Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

6 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

@anemoni1989 κορίτσι μου συγχαρητήρια! Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!

κοριτσια σας διαβάζω και γελάω! @caramel_83 κι εγώ έχω κοιλιά χωρίς μωρό! Χα χα χα αν μείνω θα πρέπει στον 6ο μήνα να σας στέλνω φωτο

Εγω είμαι στην 8η μέρα του κύκλου μου και έχουμε επαφές κάθε μέρα! Το πήρε ζεστά ο άντρας μου χε χε

Ευχαριστώωωωωωω πολυ κοριτσι μου!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ritaki13 είπε:

Ναι το ξέρω Απλα λογικά όλες τις περιόδους μου τις μετράω λαθος Γιατι παντα βραδυ αδιαθετώ!!

Εννοεις οτι θεωρεις πρωτη μερα περιοδου με τα πρωτα ιχνη? Ή επειδη ξεκινα βραδυ δεν θεωρεις την επομενη μερα εναρξη περιοδου? Ειναι μιση μερα δεν νομιζω οτι γινεται σοβαρο σφαλμα στους υπολογισμους του κυκλου σ


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vila είπε:

Αχ βρε κορίτσια μου μακάριιιιι!! Σήμερα νιώθω κάτι τσιμπιματακια χαμηλα δεξιά αλλά φοβάμαι μήπως αρχίσω και παραλογιζομαι πάλι με τα "συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθηστερηση" χαχαχαχα

Ας έρθει όποτε το αποφασίσει το σπορακι μας.. θα έχει ισχυρή προσωπικότητα..θα αποφασίζει μόνο του για όλα! :-P

Vila μου σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; 

Κορίτσια οι ραγαδες είναι σε πολύ μεγάλο ποσοστό θέμα δέρματος/οργανισμού. Εγώ έκανα στην εφηβεία μου και ας ήμουν σαν κλαράκι τότε. Δεν με νοιάζει καθόλου βέβαια...αλλά βλέπω τώρα τα ίδια παθαίνει και η βαφτιστηρα μου (αχ αυτό το λάδι!πήρε τα καλά μου πήρε και τα καλά χαχαχα!). 

@andrianni που είσαι; Είσαι το διδυμακι μου μην ξεχνάς; Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι εσύ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , MelinaFo είπε:

Εννοεις οτι θεωρεις πρωτη μερα περιοδου με τα πρωτα ιχνη? Ή επειδη ξεκινα βραδυ δεν θεωρεις την επομενη μερα εναρξη περιοδου? Ειναι μιση μερα δεν νομιζω οτι γινεται σοβαρο σφαλμα στους υπολογισμους του κυκλου σ

Μετράω παντα πρώτη μερα με το που δω ίχνη. Κ παντα ειναι βραδυ. Όλα λαθος Δλδ Αλλα οκ υποθέτω για μια μερα δεν πειραζειπειράζει

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, orianna είπε:

λοιπον... @elenakii22 @Ani ani @Alekagala @Vana87 κορμαρες και κουκλαρες ολες σας...μπραβο κοριτσια να χαρειτε τις εγκυμοσυνες σας οσο μπορειτε..ελενακι εχεις σωματαρα και μην φοβασαι τιποτα...μια χαρα θα επανελθεις μετα τη γεννα και γι αυτο μην καταπιεζεσαι τοσο..απολαυσε οτι σ αρεσει χωρις τυψεις απλα με μετρο,...

 

το ΜΕΓΑΛΟ μεντιουμ μιλησε...ψηφιζω δαγκωτο

Μου τελειωσαν τα like κλασικα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ritaki13 είπε:

Μετράω παντα πρώτη μερα με το που δω ίχνη. Κ παντα ειναι βραδυ. Όλα λαθος Δλδ Αλλα οκ υποθέτω για μια μερα δεν πειραζειπειράζει

Ελα τωρα θα το διορθωσεις δεν εγινε κ τπτ! Εξαλλου εδω λεμε αποριες σκεψεις κ πολλα αλλα και μαθαινουμε ολες απο ολες! Και γω πριν τρεις μηνες ηξερα βασικα πραγματα 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , ritaki13 είπε:

Ωχ;;; Δλδ εγω που αδιαθετώ συνήθως 10 το βραδυ μετράω τοσο καιρό λαθος Ε; 

Δεν πειραζει και εγω ετσι εκανα αρκετο καιρο.αλλα επειδη εκανα αρκετες φορες ορμονες μου ειπε ετσι ενας γιατρος αλλα ενταξει δεν εγινε και τιποτα!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , alina80 είπε:

Vila μου σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; 

Κορίτσια οι ραγαδες είναι σε πολύ μεγάλο ποσοστό θέμα δέρματος/οργανισμού. Εγώ έκανα στην εφηβεία μου και ας ήμουν σαν κλαράκι τότε. Δεν με νοιάζει καθόλου βέβαια...αλλά βλέπω τώρα τα ίδια παθαίνει και η βαφτιστηρα μου (αχ αυτό το λάδι!πήρε τα καλά μου πήρε και τα καλά χαχαχα!). 

@andrianni που είσαι; Είσαι το διδυμακι μου μην ξεχνάς; Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι εσύ;

Αύριο θα μια βδομάδα μετά την ωορρηξία, 25η ήμερα του κύκλου σήμερα, η ωορρηξία έγινε 19η..

@andrianni δίκιο έχει το αλινακι..σε χάσαμε! Που είσαι??

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, MelinaFo είπε:

Θα δω τι θα κανω εξαλλου δεν προλαβαινω σ αυτη την περιοδο! Λενε μαστογραφια μετα τα 40 ή κατι τετοιο δεν ειμαι κ σιγουρη και γω εκανα προπερσι στα 37. Εσυ να κανεις τις εξετασεις σ μην ακους εμενα!

Να τα χαιρεσαι ανεξαρτητου ζωδιου χαχαχα ασχετο εγω για τους σκορπιους αντρες εχω αλλη εντυπωση. Ισχυρες επιβλητικες προσωπικοτητες, με εγωισμο, αρχηγικοι κ πολυ σαρκικοι. 

Ναι ετσι λενε για τη μαστογραφία αλλα αμα εχεις χρονο κανε την!

Ναι θα τις κανω τωρα που μπικα στο χώρο θα χορέψω!

Θα σταματησω εκει που δεν.θα.με.περνει αν πχ μου πει για εξωσωματική εκει τα παραταω αλλα θα τα κανω οτι χρειαστεί!

Ξερουμε.σε ποσες μερες βγενουν τα αποτελέσματα απο το μικροβιολογικο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Ναι ετσι λενε για τη μαστογραφία αλλα αμα εχεις χρονο κανε την!

Ναι θα τις κανω τωρα που μπικα στο χώρο θα χορέψω!

Θα σταματησω εκει που δεν.θα.με.περνει αν πχ μου πει για εξωσωματική εκει τα παραταω αλλα θα τα κανω οτι χρειαστεί!

Ξερουμε.σε ποσες μερες βγενουν τα αποτελέσματα απο το μικροβιολογικο?

Τι θα κανεις? Οιστρογονα LH FSH? Πιστευω μια δυο μερες. Προγεστερονη προλακτινη η βιοιατρικη εκανε μια.


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ελα τωρα θα το διορθωσεις δεν εγινε κ τπτ! Εξαλλου εδω λεμε αποριες σκεψεις κ πολλα αλλα και μαθαινουμε ολες απο ολες! Και γω πριν τρεις μηνες ηξερα βασικα πραγματα 

Ναι κ εγω τωρα μαθαίνω!

πρίν από 29 λεπτά , Nati85 είπε:

Δεν πειραζει και εγω ετσι εκανα αρκετο καιρο.αλλα επειδη εκανα αρκετες φορες ορμονες μου ειπε ετσι ενας γιατρος αλλα ενταξει δεν εγινε και τιποτα!

Βασικά θα πάω τωρα στον ψάθα δε ξέρω αν τον εχει κάποια γυναικολόγο και Ελπιζω να με ενημερώσει γενικά για διαφορα Γιατι κ με θέματα ωορρηξιας ειμαι αρκετά άσχετη. Κ ηλικιακά δεν θα ήθελα να χάσω πολυ χρόνο ψάχνοντας μόνη μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , MelinaFo είπε:

Τι θα κανεις? Οιστρογονα LH FSH? Πιστευω μια δυο μερες. Προγεστερονη προλακτινη η βιοιατρικη εκανε μια.

Οχι την ca125 για την ενδομητρίωση και την αμη..

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Γλυκούλα κι εγώ στην ώρα μου αδιαθέτησα μόλις πήγε 12 χτες το βράδυ χαχαχα! Τώρα περιμένουμε την ίδια μέρα! Κι εγώ 19.11

Οπότε Εμείς θα πάμε μαζί! Άντε να δούμε με τα τεστακια ωορηξιας αυτον τον μηνα . Καλή μας επιτυχία λοιπόν!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...