Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Πώς μπορείς να χαρείς όταν διαβάζεις μηνύματα κοριτσιών που δε τα κατάφεραν. Ξέρω πως νιώθουν, έχω βρεθεί στη θέση τους. Εφτά χρόνια μετά, παίρνω για πρώτη φορά θετική χοριακή.

Ευχομαι οι όμορφες μέρες να έρθουν πολύ σύντομα για όλα τα κορίτσια που παλεύουν με αυτό το θηρίο και η σημερινή αποτυχία να τα γεμίσει ΠΕΙΣΜΑ. 

  • Μου αρέσει 7

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Πώς μπορείς να χαρείς όταν διαβάζεις μηνύματα κοριτσιών που δε τα κατάφεραν. Ξέρω πως νιώθουν, έχω βρεθεί στη θέση τους. Εφτά χρόνια μετά, παίρνω για πρώτη φορά θετική χοριακή.

Ευχομαι οι όμορφες μέρες να έρθουν πολύ σύντομα για όλα τα κορίτσια που παλεύουν με αυτό το θηρίο και η σημερινή αποτυχία να τα γεμίσει ΠΕΙΣΜΑ. 

Συγχαρητήρια κορίτσι.  Σήμερα θα χαρείς εσύ,  αύριο κάποια άλλη.  Σημασια έχει να μη το βάζουμε κάτω. Τι χοριακη είχες? Δε θυμάμαι τι έβαλες,  ένα ή δύο? Με το καλο να συνεχίσει να ανεβαινει κ να πάνε όλα τέλεια 

Just now, Spourgiti είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Κ από μένα αρνητικό... Δύσκολο να το διαχειριστώ από χθες.. Κ γενικά έχω μια άρνηση. 

Καλή δύναμη κορίτσια μου, είναι δύσκολο... Αν δεν το ζήσεις δεν το καταλαβαίνεις.. 

Καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια.. Αντε να δούμε κ θετικά!!!! 

Λυπάμαι... βγάλε όλα σου τα αρνητικά συναισθήματα να μη μείνει τίποτα και πάλι από την αρχή.  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

ΜΕ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΚΥΡΩΝΑΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ Ή ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΩΑΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΠΕΡΜΑ (ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ) ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕΝ ΓΟΝΟΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ! ΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ; ΜΕ 0 ΣΠΕΡΜΑ; ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΤΙΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΩΟΛΗΨΙΕΣ...

ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΦΑΓΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΩΟΛΗΨΙΕΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΗΤΑΝ ΑΚΥΡΕΣ ΛΟΓΩ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ! 

Κάτσε γιατι εδώ ειναι και δουλει ατού γιατρου σου να σου πει οτι οι γονιμοποιησεις δεν γίνονται λόγω αυτών των παραγόντων του σπέρματος. Οκ τους εμβρυολογους ουτε που τους ξέρουμε ο γιατρος μας ειναι αυτός που οφείλει να μας πει όλη την πορεία.

@Faihb Kia @spourgitaki ξερω ποσο δύσκολες ειναι αυτές οι στιγμές που περνάτε, αλλα το μονο που μπορείτε να κάνετε ειναι ν ανασυντάχθειτε για την επόμενη προσπαθεια που θα φέρει το θετικο. Κορίτσια κουράγιο και θα ρθει αυτη η στιγμή.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Πώς μπορείς να χαρείς όταν διαβάζεις μηνύματα κοριτσιών που δε τα κατάφεραν. Ξέρω πως νιώθουν, έχω βρεθεί στη θέση τους. Εφτά χρόνια μετά, παίρνω για πρώτη φορά θετική χοριακή.

Ευχομαι οι όμορφες μέρες να έρθουν πολύ σύντομα για όλα τα κορίτσια που παλεύουν με αυτό το θηρίο και η σημερινή αποτυχία να τα γεμίσει ΠΕΙΣΜΑ. 

Μεσα απο τη δικη σας χαρα παίρνουμε δύναμη κ εμεις κ περιμένουμε να ερθει η δίκη μας σειρά. Κ παλι σου εύχομαι μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, lizard12 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι.  Σήμερα θα χαρείς εσύ,  αύριο κάποια άλλη.  Σημασια έχει να μη το βάζουμε κάτω. Τι χοριακη είχες? Δε θυμάμαι τι έβαλες,  ένα ή δύο? Με το καλο να συνεχίσει να ανεβαινει κ να πάνε όλα τέλεια

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!! Δύο βλαστοκύστες βάλαμε και η σημερινή χοριακή ήταν 330. Εσύ θα ξανακάνεις αύριο?

  • Μου αρέσει 4

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Spourgiti είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Κ από μένα αρνητικό... Δύσκολο να το διαχειριστώ από χθες.. Κ γενικά έχω μια άρνηση. 

Καλή δύναμη κορίτσια μου, είναι δύσκολο... Αν δεν το ζήσεις δεν το καταλαβαίνεις.. 

Καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια.. Αντε να δούμε κ θετικά!!!! 

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνουμε....η απογοήτευση είναι μεγάλη. Από μένα μια μεγάλη αγκαλιά.... Θα τα καταφέρεις.... Λίγο παρακάτω όμως μανούλα θα γίνεις....πεισμωσε

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

Μεσα απο τη δικη σας χαρα παίρνουμε δύναμη κ εμεις κ περιμένουμε να ερθει η δίκη μας σειρά. Κ παλι σου εύχομαι μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Σ'ευχαριστώ κοριτσάρα μου.. Σύντομα να έρθουν και οι δικές σας χαρές ❤️❤️❤️

Just now, lizard12 είπε:

Καταπληκτική χοριακη. Εγώ αύριο Ναι.  

Εναλλάξ θα πηγαίνουμε..χιχιχι

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!! Δύο βλαστοκύστες βάλαμε και η σημερινή χοριακή ήταν 330. Εσύ θα ξανακάνεις αύριο?

Πολλά συγχαρητήρια!!! Ο επιμενων νικά τελικά! Σου εύχομαι τα καλύτερα από δώ και μπρος να ζεις μόνο όμορφες στιγμές!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για το θέμα με ωαρια κ κακό σπερμα μου κάνουν περίεργα κ μένα όλα αυτά. Εγώ έχω ωοθηκικη ανεπάρκεια Κ συνεχώς κυνηγάμε 1 ωαριο.  Όμως έχουμε και πολύ κακό σπερμα και γι αυτό όσο είμασταν στο δημόσιο νοσοκομείο είχαμε κάνει κατάψυξη,  3 καταψυξεις,  για να έχουμε σε περίπτωση που το φρέσκο δεν ήταν καλό τη μέρα της ωοληψιας. Μας το πρότεινε ο γιατρός κ θεωρώ υποχρέωση του κάθε γιατρού να το κάνει.  Όταν βλέπεις καλό ωαριο με τα κυαλια,  όπως εγώ, εε δε ρισκάρω να το βάλω κατάψυξη επειδή δε βρέθηκε σπερμα.  Απαράδεκτο να χαραμιζουν έτσι τα ωαρια μιας γυναίκας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ydroxoos76 είπε:

Πολλά συγχαρητήρια!!! Ο επιμενων νικά τελικά! Σου εύχομαι τα καλύτερα από δώ και μπρος να ζεις μόνο όμορφες στιγμές!!!

Μακάρι!! Σ'ευχαριστώ!! 

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις και να έρθει γρήγορα η μέρα που θα μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα ❤️


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Μακάρι!! Σ'ευχαριστώ!! 

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις και να έρθει γρήγορα η μέρα που θα μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα ❤️

Χαχαχαχα σευχαριστω πολύ αλλά λόγω ηλικίας εγώ κρατάω μικρό καλάθι.... Πάω να τουφεκισω το καλό ωάριο... αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

εχω μέλλον εγω. 8/6 χοριακη!

Άντε με το καλό!! Α και μια συμβουλή! ΜΗ ψάχνεις για συμπτώματα! Με έφαγε αυτό το πράγμα 9 μέρες

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Χαχαχαχα σευχαριστω πολύ αλλά λόγω ηλικίας εγώ κρατάω μικρό καλάθι.... Πάω να τουφεκισω το καλό ωάριο... αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...

Όλα θα πάνε καλά..να το πιστεύεις ❤️

  • Χαχα 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...