Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Συγχαρητηρια σε οσες εχουν θετικα αποτελεσματα.Αντε αυριο η δικη μου σειρα νοωθω οτι δε θα κοιμηθω το βραδυ.κ πως θα περασει η μερα μεχρι να τα παρω αυριο.γτ κανουν τοσο πολυ να βγουν δεν το καταλαβαινω.

On 1/7/2020 at 3:25 ΜΜ, Anniee είπε:

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mpourmoura είπε:

Συγχαρητηρια σε οσες εχουν θετικα αποτελεσματα.Αντε αυριο η δικη μου σειρα νοωθω οτι δε θα κοιμηθω το βραδυ.κ πως θα περασει η μερα μεχρι να τα παρω αυριο.γτ κανουν τοσο πολυ να βγουν δεν το καταλαβαινω.

Καλή επιτυχία κ σε σένα κοπέλα μου...!!!εμένα σε 2 ώρες μου την έστειλε η μικροβιολόγος μου...!!

Just now, elpida2019 είπε:

Ευχαριστώ για τις ευχές σου. ως χθες τίποτα. Σήμερα με πονά λίγο κάτω η πλάτη μου και νιώθω λίγους πόνους κάτω χαμηλά στην κοιλιά. Μου είπε να συνεχίσω αυτά που παίρνω και να επαναλάβω χοριακή το Σάββατο και να μιλήσουμε να δούμε πως προχωράμε.

Εγώ αναγούλες εδώ κ 3 μέρες κ μέ βλεπω άμεσα για σουτιέν νούμερο αλλαγή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Πόσο ήταν η πρώτη κορίτσι μου??

Μπράβο κορίτσι μου πολύ ωραία η χοριακη σου!!! Με το καλό να έχεις μια ήρεμη και τελειωμένη εγκυμοσηνη!!! 

139 ήταν η πρώτη μου...αύριο είναι η επόμενη,να δούμε πως θα πάει....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλή επιτυχία κ σε σένα κοπέλα μου...!!!εμένα σε 2 ώρες μου την έστειλε η μικροβιολόγος μου...!!

Εγώ αναγούλες εδώ κ 3 μέρες κ μέ βλεπω άμεσα για σουτιέν νούμερο αλλαγή.

Βρε κορίτσια πως αντέχετε και φοράτε σουτιέν !! Εγώ δεν την παλεύω! Βέβαια είμαι και σπίτι όλη μέρα οπότε δεν με νοιάζει!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλά κ εγώ μες στο σπίτι δε φοράω.. Αλλά άμα βγω έξω κ δε βάλω άστα να πάνε...

Καλά το σουτιέν μεγάλη πίκρα.Και εγώ είμαι σπίτι και τα έχω αφήσει free Willie δεν αντέχω,και όταν είναι να βγω εκτός από τη ζέστη έχω να σκεφτώ και αυτό το βάσανο....Ρε κορίτσια εμένα με πονάει το στήθος και όταν ξαπλώνω μπρούμυτα,δεν αντέχεται

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Καλά το σουτιέν μεγάλη πίκρα.Και εγώ είμαι σπίτι και τα έχω αφήσει free Willie δεν αντέχω,και όταν είναι να βγω εκτός από τη ζέστη έχω να σκεφτώ και αυτό το βάσανο....Ρε κορίτσια εμένα με πονάει το στήθος και όταν ξαπλώνω μπρούμυτα,δεν αντέχεται

Αυτό με το στήθος είναι θέμα! Εγώ δεν κοιμάμαι πότε μπρούμυτα αλλά στο πλάι και πολλές φορές όταν πάω να αλλάξω πλευρό ξυπνάω απ' τον πόνο!! Ή όταν είμαι πολύ ώρα ξαπλωμένη και πάω να σηκωθώ!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, επανέρχομαι με νέα!

Έκανα χθες τη χοριακή τελικά, δεν άντεξα... 10η μέρα. Τιμή 175,2! Έκανα επίσης οιστραδιόλη και προγεστερόνη.... Ε2: 609,  Prg: 80

Τηλεφώνησα στον Π. μου είπε να τις επαναλάβω και τις τρεις τη Δευτέρα. Ωστόσο, μου πρόσθεσαν άλλο ένα χαπάκι cyclacur, κολπικά αυτό λέει.

Είμαι μουδιασμένη. Δεν ξέρω αν ακόμα πρέπει να χαρώ. Φοβάμαι μήπως κάτι στραβώσει.

Δεν έχω διαβάσει τις τελευταίες σελίδες με τα νέα σας, πάω τώρα να ενημερωθώ και επιστρέφω... 

On 1/7/2020 at 1:46 ΜΜ, Ydroxoos76 είπε:

Αύριο θα με πάρουν τηλέφωνο για την εξέλιξη των εμβρύων....θα δούμε πόσα θα έχουμε και αν τα αφήσουμε βλαστοκύστες για Σάββατο

Τι έγινε; Τι νέα έχεις;

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie είπε:

Κορίτσια, επανέρχομαι με νέα!

Έκανα χθες τη χοριακή τελικά, δεν άντεξα... 10η μέρα. Τιμή 175,2! Έκανα επίσης οιστραδιόλη και προγεστερόνη.... Ε2: 609,  Prg: 80

Τηλεφώνησα στον Π. μου είπε να τις επαναλάβω και τις τρεις τη Δευτέρα. Ωστόσο, μου πρόσθεσαν άλλο ένα χαπάκι cyclacur, κολπικά αυτό λέει.

Είμαι μουδιασμένη. Δεν ξέρω αν ακόμα πρέπει να χαρώ. Φοβάμαι μήπως κάτι στραβώσει.

Δεν έχω διαβάσει τις τελευταίες σελίδες με τα νέα σας, πάω τώρα να ενημερωθώ και επιστρέφω... 

Εννοειται να χαρείς ! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσυνη!!! ποσων ημερών ηταν τα έμβρυα;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2020 at 1:21 ΜΜ, Moana είπε:

Καλημέρα! Καλα αποτελέσματα, με μια μεγάλη χοριακη !

Σ' ευχαριστώ! Εισακούστηκαν οι ευχές όλων! Σύντομα να ακούσεις κι εσύ ευχάριστα!

On 1/7/2020 at 2:44 ΜΜ, olpapa είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες! Πρέπει να πήρα και 0 0 γράφει <1 ούτε καν 2 3 κάτι από την οβιτρελ!

Καλή επιτυχία σε σένα κορίτσι μου, σήμερα δε περιμένεις?

Λυπάμαι για το δυσάρεστο.... We 've been there before όλες μας και νιώθουμε απόλυτα...

Πάρε τον χρόνο σου, βρες τους ρυθμούς σου και ακολούθησε την καρδιά σου... Θα σε οδηγήσει εκεί που θες να πας, όσα εμπόδια κι αν σου βάλει η ζωή στη διαδρομή!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie είπε:

Κορίτσια, επανέρχομαι με νέα!

Έκανα χθες τη χοριακή τελικά, δεν άντεξα... 10η μέρα. Τιμή 175,2! Έκανα επίσης οιστραδιόλη και προγεστερόνη.... Ε2: 609,  Prg: 80

Τηλεφώνησα στον Π. μου είπε να τις επαναλάβω και τις τρεις τη Δευτέρα. Ωστόσο, μου πρόσθεσαν άλλο ένα χαπάκι cyclacur, κολπικά αυτό λέει.

Είμαι μουδιασμένη. Δεν ξέρω αν ακόμα πρέπει να χαρώ. Φοβάμαι μήπως κάτι στραβώσει.

Δεν έχω διαβάσει τις τελευταίες σελίδες με τα νέα σας, πάω τώρα να ενημερωθώ και επιστρέφω... 

Τι έγινε; Τι νέα έχεις;

Τέλειαααα!!! Πάρα πολύ καλά!!!!! Πολύ καλό νούμερο, όλα καλά θα πάνε!!!! Και οι ορμόνες σούπερ!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie said:

Σ' ευχαριστώ! Εισακούστηκαν οι ευχές όλων! Σύντομα να ακούσεις κι εσύ ευχάριστα!

Λυπάμαι για το δυσάρεστο.... We 've been there before όλες μας και νιώθουμε απόλυτα...

Πάρε τον χρόνο σου, βρες τους ρυθμούς σου και ακολούθησε την καρδιά σου... Θα σε οδηγήσει εκεί που θες να πας, όσα εμπόδια κι αν σου βάλει η ζωή στη διαδρομή!

Άντε, μπραβο! τι καλα! να πανε ολα τέλεια απο δω κ στο εξής, με το καλο να ερθει το μωρο σου... μας δίνουν δύναμη τετοια νέα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...