Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

      Στην μικρογονιμοποιηση δεν βρίσκουν κάποιο καλό σπερματοζωάριο ;

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

19 ώρες πρίν, Hope19 είπε:

Εγω εδω κ 20 μερες καταφερα να μαζεψω καποια κουτια απο ολη την ελλαδα με γνωστες μου...και επειδη μου λειπανε κ αλλα, εψαξα στο ιντερνετ αναλογη οιστραδιολη κ μου φερανε απο βουλγαρια (γνωστη μου παλι)..οπως κ απο το κεντρο μου δωσαν την ονομασια αντιστοιχου προιοντος στη γερμανια απο την bayer  κ ενα τηλ.ελληνα φαρμακοποιου εκει για να με εξυπηρετησει κ να μου στειλει  αλλα δεν χρειαστηκε γτ τα συγκεντρωσα..αν χρειαστεις μου λες..

Ευχαριστω νομιζω βρηκα ακρη με ενα φαρμακειο στο χαλανδρι με ενα αντιστοιχο κ εγω μαζεψα για 10 μερες κ θα κανω παλι παραγγελια..θελουμε μωρε πολλα απο αυτα κ πλεον ακριβά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 4/12/2021 at 3:41 PM, EllieV said:

Καλημέρα σε όλες σας..ετοιμαζομαι για την 2η εξωσωματική κ εχω ένα πρόβλημα..ciclacur ή όποιο άλλο παρόμοιο στην Αττική βρήκε καμία σας?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μόνο σε επαρχία αν βρεις και επίσης από Κύπρο (οι οποίοι είπαν ότι ακόμα και τώρα τα προμηθεύονται από Ελλάδα.. οπότε άντε να βγάλεις άκρη). Τα Divina είπαν ότι τα φέρνουν απλά τα ζητάνε πολλοί και τελειώνουν αμέσως, ζήτα να σου κρατήσουν και γενικά ζήτα συνταγή από το γιατρό σου και πες σε ένα φαρμακείο ότι χρειάζεται τόσα να σου τα βρούνε σιγά σιγά ή να σε ειδοποιούν όταν φέρνουν. Επίσης ζήτα από το κέντρο που είσαι να σου βρούνε, αυτοί συνεργάζονται με διάφορα φαρμακεία και τους κρατάνε.. Αν χρειαστείς και δε βρίσκεις με τίποτα πες μου.

Link to comment
Share on other sites

On 13/4/2021 at 1:10 ΠΜ, Hope19 είπε:

Εγω εδω κ 20 μερες καταφερα να μαζεψω καποια κουτια απο ολη την ελλαδα με γνωστες μου...και επειδη μου λειπανε κ αλλα, εψαξα στο ιντερνετ αναλογη οιστραδιολη κ μου φερανε απο βουλγαρια (γνωστη μου παλι)..οπως κ απο το κεντρο μου δωσαν την ονομασια αντιστοιχου προιοντος στη γερμανια απο την bayer  κ ενα τηλ.ελληνα φαρμακοποιου εκει για να με εξυπηρετησει κ να μου στειλει  αλλα δεν χρειαστηκε γτ τα συγκεντρωσα..αν χρειαστεις μου λες..

Καλησπέρα θα ηθελα κ εγω αυτο τηλ του έλληνα φαρμακοποιού εκει στη Γερμανία ..γιατι κ εγω ψάχνω cyclacur 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια στη διαδιακασια διέγερσης ειχε καμια έντονη βλέννα διαφανη και λίγους πόνους στη κοιλιά; 

Τραχηλική βλέννη δεν είχες κάθε μήνα που έκανες από μόνη σου ωορρηξία; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Τραχηλική βλέννη δεν είχες κάθε μήνα που έκανες από μόνη σου ωορρηξία; 

Ειχα αλλα τωρα ειναι πολυ νωρις για ωορρηξία κ επισης κανω με αλλα φάρμακα διέγερση ωοθηκών αυτο το μηνα..λεω μηπως έσπασε κανενα ωάριο...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ειχα αλλα τωρα ειναι πολυ νωρις για ωορρηξία κ επισης κανω με αλλα φάρμακα διέγερση ωοθηκών αυτο το μηνα..λεω μηπως έσπασε κανενα ωάριο...

Με τη διέγερση λογικό είναι να ξεκινάνε πιο νωρίς. Δεν είναι κάτι, μην ανησυχείς. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Troia είπε:

Με τη διέγερση λογικό είναι να ξεκινάνε πιο νωρίς. Δεν είναι κάτι, μην ανησυχείς. 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ Κ ΠΩΣ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ..ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΩΣ ΣΥΓΝΩΜΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ  ΧΟΡΙΑΚΗ  9ημερα ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΒ. ΒΒ. ΚΑΙ ΒC Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ 50 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ???ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΠΡΩΤΗ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΡΑΛΙΚΟΥ ΝΤΙΝΑ είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ Κ ΠΩΣ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ..ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΩΣ ΣΥΓΝΩΜΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ  ΧΟΡΙΑΚΗ  9ημερα ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΒ. ΒΒ. ΚΑΙ ΒC Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ 50 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ???ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΠΡΩΤΗ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ..

Καλησπέρα κορίτσι μου...Δεν κάνεις λάθος καλα κάνεις κ γράφεις εδώ.. κοίτα είναι 9η μέρα κ η χοριακη σου ειναι θετική.. εμείς θέλουμε να πάει εκεί που πρέπει σε 2 μέρες.. δε θα ξανακάνεις επαναληπτικη??

Ο γιατρός σου τι σου είπε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου...Δεν κάνεις λάθος καλα κάνεις κ γράφεις εδώ.. κοίτα είναι 9η μέρα κ η χοριακη σου ειναι θετική.. εμείς θέλουμε να πάει εκεί που πρέπει σε 2 μέρες.. δε θα ξανακάνεις επαναληπτικη??

Ο γιατρός σου τι σου είπε???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ..ΕΣΤΕΙΛΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΡΑΛΙΚΟΥ ΝΤΙΝΑ είπε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ..ΕΣΤΕΙΛΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ..

Εμένα ο γιατρός μου δε θέλει να κάνω χοριακη ποτέ πριν την 12η μέρα.με βλαστοκυστες πάντα.γτ θέλει να ειμαστε σιγουροι για την τιμή της χοριακης..να μην αγωνιούμε αν εινσι χαμηλή.σου εύχομαι να τριπλασιαστεί κ όλα να πάνε κατευχην κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Εμένα ο γιατρός μου δε θέλει να κάνω χοριακη ποτέ πριν την 12η μέρα.με βλαστοκυστες πάντα.γτ θέλει να ειμαστε σιγουροι για την τιμή της χοριακης..να μην αγωνιούμε αν εινσι χαμηλή.σου εύχομαι να τριπλασιαστεί κ όλα να πάνε κατευχην κορίτσι μου!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ !!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΡΑΛΙΚΟΥ ΝΤΙΝΑ είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ Κ ΠΩΣ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ..ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΩΣ ΣΥΓΝΩΜΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ  ΧΟΡΙΑΚΗ  9ημερα ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΒ. ΒΒ. ΚΑΙ ΒC Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ 50 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ???ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΠΡΩΤΗ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ..

Καλησπέρα, εύχομαι να πάνε όλα καλά! Γιατί να μη χαρείς, την έκανες και νωρίς τη χοριακή οπότε λογικό να είναι τόσο...εύχομαι καλούς διπλασιασμούς!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ΡΑΛΙΚΟΥ ΝΤΙΝΑ είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ Κ ΠΩΣ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ..ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΩΣ ΣΥΓΝΩΜΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ  ΧΟΡΙΑΚΗ  9ημερα ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΒ. ΒΒ. ΚΑΙ ΒC Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ 50 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ???ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΠΡΩΤΗ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ..

Καλούς διπλασιασμούς! Να πάνε όλα κατ’ ευχήν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...