Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, happykar είπε:

Θα συμφωνήσω με Τροια. Εκεί είναι τα προβιοτικά. Κλείσε μύτη και τρώγε!!!

Αυτο θα κανω...τι ν κανω δεν γινεται αλλιως...σας έδωσαν κ εσας cd με την επέμβαση;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

Αρχικά είναι πολύ καλό που δε βρήκαν κάτι!!!τωρα για τις εγχυσεις και την αντιβίωση να μην ξεχάσεις να τους ζητήσεις προβιοτικά να παίρνεις από το στόμα και κολπικά!!!ολο ξεχνάνε να τα δίνουν..

και θα σου έλεγα να μην κανεις πολλες.

ολα καλα θα πάνε!!!

 

Εγώ εκανα πριν ένα χρόνο για δυο κύκλους και η φλεγμονή μειώθηκε πολύ.

Να ρωτήσω πόσες εγχύσεις έκανες; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Εκανες κ εγχυσεις; Πονάνε;;;

Έκανα ναι. Όχι δεν πονάνε καμία φορά μόνο σαν πονοι περιόδου. 

2 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Εμένα πάλι μου αρέσει τρελά η πέτσα :razz:

Μπλιαξ:wub:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, anoulious said:

Να ρωτήσω πόσες εγχύσεις έκανες; 

20 και τέλος. Και από τότε τίποτα. Πονάνε λιγάκι δε θα σου πω ψέματα @Μπισκοτακι27 και καλό είναι να κανεις 2-3 την εβδομάδα συστηματικά για να τελειώνεις.όχι παραπάνω.

 


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

20 και τέλος. Και από τότε τίποτα. Πονάνε λιγάκι δε θα σου πω ψέματα @Μπισκοτακι27 και καλό είναι να κανεις 2-3 την εβδομάδα συστηματικά για να τελειώνεις.όχι παραπάνω.

 

Αχ! Σας έκαψα όλες.. Όταν εγώ έκανα εγχύσεις, το Γέννεσις δεν έκανε ακόμη, ήμουν το πρώτο περιστατικό που έκανε εγχύσεις για μεγάλο χρονικό διάστημα και θεωρήθηκα πετυχημένο παράδειγμα.....!!!! και καθιερώθηκαν οι εγχύσεις... 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Αχ! Σας έκαψα όλες.. Όταν εγώ έκανα εγχύσεις, το Γέννεσις δεν έκανε ακόμη, ήμουν το πρώτο περιστατικό που έκανε εγχύσεις για μεγάλο χρονικό διάστημα και θεωρήθηκα πετυχημένο παράδειγμα.....!!!! και καθιερώθηκαν οι εγχύσεις... 

Ήσουν λοιπόν το μοντέλο εσυ!!!!!!

  • Χαχα 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια χρειάζομαι την βοήθεια σας! Γνωρίζετε καποιον γιατρο γυναικολόγο στη θεσσαλονικη που να ξερει να κανει ενδομήτρικες εγχυσεις αντιβίωσης;

Γιατι δε πας στο σιδεροπουλο που συνεργαζεται κ με τον εξωσωματικο σου; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Nephele78 είπε:

Γιατι δε πας στο σιδεροπουλο που συνεργαζεται κ με τον εξωσωματικο σου; 

Γιατι πηγα μια φορα αλλα δεν μ αρεσε καθολου απο θεμα καθαριότητας 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θα ηθελα να ρωτησω ειχα κανει κύκλο με gonal ...ειχα 12 ωάρια κ τελικα 7 γονιμοποιήθηκαν κ απο τα 7 οπως σας ειχα πει τα 2 ειχαν γινει βλαστοκυστες κ τελικα ηταν βιοχημική.Εχω εστιεσ Ενδομητριωσης στις ωοθήκες.Μου αλλαξε το πρωτόκολλο τωρα κ μ ειπε να παρω 20 ενέσεις meriofert των 150. Εχει αλλαξει καμια κοπελα που να ειναι σε παρόμοια φαση μ μενα;

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια θα ηθελα να ρωτησω ειχα κανει κύκλο με gonal ...ειχα 12 ωάρια κ τελικα 7 γονιμοποιήθηκαν κ απο τα 7 οπως σας ειχα πει τα 2 ειχαν γινει βλαστοκυστες κ τελικα ηταν βιοχημική.Εχω εστιεσ Ενδομητριωσης στις ωοθήκες.Μου αλλαξε το πρωτόκολλο τωρα κ μ ειπε να παρω 20 ενέσεις meriofert των 150. Εχει αλλαξει καμια κοπελα που να ειναι σε παρόμοια φαση μ μενα;

καλημέρα κούκλα μου!!! 

Εγώ άλλαξα φάμρκακα και μονάδες τελείως από την 1 στη δεύτερη σε μένα πήγε μια χαρά.... στην 1 πήρα 300 gonal (χάλια αποτέλεμα) στη Δέυτερη 150 Altermon (άψογο αποτέλεσμα).

Νομίζω ότι οι μονάδες είναι αυτές που κάνουν τη διαφορά περισσότερο από το φάρμακο, χωρίς βέβαια να είμαι σίγουρη για αυτό που σου λέω.... εγώ πάντως και με τις πολλές μονάδες και με τις λίγες τον ίδιο αριθμό έβγαλα με τη διαφορά ότι στη δεύτερη ήταν πολύ καλύτερη η ποιότητα.

  • Μου αρέσει 4

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...