Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσιααααααα σημερα εκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα με 2 βλαστοκυστες 5η μέρας. Ειχαν γονιμοποιηθεί 7 αλλα δυστυχως απο τα 7 τα 2 μονο προχώρησαν τα αλλα σταμάτησαν την 3η μερα μου ειπαν ...καμια συμβουλή απο εσας που περασατε;; Σε 14 μερες μ ειπε χοριακη

Καλημέρα!!! Είμαστε στην ίδια φάση! Κι εγώ χθες έβαλα μια βλαστοκυστη 5ης μέρας και τώρα είμαι σε αναμονή! Λίγη τηλεόραση, κανένα νετφλιξ, κανένα βιβλίο και θα περάσει ο καιρός! Υπομονή! Καλή μας τύχη!!!

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα!!! Είμαστε στην ίδια φάση! Κι εγώ χθες έβαλα μια βλαστοκυστη 5ης μέρας και τώρα είμαι σε αναμονή! Λίγη τηλεόραση, κανένα νετφλιξ, κανένα βιβλίο και θα περάσει ο καιρός! Υπομονή! Καλή μας τύχη!!!

Καλή επιτυχία!!!! Ευχομαι να πάρεις θετική χοριακη να ξεμπερδεύεις.

  • Μου αρέσει 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλή επιτυχία!!!! Ευχομαι να πάρεις θετική χοριακη να ξεμπερδεύεις.

Σε ευχαριστώ πολύ! Για να δούμε! Κι εσύ με το καλό! Πότε θα κάνεις ετ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Για να δούμε! Κι εσύ με το καλό! Πότε θα κάνεις ετ;;

Καλή ερώτηση. Άγνωστο!!!!!! Θέλω να κάνω μια διέγερση αλλά δεν κάθεται.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 hours ago, Μπισκοτακι27 said:

Κοριτσιααααααα σημερα εκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα με 2 βλαστοκυστες 5η μέρας. Ειχαν γονιμοποιηθεί 7 αλλα δυστυχως απο τα 7 τα 2 μονο προχώρησαν τα αλλα σταμάτησαν την 3η μερα μου ειπαν ...καμια συμβουλή απο εσας που περασατε;; Σε 14 μερες μ ειπε χοριακη

Καλή αναμονή σου εύχομαι...Όσο μπορείς να μην σκέφτεσαι τίποτα! Να κλωσήσεις τα αυγουλάκια σου, ήρεμα τις πρώτες ημέρες, δες σειρές, άκουσε μουσικούλα, διάβασε κανένα βιβλιαράκι και κοιμήσου πολύ πολύ για να περνούν πιο εύκολα οι ώρες και οι ημέρες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Κορίτσια μου,

έκανα τεστάκι σήμερα 8η ημέρα και βγήκε θετικουλι! Το έχω βάλει στη φωτογραφία στο προφίλ μου :wub:Αύριο πάω για χοριακή! 

Συγχαρητήρια κοπελα μου!!!Έλα το 2021!!!!!!!


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Andri M είπε:

Καλή αναμονή σου εύχομαι...Όσο μπορείς να μην σκέφτεσαι τίποτα! Να κλωσήσεις τα αυγουλάκια σου, ήρεμα τις πρώτες ημέρες, δες σειρές, άκουσε μουσικούλα, διάβασε κανένα βιβλιαράκι και κοιμήσου πολύ πολύ για να περνούν πιο εύκολα οι ώρες και οι ημέρες!

Να σου πω την αληθεια το εχω ριξει στο κλαμα..ψυχολογικά στεναχωρεθηκα πολυ που ενω ειμαι 28 απο τα 7 που γονιμοποιήθηκαν τα κατάφεραν μονο τα δυο και δεν εχω στην κατάψυξη.

5 ώρες πρίν, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα!!! Είμαστε στην ίδια φάση! Κι εγώ χθες έβαλα μια βλαστοκυστη 5ης μέρας και τώρα είμαι σε αναμονή! Λίγη τηλεόραση, κανένα νετφλιξ, κανένα βιβλίο και θα περάσει ο καιρός! Υπομονή! Καλή μας τύχη!!!

Εχεις κατάψυξη; Εγω πρώτη φορα εκανα και ειχα βγάλει 12 τα 7γονιμοποιηθηκαν αλλα απο τα 7 δυστυχως τα 2 μονο άντεξαν..το εχω ριξει στο κλάμα 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Κορίτσια μου,

έκανα τεστάκι σήμερα 8η ημέρα και βγήκε θετικουλι! Το έχω βάλει στη φωτογραφία στο προφίλ μου :wub:Αύριο πάω για χοριακή! 

Μπραβοοοοοο!!!!!!!! Δεν ξέρεις πόσο έχω χαρεί! Καραθετικοτατο!!! 
 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Ναι, μακάρι το 2021 να είναι η χρονιά μας!!!!

Τι τέλεια νέα κορίτσια μου!!!!πραγματικά μας δίνετε πολύ κουράγιο να συνεχίσουμε τις προσπάθειες!!!!Το 2021 όλες μανούλες με αγκαλιά τα μωράκια μας!!!!!:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...