Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, KoraliaP είπε:

Καλησπέρα σε όλες και καλή μας επιτυχία! 

Χτες έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 έμβρυα 3ων ημερών. :wub:

 

καλη επιτυχια καλοστεριοτα τα εμβρυακια σου!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, KoraliaP είπε:

Καλησπέρα σε όλες και καλή μας επιτυχία! 

Χτες έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 έμβρυα 3ων ημερών. :wub:

 

Καλη επιτυχία!!!!!!ολα να πάνε τελεια!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Καλη επιτυχία!!!!!!ολα να πάνε τελεια!!!!

Καλησπέρα κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες ! Και εγώ έκανα εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων 5η ημέρας. Σήμερα λοιπόν 7η ημέρα πήγα και έκανα χοριακη πολύ νωρίς βέβαια , αλλα στο πρώτο μου παιδί στην έβδομη ημέρα είχα χοριακη 60. Και έτσι ο διάολος με έβαλε και έκανα χοριακη με αποτέλεσμα αρνητικό ... έχω κάνει εμβρυομεταφορα 21/5 . Επίσης έχω κάνει 6 εξωσωματικές , στις 3 πρώτες αρνητικό αποτέλεσμα στην Τετάρτη έκανα την κόρη μου στην Πέμπτη είχα βιοχημική και τώρα ; Έχει συμβεί σε καμία να πάει 7 η 8 μέρα να έχει αρνητικό και μετά να ξανακάνει κ να έχει θετικό ; Μέχρι ποτέ γίνεται η εμφύτευση ; Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Mariusaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες ! Και εγώ έκανα εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων 5η ημέρας. Σήμερα λοιπόν 7η ημέρα πήγα και έκανα χοριακη πολύ νωρίς βέβαια , αλλα στο πρώτο μου παιδί στην έβδομη ημέρα είχα χοριακη 60. Και έτσι ο διάολος με έβαλε και έκανα χοριακη με αποτέλεσμα αρνητικό ... έχω κάνει εμβρυομεταφορα 21/5 . Επίσης έχω κάνει 6 εξωσωματικές , στις 3 πρώτες αρνητικό αποτέλεσμα στην Τετάρτη έκανα την κόρη μου στην Πέμπτη είχα βιοχημική και τώρα ; Έχει συμβεί σε καμία να πάει 7 η 8 μέρα να έχει αρνητικό και μετά να ξανακάνει κ να έχει θετικό ; Μέχρι ποτέ γίνεται η εμφύτευση ; Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο ! 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω  αλλά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα καλά τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες ! Και εγώ έκανα εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων 5η ημέρας. Σήμερα λοιπόν 7η ημέρα πήγα και έκανα χοριακη πολύ νωρίς βέβαια , αλλα στο πρώτο μου παιδί στην έβδομη ημέρα είχα χοριακη 60. Και έτσι ο διάολος με έβαλε και έκανα χοριακη με αποτέλεσμα αρνητικό ... έχω κάνει εμβρυομεταφορα 21/5 . Επίσης έχω κάνει 6 εξωσωματικές , στις 3 πρώτες αρνητικό αποτέλεσμα στην Τετάρτη έκανα την κόρη μου στην Πέμπτη είχα βιοχημική και τώρα ; Έχει συμβεί σε καμία να πάει 7 η 8 μέρα να έχει αρνητικό και μετά να ξανακάνει κ να έχει θετικό ; Μέχρι ποτέ γίνεται η εμφύτευση ; Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο ! 

πρίν από 4 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Δεν ξέρω να σου απαντήσω  αλλά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα καλά τώρα!!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ ! Μακάρι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κάνετε κορίτσια..?

Ποια περιμένει..?

 

Εγω χοριακή το Σάββατο κ να δω πως θα περασουν οι μερες παλι γμτ.. εντωμεταξυ εχω συχνοουρια εντονο γουργουρητο κυριως το απογευμα κ ξηροδερμια στο προσωπο γμτ:sad:....εσεις πως ειστε?

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, EllieV είπε:

Τι κάνετε κορίτσια..?

Ποια περιμένει..?

 

Εγω χοριακή το Σάββατο κ να δω πως θα περασουν οι μερες παλι γμτ.. εντωμεταξυ εχω συχνοουρια εντονο γουργουρητο κυριως το απογευμα κ ξηροδερμια στο προσωπο γμτ:sad:....εσεις πως ειστε?

Εγώ αλλά αργώ λίγο :) στις 10/06 χοριακή! 

Κι εγώ λίγα συμπτωματάκια (τσιμπήματα, γουργουρητο κ.α.) αλλά δεν δίνω βάση καθώς όλα μπορεί να είναι εξαιτίας της προγεστερόνης. Κάνε ότι ευχάριστο μπορείς για να σε αποσπά από τα όποια σημάδια ;-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , KoraliaP είπε:

Εγώ αλλά αργώ λίγο :) στις 10/06 χοριακή! 

Κι εγώ λίγα συμπτωματάκια (τσιμπήματα, γουργουρητο κ.α.) αλλά δεν δίνω βάση καθώς όλα μπορεί να είναι εξαιτίας της προγεστερόνης. Κάνε ότι ευχάριστο μπορείς για να σε αποσπά από τα όποια σημάδια ;-)

Καλη επιτυχια κ σε εσενα..γνωριζω κ το προσπαθω.. άλλοστε δεν ειναι η 1η φορα:sad:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , EllieV είπε:

Ρε κορίτσια μιλάμε για απιστευτο γουργουριτο κ παντα μετα το φαγητο, εχω γινει ρεζιλι ακουγεται 5-6 μετρα μακρια:roll:

Είναι το έντερο σου Μην ανησυχείς και εγώ τα ίδια χάλια είμαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...