο βελονισμός κ ο βιοσυντονισμός βοηθάει σε θέματα υπογονιμότητας.Εχω διαβάσει κ εδω στο φορουμ οτι γλιτωσαν την εξωσωματική με βιοσυντονισμό.Είναι ακόμα κ για αντρες με 0 σπερμ. Εγώ σε κάποια φαση πήγα να ξεκινήσω βιοσυντονισμό αλλά μου ακύρωσαν το ραντεβού κ το άφησα μετα κ λόγω αλλων προβλημάτων...

Καλημέρα κορίτσια.εκανα ενα clear blue πρωί πρωί και πήρα. μια μουτζα ναααααααα! Ούτε μια άχνη γραμμουλα.η περίοδος ΆΦΑΝΤΗ ΑΚΟΜΑ! Καλά κρασιά λοιπόν.ξενερωσα απίστευτα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

με καλοσωρησε κοριτσια εχω αρχησει ροη καφε κατι ειναι αλλα σιγα σιγα ερχεται..κριμα κριμα τριτη παω για εξετασεις!

ας δώσουμε κουράγιο η μία στην άλλη λοιπόν! ας ερθει και σε μένα να ησυχάσω! 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Congratulations!!! Καλή εγκυμοσύνη! Απίστευτο κ μας δίνεις θάρρος αλλά κάποιες φορές υπάρχουν κ άλλα θέματα...το έχω ξαναπεί.έκανα το λάθος κ ήμουν χαλαρή για πολύ καιρό! 

Αντε να δούμε με ποια τυχερή της αναμονης θα κάνεις ζευγάρι...

@alina80 και @Vila διαβάζω τα νέα σας απλά δεν είμαι κ στα καλυτερά μου.μάλλον θα κάνετε τα δυο σας ομαδούλα. Εγώ είμαι στην 35η μέρα κ καμία ένδειξη ωορ. Εκει που περίμενα πώς κ πώς αυτή την προσπάθεια τίποτα. Δεν ξέρω αν υπάρχει πιθανότητα να γίνει τώρα...θα παω πάλι απο βδομάδα για υπερηχο:-(

Αφήστε που με έχουν τρελάνει κ κάποιοι τώρα τελευταία! Αλλά απαντώ αναλόγως...

Κοριτσάκια να χαίρεστε τις κοιλίτσες σας γιατί είναι ένα θαύμα. @elenakii22 όταν είδα τη φωτό σου νόμισα οτι έκανες λάθος κ έβαλες φωτό πριν μείνεις εγκυος! Τον εμετό τον γλίτωσες ετσι;:-D

Κορίτσι καλημέρα. Εδώ είμαστε και για τα κάτω να ξέρεις. Μην σου πω κυρίως για αυτά. Την ωορρηξία την παρακολουθείς με υπέρηχο ή τεστακια; Πάντως αυτό το μήνα εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα ωορρηξίας. Αν δεν έκανα τεστ θα νόμιζα ότι δεν έχω κάνει. 

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσι καλημέρα. Εδώ είμαστε και για τα κάτω να ξέρεις. Μην σου πω κυρίως για αυτά. Την ωορρηξία την παρακολουθείς με υπέρηχο ή τεστακια; Πάντως αυτό το μήνα εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα ωορρηξίας. Αν δεν έκανα τεστ θα νόμιζα ότι δεν έχω κάνει. 

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. 

Καλημέρα! Το ξέρω αλλά δε θελω να ρίχνω την ομάδα...σίγουρα πράγματα φιλενάδα.2 υπέρηχους την εβδομάδα κάνω! Αυριο πάλι πάω κ βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...