Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Έχουμε και εσένα για ζευγαρακι με την @anemoni1989 μην το ξεχνάς... Επίσης μην ποντάρετε τα λεφτά σας σε εμένα είχα πολύ λίγες επαφές αυτή τη φορά. Μία τέσσερις μέρες πριν το θετικό, την προηγούμενη και την ίδια μερα του θετικού τεστ και μετά γιοκ... Την ημέρα της ωορρηξίας τίποτα. Επίσης έχω μια υποψία ότι η ωορρηξία μου έγινε από την ελαττωματική μου πλευρά... Οπότε δεν ελπίζω καν για αυτό το μήνα. 

δεν νιωθω κατι ιδιαιτερο για να πονηρευτω συν οτι με 1 επαφη και αυτη μιση τι να περιμενω... απλα στεναχωριεμαι γιατι δεν θελω να σκεφτω καν οτι θα φτιαξει η ροη και θα χαλασει ο κυκλος μου

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Δήμητρα1988 είπε:

δεν εχω κανενα συμπτωμα.... σημερα ποναω πιο πολυ ..... νομιζω πως αυριο θα ερθει στην ωρα της .... αλλα αν δε δω αιμα θα συνεχσω να πιστευω οτι αυτο τον μηνα μπορει και να τα καταφεραμε..

That's the spirit Δημητρούλα! Αισιοδοξία χρειάζεται (αλλά να μην απογοητευόμαστε πολύ μετά και μας παίρνει από κάτω, ε;). 

Κορίτσια βαριέμαι τη ζωή μου σήμερα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

δεν εχω κανενα συμπτωμα.... σημερα ποναω πιο πολυ ..... νομιζω πως αυριο θα ερθει στην ωρα της .... αλλα αν δε δω αιμα θα συνεχσω να πιστευω οτι αυτο τον μηνα μπορει και να τα καταφεραμε..

μακαρι αγαπη μου να εισαι εγκυουλα, τεστακι ποτε σκεφτεσαι αν δεν ερθει? την Τριτη??

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

That's the spirit Δημητρούλα! Αισιοδοξία χρειάζεται (αλλά να μην απογοητευόμαστε πολύ μετά και μας παίρνει από κάτω, ε;). 

Κορίτσια βαριέμαι τη ζωή μου σήμερα! 

οχι δεν απογοητευομαι απλα λιγο στεναχωριεμαι..... κι εγω ειμαι στη δουλεια......σε 3 ωριτσεσ επιτελουσ φευγω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , caramel_83 είπε:

δεν νιωθω κατι ιδιαιτερο για να πονηρευτω συν οτι με 1 επαφη και αυτη μιση τι να περιμενω... απλα στεναχωριεμαι γιατι δεν θελω να σκεφτω καν οτι θα φτιαξει η ροη και θα χαλασει ο κυκλος μου

 

Κορίτσι μην αγχώνεσαι. Τι εννοείς να χαλάσει ο κύκλος; Σε ποια μέρα είσαι και πόσες μέρες κύκλο έχεις συνήθως; Συν πλην κάποιες μέρες δεν θεωρείται θέμα. Σκέψου εγώ έχω συνήθως κύκλους 24-29 ημερών. Οι γιατροί αυτό το θεωρούν σταθερό κύκλο. Επίσης συμβαίνει μια-δυο φορές το χρόνο να κανεις διαφορετικό κύκλο. Εγώ Ιανουάριο είχα κύκλο 34 ημερών και μετά καπάκι 21. Και μετά επανήλθα στα συνηθισμένα μου. Μην τρελαίνεσαι για δυο-τρεις μέρες διαφορά ότι χάλασε ο κύκλος σου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Καλέ όλο για συμπτώματα που δεν έχεις λες...και εδώ έχουμε τόσες γκαστρούλες, οι μισές δεν είχαν κανενα σύμπτωμα πριν... Δεν παίζει ρόλο αυτό. Αν υπήρχαν συμπτώματα ξεκάθαρα αφενός δεν θα υπήρχαν τόσες γυναίκες που άργησαν να το καταλάβουν αφετέρου δεν θα υπήρχε καν το θεματάκι μας! 

κοιτα οπως το λες εχεις δικιο αλλα τι να πω ρε συ τοοοοσο κωλοφαρδη με 1 και μονο επαφη με 1-2 σταγονες να εγινε το θαυμα? τι να πω μακαρι, θα περιμενω και βλεπουμε.. εχω ακριβως 1 εβδομαδα που ποναω και εχω πολλα υγρα λογικα θα ερθει, το στηθος που ποναγε απο την δευτερη μερα μετα την επαφη τωρα δεν ποναει εδω και 5 μερες, αν ηταν τι στο καλο δεν θα συνεχιζε να ποναει?

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Κορίτσι μην αγχώνεσαι. Τι εννοείς να χαλάσει ο κύκλος; Σε ποια μέρα είσαι και πόσες μέρες κύκλο έχεις συνήθως; Συν πλην κάποιες μέρες δεν θεωρείται θέμα. Σκέψου εγώ έχω συνήθως κύκλους 24-29 ημερών. Οι γιατροί αυτό το θεωρούν σταθερό κύκλο. Επίσης συμβαίνει μια-δυο φορές το χρόνο να κανεις διαφορετικό κύκλο. Εγώ Ιανουάριο είχα κύκλο 34 ημερών και μετά καπάκι 21. Και μετά επανήλθα στα συνηθισμένα μου. Μην τρελαίνεσαι για δυο-τρεις μέρες διαφορά ότι χάλασε ο κύκλος σου. 

περιπου 25-30 μερες και σημερα ειμαι 35

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Καλέ οι σκορπιοί;; όχι βρε κορίτσι!!! μάλλον σε fake σκορπιό θα είχες πέσει!! Ο άντρας μου είναι σκορπιός χαχα αλλά δεν έχει καθόλου εγωισμό,  είναι πολύ ευαίσθητος, συναισθηματικός, απλα οσοι δεν το ξερουν νομιζουν οτι ειναι πολυ σκληρος και σοβαρός ενώ είναι αλοιφή! Τώρα από μειονεκτήματα εντάξει έχεις μια άποψη για  πράγματα και γεγονοτα που δύσκολα που αλλάζεις άποψη. Πχ πολική/κοινωνική κτλ.  Όχι όμως σε καθημερινά απλά πράγματα. Όταν πληγώνεται κλείνεται.  Και σίγουρα έχουν άλλη οπτική σε σεξ και τέτοια που στην αρχή τον είχα παρεξηγήσει. Επίσης είναι ήρεμοι  ευτυχώς δλδ γιατί εγώ είμαι κριός και στους καυγαδες μας εγώ γίνομαι ηφαίστειο και εκείνος κρατάει τα μπόσικα.  Το χειρότερο ζώδιο για μένα είναι δίδυμος  (και διδυμακι  μωρό περιμενωωωωω) ψεύτες κυκλοθυμικοι νευρικοί ξοδεύουν άπειρα λεφτά σε ρούχα άπιστοι  και παρλαπιπες!

@anemoni1989 γλυκειά εγκυουλα πως πας;;;;

Οι ανθρωποι δεν ειναι τα ζωδια τους! Απλα εδωσα καποια χαρακτηριστικα τους προσωπικη μ αποψη μετα απο  σχεση  και εναν εργοδοτη σκορπιο. Με γοητευαν πολυ σε νεαροτερη ηλικια! 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MelinaFo είπε:

Οι ανθρωποι δεν ειναι τα ζωδια τους! Απλα εδωσα καποια χαρακτηριστικα τους προσωπικη μ αποψη μετα απο  σχεση  και εναν εργοδοτη σκορπιο. Με γοητευαν πολυ σε νεαροτερη ηλικια! 

Πάντως λίγα χαρακτηριστικά από το ζώδιό μας όλοι έχουμε!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια Καλημέρα... έχω καταντήσει σήριαλ με τα υποθετα.. Θ πάρω ξανά την γιατρό αύριο τηλ.. Αλλά θέλω ν ρωτήσω ξανα Κάτι κ εδώ..είναι φυσιολογικό ν βάζω χθες το βράδυ το υποθετο Κ σήμερα Μόλις τωρΑ πήγα τουαλέτα είναι λιωμένο πανω στο εσώρουχο Κ νιώθω ν φεύγουν υγρά Κ στο σκούπισμα Είμαι γεμάτη άσπρα κομμάτια από το υποθετο που αποβάλλεται.. Ενώ το πρωί πήγα κανονικά τουαλέτα Δεν είχα τπτ.. Επίσης ν ενημερώσω ότι όντως τη πρώτη φορά δεν τ είχα βάλει πολύ μεσα γι'αυτό Κ πονούσα..χθες το εβαλα αρκετά μέσα κ ήμουν μια χαρά.. συγγνώμη αν Σας κουράζω...

Δεν ξερω να σου απαντησω αλλα δε μου φαινεται κατι ανησυχητικο...παρε αυριο τον γιατρο σου για να μην εχεις αγχος!θυμισε μου γτ ειναι αυτα τα υποθετα?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια Καλημέρα... έχω καταντήσει σήριαλ με τα υποθετα.. Θ πάρω ξανά την γιατρό αύριο τηλ.. Αλλά θέλω ν ρωτήσω ξανα Κάτι κ εδώ..είναι φυσιολογικό ν βάζω χθες το βράδυ το υποθετο Κ σήμερα Μόλις τωρΑ πήγα τουαλέτα είναι λιωμένο πανω στο εσώρουχο Κ νιώθω ν φεύγουν υγρά Κ στο σκούπισμα Είμαι γεμάτη άσπρα κομμάτια από το υποθετο που αποβάλλεται.. Ενώ το πρωί πήγα κανονικά τουαλέτα Δεν είχα τπτ.. Επίσης ν ενημερώσω ότι όντως τη πρώτη φορά δεν τ είχα βάλει πολύ μεσα γι'αυτό Κ πονούσα..χθες το εβαλα αρκετά μέσα κ ήμουν μια χαρά.. συγγνώμη αν Σας κουράζω...

Και εγω οταν εβαζα εβγαινε υπολειμα στο εσωρουχο. Νομιζω ειναι φυσιολογικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια Καλημέρα... έχω καταντήσει σήριαλ με τα υποθετα.. Θ πάρω ξανά την γιατρό αύριο τηλ.. Αλλά θέλω ν ρωτήσω ξανα Κάτι κ εδώ..είναι φυσιολογικό ν βάζω χθες το βράδυ το υποθετο Κ σήμερα Μόλις τωρΑ πήγα τουαλέτα είναι λιωμένο πανω στο εσώρουχο Κ νιώθω ν φεύγουν υγρά Κ στο σκούπισμα Είμαι γεμάτη άσπρα κομμάτια από το υποθετο που αποβάλλεται.. Ενώ το πρωί πήγα κανονικά τουαλέτα Δεν είχα τπτ.. Επίσης ν ενημερώσω ότι όντως τη πρώτη φορά δεν τ είχα βάλει πολύ μεσα γι'αυτό Κ πονούσα..χθες το εβαλα αρκετά μέσα κ ήμουν μια χαρά.. συγγνώμη αν Σας κουράζω...

Υποθετο για μυκητες βαζεις η ουτροτζεσταν?να ξερεις ετσι βγαζουν υπολειμματα δεν ειναι κατι ειναι φυσιολογικο το πρωι μολις σηκωθηκε δεν προλαβε να κατεβει μετα ομως εφυγε σιγα σιγα.γι αυτο και μολις τα βαζεις το βραδυ να ξαπλωνεις μην σηκωνεσαι οσο γινεται δηλαδη.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Πάντως λίγα χαρακτηριστικά από το ζώδιό μας όλοι έχουμε!!

Ναι εχουν ισως καποια βαση! Και γω ειμαι ενας ξεροκεφαλος Ταυρος!!!!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , caramel_83 είπε:

Καλημερα παρεουλα...

@Μαρθα Κ γλυκια μου οχι δεν κανω γιατι δεν ειμαι, αααν κανω θα κανω την αλλη Κυριακη απλα για επιβεβαιωση οτι δεν ειμαι για να μιλησω με τον γιατρο μου, εσυ μακαρι να το πετυχες αυτο τον μηνα το σπορακι

@Δήμητρα1988 οχι αγαπη δεν μου εχει ερθει

@Ungry girl αγαπη πρεπει να φτιαξεις τον θυρεοειδη σου, χωρις παρεξηγηση

@anemoni1989 εχουμε ακομα @alina80 @Vila @andrianni @Δήμητρα1988για να κανεις το ζευγαρακι σου μεχρι το τελος Οκτωβρη ;) 

ποσες μερες εχεις καθυστερηση?

καραμελακι δεν εχω θεμα με το θυρεοειδη μου! γιατι το λες?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

καραμελακι δεν εχω θεμα με το θυρεοειδη μου! γιατι το λες?

αστο αγαπη μπερδευτηκα.νομιζα οτι εσυ ειχες πει για αρκετα αυξημενη tsh, επειδη σε εμενα μου εκανε νουμερα η περιοδος λογω tsh γι'αυτο το ειπα, σε μπερδεψα με αλλη κοπελα :oops:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! Ευχομαι να υπάρχουν πολλα θετικά αυτες τις μερες! Να ρωτησω κατι... εχει καμια παλινδρόμηση στομάχου; γιατι απο την πεμπτη εχω εναν πόνο στο στομάχι, σαν αυτον που νιώθουμε οταν πεινάμε πολυ, και συνηθως συνδυάζεται με εναν κόμπο στον λαιμό. Βεβαια ειναι άσχετο απο το φαγητο γιατι το νιωθω ολη μερα. Χθες μια καραμέλα που ξεκίνησα να τρωω την πέταξα. Αρα παλινδρόμηση ή ιωση;;


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...