Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Το Femoscan έχει διαφορά πακέτα. Δυστυχώς γίνεται μόνο Αθήνα. Αλλιώς να στείλεις δείγμα κλπ.. Πιο δύσκολο. 

Δεν είσαι Αθήνα???Εγώ γενικά επειδή το έψαξα πολύ...το νοσοκ ήταν το πιο ασφαλές για εμένα λόγω το ότι εκει θα ήταν ο γιατρός και θα το έπαιρνε και πήγαινε κατευθείαν εργαστήριο...αλλα νομίζω ένα κέντρο από αυτά θυμάμαι που είπε ότι άμα κανονισει κουριερ είναι να φτάσει μέσα σε μια μέρα από την λήψη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 39 λεπτά , anoulious είπε:

Έχει κάποια ονομασία νομίζω; Μπορεις να μας γράψεις πόσο στοιχίζει; Για τους γαλακτοβακιλους γράφει ποσοστό; 

Υπαρχει και μια εξεταση που λεγεται βιοψια ενδομητριου /μοριακή αναλυση μικροβιωματος και γινεται στο genediagnosis στο Ν.ψυχικο και ονοματιζει ενα ενα τα μικροβια(30 στο συνολο αναλυει)και αναφερει και ποσο % γαλακτοβακιλων εχεις.αποτελεσματα σε 10 μερες,τιμη δε γνωριζω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πώς είστε σήμερα;;; @Love!!! @Μπισκοτακι27 @Queen 90 @Μυρτώ!;;;

Καλα λεω καθομαι σε αναμμένα κάρβουνα...περιμενω με αγχος να δω τα αυριανά αποτελέσματα..εσυ;:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Καλα λεω καθομαι σε αναμμένα κάρβουνα...περιμενω με αγχος να δω τα αυριανά αποτελέσματα..εσυ;:)

Χαχαχαχ λογικό!!!!! Καλημέρα και από εμένα!

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Καλα λεω καθομαι σε αναμμένα κάρβουνα...περιμενω με αγχος να δω τα αυριανά αποτελέσματα..εσυ;:)

Εύχομαι ό,τι καλύτερο κοπέλα μου! Εγώ εδώ στην αναμονή ίσως μεταφέρω σε έναν μήνα περίπου. Θα σας ενημερώσω!

Just now, νικηαντωνια81 said:

Χαχαχαχ λογικό!!!!! Καλημέρα και από εμένα!

Καλημέρα!!!Με το καλό αύριο!!


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Εύχομαι ό,τι καλύτερο κοπέλα μου! Εγώ εδώ στην αναμονή ίσως μεταφέρω σε έναν μήνα περίπου. Θα σας ενημερώσω!

Καλημέρα!!!Με το καλό αύριο!!

Αυτοι μ ειπαν οτι εχω καλη προγεστερονη..Αφτο μπορει να δείξει αν μια κύηση θα προχωρήσει ή οχι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Αυτοι μ ειπαν οτι εχω καλη προγεστερονη..Αφτο μπορει να δείξει αν μια κύηση θα προχωρήσει ή οχι;

Είναι μια καλή ένδειξη αλλά όχι η μοναδική...Αύριο θα ξέρουμε. Όσο μπορείς να είσαι ήρεμη και να μην γκουγκλάρεις! Ο,τι και να γίνει κρατάμε το θετικό και προχωράμε!!

  • Μου αρέσει 2

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πώς είστε σήμερα;;; @Love!!! @Μπισκοτακι27 @Queen 90 @Μυρτώ!;;;

Χαιρετώ τα κορίτσια! Ήρεμα κι εδώ! Περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάω για τον πρώτο υπέρηχο! Μακάρι να δοκιμάσετε τον επόμενο μήνα κι όλα να πάνε υπέροχα! 

@νικηαντωνια81με το καλό αύριο! Σε περιμένω!!!

@Μπισκοτακι27ηρεμία κι εύχομαι τα καλύτερα!!!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, mominthemaking είπε:

Είναι μια καλή ένδειξη αλλά όχι η μοναδική...Αύριο θα ξέρουμε. Όσο μπορείς να είσαι ήρεμη και να μην γκουγκλάρεις! Ο,τι και να γίνει κρατάμε το θετικό και προχωράμε!!

Ναι εννοειται ..θα σας πω τα νέα αυριο κοριτσια ελπιζω να ναι ευχαριστα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι εννοειται ..θα σας πω τα νέα αυριο κοριτσια ελπιζω να ναι ευχαριστα 

Μακαρι, συμπάσχουμε μαζί σου!!!

Just now, *Μυρτώ είπε:

Χαιρετώ τα κορίτσια! Ήρεμα κι εδώ! Περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάω για τον πρώτο υπέρηχο! Μακάρι να δοκιμάσετε τον επόμενο μήνα κι όλα να πάνε υπέροχα! 

@νικηαντωνια81με το καλό αύριο! Σε περιμένω!!!

@Μπισκοτακι27ηρεμία κι εύχομαι τα καλύτερα!!!

Γλυκιά αναμονή όμως! Κάθε φορά το ίδιο θα νιώθεις! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πώς είστε σήμερα;;; @Love!!! @Μπισκοτακι27 @Queen 90 @Μυρτώ!;;;

Καλημερα!κ απο μενα!!!

Εγω ειμαι καλα σημερα!Δεν εχω καποιο συμπτωμα..Ελπιζω να εχω τα ιδια καλα νεα με το τεστ που εκανα χθες..Μια μερα εμεινε για να μαθουμε τα νεα!

@Μπισκοτακι27 ευχομαι να πεις αυριο και εσυ τα καλα σου νεα!:wub:

@*Μυρτώ μεχρι και το τελος θα παρακαλας να περνανε οι μερες να πηγαινεις να κανεις υπερηχο..Αυτη η γλυκια ανυπομονησια δε σταματαει ποτε!:wub:

@Love!!! μου πως εισαι σημερα;

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Καλημερα!κ απο μενα!!!

Εγω ειμαι καλα σημερα!Δεν εχω καποιο συμπτωμα..Ελπιζω να εχω τα ιδια καλα νεα με το τεστ που εκανα χθες..Μια μερα εμεινε για να μαθουμε τα νεα!

@Μπισκοτακι27 ευχομαι να πεις αυριο και εσυ τα καλα σου νεα!:wub:

@*Μυρτώ μεχρι και το τελος θα παρακαλας να περνανε οι μερες να πηγαινεις να κανεις υπερηχο..Αυτη η γλυκια ανυπομονησια δε σταματαει ποτε!:wub:

@Love!!! μου πως εισαι σημερα;

Μακαρι !!! Για ολες μας  να εχουμε πολυ καλα νέα!

Να ρωτησω κατι ρε κοριτσια; Γιατι μ ζήτησαν να μετρήσω προγεστερονη και οιστραδιολη; Και τι θελουν να δουν μ αυτο; Ξερει καμια;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Μακαρι !!! Για ολες μας  να εχουμε πολυ καλα νέα!

Να ρωτησω κατι ρε κοριτσια; Γιατι μ ζήτησαν να μετρήσω προγεστερονη και οιστραδιολη; Και τι θελουν να δουν μ αυτο; Ξερει καμια;

Για να μπορούν να υποστηρίξουν την εγκυμοσύνη. Ο κάθε οργανισμός κάνει διαφορετική απορρόφηση στα φάρμακα οπότε αυτα θελουν ελεγχο!

θελουμε την προγστερόνη γυρω στο 25 και τα οιστρογόνα σχετικά υψηλα τυπου 150-200 και ανω στις 4 εβδομάδες


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...