Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, chris79 said:

Εντάξει κορίτσια ... λήξη συναγερμού 

Η καρδιά πήγε στη θέση της 

Απο 382 πήγε 1033.. για σήμερα λέω να το αφήσω ήσυχο το βυζι ... 

Και φυσικά τώρα ανησυχώ ότι ανέβηκε πολύ .... ;) 

Τελεια εισαι! Βρε ασε το βυζι ησυχο!! Ερχονται δυσκολες μερες στο μελλον ακου με! Χαχαχαχαχαχα! Απολαυσε τα οσο ειναι ηρεμα! Μπραβο κοριτσακι μου!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Εντάξει κορίτσια ... λήξη συναγερμού 

Η καρδιά πήγε στη θέση της 

Απο 382 πήγε 1033.. για σήμερα λέω να το αφήσω ήσυχο το βυζι ... 

Και φυσικά τώρα ανησυχώ ότι ανέβηκε πολύ .... ;) 

Ουάου!! Μπράβο!!! Σούπερ!!!!

@Papaki@ & @Moana περιμένουμε με ανυπομονησία τα ευχάριστα! 

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Το πολύ σε μια ώρα θα έχω το αποτέλεσμα της χοριακης, θα σκάσω! Φοβάμαι ότι δεν έγινε τίποτα πάλι!

@Moana έχεις νέα εσύ?

Σκέψου θετικά! Σου εύχομαι μια μεγαααλη χοριακης 


LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ said:

Καλησπέρα κορίτσια! Το πολύ σε μια ώρα θα έχω το αποτέλεσμα της χοριακης, θα σκάσω! Φοβάμαι ότι δεν έγινε τίποτα πάλι!

@Moana έχεις νέα εσύ?

εμενα θα αργήσουν, 5-6 μου είπαν γμτ!!! καλη επιτυχία να εχεις κοριτσι μου! να ειναι η τυχερή σου! εγω όπως εχω πει περιμένω τα ίδια με τα προηγούμενα, αλλα δε θέλω να ρίχνω ουτε την ομάδα, ουτε εσενα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

εμενα θα αργήσουν, 5-6 μου είπαν γμτ!!! καλη επιτυχία να εχεις κοριτσι μου! να ειναι η τυχερή σου! εγω όπως εχω πει περιμένω τα ίδια με τα προηγούμενα, αλλα δε θέλω να ρίχνω ουτε την ομάδα, ουτε εσενα! 

Εύχομαι το αποτέλεσμα να σε διαψεύσει πανηγυρικά ❤️


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

εμενα θα αργήσουν, 5-6 μου είπαν γμτ!!! καλη επιτυχία να εχεις κοριτσι μου! να ειναι η τυχερή σου! εγω όπως εχω πει περιμένω τα ίδια με τα προηγούμενα, αλλα δε θέλω να ρίχνω ουτε την ομάδα, ουτε εσενα! 

Θα μου τη βγάλεις την ψυχή...ένα σπίτι ξεσήκωσαν από το πρωί....πάντως ένα κεράκι στο άναψα στο μοναστήρι...με το καλό κορίτσι μου

Just now, Moana είπε:

εμενα θα αργήσουν, 5-6 μου είπαν γμτ!!! καλη επιτυχία να εχεις κοριτσι μου! να ειναι η τυχερή σου! εγω όπως εχω πει περιμένω τα ίδια με τα προηγούμενα, αλλα δε θέλω να ρίχνω ουτε την ομάδα, ουτε εσενα! 

Επίσης εκτός από like έπρεπε να ζει και μουτζα να σου ρίξω μια...είπαμε σκεφτόμαστε θετικά ....καμία δεν το περίμενε όταν ήρθε...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 said:

Θα μου τη βγάλεις την ψυχή...ένα σπίτι ξεσήκωσαν από το πρωί....πάντως ένα κεράκι στο άναψα στο μοναστήρι...με το καλό κορίτσι μου

Επίσης εκτός από like έπρεπε να ζει και μουτζα να σου ρίξω μια...είπαμε σκεφτόμαστε θετικά ....καμία δεν το περίμενε όταν ήρθε...

με κανεις να γελάω κ να κλαιω μαζι... μια χαρα το περίμεναν όλες οι κοπέλες απ’ αυτα που διαβάζω. Γίνεται να ειμαι εγκυος κ 10 μέρες τωρα να μην εχω νιώσει ουτε έναν πόνο στην κοιλιά; να μην εχω νιώσει μια ευαισθησία στο βυζι; άσε τα καφε κ τα αίματα, πες αυτα δεν ειναι συνήθη. Δεν εχω ουτε το παραμικρό που να μου δίνει έστω κ μια μικρη ελπίδα... κ οοοολο αυτο το ασυμπτωματικο 10ημερο το εχω περάσει άλλες 3 φορές!!!! Αυτα.... Ας βγει θετικό λοιπον κ ελα να μου ρίξεις κ απο κοντά τις μουτζες :roll:❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Ναι ναι αυτό χρειαζόμαστε ... μερικούς εμετούς για να ηρεμήσουμε !! :) 

Για να με δικαιολογήσω θα πω ότι αν δεν είχε πρηστεί καθόλου δε θα φρίκαρα. Το ότι πρήστηκε και ξεπρηστηκε με ανησυχεί 

Έχετε δίκιο ... υπομονή και ψυχραιμία και βλέπουμε .. 

Μην ανησυχείς, έχει να κάνει και με το τι τρως, δλδ αλάτι κλπ που κάνει κατακράτηση , έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου. Και εγώ έτσι ήμουν συνεχώς μέχρι να αρχίσει να κουνιέται το μωρό, είχα βαρεθεί να χουφτωνομαι!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moana είπε:

με κανεις να γελάω κ να κλαιω μαζι... μια χαρα το περίμεναν όλες οι κοπέλες απ’ αυτα που διαβάζω. Γίνεται να ειμαι εγκυος κ 10 μέρες τωρα να μην εχω νιώσει ουτε έναν πόνο στην κοιλιά; να μην εχω νιώσει μια ευαισθησία στο βυζι; άσε τα καφε κ τα αίματα, πες αυτα δεν ειναι συνήθη. Δεν εχω ουτε το παραμικρό που να μου δίνει έστω κ μια μικρη ελπίδα... κ οοοολο αυτο το ασυμπτωματικο 10ημερο το εχω περάσει άλλες 3 φορές!!!! Αυτα.... Ας βγει θετικό λοιπον κ ελα να μου ρίξεις κ απο κοντά τις μουτζες :roll:❤️❤️❤️❤️

Σε όλα μου τα θετικά είχα 

Πόνο βράδυ εμφύτευση...παλλινδρομη

Αιματακι 7 μέρα ροζ..παλλινδρο.η

Βυζί τούμπανο...παλλινδρομη

Όλα τα παραπάνω....μηδενική

Στην κορηου δεν είχα ΤΙΠΟΤΑ..όταν λέω τίποτα το εννοώ....

 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Πήρα στο κέντρο και μου είπαν θα με ενημερώσει ο Γιατρός, πήρα τον Γιατρό και μου λέει δεν έχω ακόμη το αποτέλεσμα μου στείλανε ένα μήνυμα πριν μια ώρα ότι θα μου στείλουν την χοριακη σου! Τρέμω κορίτσια 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Πήρα στο κέντρο και μου είπαν θα με ενημερώσει ο Γιατρός, πήρα τον Γιατρό και μου λέει δεν έχω ακόμη το αποτέλεσμα μου στείλανε ένα μήνυμα πριν μια ώρα ότι θα μου στείλουν την χοριακη σου! Τρέμω κορίτσια 

Ψυχοβγάλτες!


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...