Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Renaki80 είπε:

Είναι όλα υποχρεωμένα να σου απαντήσουν ανσλυτικά!

 

ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ, Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ! ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΑΥΡΙΟ! ΚΣΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΜΑΧΗ....

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΣΤΟΝ 1ο ΟΡΟΦΟ!

Χαχαχα θα τους έρθει ταμπλας!!! Θα σκάσουμε μύτη καμια εικοσαριά απο Δευτέρα να ζητήσουμε αναλυτικά ποιότητες!

 Για το σπερμα  εγω σε καθε τηλεφώνημα την δεύτερη ημέρα ρωτούσα αριθμό , κινητηκοτητα και ανωμ. μορφές. Και μου έλεγαν πολυ άνετα.

 Παντως οτι το Μητέρα καταψυχει ωάρια το ξερω απο μια φιλη μου, ενώ υπάρχει σύζυγος ή σπερμα. Δεν ξερω για ποιον λόγο το κανει , εγω φιλη που εχει κατψυγμενα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Deppybach με μια τριψήφια χοριακή σου εύχομαι!!! @Balloo κορίτσι μου κι εσύ σήμερα δεν πας; Ότι καλύτερο κορίτσια η τύχη με το μέρος σας.... Αναμένουμε τα θετικά τεστάκια σας.... φιλιά πολλά

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!τι κανετε;;μεγαλη μερα σήμερα!!εγω ξύπνησα πρωί πρωί πήγα έκανα χοριακη να ξεμπερδευω και αναμένω σε αναμμένα καρβουνα χαχα...αν και με έχουν πιάσει πόνοι περιόδου ..πονάω παντού κ έχω φρικάρει...εσεις;;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,  ξυπνήστε να πατε να δώσετε αίμα και να πείτε να σας βγάλουν γρήγορα αποτελέσματα.  Καλή.  επιτυχία σε όλες. Η κοπέλα που περίμενε χθες απόγευμα αποτελέσματα τι έγινε??? @Spourgiti

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Χαχαχα θα τους έρθει ταμπλας!!! Θα σκάσουμε μύτη καμια εικοσαριά απο Δευτέρα να ζητήσουμε αναλυτικά ποιότητες!

 Για το σπερμα  εγω σε καθε τηλεφώνημα την δεύτερη ημέρα ρωτούσα αριθμό , κινητηκοτητα και ανωμ. μορφές. Και μου έλεγαν πολυ άνετα.

 Παντως οτι το Μητέρα καταψυχει ωάρια το ξερω απο μια φιλη μου, ενώ υπάρχει σύζυγος ή σπερμα. Δεν ξερω για ποιον λόγο το κανει , εγω φιλη που εχει κατψυγμενα.

Καλημέρα κορίτσια μου,  λοιπόν θα σας γράψω τώρα ένα παράδειγμα για το τι γράφει η βεβαίωση που έχω πάρει (1 ΩΟΛΗΨΙΑ) 

Ωοληψια 1/1/19

 

Από την κυρία τάδε... αναρροφήθηκαν 4 ωάρια τα οποία ήταν ώριμα ( σε στάδιο μεταφασης 2) τα τρια, ενώ το ένα ήταν ανώριμο σε στάδιο GV. Τό δείγμα σπέρματος του συζύγου που χρησιμοποιήθηκε για την γονιμοποίηση έχει τα εξής χαρακτηριστικά όγκος .... συγκέντρωση ... κινητικότητα ....ανωμαλίες μορφές..... Έγινε μικρογονιμοποίηση και γονιμοποιήθηκαν ομαλά με δύο προπυρηνια και τα τρια ωάρια. Δεν έγινε η εμβρυομεταφορά και τα γονιμοποιημένα ωάρια καταψύχθηκαν την επόμενη μέρα στο στάδιο το προπυρινιων τα έμβρυα διατηρήθηκαν κρύοσυντηρημένα στο εργαστήριο Βιολογίας της κλινικής ΓΕΝΕΣΙΣ.

Αυτή είναι η Ανάλυση από κάθε ωοληψία! 
 

Με αυτό στα χέρια μου και διαβάζοντας το αναλυτικά κατάλαβα Τι δεν πήγαινε καλά

Σημείωση αυτό το ιστορικό το υπογράφει στο τελοσ ο γιατρός σας! 
 

Εάν έκανα εγώ σε κανονικές συνθήκες ένα μήνα,  εάν πάτε όλες μαζί από Δευτέρα κάτι θα σκαρφιστούν για να μη σας το δώσουν Γιατί είναι πολύ δουλειά για αυτούς! 
 

Ελπίζω να βοήθησα Κάπως γιατί ειλικρινά είναι πολύ κρίμα εσύ να δίνεις τα πάντα και το προσωπικό να το περνάει ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ  απλά ένα ακόμα νούμερο! 

Just now, Faihb είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!τι κανετε;;μεγαλη μερα σήμερα!!εγω ξύπνησα πρωί πρωί πήγα έκανα χοριακη να ξεμπερδευω και αναμένω σε αναμμένα καρβουνα χαχα...αν και με έχουν πιάσει πόνοι περιόδου ..πονάω παντού κ έχω φρικάρει...εσεις;;

Με το καλό καλά αποτελέσματα με μία μεγάλη χοριακή περιμένουμε κι εμείς με αγωνίαΜε το καλό καλά αποτελέσματα με μία μεγάλη χοριακή περιμένουμε κι εμείς με αγωνία Το δικό σου αποτέλεσμα

  • Μου αρέσει 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,  λοιπόν θα σας γράψω τώρα ένα παράδειγμα για το τι γράφει η βεβαίωση που έχω πάρει (1 ΩΟΛΗΨΙΑ) 

Ωοληψια 1/1/19

 

Από την κυρία τάδε... αναρροφήθηκαν 4 ωάρια τα οποία ήταν ώριμα ( σε στάδιο μεταφασης 2) τα τρια, ενώ το ένα ήταν ανώριμο σε στάδιο GV. Τό δείγμα σπέρματος του συζύγου που χρησιμοποιήθηκε για την γονιμοποίηση έχει τα εξής χαρακτηριστικά όγκος .... συγκέντρωση ... κινητικότητα ....ανωμαλίες μορφές..... Έγινε μικρογονιμοποίηση και γονιμοποιήθηκαν ομαλά με δύο προπυρηνια και τα τρια ωάρια. Δεν έγινε η εμβρυομεταφορά και τα γονιμοποιημένα ωάρια καταψύχθηκαν την επόμενη μέρα στο στάδιο το προπυρινιων τα έμβρυα διατηρήθηκαν κρύοσυντηρημένα στο εργαστήριο Βιολογίας της κλινικής ΓΕΝΕΣΙΣ.

Αυτή είναι η Ανάλυση από κάθε ωοληψία! 
 

Με αυτό στα χέρια μου και διαβάζοντας το αναλυτικά κατάλαβα Τι δεν πήγαινε καλά

Σημείωση αυτό το ιστορικό το υπογράφει στο τελοσ ο γιατρός σας! 
 

Εάν έκανα εγώ σε κανονικές συνθήκες ένα μήνα,  εάν πάτε όλες μαζί από Δευτέρα κάτι θα σκαρφιστούν για να μη σας το δώσουν Γιατί είναι πολύ δουλειά για αυτούς! 
 

Ελπίζω να βοήθησα Κάπως γιατί ειλικρινά είναι πολύ κρίμα εσύ να δίνεις τα πάντα και το προσωπικό να το περνάει ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ  απλά ένα ακόμα νούμερο! 

Με το καλό καλά αποτελέσματα με μία μεγάλη χοριακή περιμένουμε κι εμείς με αγωνίαΜε το καλό καλά αποτελέσματα με μία μεγάλη χοριακή περιμένουμε κι εμείς με αγωνία Το δικό σου αποτέλεσμα

Τοσα χρόνια δεν μπορούσα να το φανταστώ. Πολύ αναλυτικό. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Faihb είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!τι κανετε;;μεγαλη μερα σήμερα!!εγω ξύπνησα πρωί πρωί πήγα έκανα χοριακη να ξεμπερδευω και αναμένω σε αναμμένα καρβουνα χαχα...αν και με έχουν πιάσει πόνοι περιόδου ..πονάω παντού κ έχω φρικάρει...εσεις;;

Καλημέρα.... Καλή επιτυχία εγκάρδια!!! Αναμένουμε μαζί σου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Faihb said:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!τι κανετε;;μεγαλη μερα σήμερα!!εγω ξύπνησα πρωί πρωί πήγα έκανα χοριακη να ξεμπερδευω και αναμένω σε αναμμένα καρβουνα χαχα...αν και με έχουν πιάσει πόνοι περιόδου ..πονάω παντού κ έχω φρικάρει...εσεις;;

Καλημέρα! Καλα αποτελεσματα! Σου εύχομαι ενα τεράστιο νούμερο χοριακης

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Χαχαχα θα τους έρθει ταμπλας!!! Θα σκάσουμε μύτη καμια εικοσαριά απο Δευτέρα να ζητήσουμε αναλυτικά ποιότητες!

 Για το σπερμα  εγω σε καθε τηλεφώνημα την δεύτερη ημέρα ρωτούσα αριθμό , κινητηκοτητα και ανωμ. μορφές. Και μου έλεγαν πολυ άνετα.

 Παντως οτι το Μητέρα καταψυχει ωάρια το ξερω απο μια φιλη μου, ενώ υπάρχει σύζυγος ή σπερμα. Δεν ξερω για ποιον λόγο το κανει , εγω φιλη που εχει κατψυγμενα.

θα σκιζουμε τα πτυχια μας ...χαχαχαχ καλε αυτο πως δεν το ξεραμε τοσο καιρό

Link to comment
Share on other sites

Just now, Faihb said:

Από μένα δυστυχώς αρνητικό...οποτε μαζεύω τα κομμάτια μου και συνεχιζω..ευχομαι στις υπόλοιπες καλά αποτελέσματα!!!!!

Δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς κ το ξέρω κ η ίδια καλα. Το μόνο που μπορώ να σου πω ειναι να βρεις δύναμη, να σηκωθείς κ να προχωρήσεις. Καποια στιγμη θα το δεις το θετικό κ θα πανε ολα καλα! 

Just now, island1 said:

ναι αλλα μολις διαβασα την αναλυση και οκ δεν λεει κατι σπουδαίο.Ενα χαρακτηρισμο δινει απο το ωαριο και το σπρεμοδιαγραμμα..

εγω δεν εχω παρει ποτε χαρακτηρισμό ωαριων, ειναι μια επιπλέον πληροφορία όπως κ να το κανεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

@Deppybach με μια τριψήφια χοριακή σου εύχομαι!!! @Balloo κορίτσι μου κι εσύ σήμερα δεν πας; Ότι καλύτερο κορίτσια η τύχη με το μέρος σας.... Αναμένουμε τα θετικά τεστάκια σας.... φιλιά πολλά

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Πήγα πρωί πρωί !!! Το απόγευμα μου είπανε θα τα βγάλουν!!!! Τόσες μερες περιμέναμε, τι να μας πουν οι λίγες ώρες;;;!!!! Στο μεταξύ δεν πίνω κ καφέδες , δεν καπνίζω κ ξαφνικά, τα θέλω όλα τώρα!!! Χαχαχχα!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...