Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Το μόνο που έχω είναι φουντομα και ένα 37... κατά τα άλλα είχα χθες κάτι πολύ μικρές ενοχλήσεις χαμηλά αλλά μπορεί να ήταν και η ιδέα μου!!

Με άριστες βλαστοκυστες και 0 αποτέλεσμα και τις τρεις φορές...γιατί τι σας είπαν????

Ίσως φτάσει η ποιότητα των εμβρύων ( κ ας είναι βλαστοκυστες), ίσως επηρεάζει ένα αυτοάνοσο που εχω(το οποίο είναι ρυθμισμένο)... ίσως απλά είμαστε άτυχοι!  Απάντηση συγκεκριμένη δεν έχω. Ελπίζω αυτή τη φορά να πετύχει! Άλλαξα γιατρο σε αυτή την προσπάθεια κ η μόνη διαφορά είναι ότι εκτός από όλα τα αλλά πήρα κορτιζόνη για 5 μέρες από την ημέρα της εμβρυομεταφορας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Το μόνο που έχω είναι φουντομα και ένα 37... κατά τα άλλα είχα χθες κάτι πολύ μικρές ενοχλήσεις χαμηλά αλλά μπορεί να ήταν και η ιδέα μου!!

Με άριστες βλαστοκυστες και 0 αποτέλεσμα και τις τρεις φορές...γιατί τι σας είπαν????

Και εγώ με 37 ήμουν τις τελευταίες 2 βδομάδες μέχρι σήμερα!!!! Ανυπομονώ να μάθω ότι η χοριακη σου είναι πολύ καλά αυξημένη αυτές τις μέρες!!!!! Δωστα όλα!!!!!!! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Και εγώ με 37 ήμουν τις τελευταίες 2 βδομάδες μέχρι σήμερα!!!! Ανυπομονώ να μάθω ότι η χοριακη σου είναι πολύ καλά αυξημένη αυτές τις μέρες!!!!! Δωστα όλα!!!!!!! ❤️ 

Εισαι εγκυουλα?


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex83 είπε:

Ίσως φτάσει η ποιότητα των εμβρύων ( κ ας είναι βλαστοκυστες), ίσως επηρεάζει ένα αυτοάνοσο που εχω(το οποίο είναι ρυθμισμένο)... ίσως απλά είμαστε άτυχοι!  Απάντηση συγκεκριμένη δεν έχω. Ελπίζω αυτή τη φορά να πετύχει! Άλλαξα γιατρο σε αυτή την προσπάθεια κ η μόνη διαφορά είναι ότι εκτός από όλα τα αλλά πήρα κορτιζόνη για 5 μέρες από την ημέρα της εμβρυομεταφορας. 

Κι εμένα κορτιζόνη μου πρόσθεσε αυτή τη φορά!!! 

Όσο για την ποιότητα εμβρύων δεν νομίζω...άριστες βλαστοκυστες και να μην πετύχουν...μάλλον είστε άτυχοι ...πιστεύω όμως ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρετε!!!!! Ίσως απέρριπτε ο οργανισμός σου τα έμβρυα σαν ξένα, τώρα με την κορτιζόνη δεν θα συμβεί αυτό άρα θα πετύχετε!!! Είμαι σίγουρη!!!!

Just now, Annita tsoupani είπε:

Εισαι εγκυουλα?

Είναι δεύτερη μέρα μετά την εμβρυομετα... Είναι δυνατόν να είμαι έγκυς????

Just now, Mariaia είπε:

Και εγώ με 37 ήμουν τις τελευταίες 2 βδομάδες μέχρι σήμερα!!!! Ανυπομονώ να μάθω ότι η χοριακη σου είναι πολύ καλά αυξημένη αυτές τις μέρες!!!!! Δωστα όλα!!!!!!! ❤️ 

Μακάρι να τι να πω!!! Εγώ κρατάω μικρών καλάθι πάντως...θα δούμε...έχω κι ένα μικρό πονοκέφαλο...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Κι εμένα κορτιζόνη μου πρόσθεσε αυτή τη φορά!!! 

Όσο για την ποιότητα εμβρύων δεν νομίζω...άριστες βλαστοκυστες και να μην πετύχουν...μάλλον είστε άτυχοι ...πιστεύω όμως ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρετε!!!!! Ίσως απέρριπτε ο οργανισμός σου τα έμβρυα σαν ξένα, τώρα με την κορτιζόνη δεν θα συμβεί αυτό άρα θα πετύχετε!!! Είμαι σίγουρη!!!!

Είναι δεύτερη μέρα μετά την εμβρυομετα... Είναι δυνατόν να είμαι έγκυς????

Μακάρι να τι να πω!!! Εγώ κρατάω μικρών καλάθι πάντως...θα δούμε...έχω κι ένα μικρό πονοκέφαλο...

Ποια μέρα περιμένουμε να μάθουμε? 

Just now, Annita tsoupani είπε:

Εισαι εγκυουλα?

Ναι αλλά ακόμα δεν εχω πάει καν στον γιατρό θα πάω την Δευτέρα.... Ξεκίνησα την Παρασκευή με χοριακη 57 και σήμερα πήγε στο 970..οπότε άνευ λόγου έχω ακόμα άγχος 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mariaia είπε:

Ποια μέρα περιμένουμε να μάθουμε? 

Ναι αλλά ακόμα δεν εχω πάει καν στον γιατρό θα πάω την Δευτέρα.... Ξεκίνησα την Παρασκευή με χοριακη 57 και σήμερα πήγε στο 970..

Την Τετάρτη θα ξέρουμε!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Την Τετάρτη θα ξέρουμε!!!

Σε μια βδομάδα δηλαδή... Έχεις άλλο παιδάκι?? Γενικά έχεις πρώτη φορά αυτά τα συμπτώματα με τα δέκατα συνεχεία? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Σε μια βδομάδα δηλαδή... Έχεις άλλο παιδάκι?? Γενικά έχεις πρώτη φορά αυτά τα συμπτώματα με τα δέκατα συνεχεία? 

Δεν έχω άλλο παιδάκι όχι! Για το πρώτο παλεύουμε!!!Και την προηγούμενη φορά στη βιοχημική είχα 37, αλλά αυτό δεν λέει τίποτα... Θα δούμε!!!! Μακάρι!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Δεν έχω άλλο παιδάκι όχι! Για το πρώτο παλεύουμε!!!Και την προηγούμενη φορά στη βιοχημική είχα 37, αλλά αυτό δεν λέει τίποτα... Θα δούμε!!!! Μακάρι!!!

Στο Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου ♥️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofoulis είπε:

Κι εμένα κορτιζόνη μου πρόσθεσε αυτή τη φορά!!! 

Όσο για την ποιότητα εμβρύων δεν νομίζω...άριστες βλαστοκυστες και να μην πετύχουν...μάλλον είστε άτυχοι ...πιστεύω όμως ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρετε!!!!! Ίσως απέρριπτε ο οργανισμός σου τα έμβρυα σαν ξένα, τώρα με την κορτιζόνη δεν θα συμβεί αυτό άρα θα πετύχετε!!! Είμαι σίγουρη!!!!

Είναι δεύτερη μέρα μετά την εμβρυομετα... Είναι δυνατόν να είμαι έγκυς????

Μακάρι να τι να πω!!! Εγώ κρατάω μικρών καλάθι πάντως...θα δούμε...έχω κι ένα μικρό πονοκέφαλο...

 

Just now, Sofoulis είπε:

Κι εμένα κορτιζόνη μου πρόσθεσε αυτή τη φορά!!! 

Όσο για την ποιότητα εμβρύων δεν νομίζω...άριστες βλαστοκυστες και να μην πετύχουν...μάλλον είστε άτυχοι ...πιστεύω όμως ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρετε!!!!! Ίσως απέρριπτε ο οργανισμός σου τα έμβρυα σαν ξένα, τώρα με την κορτιζόνη δεν θα συμβεί αυτό άρα θα πετύχετε!!! Είμαι σίγουρη!!!!

Είναι δεύτερη μέρα μετά την εμβρυομετα... Είναι δυνατόν να είμαι έγκυς????

Μακάρι να τι να πω!!! Εγώ κρατάω μικρών καλάθι πάντως...θα δούμε...έχω κι ένα μικρό πονοκέφαλο...

Μακάρι να είμαστε τυχερές κ οι δυο κ όλα όσα κορίτσια είναι σε αναμονή!!!! Μου δίνεις θετική ενέργεια και σε ευχαριστώ πολύ γι αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι κι εγώ  δεύτερη μέρα έμβρυομεταφοράς! Λίγο παγωμένη μπορώ να πω σα να συμβαίνει σε κάποιον άλλον! Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sugar86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι κι εγώ  δεύτερη μέρα έμβρυομεταφοράς! Λίγο παγωμένη μπορώ να πω σα να συμβαίνει σε κάποιον άλλον! Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Καλησπέρα!!! Τι κάνεις??? Με το καλό να δεις μια τεράστια χοριακη!!!!! Τι εμβρυακια έβαλες και πότε είναι η χοριακη σου???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Καλησπέρα!!! Τι κάνεις??? Με το καλό να δεις μια τεράστια χοριακη!!!!! Τι εμβρυακια έβαλες και πότε είναι η χοριακη σου???

Ευχαριστώ πολύ! Καί σένα το ίδιο είδα κι εσύ περιμένεις! Έβαλα δύο βλαστοκυστες πολύ καλές μου είπαν. Κανονικά έχω την Κυριακή μου είπαν για Δευτέρα αλλά εγώ θα πάω Σάββατο. Μου είπαν θα δείξει απλά θα είναι πιο χαμηλό το νούμερο!

 

Εσύ ποτέ έχεις χοριακη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...