Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Ούτε κ γω αντεχω ειναι η αλήθεια αν κ όταν κλαίει σταματαει σταματαει γρηγορα και δεν μ εμφανισε κατι αλλα φοβαμαι καθε φορα..

Μετρώντας απ την πητ σε ποιά βδομάδα είστε??

Εμενα απο την Πητ διανυει την.16η κι απο τη γεννα την 17η..ποια μετραμε;


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Μπορει αυτο το αλμα να ναι το ζορικο που λενε..15-19.. πωπω τα δες ολα φαντάζομαι..ευτυχώς ολα καλα..πρεπει να σαι ψύχραιμη οπως ολες μας σε τετοιες καταστασεις..εχει κ εσενα πολλα σαλια ε?

Εμενα στις 9 θα ρθει

Πολύ σάλιο ναι!

 

11 ώρες πρίν, lenoutso είπε:

 Σαλακια θα ήταν..κι εμάς συνεχεια πνίγεται..εμεις 14 μαλλον θα παμε..δεν αντεχω αλλο εμβολιο!!

@Sofaki91Sofaki91λενεSofaki91Sofaki91οντως λενε οτι ειναι βαρβατο αλμα με κορυφωση την 17η εβδομαδα!

Πνίγεται συνέχεια έτσι; Με συριγμό; Το έχεις πει στο παιδίατρο; Δεν κάνει....

14 εβδομάδες ακριβώς σήμερα εμείς, βάση Πητ. Πάμε για τη 17η βδομάδα;;; Ωχ ωχ ωχ! Χαχαχα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , 2angels είπε:

Πολύ σάλιο ναι!

 

Πνίγεται συνέχεια έτσι; Με συριγμό; Το έχεις πει στο παιδίατρο; Δεν κάνει....

Οχι με συριγμο..δεν το χω πει.Θα του το πω ομως.


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;; εμείς κάναμε σήμερα το 2ο εμβόλιο κ δεν έκλαψε πολύ ευτυχώς!! Είμαστε 61 εκατοστά κ 6300! Η παιδίατρος μ είπε οτι είναι πολύ δυνατό παιδι κ οτι θα περπατήσει κ θα καθισει γρηγορα!! Επίσης, σε κάνα μήνα θα ξεκινήσουμε σιγά σιγά στερεές γιατί ηδη πιάνει πραγματα κ τα βάζει στο στόμα!!

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;; εμείς κάναμε σήμερα το 2ο εμβόλιο κ δεν έκλαψε πολύ ευτυχώς!! Είμαστε 61 εκατοστά κ 6300! Η παιδίατρος μ είπε οτι είναι πολύ δυνατό παιδι κ οτι θα περπατήσει κ θα καθισει γρηγορα!! Επίσης, σε κάνα μήνα θα ξεκινήσουμε σιγά σιγά στερεές γιατί ηδη πιάνει πραγματα κ τα βάζει στο στόμα!!

Μπράβο το αντράκι το όμορφο! Και εμένα μου το λέει ότι είναι πολύ δυνατός και ζορικος! Εμείς ακόμα δεν κάναμε το 2ο και σε λίγες μέρες έρχεται και το 3ο! Ήταν άρρωστος και έχει ακόμα μυξουλες και λίγο βήχα και περιμένω να του περάσεις τελείως για να του κάνω το 2ο... Άρα θα μας πάει πίσω! Λογικά και εμείς σε καμία δεκαριά μέρες θα αρχίσουμε ριζαλευρο. 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Μπράβο το αντράκι το όμορφο! Και εμένα μου το λέει ότι είναι πολύ δυνατός και ζορικος! Εμείς ακόμα δεν κάναμε το 2ο και σε λίγες μέρες έρχεται και το 3ο! Ήταν άρρωστος και έχει ακόμα μυξουλες και λίγο βήχα και περιμένω να του περάσεις τελείως για να του κάνω το 2ο... Άρα θα μας πάει πίσω! Λογικά και εμείς σε καμία δεκαριά μέρες θα αρχίσουμε ριζαλευρο. 

Ε λογικά ναι..κ εμένα είχε πολλές μυξουλες, προφανώς γτ δεν του εκανα καλά ορο, αλλά μου έδειξε κ τον καθάρισε τελείως! Ε τώρα θα του περάσει μωρέ, πόσες μέρες είναι έτσι;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evangeliaaa είπε:

Ε λογικά ναι..κ εμένα είχε πολλές μυξουλες, προφανώς γτ δεν του εκανα καλά ορο, αλλά μου έδειξε κ τον καθάρισε τελείως! Ε τώρα θα του περάσει μωρέ, πόσες μέρες είναι έτσι;;

Ουουουου εδώ και κανένα μήνα! Αφού συνέρχεται από τη μια γριπουλα και κολλάει καινούρια με τον μεγάλο που είναι συνέχεια από πάνω του! Και τι να τον κάνεις; Του λέω συνέχεια να μην τον πλησιάζει πολύ αλλά κλαίει και μου λέει "μα δεν τον πειράζω μωρέ μαμα, να τον φιλήσω θέλω μόνο" άντε μετά... Τι να του πεις;;;;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ουουουου εδώ και κανένα μήνα! Αφού συνέρχεται από τη μια γριπουλα και κολλάει καινούρια με τον μεγάλο που είναι συνέχεια από πάνω του! Και τι να τον κάνεις; Του λέω συνέχεια να μην τον πλησιάζει πολύ αλλά κλαίει και μου λέει "μα δεν τον πειράζω μωρέ μαμα, να τον φιλήσω θέλω μόνο" άντε μετά... Τι να του πεις;;;;

Αα μωρέ το γλυκουλι έλα ντε τι να του πεις;! Κ είναι κ αυτό μικρο δεν είναι μεγαλο παιδι!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εδώ κ λίγες μέρες άλλαξε το πρόγραμμα του.. κοιμάται κατά τις 9.40 ξυπνάει στις 12 με γέλια και μετά πεινάει τρώει κ μετά δεν κοιμάται πάει 2.30 η 3.00 ξανατρωει κ κοιμάται μέχρι της 10 το πρωί κ μετά ξανά κοιμάται κατά τις 5 για κανένα δυορο... Τι να κάνω πως να το αλλάξω ώρα 


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , ναντια δε είπε:

Κορίτσια μου εδώ κ λίγες μέρες άλλαξε το πρόγραμμα του.. κοιμάται κατά τις 9.40 ξυπνάει στις 12 με γέλια και μετά πεινάει τρώει κ μετά δεν κοιμάται πάει 2.30 η 3.00 ξανατρωει κ κοιμάται μέχρι της 10 το πρωί κ μετά ξανά κοιμάται κατά τις 5 για κανένα δυορο... Τι να κάνω πως να το αλλάξω ώρα 

Εκεί που κοιμάται 5 να τον ξυπνάς στις 6 αντί για τις 7 και το βράδυ να τον κραταςια ώρα παραπάνω! Μέρα με τη μέρα να αφαιρεις μία ώρα από το μεσημέρι μέχρι να το πας 3 με 5 τον μεσημεριανό ύπνο και το βράδυ να το φτάσεις όσο αντέχεις... 9-10. Ξέρω, δεν είναι εύκολο να το κρατήσεις αλλά μόνο έτσι θα μπορέσεις να του γυρίσεις το πρόγραμμα.

 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εκεί που κοιμάται 5 να τον ξυπνάς στις 6 αντί για τις 7 και το βράδυ να τον κραταςια ώρα παραπάνω! Μέρα με τη μέρα να αφαιρεις μία ώρα από το μεσημέρι μέχρι να το πας 3 με 5 τον μεσημεριανό ύπνο και το βράδυ να το φτάσεις όσο αντέχεις... 9-10. Ξέρω, δεν είναι εύκολο να το κρατήσεις αλλά μόνο έτσι θα μπορέσεις να του γυρίσεις το πρόγραμμα.

 

Φαντάσου τώρα δν Μ κοιμήθηκε καθόλου στις 5κ σε λίγο είναι να τον ταισω πριν το βραδινό τ

 Άμα πάει να κοιμηθεί να μην τον αφήσω τι να κάνω;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ναντια δε είπε:

Φαντάσου τώρα δν Μ κοιμήθηκε καθόλου στις 5κ σε λίγο είναι να τον ταισω πριν το βραδινό τ

 Άμα πάει να κοιμηθεί να μην τον αφήσω τι να κάνω;

Θα ξεκινήσεις από τον μεσημεριανό ύπνο που είναι πιο εύκολο γιατί το βράδυ δύσκολα θα τα καταφέρεις! Άμα δεν κοιμήθηκε καθόλου  το μεσημερι θα πέσει  ξερός! Τάισε τον λίγο και μόλις βλέπεις να πηγαίνει να κοιμηθεί να τον σταματας για να ξυπνάει... Μετά να τον ξεντυνεις, να του μιλάς, να τον γαργαλας, να του πειράζεις πατουσακια....  Ίσως αν καταφέρεις σήμερα  να τον κρατήσεις τουλάχιστον μέχρι τις 9 να μην σου ξυπνησει και θέλει παιχνίδια!Καταλαβαίνω πώς είσαι... τα περασα με τον μεγάλο που είχε κολικούς ολο το βράδυ και έκλαιγε! Με είχε γονατίσει! Με τον μπεμπουλη μου τώρα δεν είχα κανένα θέμα μέχρι στιγμής, έστρωσε πρόγραμμα μόνος του αμέσως!  Να σε ρωτήσω, ποια βραδινή ρουτίνα έχετε;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Θα ξεκινήσεις από τον μεσημεριανό ύπνο που είναι πιο εύκολο γιατί το βράδυ δύσκολα θα τα καταφέρεις! Άμα δεν κοιμήθηκε καθόλου  το μεσημερι θα πέσει  ξερός! Τάισε τον λίγο και μόλις βλέπεις να πηγαίνει να κοιμηθεί να τον σταματας για να ξυπνάει... Μετά να τον ξεντυνεις, να του μιλάς, να τον γαργαλας, να του πειράζεις πατουσακια....  Ίσως αν καταφέρεις σήμερα  να τον κρατήσεις τουλάχιστον μέχρι τις 9 να μην σου ξυπνησει και θέλει παιχνίδια!Καταλαβαίνω πώς είσαι... τα περασα με τον μεγάλο που είχε κολικούς ολο το βράδυ και έκλαιγε! Με είχε γονατίσει! Με τον μπεμπουλη μου τώρα δεν είχα κανένα θέμα μέχρι στιγμής, έστρωσε πρόγραμμα μόνος του αμέσως!  Να σε ρωτήσω, ποια βραδινή ρουτίνα έχετε;

Κι εγω τώρα προσπαθησα να τον.κρατησω ξυπνιο αλλα ειχε 3 ωρες..δεν αντεχε αλλο..φαιη τιπρόγραμμα εχεις εσυ στον υπνο;ποσους υπνακους κανει και τι ωρα ξεκινάει ο βραδινός υπνος του;


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , lenoutso είπε:

Κι εγω τώρα προσπαθησα να τον.κρατησω ξυπνιο αλλα ειχε 3 ωρες..δεν αντεχε αλλο..φαιη τιπρόγραμμα εχεις εσυ στον υπνο;ποσους υπνακους κανει και τι ωρα ξεκινάει ο βραδινός υπνος του;

Έμενα μπορεί να μείνει κ 6 ώρες ξύπνιος. Τώρα είναι από τις 4 το μεσημέρι κ θέλω να τον ταισω τώρα μπας κ κοιμηθεί σερυ μετα


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...