Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, sofiakarry είπε:

κορίτσι καλησπέρα, πρώτη φορά γράφω σήμερα στο φόρουμ και θέλω τη βοήθεια σας... τα φώτα σας με λίγα λόγια ..έκανα εμβυομεταφορά πριν 14 μέρες και σήμερα πήγα για χοριακή..αποτέλεσμα 9..... είχα παέι και στς έντεκα μέρες γιατι δεν άντεχα την αναμονή και ειχε δείξει 8,8....ανέβηκε ελάχιστα μετά απο 48 ώρες...αγνωρίζει καμια κοπέλα τι σημαίνει αυτό? ο γιατρός μου είπε να περιμένουμε μέχρι τη παρασκευή και τότε θα ξέρουμε τι γίνεται...καλη επιτυχία σε όλες σας..

Λογικά ειναι βιοχημική, αλλα θα περιμένεις αναγκαστικά ως την Παρασκευή δεν μπορείς να κανεις κατι αλλο.

Just now, Anania είπε:

Τι να κάνουμε όπως έρθουν όχι όπως τα θελουμε! Μπα θα φύγω δεν αντέχω άλλο Γενεσσις  αρκετά άλλωστε τα δοκιμάσαμε όλα εκεί θα δοκιμάσω και ένα άλλο εργαστήριο να δω μήπως αλλάξει το γούρι. Σου εύχομαι ότι καλύτερο καλή επιτυχία να έχεις γιατί και συ όπως και γω ταλαιπωρημένη είσαι και βοηθάς πολύ από εδώ μέσα όλες τις κοπέλες .

Καλα θα κανεις καθεμία μας πρεπει να βάζει τα όρια της. Αν έφτασες σ αυτα με το καλο να βρεις εναν τέλειο γιατρο και σίγουρα μια πιο φυσιολογική κλινικη.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι είπε:

Λογικά ειναι βιοχημική, αλλα θα περιμένεις αναγκαστικά ως την Παρασκευή δεν μπορείς να κανεις κατι αλλο.

Καλα θα κανεις καθεμία μας πρεπει να βάζει τα όρια της. Αν έφτασες σ αυτα με το καλο να βρεις εναν τέλειο γιατρο και σίγουρα μια πιο φυσιολογική κλινικη.

Ο γιατρός είναι καλός το ξέρεις και συ έκανε ότι μπορούσε θεωρώ, να μαστε καλά αυτό μετραει. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Ο γιατρός είναι καλός το ξέρεις και συ έκανε ότι μπορούσε θεωρώ, να μαστε καλά αυτό μετραει. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου 

Φυσικα ειναι καλος γι αυτο σου λέω να βρεις εναν εξίσου καλο! Γραψε μου νεα οταν πας σε αλλον να μου πεις τι σου ειπε ως την προσέγγιση.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Φυσικα ειναι καλος γι αυτο σου λέω να βρεις εναν εξίσου καλο! Γραψε μου νεα οταν πας σε αλλον να μου πεις τι σου ειπε ως την προσέγγιση.

Θα σου γράψω θα σου στείλω και πμ όταν ηρεμήσω λίγο σε ευχαριστώ πολύ.

Καλά αποτελέσματα εύχομαι να γονιμοποιηθουν και να έχεις ευχάριστα αύριο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Anania, κορίτσι λυπάμαι πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα αλλά μην τα παρατήσεις. Αν αντεχεις οικονομικά , ξανα κ ξανα!!! Και θα κάτσει κάποια στιγμή έτσι λέω στον εαυτό μου. Χθες έβλεπα video στο utube με  μια γυναίκα στο εξωτερικό που έκανε παιδί στα 53 της με δωρεά ωαρίου. Μην τα παρατάς μόνο ! Κορίτισι αφου σκεφτεσαι να φύγεις απο το Γενεσις εχε υπόψιν τον Τσιριγωτη στο ΑΚΕΣΩ . Δεν τον ξέρω , δεν έχω πάει ποτέ αλλά εχω ακούσει τα καλύτερα. 

@Zina21, δεν το ηξερα καν το κεντρο που πας , όχι ότι είμαι και πολύ ψαγμένη. ... :-)  Εγω πάω στο medimall , δεν έχω  παραπονο αλλά μετά απο 2 αποτυχημένες προσπαθειες  ( τωρα είμαι στην 3η ) αρχίζω και τα βλέπω όλα κάπως. Για να είμαι ειλικρινής όμως είναι πολύ προσεγμένο κέντρο . 

@sofiakarry, κορίτσι δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό .γενικά δεν ξέρω κι απο βιοχημικες που αναφέρει η Κάντι. Εγω 1 παλλίνδρομη είχα 1 φορά  . Τεσπα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά , αλλά κ να μην πάνε .. δεν ήρθε το τέλος ... Συνεχίζεις γερά και δυνατά μέχρι να πετύχεις το στόχο σου ! 

@seashell, πως είσαι ?  Πως νιώθεις απο συμπτώματα? 

 

Ρε κορίτσια μεχρι κ χθες το βράδυ ένιωθα ότι έχω μείνει έγκυος , σημερα που ξυπνησα όμως νιώθω ότι δεν είμαι ..... 

Περιεργα συναισθηματα .... Αντε να δουμε ... εχω πολύ αγωνία. 2 μέρες μείνανε ... 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια. Προσωπικά αυτό το medimall πρώτη φορά από εσάς εδώ το άκουσα, ούτε καν ήξερα ότι στον πύργο Αθηνών υπάρχει κάτι τέτοιο. Έχουν ανοίξει και τόσα κέντρα.... τεράστια προσφορά και φυσικά μεγάλη ζήτηση!

@dimitra19 μία έτσι μία αλλιώς.... 2 βράδια έχω και σχετικά ανήσυχο ύπνο, αλλά τα πονακια πονακια μέσα στη μέρα και παρατήρησα ότι έχει ευαισθητοποιηθει πάρα πολύ και η όσφρηση μου με ενοχλούν πολύ μυρωδιές που δεν τους έδινα σημασία ακόμα και το άρωμα μου. Έβαλα εχθές ένα φσιτ πριν βγω για δουλειές και ένιωθα ότι με είχα λουσει με όλο το μπουκάλι! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

@Anania, κορίτσι λυπάμαι πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα αλλά μην τα παρατήσεις. Αν αντεχεις οικονομικά , ξανα κ ξανα!!! Και θα κάτσει κάποια στιγμή έτσι λέω στον εαυτό μου. Χθες έβλεπα video στο utube με  μια γυναίκα στο εξωτερικό που έκανε παιδί στα 53 της με δωρεά ωαρίου. Μην τα παρατάς μόνο ! Κορίτισι αφου σκεφτεσαι να φύγεις απο το Γενεσις εχε υπόψιν τον Τσιριγωτη στο ΑΚΕΣΩ . Δεν τον ξέρω , δεν έχω πάει ποτέ αλλά εχω ακούσει τα καλύτερα. 

@Zina21, δεν το ηξερα καν το κεντρο που πας , όχι ότι είμαι και πολύ ψαγμένη. ... :-)  Εγω πάω στο medimall , δεν έχω  παραπονο αλλά μετά απο 2 αποτυχημένες προσπαθειες  ( τωρα είμαι στην 3η ) αρχίζω και τα βλέπω όλα κάπως. Για να είμαι ειλικρινής όμως είναι πολύ προσεγμένο κέντρο . 

@sofiakarry, κορίτσι δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό .γενικά δεν ξέρω κι απο βιοχημικες που αναφέρει η Κάντι. Εγω 1 παλλίνδρομη είχα 1 φορά  . Τεσπα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά , αλλά κ να μην πάνε .. δεν ήρθε το τέλος ... Συνεχίζεις γερά και δυνατά μέχρι να πετύχεις το στόχο σου ! 

@seashell, πως είσαι ?  Πως νιώθεις απο συμπτώματα? 

 

Ρε κορίτσια μεχρι κ χθες το βράδυ ένιωθα ότι έχω μείνει έγκυος , σημερα που ξυπνησα όμως νιώθω ότι δεν είμαι ..... 

Περιεργα συναισθηματα .... Αντε να δουμε ... εχω πολύ αγωνία. 2 μέρες μείνανε ... 

 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ σου εύχομαι μόνο τα καλύτερα και περιμένουμε τα ευχάριστα.

Κορίτσια ξέρει καμιά σας κανένα καλό αιματολόγο ρε κορίτσια? έλεγα να πάω στην Κοντογιάννη αλλά αυτή είναι εμβρυολόγος θα βοηθήσει κάπου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Manoulitsa75 είπε:

Φιλτρου ντεκαφεινέ κι αυτό όχι κάθε μέρα.

ενας γιατρος μ χε πει οτι ο ντεκαφεινε ειναι χειροτερος. επομενες για χοριακες; αχ μετραμε μερες σα φανταροι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, pakaki said:

καλημερα κοριτσιαααα! να ρωτησω καφεδακι πινετε μετα την μεταφορα;;;; 

Μου είπαν 1 την ημέρα απο την κλινική και πινω 1 εσπρεσσακι ντεκαφ σχεδόν καθε μερα. 

Just now, pakaki said:

επομενες για χοριακες; αχ μετραμε μερες σα φανταροι!

Εγω είμαι αυριο. Για να δούμε... :ph34r: 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, seashell είπε:

Καλημερουδια. Προσωπικά αυτό το medimall πρώτη φορά από εσάς εδώ το άκουσα, ούτε καν ήξερα ότι στον πύργο Αθηνών υπάρχει κάτι τέτοιο. Έχουν ανοίξει και τόσα κέντρα.... τεράστια προσφορά και φυσικά μεγάλη ζήτηση!

@dimitra19 μία έτσι μία αλλιώς.... 2 βράδια έχω και σχετικά ανήσυχο ύπνο, αλλά τα πονακια πονακια μέσα στη μέρα και παρατήρησα ότι έχει ευαισθητοποιηθει πάρα πολύ και η όσφρηση μου με ενοχλούν πολύ μυρωδιές που δεν τους έδινα σημασία ακόμα και το άρωμα μου. Έβαλα εχθές ένα φσιτ πριν βγω για δουλειές και ένιωθα ότι με είχα λουσει με όλο το μπουκάλι! 

Καλά είναι οσα νιώθεις ... μπράβο ! Μαλλον τα καταφερες !!! Για μένα έχω αρχίσει να έχω αμφιβολίες... αλλά δεν λέω τίποτα πια ...βλέποντας κ κάνοντας. 

Η αλήθεια είναι ότι όταν έκανα την 1η προσπάθεια τον Γενάτη του '19 σε άλλο forum που έμπαινα βρήκα κοπέλες που το γνώριζαν και μάλιστα μια κοπέλα είχε μείνει εγκυος και γέννησε το καλοκαίρι. 

Τωρα δεν ξέρω τι να πω...  

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Μου είπαν 1 την ημέρα απο την κλινική και πινω 1 εσπρεσσακι ντεκαφ σχεδόν καθε μερα. 

Εγω είμαι αυριο. Για να δούμε... :ph34r: 

αντε μ το καλο. εγω 5η μερα απο εμβρυομεταφορα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...