Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

      πάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο καλού κακού

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

On 20/2/2022 at 12:54 ΠΜ, Katekat είπε:

Ακριβώς αυτό νόμισα κι εγώ!!χιχιχι 

Κορίτσια μου με πήραν σε μια καινούρια δουλειά σε ένα κέντρο δημιουργικής απασχόλησης για Άμεα....στη Κέρκυρα !! Είμαι τόσο χαρούμενη ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!!! Νιώθω ότι η ζωή μου παίρνει σιγά σιγά μια σειρά..... !!!! Μετακομιζω από βδομάδα....... Ελπίζω να μην κάνω λάθος που φεύγω από την Αθήνα....... Είμαι πολύ χαρούμενη !!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 hours ago, Annakypr said:

Κορίτσια μου με πήραν σε μια καινούρια δουλειά σε ένα κέντρο δημιουργικής απασχόλησης για Άμεα....στη Κέρκυρα !! Είμαι τόσο χαρούμενη ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!!! Νιώθω ότι η ζωή μου παίρνει σιγά σιγά μια σειρά..... !!!! Μετακομιζω από βδομάδα....... Ελπίζω να μην κάνω λάθος που φεύγω από την Αθήνα....... Είμαι πολύ χαρούμενη !!

Anna σου ευχομαι καλη αρχη και να ερθουν τα καλυτερα! Γιατι οχι, η Κερκυρα ειναι κ ομορφη και μεγαλο νησι οποτε δε θα πληξεις. Απο την εμπειρια μου με πολλες μετακινησεις, αλλαγες και μετακομισεις, μπορω να σου πω καντο! Και αν το μετανιωσεις θα το ξανααλλαξεις, και τι εγινε; Σκοπος ειναι να γεμιζεις ομορφες εμπειριες και να νιωθεις χαρουμενη, και νιωθω οτι απο αυτα που γραφεις αυτη νεα αρχη σε εχει ενθουσιασει, οποτε.... ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!

Φιλια,

Λινα

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, vtgian είπε:

Kαλή αρχή! Με τον φίλο σου τι θα κάνεις;

Είναι από εκεί κι έχει σπίτι άρα θα μεινουμε σε εκείνον μέχρι να δω τι θα γίνει με τη δουλειά και αν θα μου αρέσει.....το ήθελα πολύ...

Λέτε από το θέμα υγείας να μην κάνει να μείνω κάπου αλλού εκτός Αθηνών; Μιας κι εκεί έκανα το ιώδιο.......

2 ώρες πρίν, Lina456 είπε:

Anna σου ευχομαι καλη αρχη και να ερθουν τα καλυτερα! Γιατι οχι, η Κερκυρα ειναι κ ομορφη και μεγαλο νησι οποτε δε θα πληξεις. Απο την εμπειρια μου με πολλες μετακινησεις, αλλαγες και μετακομισεις, μπορω να σου πω καντο! Και αν το μετανιωσεις θα το ξανααλλαξεις, και τι εγινε; Σκοπος ειναι να γεμιζεις ομορφες εμπειριες και να νιωθεις χαρουμενη, και νιωθω οτι απο αυτα που γραφεις αυτη νεα αρχη σε εχει ενθουσιασει, οποτε.... ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!

Φιλια,

Λινα

Ευχαριστώ τόσο πολύ για την ενθάρρυνση!!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα!!!!! Φοβάμαι λίγο λόγω του θέματος μου....αλλά από κει κ πέρα χαίρομαι.πολυ για την ευκαιρια που μου παρουσιάστηκε!!!!! Και ειδικά στο νησί του φίλου μου που μου αρέσει πολύ και θα ήθελα πολύ να μείνουμε εκεί κάποια στιγμή και μόνιμα...να κάνουμε οικογένεια!!! Ελπίζω το θέμα του θυροειδή να μην με.παεο πίσω σε αυτά τα όνειρα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλή εβδομάδα !!!! Τι ωραία νέα Άννα μου !!!! @AnnakyprΌτι καλύτερο καινούργια αρχή καινούργια ζωή καινούργια και λαμπερή και εσυ !!!! Η Κέρκυρα είναι κούκλα και όσο καλοκαιριαζει θα περάσεις υπέροχα !!!! Έχει και τέλειο βενετσιάνικο καρναβάλι και τα πιο ωραία έθιμα για Πάσχα !!!! Έχω ενθουσιαστεί !!!! Εγώ επέστρεψα σπίτι μου και κανονικά στους παλιούς ρυθμούς εκτός από ότι ώρες ώρες νιώθω λες και έχει μπει αέρας μέσα στο αυτί μου και χτυπάει ένα νεύρο στο μάγουλο !!! Πήρα το πυρηνικό και του λέω γιατρέ μήπως παθαίνω εγκαφαλικο ;;; Του έφτιαξα την μέρα γελούσε και μου είπε να μην αγχώνομαι !!!!! @Lina456 Πως είσαι ;;; Όλα καλά ;; @vtgian εσυ πως είσαι ;;; Πολύ θα ήθελα να έρθω στην συνάντηση αλλά από Χαλκιδική δύσκολα !!!! Οποία έρθει προς τα εδώ το καλοκαίρι θα χαρώ να βρεθούμε !!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

53 minutes ago, Αριστέα said:

Καλησπερα και καλή εβδομάδα !!!! Τι ωραία νέα Άννα μου !!!! @AnnakyprΌτι καλύτερο καινούργια αρχή καινούργια ζωή καινούργια και λαμπερή και εσυ !!!! Η Κέρκυρα είναι κούκλα και όσο καλοκαιριαζει θα περάσεις υπέροχα !!!! Έχει και τέλειο βενετσιάνικο καρναβάλι και τα πιο ωραία έθιμα για Πάσχα !!!! Έχω ενθουσιαστεί !!!! Εγώ επέστρεψα σπίτι μου και κανονικά στους παλιούς ρυθμούς εκτός από ότι ώρες ώρες νιώθω λες και έχει μπει αέρας μέσα στο αυτί μου και χτυπάει ένα νεύρο στο μάγουλο !!! Πήρα το πυρηνικό και του λέω γιατρέ μήπως παθαίνω εγκαφαλικο ;;; Του έφτιαξα την μέρα γελούσε και μου είπε να μην αγχώνομαι !!!!! @Lina456 Πως είσαι ;;; Όλα καλά ;; @vtgian εσυ πως είσαι ;;; Πολύ θα ήθελα να έρθω στην συνάντηση αλλά από Χαλκιδική δύσκολα !!!! Οποία έρθει προς τα εδώ το καλοκαίρι θα χαρώ να βρεθούμε !!!! 

Μπραβο Αριστεα επιστροφη στην κανονικοτητα! ποσες φορες αυτες τις μερες αναπολω αυτα για τα οποια γκρινιαζα πριν η μου φαινοτανε βουνο.... :) 

Eγω συνερχομαι απο φωνη και αρχιζω να συνηθιζω κ το Τ3... αυριο παω για μετεγχειρητικο ελεγχο και εξετασεις, περασε μια εβδομαδα κιολας απο την επεμβαση....!

φιλια,

Λινα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vtgian είπε:

@Αριστέα αν είσαι κοντά στο Ποσειδι μια βουτιά την κάνουμε :) πάμε κάθε καλοκαιρι! 

Είμαι στη Νέα Καλλικράτεια ερωτικός μετανάστης από τη Θεσσαλονίκη !!! Πει πάτε Ποσείδι ελάτε μια βόλτα !!!!

1 hour ago, vtgian είπε:

@Αριστέα αν είσαι κοντά στο Ποσειδι μια βουτιά την κάνουμε :) πάμε κάθε καλοκαιρι! 

 

πρίν από 42 λεπτά , Lina456 είπε:

Μπραβο Αριστεα επιστροφη στην κανονικοτητα! ποσες φορες αυτες τις μερες αναπολω αυτα για τα οποια γκρινιαζα πριν η μου φαινοτανε βουνο.... :) 

Eγω συνερχομαι απο φωνη και αρχιζω να συνηθιζω κ το Τ3... αυριο παω για μετεγχειρητικο ελεγχο και εξετασεις, περασε μια εβδομαδα κιολας απο την επεμβαση....!

φιλια,

Λινα

Το έχω φιλοσοφήσει αφού μου είπε ότι μετά το ιώδιο όλα καλά και τώρα θα περιμένουμε να κάνει την δουλειά του θα το αφήσω αυτό να κάνει την δουλειά του και εγώ τη ζωή μου όσο μπορώ πιο όμορφη και ήρεμη !!!!! Αν φύγει καο αυτό από τα αυτιά μου θα είναι καλύτερα !!!! Το είχε καμία !!!! Μια χαρά Περδίκη θα είσαι εγώ την πρώτη βδομάδα είχα μια φωνή τσιριχτή μια ήταν κανονική είχε πολύ πλάκα !!!! Ο γιατρός μου είπε ότι και μετά το ιώδιο σε κάποιους καθαρίζει ακόμα περισσότερο η φωνή !!!! Επίσης κορίτσια πήρα μια καινούργια κρέμα για την ουλή μου είπαν είναι πολύ καλή και σε πολύ καλή τιμή είναι 100 ml και είχε 12€ !!!! Την λένε Jalplast plus την ξέρετε ;;; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Αριστέα είπε:

Είμαι στη Νέα Καλλικράτεια ερωτικός μετανάστης από τη Θεσσαλονίκη !!! Πει πάτε Ποσείδι ελάτε μια βόλτα !!!!

 

Το έχω φιλοσοφήσει αφού μου είπε ότι μετά το ιώδιο όλα καλά και τώρα θα περιμένουμε να κάνει την δουλειά του θα το αφήσω αυτό να κάνει την δουλειά του και εγώ τη ζωή μου όσο μπορώ πιο όμορφη και ήρεμη !!!!! Αν φύγει καο αυτό από τα αυτιά μου θα είναι καλύτερα !!!! Το είχε καμία !!!! Μια χαρά Περδίκη θα είσαι εγώ την πρώτη βδομάδα είχα μια φωνή τσιριχτή μια ήταν κανονική είχε πολύ πλάκα !!!! Ο γιατρός μου είπε ότι και μετά το ιώδιο σε κάποιους καθαρίζει ακόμα περισσότερο η φωνή !!!! Επίσης κορίτσια πήρα μια καινούργια κρέμα για την ουλή μου είπαν είναι πολύ καλή και σε πολύ καλή τιμή είναι 100 ml και είχε 12€ !!!! Την λένε Jalplast plus την ξέρετε ;;; 

Όντως είναι τόσο φθηνή;;;; Ενημερωσε μας για τη δουλειά της γιατί εμένα αυτή που έκανε 70 ευρώ σχεδόν δεν βλέπω να κάνει κάτι τρομερό.... Τόσους μήνες μετά....δεν ξέρω..... 

Από Νέα Καλλικράτεια είναι μια φίλη μου μπορεί να σας έρθω καλοκαίρι!!!!!

 

Πώς νιώθεις; Έχεις τελειώσει από τη καραντίνα έτσι;; Συνεχίζεις σιγά σιγά τη ζωή σου..... Μπράβο!!! Αχ κορίτσια μου όντως ξεμπερδεψαμε με το ιώδιο άραγε;; Εγώ έχω έναν μόνιμο φόβο για αυτό...... Αλλά η ζωή συνεχίζεται! 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι την πήρα σήμερα το πρωί η κοπέλα στο φαρμακείο μου είπε πολύ καλά λόγια ελπίζω να κάνει δουλίτσα !!!!! Εγώ έχω άλλη μια τομή στο πλάι απο το άλλο θέμα που είχα υγείας όποτε εύχομαι αυτή να κλείσει ακόμα καλύτερα !!!! Αλήθεια ;; Ε τότε έχεις 2 λόγους να έρθεις στη Καλλικράτεια !!!! Καλά νιώθω μόνο με τα αυτιά μου έχω θέμα !!!! Σκέφτομαι πως θα περάσουν οι 9 μήνες για να κάνω τον επανέλεγχο να είναι όλα καθαρά και να μπούμε στη διαδικασία να κάνουμε ένα παιδι !!! Έχω και εγώ τον καιμο μου !!!!! Ως τότε πρέπει να χάσω κανένα κιλό και να πάρω την γενναία απόφαση να ξεκινήσω γυμναστήριο !!!! Να μην έχεις φόβο για τπτ !!!! Την πρώτη φορά που είχα καρκίνο είχα διαβάσει ένα ωραίο κείμενο που έλεγε ότι ο καρκίνος είναι όσα καταπίνουμε και φοβόμαστε όποτε μόνο θετικές σκέψεις !!!! Τα λέω να τα διαβάζω !!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Αριστέα είπε:

Ναι την πήρα σήμερα το πρωί η κοπέλα στο φαρμακείο μου είπε πολύ καλά λόγια ελπίζω να κάνει δουλίτσα !!!!! Εγώ έχω άλλη μια τομή στο πλάι απο το άλλο θέμα που είχα υγείας όποτε εύχομαι αυτή να κλείσει ακόμα καλύτερα !!!! Αλήθεια ;; Ε τότε έχεις 2 λόγους να έρθεις στη Καλλικράτεια !!!! Καλά νιώθω μόνο με τα αυτιά μου έχω θέμα !!!! Σκέφτομαι πως θα περάσουν οι 9 μήνες για να κάνω τον επανέλεγχο να είναι όλα καθαρά και να μπούμε στη διαδικασία να κάνουμε ένα παιδι !!! Έχω και εγώ τον καιμο μου !!!!! Ως τότε πρέπει να χάσω κανένα κιλό και να πάρω την γενναία απόφαση να ξεκινήσω γυμναστήριο !!!! Να μην έχεις φόβο για τπτ !!!! Την πρώτη φορά που είχα καρκίνο είχα διαβάσει ένα ωραίο κείμενο που έλεγε ότι ο καρκίνος είναι όσα καταπίνουμε και φοβόμαστε όποτε μόνο θετικές σκέψεις !!!! Τα λέω να τα διαβάζω !!!! 

Σε θαυμάζω απεριόριστα να ξέρεις!!! Δύναμη ψυχής!!! Λογικά αυτή η διαδικασία θα ήταν παιχνιδάκι για σένα......σε σύγκριση με άλλα.... Όλα θα χαθούν. Δώσε χρόνο στον εαυτό σου. Και θα κάνεις και μωράκι!!!!! Σίγουρα κι λέμε... Σε κάνα χρόνο ααααντε ενάμισι θα επιστρέψεις και θα μας λες τα ευχάριστα!!!

Είναι τόσο απαραίτητο να κάνουμε αυτόν τον επανέλεγχο με την μικρή δόση ιωδίου;;; Δεν θέλω να μπω πάλι σε αυτή τη διαδικασία αλήθεια....... :(

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Αριστέα είπε:

Είμαι στη Νέα Καλλικράτεια ερωτικός μετανάστης από τη Θεσσαλονίκη !!! Πει πάτε Ποσείδι ελάτε μια βόλτα !!!!

 

Το έχω φιλοσοφήσει αφού μου είπε ότι μετά το ιώδιο όλα καλά και τώρα θα περιμένουμε να κάνει την δουλειά του θα το αφήσω αυτό να κάνει την δουλειά του και εγώ τη ζωή μου όσο μπορώ πιο όμορφη και ήρεμη !!!!! Αν φύγει καο αυτό από τα αυτιά μου θα είναι καλύτερα !!!! Το είχε καμία !!!! Μια χαρά Περδίκη θα είσαι εγώ την πρώτη βδομάδα είχα μια φωνή τσιριχτή μια ήταν κανονική είχε πολύ πλάκα !!!! Ο γιατρός μου είπε ότι και μετά το ιώδιο σε κάποιους καθαρίζει ακόμα περισσότερο η φωνή !!!! Επίσης κορίτσια πήρα μια καινούργια κρέμα για την ουλή μου είπαν είναι πολύ καλή και σε πολύ καλή τιμή είναι 100 ml και είχε 12€ !!!! Την λένε Jalplast plus την ξέρετε ;;; 

Τι λες τώρα! Καλλικράτεια πάω κάθε χρόνο γιατί έχει σπίτι η νονά μου εκεί! 

  • Μου αρέσει 1

A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vtgian είπε:

Τι λες τώρα! Καλλικράτεια πάω κάθε χρόνο γιατί έχει σπίτι η νονά μου εκεί! 

Τότε θα χαρώ πολύ να σε δω το καλοκαίρι τώρα να ξέρεις πως έχεις ακόμα ένα άτομο με σπίτι και για παρέα στη κοσμοπολίτικη Καλλικράτεια !!!! Πολύ χαίρομαι κορίτσια !!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 21/2/2022 at 9:57 ΠΜ, Annakypr είπε:

Κορίτσια μου με πήραν σε μια καινούρια δουλειά σε ένα κέντρο δημιουργικής απασχόλησης για Άμεα....στη Κέρκυρα !! Είμαι τόσο χαρούμενη ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!!! Νιώθω ότι η ζωή μου παίρνει σιγά σιγά μια σειρά..... !!!! Μετακομιζω από βδομάδα....... Ελπίζω να μην κάνω λάθος που φεύγω από την Αθήνα....... Είμαι πολύ χαρούμενη !!

Νέα αρχή, καινούργια ζωή!!! Μπράβο  @Annakypr. Η Κέρκυρα  ειναι υπεροχη, μεγαλο νησι, δεν θα βαρεθεις. Εχει ποολλα ωραια μερη να δεις και φυσικα το αξεχαστο καλοκαίρι. Μόνο θετικες σκέψεις και όνειρα επιτρέπεται  να  κάνεις από εδώ και πέρα.  Το ιώδιο ξέχασε το. Και δεν εκπέμπεις ραδιενέργεια μετά από τόσο καιρό. Εγώ 24 μέρες μετά το ιώδιο ταξίδεψα αεροπορικώς  και δεν έκανε κανένα μπιπ.  Επιπλέον,  χθες έκανα εξετάσεις  αίματος και επιτέλους άρχισαν να ανεβαίνουν τα λευκά μου και τα αιμοπετάλια  είχαν αυξηθεί  πολύ. Οπότε  απ οτι φαίνεται, άρχισε να δουλεύει το σύστημα. Ελπίζω να συνεχίσουν να ανεβαίνουν. 

 

6 ώρες πρίν, Αριστέα είπε:

Τότε θα χαρώ πολύ να σε δω το καλοκαίρι τώρα να ξέρεις πως έχεις ακόμα ένα άτομο με σπίτι και για παρέα στη κοσμοπολίτικη Καλλικράτεια !!!! Πολύ χαίρομαι κορίτσια !!!! 

Αχ κορίτσια,  εμένα 5 χρόνια Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική  ήμουν σχεδόν όλα τα σκ. Και τον περασμένο  Ιούνιο  κάναμε 10 μέρες διακοπές στη νέα Ποτίδαια.  Ήταν οι τελευταίες  μου ξέγνοιαστες διακοπές. Το μετα ηταν ψυχρολουσία.  Τις θυμάμαι με νοσταλγία. Να περνάτε  όμορφα  κορίτσια  γιατί οι δημιουργία όμορφων αναμνήσεων με αγαπημένα πρόσωπα , μας δίνουν δύναμη για να πετύχουμε τα καλύτερα.  Αυτό  κατάλαβα απ την όλη περιπέτεια μου.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Μου αρεσει που μπαινουμε ολες σε μουντ διακοπων, προς το παρον να ευχηθω Καλη Τσικνοπεμπτη !

Να σας ρωτησω πως χειριστηκατε/περιποιηθηκατε την τομη.... και αν βλεπετε βελτιωση με το χρονο;

Εγω αρχισα πρωι βραδυ stratamed, αλλα δεν ξερω αν βαζω πολυ και δεν πρεπει, γιατι με τραβαει καπως. Ειναι κ λαθος να το καλυπτω λετε με ζιβαγκο κλπ;

Σας ευχαριστω!

Λινα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...