Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!! Δύο βλαστοκύστες βάλαμε και η σημερινή χοριακή ήταν 330. Εσύ θα ξανακάνεις αύριο?

Συγχαρητήρια κοριτσακι!!!!!!!!!τέλειο το νούμερο σου!!!!σου εύχομαι να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου !!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Σ'ευχαριστώ Νατασσάκι!!! Ναι ναι όπως τα λες! Μόνο πριν από δύο τρεις μέρες ξεκίνησε κάτι με το στήθος, μη φανταστείς κάτι φοβερό πονάκια σαν μελανιές μόνο όταν ακουμπούσα, και χθες αργά το βράδυ,8η μέρα πια, είχα λίγα πονάκια για καμιά ώρα και μια καφέ σταγόνα στο εσώρουχο. Τις πρώτες μέρες έσκασααα..άσε! 

Άντε, σειρά σου τώρα, μέσα στο καλοκαιράκι να μας φέρεις όμορφα νέα ❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι και στα άλλα κορίτσια που είχαν επιτυχίες! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Αρνητικό κ από μένα κορίτσια... Δυστυχώς!... Που θα πάει όμως;... Κάποια στιγμή θα χαμογελάσει κ μας το χειλακι βλέποντας στην αγκαλιά μας το μωράκι μας!!! Υπομονή κ κουράγιο σε όλες μας... 

  • Λυπημένη/-ος 16
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Balloo είπε:

Σ'ευχαριστώ Νατασσάκι!!! Ναι ναι όπως τα λες! Μόνο πριν από δύο τρεις μέρες ξεκίνησε κάτι με το στήθος, μη φανταστείς κάτι φοβερό πονάκια σαν μελανιές μόνο όταν ακουμπούσα, και χθες αργά το βράδυ,8η μέρα πια, είχα λίγα πονάκια για καμιά ώρα και μια καφέ σταγόνα στο εσώρουχο. Τις πρώτες μέρες έσκασααα..άσε! 

Άντε, σειρά σου τώρα, μέσα στο καλοκαιράκι να μας φέρεις όμορφα νέα ❤️

Αν επιτρέπεται baloo πόσο ετών είσαι??? Εγώ έβαλα 3 βλαστοκυστες και περιμένω. Απλά ειμαι 43 ακριβώς κ φοβάμαι πως δεν θα έχω πιθανότητες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach είπε:

Αρνητικό κ από μένα κορίτσια... Δυστυχώς!... Που θα πάει όμως;... Κάποια στιγμή θα χαμογελάσει κ μας το χειλακι βλέποντας στην αγκαλιά μας το μωράκι μας!!! Υπομονή κ κουράγιο σε όλες μας... 

Ναι κορίτσι μου!!! Κάτι θα γίνει. Φτάνει να το πιστέψουμε.. Πάρε δυνάμεις κ κουράγιο, αυτό κάνω κ εγώ. 

Σκέψου μόνο τα θετικά που θα έρθουν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Spourgiti είπε:

Ναι κορίτσι μου!!! Κάτι θα γίνει. Φτάνει να το πιστέψουμε.. Πάρε δυνάμεις κ κουράγιο, αυτό κάνω κ εγώ. 

Σκέψου μόνο τα θετικά που θα έρθουν. 

Σε ευχαριστώ πολύ... Κ σε σένα πραγματικά εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή!!... Πόσο το θέλω για όλες μας.... Είναι δύσκολη η μέρα αυτή των αποτελεσμάτων... Θα την περάσουμε όμως κ αυτή. Θα δούμε κ μεις να μας χαμογελάει η τύχη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ... Κ σε σένα πραγματικά εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή!!... Πόσο το θέλω για όλες μας.... Είναι δύσκολη η μέρα αυτή των αποτελεσμάτων... Θα την περάσουμε όμως κ αυτή. Θα δούμε κ μεις να μας χαμογελάει η τύχη. 

Κουράγιο κορίτσια θαρθει το θαύμα και για μας! Υπομονή...

Just now, pocm είπε:

Αν επιτρέπεται baloo πόσο ετών είσαι??? Εγώ έβαλα 3 βλαστοκυστες και περιμένω. Απλά ειμαι 43 ακριβώς κ φοβάμαι πως δεν θα έχω πιθανότητες. 

Μην ακούω τέτοια..... Φυσικά και έχεις πιθανότητες.....3 βλαστοκύστες είναι πολύ καλά. 44 είμαι εγώ τώρα και μένω έγκυος μια χαρά θα πας... Με το καλό να πας να πάρεις τη θετική χοριακή σου.  Σε ποιον γιατρό είσαι αν επιτρέπεται και ποιο κέντρο; Η πρώτη σου προσπάθεια; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Κουράγιο κορίτσια θαρθει το θαύμα και για μας! Υπομονή...

Μην ακούω τέτοια..... Φυσικά και έχεις πιθανότητες.....3 βλαστοκύστες είναι πολύ καλά. 44 είμαι εγώ τώρα και μένω έγκυος μια χαρά θα πας... Με το καλό να πας να πάρεις τη θετική χοριακή σου.  Σε ποιον γιατρό είσαι αν επιτρέπεται και ποιο κέντρο; Η πρώτη σου προσπάθεια; 

Τσιριγ τώρα στο Ακεσω. Η 3η φορά. 

 

2 προηγούμενες στο μητ. Με δύο εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν. Η μια με δανεικά. Βέβαια τα δικά μου προχωρησαν πιο καλά από της δότριας έφτασα 8η κ 6η αντίστοιχα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm είπε:

Τσιριγ τώρα στο Ακεσω. Η 3η φορά. 

 

2 προηγούμενες στο μητ. Με δύο εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν. Η μια με δανεικά. Βέβαια τα δικά μου προχωρησαν πιο καλά από της δότριας έφτασα 8η κ 6η αντίστοιχα. 

Μία από τα ίδια κι εγώ....οι δικές μου εγκυμοσύνες είτε με φυσική σύλληψη είτε με εξωσωματικη πήγαν καλύτερα από της δότριας...... Μην χάνεις το κουράγιο σου θα μείνεις έγκυος τώρα και θα πάνε όλα καλά.... άντε να μας ανακοινώσεις τη θετική χοριακή σου και να πάρουμε κι εμείς τα πάνω μας. Εγώ πάω για διέγερση τον άλλο μήνα πάλι κι ότι γίνει βλαστοκύστη θα το βάλω. Έχω και μία κατάψυξη... άντε να δούμε. Ήθελα να σε ρωτήσω αν ο Τσιριγώτης σε πήγε εμβρυομεταφορά στον ίδιο κύκλο της διέγερσης και αν ναι τί αξιολόγησε για να το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm είπε:

Αν επιτρέπεται baloo πόσο ετών είσαι??? Εγώ έβαλα 3 βλαστοκυστες και περιμένω. Απλά ειμαι 43 ακριβώς κ φοβάμαι πως δεν θα έχω πιθανότητες. 

3 κι εγω έβαλα.42 ετων.Ο γιατρος σου τι ποσοστα επιτυχίας σου ειπε βάση ηλικίας?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, pocm είπε:

Τσιριγ τώρα στο Ακεσω. Η 3η φορά. 

 

2 προηγούμενες στο μητ. Με δύο εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν. Η μια με δανεικά. Βέβαια τα δικά μου προχωρησαν πιο καλά από της δότριας έφτασα 8η κ 6η αντίστοιχα. 

Πες μας λίγο τι πρωτόκολλο ακολούθησε ο Τσιριγωτης; Αν κατεψυγμένα φυσικό ή τεχνητό κύκλο? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach said:

Αρνητικό κ από μένα κορίτσια... Δυστυχώς!... Που θα πάει όμως;... Κάποια στιγμή θα χαμογελάσει κ μας το χειλακι βλέποντας στην αγκαλιά μας το μωράκι μας!!! Υπομονή κ κουράγιο σε όλες μας... 

Έτσι όπως το λες, που θα παει, θα ερθει αυτη η στιγμη για όλες μας! Παρε το χρόνο σου, ανασυντάξου κ προχωρά δυνατά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

3 κι εγω έβαλα.42 ετων.Ο γιατρος σου τι ποσοστα επιτυχίας σου ειπε βάση ηλικίας?

Αρχικά 10% max. Αλλά επειδή έκανα 6  κ είδε κ τις ορμόνες μου είπε ίσως τα καταφέρεις. 

Just now, anoulious είπε:

Πες μας λίγο τι πρωτόκολλο ακολούθησε ο Τσιριγωτης; Αν κατεψυγμένα φυσικό ή τεχνητό κύκλο? 

2 κατεψυγμένα + 6 από αυτό τον κύκλο. Τα έβαλε όλα μαζί  κ 3 έγιναν βλαστοκυστες. Οι όποιες είναι 1 από τον προηγούμενο κύκλο κ 2 από αυτόν.  Προχώρησε κατευθείαν σε εμβρυομεταφορα.  Με φεμαρα κ λιγάκι μενοπουρ. Δεν θα το έλεγα διέγερση. Ήταν 3 μερες 150 μενοπουρ. Ίσως μίνι διεγερση

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm είπε:

Αρχικά 10% max. Αλλά επειδή έκανα 6  κ είδε κ τις ορμόνες μου είπε ίσως τα καταφέρεις. 

Ναι,αυτό εννοω,με τη παρούσα εξέλιξη,όχι απλά βάση ηλικίας.Δεν παει με τη βιολογικη ηλικία αλλα με την αναπαραγωγική αλλωστε.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...