Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , ritaki13 είπε:

Ναι κ εγω τωρα μαθαίνω!

Βασικά θα πάω τωρα στον ψάθα δε ξέρω αν τον εχει κάποια γυναικολόγο και Ελπιζω να με ενημερώσει γενικά για διαφορα Γιατι κ με θέματα ωορρηξιας ειμαι αρκετά άσχετη. Κ ηλικιακά δεν θα ήθελα να χάσω πολυ χρόνο ψάχνοντας μόνη μου

Δεν τον ξερω αλλα εχω την εντυπωση τον εχω ακουστα.ειναι γνωστος?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 37 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι ετσι λενε για τη μαστογραφία αλλα αμα εχεις χρονο κανε την!

Ναι θα τις κανω τωρα που μπικα στο χώρο θα χορέψω!

Θα σταματησω εκει που δεν.θα.με.περνει αν πχ μου πει για εξωσωματική εκει τα παραταω αλλα θα τα κανω οτι χρειαστεί!

Ξερουμε.σε ποσες μερες βγενουν τα αποτελέσματα απο το μικροβιολογικο?

Ξερεις υπαρχει και εξωσωματικη με φυσικο κυκλο χωρις φαρμακα το εκανε γνωστη μου και στην ηλικια σου και πετυχε με την πρωτη κατι πολυ απλο πηρε μονο.λεμε τωρα αν!οχι οτι θα χρειαστει.ετσι ενημερωτικα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οχι την ca125 για την ενδομητρίωση και την αμη..

Δεν εχω κανει καμια απο τις δυο. Αλλα ειναι πιο εξειδικευμενες οποτε μαλλον θελουν παραπανω μερες λογικα. Θα μας πει καποια που τις εχει κανει!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Nati85 είπε:

Ξερεις υπαρχει και εξωσωματικη με φυσικο κυκλο χωρις φαρμακα το εκανε γνωστη μου και στην ηλικια σου και πετυχε με την πρωτη κατι πολυ απλο πηρε μονο.λεμε τωρα αν!οχι οτι θα χρειαστει.ετσι ενημερωτικα.

Ναι αλλα σιγουρα κοστοζει εδω για την λαπαροσκόπηση που ειναι 2000 περιπου πραγματικα δεν ξερω αν μπορω να τα βρω!

πρίν από 20 λεπτά , MelinaFo είπε:

Δεν εχω κανει καμια απο τις δυο. Αλλα ειναι πιο εξειδικευμενες οποτε μαλλον θελουν παραπανω μερες λογικα. Θα μας πει καποια που τις εχει κανει!!!

Ευχαριστώ! Θα με φαει η αγωνία καταλαβα χαχαχαχα!!

Ρε κοριτσια κάπου διαβασα πως τα pregncere conception (κατι δεν έγραψα καλα χαχα) αλλάζουν τον κύκλο!

Τι στην ευχή εγινε? Απο το απογευμα και μετα παλι που πηγα τουαλετα λιγο καφε δευτερο σκουπισμα τιποτα! Και δεν ποναω τωρα! Ε δεν είμαστε καλα,!

Κοιτ να δεις που θα παρακαλάω να μου έρθει κι ολας χεχε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι αλλα σιγουρα κοστοζει εδω για την λαπαροσκόπηση που ειναι 2000 περιπου πραγματικα δεν ξερω αν μπορω να τα βρω!

Ευχαριστώ! Θα με φαει η αγωνία καταλαβα χαχαχαχα!!

Ρε κοριτσια κάπου διαβασα πως τα pregncere conception (κατι δεν έγραψα καλα χαχα) αλλάζουν τον κύκλο!

Τι στην ευχή εγινε? Απο το απογευμα και μετα παλι που πηγα τουαλετα λιγο καφε δευτερο σκουπισμα τιποτα! Και δεν ποναω τωρα! Ε δεν είμαστε καλα,!

Κοιτ να δεις που θα παρακαλάω να μου έρθει κι ολας χεχε!

Χα μηπως κατι αλλο γινεται λεω??!! Μηπως??? 

Ρε συ βιταμινες ειναι γτ να αλλαζουν τον κυκλο?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MelinaFo είπε:

Χα μηπως κατι αλλο γινεται λεω??!! Μηπως??? 

Ρε συ βιταμινες ειναι γτ να αλλαζουν τον κυκλο?

Ελα ντε ξερω και εγω!

Τι να πω ολα τα εχω δει τελευταια!

Αλλα.να.μην ποναω κι ολας!

Πιστεύω πως το πρωι θα εχω κανονικά εαν δεν εχω ανακοινώνω με καθε επισημότητα για να μην αφισουμε καμια αμφιβολια θα χτυπισω ενα τεστακι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ελα ντε ξερω και εγω!

Τι να πω ολα τα εχω δει τελευταια!

Αλλα.να.μην ποναω κι ολας!

Πιστεύω πως το πρωι θα εχω κανονικά εαν δεν εχω ανακοινώνω με καθε επισημότητα για να μην αφισουμε καμια αμφιβολια θα χτυπισω ενα τεστακι!

Ετσι σε θελω ηρεμη κ χαλαρη! Κανε κ το τεστακι αυριο κ μετα θα ουρλιαζουμε παρεα!!!!!!ποσες μερες απο ωορρηξια θα εχεις αυριο?? 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ετσι σε θελω ηρεμη κ χαλαρη! Κανε κ το τεστακι αυριο κ μετα θα ουρλιαζουμε παρεα!!!!!!ποσες μερες απο ωορρηξια θα εχεις αυριο?? 

Αυριο 14η!

Μπα.βρε θα.μου ερθει.λεμε.αν...αν ομως.ναι χαμος θα γινει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Αυριο 14η!

Μπα.βρε θα.μου ερθει.λεμε.αν...αν ομως.ναι χαμος θα γινει!

Ναι ρε παιδι μ λεμε αν.... Και γω με δυο επαφες εμεινα εγκυος. Υπαρχουν πιθανοτητες! Δεν βγηκες ε? Και γω μεσα περιμενω να ερθει το αγορι απο την δουλεια...


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Ναι ρε παιδι μ λεμε αν.... Και γω με δυο επαφες εμεινα εγκυος. Υπαρχουν πιθανοτητες! Δεν βγηκες ε? Και γω μεσα περιμενω να ερθει το αγορι απο την δουλεια...

Μπα σαββατιατικο γινεται χαμος.οπου κ.αν πας!καλητερα μεσα.τωρα που χειμωνιαχει κι ολας!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

Οπότε Εμείς θα πάμε μαζί! Άντε να δούμε με τα τεστακια ωορηξιας αυτον τον μηνα . Καλή μας επιτυχία λοιπόν!!

Πάμε δυνατά τον άλλο μήνα ελπίζω να πιάσουν και οι pregnacare που κουμπωνομαστε και οι 2 και να έχουμε θετικά αποτελέσματα. Τα τεστάκια είναι must για να ξερουμε που βαδίζουμε! Άντε και καλή τύχη γιατί χρειάζεται κ αυτή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl εγω θα περιμενω το τεστακι σ αυριο! Θελω ταίρι ρε παιδακι μ!  Δε γινεται να με αφησετε μονη μου! Διαμαρτυρομαι!!!! 

Οσο για τις επαφες,  κοριτσια ξεκοληστε!!!! Αφου εμεινα εγω, με 3 επαφες ολες κι ολες και αυτες μαλλον εκτος γονιμων,  μπορειτε ολες που υπολογιζετε μερες!! Απλα χαλαρωστεεεεεεεεεε!!!  Ζεν λεμε?!  Ζεν!!! 

  • Μου αρέσει 4

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Υπεροχη κοιλιτσα φαε φαεεε οσα θες!

χαχαχαχα η μου δινεια θαρρος δεν θελω κ πολυ καποιες μερες!

πρίν από 30 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@Ungry girl εγω θα περιμενω το τεστακι σ αυριο! Θελω ταίρι ρε παιδακι μ!  Δε γινεται να με αφησετε μονη μου! Διαμαρτυρομαι!!!! 

Οσο για τις επαφες,  κοριτσια ξεκοληστε!!!! Αφου εμεινα εγω, με 3 επαφες ολες κι ολες και αυτες μαλλον εκτος γονιμων,  μπορειτε ολες που υπολογιζετε μερες!! Απλα χαλαρωστεεεεεεεεεε!!!  Ζεν λεμε?!  Ζεν!!! 

 εχεις απολυτο δικιο..κ εγω 5 ειχα εκεινο το μηνα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@Ungry girl εγω θα περιμενω το τεστακι σ αυριο! Θελω ταίρι ρε παιδακι μ!  Δε γινεται να με αφησετε μονη μου! Διαμαρτυρομαι!!!! 

Οσο για τις επαφες,  κοριτσια ξεκοληστε!!!! Αφου εμεινα εγω, με 3 επαφες ολες κι ολες και αυτες μαλλον εκτος γονιμων,  μπορειτε ολες που υπολογιζετε μερες!! Απλα χαλαρωστεεεεεεεεεε!!!  Ζεν λεμε?!  Ζεν!!! 

Congratulations!!! Καλή εγκυμοσύνη! Απίστευτο κ μας δίνεις θάρρος αλλά κάποιες φορές υπάρχουν κ άλλα θέματα...το έχω ξαναπεί.έκανα το λάθος κ ήμουν χαλαρή για πολύ καιρό! 

Αντε να δούμε με ποια τυχερή της αναμονης θα κάνεις ζευγάρι...

@alina80 και @Vila διαβάζω τα νέα σας απλά δεν είμαι κ στα καλυτερά μου.μάλλον θα κάνετε τα δυο σας ομαδούλα. Εγώ είμαι στην 35η μέρα κ καμία ένδειξη ωορ. Εκει που περίμενα πώς κ πώς αυτή την προσπάθεια τίποτα. Δεν ξέρω αν υπάρχει πιθανότητα να γίνει τώρα...θα παω πάλι απο βδομάδα για υπερηχο:-(

Αφήστε που με έχουν τρελάνει κ κάποιοι τώρα τελευταία! Αλλά απαντώ αναλόγως...

Κοριτσάκια να χαίρεστε τις κοιλίτσες σας γιατί είναι ένα θαύμα. @elenakii22 όταν είδα τη φωτό σου νόμισα οτι έκανες λάθος κ έβαλες φωτό πριν μείνεις εγκυος! Τον εμετό τον γλίτωσες ετσι;:-D

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...