Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φούφη είπε:

Ρε κοριτσια τα φαρμακα κ η αντιβιωση σας φερανε ανακατοσουρα και δυσκοιλιότητα;;;;

Στις πρώτες δυο εμβρυομεταφορες που έπαιρνα πολλά ουντροτζεσταν είχα ανακατωσούρα,πονοκέφαλο κ δυσκοιλιότητα...Στις δυο τελευταίες που παίρνω λίγα έχω μόνο δυσκοιλιότητα...Αλλά εγώ δεν είμαι καλό παράδειγμα γιατί με πειράζουν κ τα φάρμακα τις διέγερσης...Πέρασα όλο το διάστημα με εμετούς...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Στις πρώτες δυο εμβρυομεταφορες που έπαιρνα πολλά ουντροτζεσταν είχα ανακατωσούρα,πονοκέφαλο κ δυσκοιλιότητα...Στις δυο τελευταίες που παίρνω λίγα έχω μόνο δυσκοιλιότητα...Αλλά εγώ δεν είμαι καλό παράδειγμα γιατί με πειράζουν κ τα φάρμακα τις διέγερσης...Πέρασα όλο το διάστημα με εμετούς...

Ωχ κοριτσάκι μου...κατάλαβα.. ελπίζω τουλάχιστον να πετύχει το όνειρο μας και να πούμε χαλάλι όταν θα χουμε αγκαλίτσα τα μπεμπεκια μας♡♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! εχθές  έκανα την εμβρυομεταφορα. Όλα καλά πηγαν. Δόξα το Θεό. 7 /10 θα κάνω β χωρική!!! Ελπίζω και εύχομαι να είναι θετική. Θέλω να ρωτήσω αν μετά είχατε κάποια σημάδια. Εγώ με τα φάρμακα που περνώ τα γνωστά cyclacur, prolutex, salospir και φιλικό. Έχει πρηστεί το στήθος μου πριν την εμβρυομεταφορα εννοείται και γενικά νιώθω πρησμενη. Αυτά λογικά θα μείνουν έτσι σε περίπτωση που είναι θετικό. Αλλά υπάρχουν και άλλα που μπορεί να καταλάβεις όπως για παράδειγμα ότι έγινε η εμφύτευση? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agaph είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! εχθές  έκανα την εμβρυομεταφορα. Όλα καλά πηγαν. Δόξα το Θεό. 7 /10 θα κάνω β χωρική!!! Ελπίζω και εύχομαι να είναι θετική. Θέλω να ρωτήσω αν μετά είχατε κάποια σημάδια. Εγώ με τα φάρμακα που περνώ τα γνωστά cyclacur, prolutex, salospir και φιλικό. Έχει πρηστεί το στήθος μου πριν την εμβρυομεταφορα εννοείται και γενικά νιώθω πρησμενη. Αυτά λογικά θα μείνουν έτσι σε περίπτωση που είναι θετικό. Αλλά υπάρχουν και άλλα που μπορεί να καταλάβεις όπως για παράδειγμα ότι έγινε η εμφύτευση? 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να πάρεις μία θετική χοριακή. Έβαλες τριών ημερών ή βλαστοκύστες; Μην αγχώνεσαι με τα σημάδια πάρα πολλά είναι από τα φάρμακα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να πάρεις μία θετική χοριακή. Έβαλες τριών ημερών ή βλαστοκύστες; Μην αγχώνεσαι με τα σημάδια πάρα πολλά είναι από τα φάρμακα.

Βλαστοκυστες 6αα οι οποίες ήταν έτοιμες Δλδ είχαν αρχίσει να βγαίνουν από το διαφανή ζώνη! Μακάρι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Βλαστοκυστες 6αα οι οποίες ήταν έτοιμες Δλδ είχαν αρχίσει να βγαίνουν από το διαφανή ζώνη! Μακάρι!! 

Ωωωω εξαιρετικά!! Μπράβο σου, είναι η πρώτη σου προσπάθεια;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Βλαστοκυστες 6αα οι οποίες ήταν έτοιμες Δλδ είχαν αρχίσει να βγαίνουν από το διαφανή ζώνη! Μακάρι!! 

Χαμός θα γίνει!!!! 6αα είναι υπέροχα!!!!! Πάμε φουλ για διδυμακια!!!!!

Just now, Agaph είπε:

Ναι! Και μου έμειναν αλλά 10 στην ίδια κατηγορία!!! Είχα 12 συνολικά 2 βάλαμε τώρα! 

Ουαου!!!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofoulis είπε:

Χαμός θα γίνει!!!! 6αα είναι υπέροχα!!!!! Πάμε φουλ για διδυμακια!!!!!

Ουαου!!!!!!!

Λέτε??!! Ο άντρας μου θέλει πάρα πολύ δίδυμα!! Ναι πολύ καλά πήγαμε μέχρι και ο γιατρός μου μου είπε ότι η κατάσταση μου είναι από άλλον πλανήτη χιχιχ!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Ναι! Και μου έμειναν αλλά 10 στην ίδια κατηγορία!!! Είχα 12 συνολικά 2 βάλαμε τώρα! 

Πωωω εσύ έσκισες!! Έλα λέμε έχεις πάρα πολλά παιδιά... Πάμε για Πολυτεκνια! Μπράβο κοπέλα μου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Λέτε??!! Ο άντρας μου θέλει πάρα πολύ δίδυμα!! Ναι πολύ καλά πήγαμε μέχρι και ο γιατρός μου μου είπε ότι η κατάσταση μου είναι από άλλον πλανήτη χιχιχ!! 

Εγώ είμαι σίγουρη!!!!!!! Ποποοοοοο αυτό είναι πραγματικά.μαγικο!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Περιπτωσάρα λέμε!! Εσύ @Sofoulis πώς είσαι; 

Καλά είμαι!! Σήμερα δεν νιώθω κάτι ιδιαίτερο!!! Είμαι βέβαια και συνέχεια από καναπέ σε κρεβάτι κι απο κρεβάτι σε καναπέ...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...