Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Zina21 είπε:

Εγώ που είχα κάνει με 3ης μέρας μου είπε να κάνω την 12η μέρα δηλαδή όταν θα είναι το έμβρυο 15 ημερών...Όταν βάζει βλαστοκυστες 5ης μέρας ζητάει την χοριακη την 10η μέρα...

Και ποσο πρεπει να ειναι η χοριακη την 10η μερα;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Angel2019 είπε:

Και ποσο πρεπει να ειναι η χοριακη την 10η μερα;;;;

Κοίταξε οι τιμές παίζουν δεν είναι στάνταρ.Εγω που έκανα 12η μέρα είχα χοριακη 18,6 όταν την επανελαβα για να δούμε αν διπλασιάστηκε (γιατί αυτό έχει μεγάλη σημασία) ειχε πέσει στο 2...δεν ήταν καλή η τιμή γι’αυτο κ δεν προχώρησε,ήταν βιοχημική κύηση.Η μια μέρα κάνει όμως πολύ μεγάλη διαφορά στην τιμή της χοριακης γι’αυτο να μην αγχώνεσαι.Εκανες νωρίς την πρώτη μέτρηση κ είμαι σίγουρη ότι θα έχει τριπλασιαστεί!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel2019 είπε:

Κοριτσια μου εκανα και εγω χοριακη το πρωι και περιμενω μετα τις 7 το αποτελεσμα! Εχω και εγω καφε πολλα πριν μερες ειχα πολλους πονους περιοδου χαμηλα αλλα 1-2 μερες τωρα τιποτα. Το στηθος τιποτα. Παιρνω μονο 3 cyclacur και 3 utrogestan. Εβαλα και εγω κατεψυγμενο εμβρυακι. Την εβδομη μερα που πηγα και εκανα απο μονη μου χοριακη ηταν 9 και νομιζω ειναι χαμηλη. Και με εχει φαει η αγωνια!! Ο γιατρος μου ειπε να κανω τη 12 μερα!!!!! Εσας πορε σας ειπε να κανετε;;;

Μακαρι να σου πανε ολα καλα!!! Μακαρι!!!!

Αααααχ μαζι θα μαθουμε τα αποτελεσματα!!εκανες πιο νωρις την χοριακη γι αυτο σου βγηκε τοσο καλεε!!κοριτσια νοιωθω τύψεις..απτην αγωνια μου καπνισα 4 τσιγαρα .καπνιζει καμια σας??

Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι είπε:

Αααααχ μαζι θα μαθουμε τα αποτελεσματα!!εκανες πιο νωρις την χοριακη γι αυτο σου βγηκε τοσο καλεε!!κοριτσια νοιωθω τύψεις..απτην αγωνια μου καπνισα 4 τσιγαρα .καπνιζει καμια σας??

Αχ, δεν ξερω... δεν εχω καλο προαισθημα.

θα μαθω μετα τις 6:30 το αποτελεσμα! Ελπιζω να εχει αναβει. Στην προηγουμενη εμβρυομεταφορα την 12η μερα ηταν 300!! Τωρα ειναι χαμηλα ρε κοριτσια....

θα σας πω το βραδυ....

δεν καπνιζω.... προσπαθησε και εσυ κοριτσι μου για το μωρακι σου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel2019 είπε:

Αχ, δεν ξερω... δεν εχω καλο προαισθημα.

θα μαθω μετα τις 6:30 το αποτελεσμα! Ελπιζω να εχει αναβει. Στην προηγουμενη εμβρυομεταφορα την 12η μερα ηταν 300!! Τωρα ειναι χαμηλα ρε κοριτσια....

θα σας πω το βραδυ....

δεν καπνιζω.... προσπαθησε και εσυ κοριτσι μου για το μωρακι σου!

Αφου λες οτι την εκανες την εβδομη μερα αρα ηταν φυσιολογικα χαμηλη..κανε υπομονη σε λιγο θα ξερουμε!!οσο για το τσιγαρο το εχω ελαττώσει υπερβολικα πολυ..ευχομαι να το κοψω γιατι νοιωθω τυψεις. .τα λεμε σε λιγο λοιπον!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ελπιδακι είπε:

Αφου λες οτι την εκανες την εβδομη μερα αρα ηταν φυσιολογικα χαμηλη..κανε υπομονη σε λιγο θα ξερουμε!!οσο για το τσιγαρο το εχω ελαττώσει υπερβολικα πολυ..ευχομαι να το κοψω γιατι νοιωθω τυψεις. .τα λεμε σε λιγο λοιπον!!

Ναι τα λέμε ξανα σε λιγο!!! Ελπιζω να ειναι τα καλυτερα αποτελεσματα και για τις δυο μας!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααα!!πεταωωωωω μολις με ενημερωσαν η χοριακη μου ειναι 255,16 !!ειναι η 14η μερα μετα την εμβρυομεταφορα!!δεν το πιστευω!!θα μιλησω το βραδυ με τον γιατρο μου!!οι πιο εμπειρες ξερουν αν ειναι καλη η χοριακη?angel περιμενωω νεα σου!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι είπε:

Κοριτσιαααααααααα!!πεταωωωωω μολις με ενημερωσαν η χοριακη μου ειναι 255,16 !!ειναι η 14η μερα μετα την εμβρυομεταφορα!!δεν το πιστευω!!θα μιλησω το βραδυ με τον γιατρο μου!!οι πιο εμπειρες ξερουν αν ειναι καλη η χοριακη?angel περιμενωω νεα σου!!

Μπράβο!!!! Συγχαρητηρια!!! Ειναι καλή η χοριακη!!!!

θα ξερω σε μια ωρα....... 

ελπιζω να ειναι καλη σαν τη δικη σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι είπε:

Κοριτσιαααααααααα!!πεταωωωωω μολις με ενημερωσαν η χοριακη μου ειναι 255,16 !!ειναι η 14η μερα μετα την εμβρυομεταφορα!!δεν το πιστευω!!θα μιλησω το βραδυ με τον γιατρο μου!!οι πιο εμπειρες ξερουν αν ειναι καλη η χοριακη?angel περιμενωω νεα σου!!

Ειναι πολυ καλα!293 ειχα εγω πρωτη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι είπε:

Κοριτσιαααααααααα!!πεταωωωωω μολις με ενημερωσαν η χοριακη μου ειναι 255,16 !!ειναι η 14η μερα μετα την εμβρυομεταφορα!!δεν το πιστευω!!θα μιλησω το βραδυ με τον γιατρο μου!!οι πιο εμπειρες ξερουν αν ειναι καλη η χοριακη?angel περιμενωω νεα σου!!

Είναι πολύ καλή!!!Συγχαρητηρια!!!Καλο διπλασιασμό!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ελπιδακι είπε:

Κοριτσιαααααααααα!!πεταωωωωω μολις με ενημερωσαν η χοριακη μου ειναι 255,16 !!ειναι η 14η μερα μετα την εμβρυομεταφορα!!δεν το πιστευω!!θα μιλησω το βραδυ με τον γιατρο μου!!οι πιο εμπειρες ξερουν αν ειναι καλη η χοριακη?angel περιμενωω νεα σου!!

Μπράβο!!!! Συγχαρητηρια!!! Ειναι καλή η χοριακη!!!!

θα ξερω σε μια ωρα....... 

ελπιζω να ειναι καλη σαν τη δικη σου!!

Μολις την πηρα. Δεν ειναι μαλλον πολυ καλη. 18 τη 10η ημερα. Διπλασιαστηκε μεσα σε 3 μερες. Ο γιατρος ειπε να ξανακανω και βλαπουμε....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Είναι πολύ καλή!!!Συγχαρητηρια!!!Καλο διπλασιασμό!!!!

Σας ευχαριστώ ολες σας!!αα και που ειστε?ολες θα γινετε μανουλες !!μην πειτε μετα οτι δεν σας το ειπα!!!ζινα μου και σε εσενα θα πανε ολα καλα!!τον αλλο μηνα θα περιμενω τα νεα σου τα ευχάριστα!!γιατι θα ειναι ευχαριστα !!

Just now, Angel2019 είπε:

Μπράβο!!!! Συγχαρητηρια!!! Ειναι καλή η χοριακη!!!!

θα ξερω σε μια ωρα....... 

ελπιζω να ειναι καλη σαν τη δικη σου!!

Μολις την πηρα. Δεν ειναι μαλλον πολυ καλη. 18 τη 10η ημερα. Διπλασιαστηκε μεσα σε 3 μερες. Ο γιατρος ειπε να ξανακανω και βλαπουμε....

Ναι ειναι χαμηλη αλλα θετικη!!ευχομαστε να ανεβει !!δεν σου ειπε τιποτα?οτι ισως να εγινε η εμφυτευση λιγο καθυστερημενα γι αυτο και εχεις αυτη τη τιμη?παντως ευχομαι να πανε ολα κοριτσαρα μου!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ελπιδακι είπε:

Σας ευχαριστώ ολες σας!!αα και που ειστε?ολες θα γινετε μανουλες !!μην πειτε μετα οτι δεν σας το ειπα!!!ζινα μου και σε εσενα θα πανε ολα καλα!!τον αλλο μηνα θα περιμενω τα νεα σου τα ευχάριστα!!γιατι θα ειναι ευχαριστα !!

Ναι ειναι χαμηλη αλλα θετικη!!ευχομαστε να ανεβει !!δεν σου ειπε τιποτα?οτι ισως να εγινε η εμφυτευση λιγο καθυστερημενα γι αυτο και εχεις αυτη τη τιμη?παντως ευχομαι να πανε ολα κοριτσαρα μου!!

Φοβαμαι θα παλλινδρομησει. Μου ειπε να κανω σε δυο μερες και αν ειναι 40 παμε καλα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel2019 είπε:

Φοβαμαι θα παλλινδρομησει. Μου ειπε να κανω σε δυο μερες και αν ειναι 40 παμε καλα...

Κανε το σταυρο σου και παρακαλα την Μεγαλοχαρη να σε βοηθησει ..μην απελπιζεσαι..περιμενε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...