Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , 2angels είπε:

Περαστικα Ευαγγελία μου. Μην πας στο νοσοκομείο αυτο, μακριά! Τον ανηψιο μου μας τον έδιωχναν με γαστρεντερίτιδα κ προλάβαμε το παιδί στο τσακ με περιτονίτιδα!!! Παραλίγο να το χάσουμε το παιδί....κατευθείαν στο Παίδων! Εκτός αν χρειαστεί πρώτες βοήθειες. Εύχομαι να σας περασει γρήγορα κορίτσι μου

Μωρέ το ξέρω για το νοσοκομείο αυτό αλλά έλειπε ο άντρας μ ήταν στη δουλεια κ εγώ δεν οδηγώ να τον πήγαινα μέσα..έτσι ηταν η εσχάτη λύση εδώ..


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Evangeliaaa είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!!

Τώρα είναι καλυτερα, ναι μας αφησαν την ιδια μερα, αλλά τον πήγα στη παιδίατρο μας κ μ έδωσε μάσκα να του βάζω το βραδυ γτ το ιδιο είχα κ εγώ μικρή κ απ οτι μ είπε θα έχουμε συνέχεια τέτοια περιστατικά αφού τα ξεκίνησε απο τώρα..φοβηθηκα τόσο πολύ κορίτσια, όταν τον είδα με τη μάσκα στο νοσοκομείο ένιωθα οτι μ ξεριζωναν τη καρδιά...!

Ψυχούλα μου να είναι γερό κ δυνατό εύχομαι κ να μην χρειαστεί να ξανακάνει... Από συμπτωματολογία τι είχε βραχνιασε η φωνή;;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , ναντια δε είπε:

Ψυχούλα μου να είναι γερό κ δυνατό εύχομαι κ να μην χρειαστεί να ξανακάνει... Από συμπτωματολογία τι είχε βραχνιασε η φωνή;;

Ναι ειδικα όταν έκλαιγε κ καποιες φορες δε μπορούσε να αναπνεύσει..κ το γλυκουλι μ στους γιατρούς γελαγε κιόλας!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Παιδικό γράφει, έχεις δίκιο. Ίσως επειδή το αραιώνει με τα άλλο δύο γίνεται πιο ελαφρύ, τι να σου πω! Πάντως μου το έχει δώσει εδώ και 1 μήνα και βοηθάει πάρα πολύ!

Εγω την πηγα παίδων και μου είπε ολα καλα μονο ορο να βαζω αντε και φυσιομερ οταν του ανεφερε ο αντρας μου το οτριβιν γουρλωσε ματι ο γιατρός..ναι μαλλον στο κανει ελαφρυ αναμειγνύοντας το..

18 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; εμείς εχθες τρεχαμε στο παίδων κ τελικά είναι ο μικρός με λαρυγγίτιδα!! Ευτυχώς δεν έχει κανει πυρετό!!

Περαστικα στο αγορακι σου κοριτσι μου


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Εγω την πηγα παίδων και μου είπε ολα καλα μονο ορο να βαζω αντε και φυσιομερ οταν του ανεφερε ο αντρας μου το οτριβιν γουρλωσε ματι ο γιατρός..ναι μαλλον στο κανει ελαφρυ αναμειγνύοντας το..

Περαστικα στο αγορακι σου κοριτσι μου

σ ευχαριστω πολύ κοπελα μ!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Τέλειο ακούγεται, θα ψάξω να το βρω!

Είναι!!! Εν τω μεταξύ σκέφτηκα την επόμενη φορά να βάλω κ μια στρώση πατάτες από κάτω για να είναι λίγο πιο πλήρες. Ενθουσιάστηκα!!!

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κορίτσια να χαιρόμαστε τα μπεμπακια μας. Να έχουμε υγεία,αγάπη, λεφτά και να είμαστε καλά Νά τα καμαρώνουμε στα νέα τους κατορθώματα. Σαν σήμερα παραμονή Πρωτοχρονιάς έμαθα ότι είμαι έγκυος.και τώρα κοιμαται δίπλα μου η κορούλα μου.,πολύ συγκίνηση,πολλές δυσκολίες αλλά τα καταφέραμε όλες. Πολλά φιλιά σε ολες

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Ναι ειδικα όταν έκλαιγε κ καποιες φορες δε μπορούσε να αναπνεύσει..κ το γλυκουλι μ στους γιατρούς γελαγε κιόλας!!

καλή χρονιά κορίτσι μου να έχουμε υγεία κ να χαιρόμαστε τα σπορακια μας!! Πως είναι το μωρό;

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

καλή χρονιά κορίτσι μου να έχουμε υγεία κ να χαιρόμαστε τα σπορακια μας!! Πως είναι το μωρό;

Καλη χρονιαα, χρόνια πολλά να τα χαιρόμαστε!! Καλυτερα είναι του δίνω flixotide με μασκουλα 2 φορες την ημερα κ μονο βηχαλακι έχει τώρα..

  • Μου αρέσει 2

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

καλημερα κοριτσια, να σας κανω μια ερωτηση.. τα μωρα πως τα κανετε μπανιο;; σε μπανακι η στα χερια;;

Εγώ σε μπανάκι εδώ και κανένα μήνα! Την πρώτη φορά φοβόταν πολύ και με κρατούσε και κοίταξε τριγύρω τρομοκρατημένος! Τώρα παίζει με τα χέρια, πλατσουριζει με τα πόδια, γελάει! Έχει πολύ πλάκα! Μόλις τον ξεντυνω και καταλαβαίνει ότι θα κάνουμε μπάνιο κάνει σαν τρελός!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ σε μπανάκι εδώ και κανένα μήνα! Την πρώτη φορά φοβόταν πολύ και με κρατούσε και κοίταξε τριγύρω τρομοκρατημένος! Τώρα παίζει με τα χέρια, πλατσουριζει με τα πόδια, γελάει! Έχει πολύ πλάκα! Μόλις τον ξεντυνω και καταλαβαίνει ότι θα κάνουμε μπάνιο κάνει σαν τρελός!

χαχαχ ο,τι καλυτερο..θελω κ εγω να τν ξεκινησω σε μπανακι, γιατι τωρα που μεγαλωσε δυσκολευει κ τον αντρα μ που τον κραταει, αλλα φοβαμαι..ξερω ομως οτι κ ο μπεμπης θα το ευχαριστιεται περισσοτερο! βαζεις απο κατω το στρωματακι η σφουγγαρακι που βαζουν;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

χαχαχ ο,τι καλυτερο..θελω κ εγω να τν ξεκινησω σε μπανακι, γιατι τωρα που μεγαλωσε δυσκολευει κ τον αντρα μ που τον κραταει, αλλα φοβαμαι..ξερω ομως οτι κ ο μπεμπης θα το ευχαριστιεται περισσοτερο! βαζεις απο κατω το στρωματακι η σφουγγαρακι που βαζουν;;

Έχει σαν αιώρα μεσα, δεν ακουμπάει κάτω!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...