Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Moana είπε:

ελα κοριτσάρα μου, αυριο η χοριακη... καμια ελπίδα. ουτε τσιμπήματα, ουτε μαγκωματα, ουτε πόνοι περιόδου, ουτε μέση, ουτε βυζια, ουτε πονοκέφαλοι, ουτε ροζ, ουτε καφε, ουτε κόκκινο, ουτε μπλε... το απόλυτο ΤΙΠΟΤΑ! το χω ξαναπεράσει αυτο το το τπτ, παω προετοιμασμένη! Επόμενο βήμα προεμφυτευτικος... το δουλεύω ολο αυτόν τον καιρο  

Γλυκό μου κορίτσι εύχομαι να πας αύριο και να διαψεύστεις. Να πάρεις θετική χοριακή με τις καλύτερες ευχές μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια, γράφω πρώτη φορά. Έκανα εμβρυομεταφορα 27/5 2 άριστες βλαστοκυστες 5 ημερών. Σήμερα, 9η μέρα μετα έκανα εξέταση χοριακης και η τιμή ήταν 38,2. Είναι αρκετά χαμηλή και έχω ανησυχήσει.. έχετε παρόμοια εμπειρία?


LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Εύχομαι να πάρει μπρος το εμβρυακι σου! Καταλαβαίνω το άγχος σου έχω  το περάσει αυτό 

Μια χαρά balloons! Άντε  υπομονή τώρα 

Εγώ κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα! Πήρα στο κέντρο αύριο θα κάνω την χοριακη μου και μέχρι τις 3 θα ξέρω αποτέλεσμα 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αύριο να έχεις τα πιο ευχάριστα νέα της ζωής σου

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 said:

Γλυκό μου κορίτσι εύχομαι να πας αύριο και να διαψεύστεις. Να πάρεις θετική χοριακή με τις καλύτερες ευχές μου!!!

Μακάρι να συμβεί αυτο!!! Αυτο περιμένω τόσα χρονια! Ευχαριστω!

Just now, Nephelie said:

Και εγώ !τα παντα ομως!!Τελικα μαλλον δεν πρεπει να εχουμε συμπτωματα αυτο καταλαβαινω .. @Moana παμε δυνατα!!

θα μου βγει η ψυχή μέχρι αυριο το απογευμα! οριακά ειμαι να σταματήσω κ τις χοριακες... οχι άλλες αρνητικές!!!!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, γράφω πρώτη φορά. Έκανα εμβρυομεταφορα 27/5 2 άριστες βλαστοκυστες 5 ημερών. Σήμερα, 9η μέρα μετα έκανα εξέταση χοριακης και η τιμή ήταν 38,2. Είναι αρκετά χαμηλή και έχω ανησυχήσει.. έχετε παρόμοια εμπειρία?

  • Μου αρέσει 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moana είπε:

Μακάρι να συμβεί αυτο!!! Αυτο περιμένω τόσα χρονια! Ευχαριστω!

θα μου βγει η ψυχή μέχρι αυριο το απογευμα! οριακά ειμαι να σταματήσω κ τις χοριακες... οχι άλλες αρνητικές!!!!!

 

Λογικό μωρε ,αλλα προςπαθουμε θα παθουμε και τιποτα στο τελος κανα καρδιακο δε θελει και πολυ..και εγω μονο στη μερα της χοριακής τρεμω τρελα ομως ..δε το ειχα ξαναπαθει ποτε στη ζωη μου ..τα αλλα δε με νοιαζανε γενικως ,πηγαινα με σιγουρια ,αυτη η σιγουρια θα με φαει χαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana said:

Μακάρι να συμβεί αυτο!!! Αυτο περιμένω τόσα χρονια! Ευχαριστω!

θα μου βγει η ψυχή μέχρι αυριο το απογευμα! οριακά ειμαι να σταματήσω κ τις χοριακες... οχι άλλες αρνητικές!!!!!

 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου !! 
Ευχομαι από καρδιάς να διαψεύσεις τον εαυτό σου !!! 
Περιμένουμε νέα σου! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, γράφω πρώτη φορά. Έκανα εμβρυομεταφορα 27/5 2 άριστες βλαστοκυστες 5 ημερών. Σήμερα, 9η μέρα μετα έκανα εξέταση χοριακης και η τιμή ήταν 38,2. Είναι αρκετά χαμηλή και έχω ανησυχήσει.. έχετε παρόμοια εμπειρία?

Γεια σου κοριτσι καλωσηρθες ! Αντε με το καλό κοπελα μου να πανε ολα κάλα !!απο βλαστοκυστες δε γνωριζω πολλα ,αλλα γιατι να ειναι χαμηλη ;το θεμα ειναι να αυξηθει σε 2 μερες.οποτε πρεπει να πας κυριακη ξανα !θα σου βγει η ψυχη κ σενα καταννοώ ! Κουραγιο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Γεια σου κοριτσι καλωσηρθες ! Αντε με το καλό κοπελα μου να πανε ολα κάλα !!απο βλαστοκυστες δε γνωριζω πολλα ,αλλα γιατι να ειναι χαμηλη ;το θεμα ειναι να αυξηθει σε 2 μερες.οποτε πρεπει να πας κυριακη ξανα !θα σου βγει η ψυχη κ σενα καταννοώ ! Κουραγιο

ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, δυστυχώς θα πρέπει να περιμένω μέχρι την Τρίτη γιατί θα είναι κλειστά τα μικροβιολογικά στην περιοχή μου λόγω τριημέρου.. θα μας φάει η αγωνία


LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Αυρα87 είπε:

ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, δυστυχώς θα πρέπει να περιμένω μέχρι την Τρίτη γιατί θα είναι κλειστά τα μικροβιολογικά στην περιοχή μου λόγω τριημέρου.. θα μας φάει η αγωνία

Παναγια μου !  οχι δε θα αντεξεις,,  η βιοιατρική δεν ειναι κλειστή αλλα μαλλον εισαι επαρχια ..  πηγαινε σε νοσοκομειο στα επείγοντα ..δε παιζει να το ζησεις αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Παναγια μου !  οχι δε θα αντεξεις,,  η βιοιατρική δεν ειναι κλειστή αλλα μαλλον εισαι επαρχια ..  πηγαινε σε νοσοκομειο στα επείγοντα ..δε παιζει να το ζησεις αυτο!

Λες? θα είναι όμως από άλλο μικροβιολογικό και έχω ακούσει ότι πρεπει να πάω στο ιδιο. Πόσο δύναμη θέλει αυτή η διαδικασία?


LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Λες? θα είναι όμως από άλλο μικροβιολογικό και έχω ακούσει ότι πρεπει να πάω στο ιδιο. Πόσο δύναμη θέλει αυτή η διαδικασία?

Ε βεβαια αν ειναι να παθεις απο αγωνια αστο καλυτερα μια χαρα θα στη κανουν στο νοσοκομειο εχω παει  με πανικό και να τρεμω αστα αλλα σε 2 ωρες το πολυ ηξερα.δε πειραζει που θα ειναι απο αλλο μια χαρα θα δειξει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ε βεβαια αν ειναι να παθεις απο αγωνια αστο καλυτερα μια χαρα θα στη κανουν στο νοσοκομειο εχω παει  με πανικό και να τρεμω αστα αλλα σε 2 ωρες το πολυ ηξερα.δε πειραζει που θα ειναι απο αλλο μια χαρα θα δειξει!

Έχεις δίκιο. Δεν νομίζω να αντέξω. Ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή. :) Δεν το είχα σκεφτεί καν

  • Μου αρέσει 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, γράφω πρώτη φορά. Έκανα εμβρυομεταφορα 27/5 2 άριστες βλαστοκυστες 5 ημερών. Σήμερα, 9η μέρα μετα έκανα εξέταση χοριακης και η τιμή ήταν 38,2. Είναι αρκετά χαμηλή και έχω ανησυχήσει.. έχετε παρόμοια εμπειρία?

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Εύχομαι καλούς διπλασιασμούς! Όπως σου είπε και η Nephelie σημασία έχει να διπλασιάζεται (βασικά να ανεβαίνει κατά 70% και πανω) ανά 48ωρο! Λένε ότι πρέπει να γίνονται στο ίδιο μικροβιολογικό. Μήπως να κάνεις υπομονή μέχρι την Τρίτη..? Θα είναι κρίμα να πάρεις μια τιμή μη αναμενόμενη από αυτό που περιμένεις, λόγω διαφορετικού μικροβιολογικού και να αγχωθείς. Όπως και να'χει, είτε κάνεις αλλού τη Δευτέρα είτε όχι, την Τρίτη θα πας κανονικά στο μικροβιολογικό που πήγες σήμερα.


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...