Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Καλά είμαι!! Σήμερα δεν νιώθω κάτι ιδιαίτερο!!! Είμαι βέβαια και συνέχεια από καναπέ σε κρεβάτι κι απο κρεβάτι σε καναπέ...

Μία χαρά είσαι άραξε το σκ. Δες και καμιά ταινία παιδικό κατά προτίμηση να γελάσεις... Κι άμα σου μυρίσει τίποτα εδώ είμαστε εμείς.. χαχαχαχα τρέχουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Taggeris είπε:

Μία χαρά είσαι άραξε το σκ. Δες και καμιά ταινία παιδικό κατά προτίμηση να γελάσεις... Κι άμα σου μυρίσει τίποτα εδώ είμαστε εμείς.. χαχαχαχα τρέχουμε

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχ μπα προς το παρόν τίποτα!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Εγώ πάλι θέλω μία τούρτα στο άσχετο που δεν μου αρέσουν κιόλας τα γλυκά.... Πειράζει;

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχ όχι καλε!!! Φυσικά και δεν πειράζει!!! Ένα κομματάκι το δικαιούται!!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Taggeris είπε:

Οοχιιι κοπελιααα όλη την τούρτα θέλω... χαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχ όχι όλη βρε, δεν κάνει!!!!!! Κάνε λίγο υπομονή και μετά θα τρως όση  τούρτα θες!!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες σας. Μακάρι!!! @Sofoulis να σε ρωτήσω κάτι σήμερα 2 μέρα μετά με έχει πιάσει ένα πράμα δεν ξέρω λίγο ζάλη και λίγο ανακατωσουρα. Και γενικά είμαι ένα άτομο που δεν έχω πρόβλημα με πονοκέφαλο και στομάχι γενικά δεν με πιάνει τπτ εμένα ούτε αρρώστια δεν με θέλει. Εσύ πως ήσουν?? 

Just now, Taggeris είπε:

Πωωω εσύ έσκισες!! Έλα λέμε έχεις πάρα πολλά παιδιά... Πάμε για Πολυτεκνια! Μπράβο κοπέλα μου

 

 

Just now, Taggeris είπε:

Πωωω εσύ έσκισες!! Έλα λέμε έχεις πάρα πολλά παιδιά... Πάμε για Πολυτεκνια! Μπράβο κοπέλα μου

Λες?!!πλάκα θα έχει!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες σας. Μακάρι!!! @Sofoulis να σε ρωτήσω κάτι σήμερα 2 μέρα μετά με έχει πιάσει ένα πράμα δεν ξέρω λίγο ζάλη και λίγο ανακατωσουρα. Και γενικά είμαι ένα άτομο που δεν έχω πρόβλημα με πονοκέφαλο και στομάχι γενικά δεν με πιάνει τπτ εμένα ούτε αρρώστια δεν με θέλει. Εσύ πως ήσουν?? 

 

 

Αγάπη μου με βλαστοκυστες 6αα σε λίγο αν είναι αγόρια θα πάνε φαντάροι!!! Χαχαχαχαχαχχαχαχαχ μην ανησυχείς είναι απόλυτα φυσιολογικό!!! Και πολύ πολύ θετικό σαν δείγμα!!!! Περιμένουμε για σένα μια τεράστια χοριακη!

Εγώ το μόνο που είχα είναι συχνοουρια, δέκατα μια πεθαμένο στήθος! Αλλά αυτά μπορεί να ήταν μια από τα χάπια που παίρνω!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Αγάπη μου με βλαστοκυστες 6αα σε λίγο αν είναι αγόρια θα πάνε φαντάροι!!! Χαχαχαχαχαχχαχαχαχ μην ανησυχείς είναι απόλυτα φυσιολογικό!!! Και πολύ πολύ θετικό σαν δείγμα!!!! Περιμένουμε για σένα μια τεράστια χοριακη!

Εγώ το μόνο που είχα είναι συχνοουρια, δέκατα μια πεθαμένο στήθος! Αλλά αυτά μπορεί να ήταν μια από τα χάπια που παίρνω!!!

Σε υπέρ ευχαριστώ!! Και εγώ αυτό νομίζω ότι παίζει να είναι από όλα αυτά που παίρνουνε!! Είναι πολύ νωρίς ακόμη για όλα μετά την χοριακη!!! Όλο καλά θα πάνε σε όλες μας. Γιατί έχουμε περάσει πράγματα που άλλες δεν το περνάνε δεν το λέω με κακία αλλά εννοώ με τα φάρμακα μόνο!! Και εύχομαι όλες οι γυναίκες να μπορούν να μένουν φυσιολογικά έγκυος χωρίς να περνάνε αυτό το στάδιο είναι λίγο δύσκολο αλλά όλες μας τα καταφέρνουμε!! Γιατί πολύ απλά ήμαστε ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Agaph είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! εχθές  έκανα την εμβρυομεταφορα. Όλα καλά πηγαν. Δόξα το Θεό. 7 /10 θα κάνω β χωρική!!! Ελπίζω και εύχομαι να είναι θετική. Θέλω να ρωτήσω αν μετά είχατε κάποια σημάδια. Εγώ με τα φάρμακα που περνώ τα γνωστά cyclacur, prolutex, salospir και φιλικό. Έχει πρηστεί το στήθος μου πριν την εμβρυομεταφορα εννοείται και γενικά νιώθω πρησμενη. Αυτά λογικά θα μείνουν έτσι σε περίπτωση που είναι θετικό. Αλλά υπάρχουν και άλλα που μπορεί να καταλάβεις όπως για παράδειγμα ότι έγινε η εμφύτευση? 

καλησπερα! σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!  θα σου πω την δική μου περίπτωση.  έβαλα 3 ημερών και 2-3 μερες.μετά ένιωσα έναν έντονο πόνο αριστερά για 1-2 δευτερόλεπτα και 3 μερες πριν την χοριακή είχα καφε υγρά.  Τώρα πιστεύω  ότι ήταν και τα δύο από την εμφύτευση. Κατά τα άλλα είχα δέκατα,  ανακατωσουρες, ζαλαδα και αδυναμία. Καλή  επιτυχία! !!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Agaph είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! εχθές  έκανα την εμβρυομεταφορα. Όλα καλά πηγαν. Δόξα το Θεό. 7 /10 θα κάνω β χωρική!!! Ελπίζω και εύχομαι να είναι θετική. Θέλω να ρωτήσω αν μετά είχατε κάποια σημάδια. Εγώ με τα φάρμακα που περνώ τα γνωστά cyclacur, prolutex, salospir και φιλικό. Έχει πρηστεί το στήθος μου πριν την εμβρυομεταφορα εννοείται και γενικά νιώθω πρησμενη. Αυτά λογικά θα μείνουν έτσι σε περίπτωση που είναι θετικό. Αλλά υπάρχουν και άλλα που μπορεί να καταλάβεις όπως για παράδειγμα ότι έγινε η εμφύτευση? 

Καλημέρα και με το καλό μια τεράστια χωριακη!!! Πριν λίγες μέρες πήρα και εγώ τη θετική μου χωριακη και ας ήμουν σίγουρη ότι θα είναι αρνητικο! Ήταν η Τετάρτη έμβρυο μεταφορά σε βλαστοκυστες και ανησυχούσα επειδή δεν είχα κανένα σύμπτωμα... το στήθος μου μια πρήζοταν μια ξεπρηζοταν και το μόνο διαφορετικό που είχα ήταν αυξημένα κολπικά διάφανα υγρά, σε σημείο που ανησύχησα για ακράτεια ούρων... επίσης την 7 μέρα ένιωσα για πολύ λίγο κράμπες περιόδου. Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex83 είπε:

Καλημέρα και με το καλό μια τεράστια χωριακη!!! Πριν λίγες μέρες πήρα και εγώ τη θετική μου χωριακη και ας ήμουν σίγουρη ότι θα είναι αρνητικο! Ήταν η Τετάρτη έμβρυο μεταφορά σε βλαστοκυστες και ανησυχούσα επειδή δεν είχα κανένα σύμπτωμα... το στήθος μου μια πρήζοταν μια ξεπρηζοταν και το μόνο διαφορετικό που είχα ήταν αυξημένα κολπικά διάφανα υγρά, σε σημείο που ανησύχησα για ακράτεια ούρων... επίσης την 7 μέρα ένιωσα για πολύ λίγο κράμπες περιόδου. Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!❤️

Μπράβο!!!! Με.το καλό να έχεις μια τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!! Τι ωραία!!!! :D

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex83 είπε:

Καλημέρα και με το καλό μια τεράστια χωριακη!!! Πριν λίγες μέρες πήρα και εγώ τη θετική μου χωριακη και ας ήμουν σίγουρη ότι θα είναι αρνητικο! Ήταν η Τετάρτη έμβρυο μεταφορά σε βλαστοκυστες και ανησυχούσα επειδή δεν είχα κανένα σύμπτωμα... το στήθος μου μια πρήζοταν μια ξεπρηζοταν και το μόνο διαφορετικό που είχα ήταν αυξημένα κολπικά διάφανα υγρά, σε σημείο που ανησύχησα για ακράτεια ούρων... επίσης την 7 μέρα ένιωσα για πολύ λίγο κράμπες περιόδου. Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!❤️

Καλημέρα!Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη...Εγώ κάνω χοριακη την Τριτη.Εχω ενοχλήσεις χαμηλά που έρχονται κ φεύγουν,κ το στήθος μου μια το νιώθω πρησμένο κ μια όχι...Αφού έχω τρελάνει τον άνδρα μου,όταν νιώθω κάτι του λέω θα πάρουμε θετική χοριακη όταν δεν νιώθω του λέω πάμε για μηδενικη...Κ εγώ βλαστοκυστες έβαλα κ για μένα είναι η τέταρτη εμβρυομεταφορα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Sofoulis είπε:

Μπράβο!!!! Με.το καλό να έχεις μια τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!! Τι ωραία!!!! :D

Ευχαριστώ πολύ!!! Σε παρακολουθώ κ εσένα και χάρηκα παρά πολύ που είχες καλή δεύτερη χωριακη! Με το καλό να ακούσουμε καρδούλες και να αφήσουμε πίσω τις ταλαιπωρίες του παρελθόντος!!!❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex83 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Σε παρακολουθώ κ εσένα και χάρηκα παρά πολύ που είχες καλή δεύτερη χωριακη! Με το καλό να ακούσουμε καρδούλες και να αφήσουμε πίσω τις ταλαιπωρίες του παρελθόντος!!!❤️❤️

Με το καλό!!!! Κι εγώ αυτή τη στιγμή λαχταραω...να ακούσω καρδούλα!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...