Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Αχαχαχαχα εγώ τον φοβάμαι στο ριλαξ! Σηκώνει όλο το κορμί του ρε ο αλήτης! Έχει τρελούς ρυθμούς ανάπτυξης σε σχέση με τον μεγάλο! Έχουμε και εμείς πρησμένα ούλα, πιστεύω θα σκάσουν σύντομα αλλά εκτός από τα χέρια που τα έχει και τα δύο στο στόμα έχει ελάχιστη γκρίνια! Και εμένα έτσι είναι, όλη μέρα γελάει!!! Είναι πολύ καλός και ήσυχος! Τώρα τι θα γίνει όταν κοντεύουν να σκάσουν τα δοντακια... Θα δείξει!

Εμένα έτσι ήταν ο μεγάλος και επειδή μου είχε κόψει τη μέση και τα χέρια έβαλα το καρότσι μέσα στο σπίτι και τον έκανα με αυτό βόλτες! Μέχρι 2 χρόνων το είχα μέσα στο σπίτι το καρότσι! Εκεί τον έπαιρνε ο ύπνος, εκεί έτρωγε... Του είχε μεγάλη αγάπη!

ΧαχαΧαχαχ κ εμενα ετσι..αλλά είναι πολύ μικρό το σπίτι κ ίσα που χώρα με εμείς!! Είναι τώρα κάνα μήνα που κοιμάται στο καρότσι..χθες το βράδυ κοιμηθηκε στη κούνια του κ ενιωσα τόση συγκίνηση!! Χαχαχ

  • Χαχα 2

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

ΧαχαΧαχαχ κ εμενα ετσι..αλλά είναι πολύ μικρό το σπίτι κ ίσα που χώρα με εμείς!! Είναι τώρα κάνα μήνα που κοιμάται στο καρότσι..χθες το βράδυ κοιμηθηκε στη κούνια του κ ενιωσα τόση συγκίνηση!! Χαχαχ

Εμένα ο μπεμπουλης κοιμάται στην κούνια εδώ και ένα μήνα γιατί στο καλαθάκι που είχα δεν χωρούσε! Στους ενδιάμεσους τόνους στο καρότσι τον βάζω κι εγω

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Σοφάκι στη συγκοιμηση απλά τη βάζεις δίπλα σου η έχεις φωλιά; Κ γω τη βάζω πολλές φορές πάνω σε ένα μεγάλο λάτεξ μαξιλάρι για να είναι κ πιο ψηλά. Να μην έχω το άγχος μην καταλάθος την πλακωσω (που δεν νομίζω αλλά ποτέ δεν ξέρεις)

Δίπλα μου κανονικά την εχω απο 40 ημερών περίπου 

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς το βράδυ κούνια κ αν δεν έχει ρευτει ,γιατί δυσκολευόμαστε, η όταν κλαίει  κάνουμε συγκοιμηση . Τους υπνακους της ημέρας στο Πορτ μπεμπέ στο καρότσι....για λίγο ακόμη θα χωράει. :D

 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , 2angels είπε:

Εμείς το βράδυ κούνια κ αν δεν έχει ρευτει ,γιατί δυσκολευόμαστε, η όταν κλαίει  κάνουμε συγκοιμηση . Τους υπνακους της ημέρας στο Πορτ μπεμπέ στο καρότσι....για λίγο ακόμη θα χωράει. :D

 

Εγώ κορίτσια πέφτω τούβλο από την κούραση και φοβάμαι να τον πάρω στο κρεβάτι! Τον παίρνω μόνο για να τον ταισω και μόλις τελειώσει το γάλα και κοιμηθεί τον ξαναβάζω στην κούνια! Ευτυχώς τρώει γρήγορα!

 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς επιστρέψαμε απο τα πεθερικα μου στο σπίτι μας!Τελος οι διακοπες μας..Τον.κοιτουσα και σκεφτομουν ποσο εχει αλλαξει μεσα σε δυο εβδομάδες..πλεον γελαει δυνατα,οι φωνουλες του έχουν δυναμώσει κι αλλάξει..πιανει τα παιχνιδακι του,παιζει μονος του στο γυμναστήριο του..καθεται μπρουμυτα περισσότερο..

Κι εμας το απογευμα οταν.βαριέται τον.πιάνει γκρινια..θελει να ναι ορθιος και να τον κανω βολτουλες..τα χέρια με μανια μεσα στο στόμα και τα δυο..την.πιπίλα την.πιάνει και την.πεταει..

Κι ο δικος μου εχει αερια..ξυπναει το βραδυ απ αυτα..το μπουκωμα δεν του χει φυγει και πρεπει να περναει παλι ιωσουλα γτ το ματακι του βγαζει τσιμπλουλες και τωρα που του αλλαξα πανα ειχε πρασινα κακα!

  • Μου αρέσει 2

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που λέω επιτέλους κοιμάται ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω όλη την μέρα τρώει ανά τριωρο θα κοιμηθεί κάνα δυο ώρες μέσα στην μέρα και αυτές με πολύ νταντεμα... Κ πάει εννέα η ώρα κ λέω τώρα θα ξεραθεί στον ύπνο ξυπνάει γύρω στις 12 τον ταισω κ μετά ξεκινάει το πάρτι θα έχει γκρίνια για καμιά ώρα κ μετά ότι κ να κάνω δεν θα κοιμάται θα γελάει συνέχει τι αγκαλιά τι περπάτημα τι να κλείνω όλα τα φώτα.. κορίτσια μέχρι που δεν άντεξα κ τον έβαλα στο Ριλαάξ πάλευα 2.5 ώρες κ τπτ εκείνος με γλενταγε κανονικά... Εγώ κάθομαι ξαπλωμένη στον καναπέ κ ο μικρός βγάζει κραυγές φωνάζει κ παίζει με κάτι κρεμαστά στο Ριλαξ. Βοηθήστε με τι κανω λάθος ;;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Κορίτσια ξέρετε κάποιο σάιτ που να έχει παπουτσάκια αγκαλιας       Addidas  σε οικονομικές τιμές;

Εγώ στο sportsfactory αγοράζω παπούτσια του μεγάλου, έχει τέλειες τιμές!

8 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Και πάνω που λέω επιτέλους κοιμάται ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω όλη την μέρα τρώει ανά τριωρο θα κοιμηθεί κάνα δυο ώρες μέσα στην μέρα και αυτές με πολύ νταντεμα... Κ πάει εννέα η ώρα κ λέω τώρα θα ξεραθεί στον ύπνο ξυπνάει γύρω στις 12 τον ταισω κ μετά ξεκινάει το πάρτι θα έχει γκρίνια για καμιά ώρα κ μετά ότι κ να κάνω δεν θα κοιμάται θα γελάει συνέχει τι αγκαλιά τι περπάτημα τι να κλείνω όλα τα φώτα.. κορίτσια μέχρι που δεν άντεξα κ τον έβαλα στο Ριλαάξ πάλευα 2.5 ώρες κ τπτ εκείνος με γλενταγε κανονικά... Εγώ κάθομαι ξαπλωμένη στον καναπέ κ ο μικρός βγάζει κραυγές φωνάζει κ παίζει με κάτι κρεμαστά στο Ριλαξ. Βοηθήστε με τι κανω λάθος ;;

Τον θηλάζεις κοριτσακι μου; Δεν θυμάμαι, συγνώμη...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ στο sportsfactory αγοράζω παπούτσια του μεγάλου, έχει τέλειες τιμές!

Τον θηλάζεις κοριτσακι μου; Δεν θυμάμαι, συγνώμη...

Μικτή έκανα αλλά έχει εδώ κ μια βδομάδα που δεν καθετε στήθος δεν θέλει πιπιλαει κ μετά φεύγει από το στηθος


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ναντια δε είπε:

Μικτή έκανα αλλά έχει εδώ κ μια βδομάδα που δεν καθετε στήθος δεν θέλει πιπιλαει κ μετά φεύγει από το στηθος

Ξέρεις γιατί σε ρώτησα; Γιατί στην αρχή όταν τον τάιζα βράδυ σηκώνομουν για να τον ταισω και τον σήκωνα για να ρευτει και ξαγρυπουσε και η παιδίατρος μου είπε να τον θηλαζω ξαπλωμένη και να μην τον σηκώνω να ρευτει γιατί το μητρικό γάλα είναι ευκολοχωνευτο και δεν είναι απαραίτητο να ρευτει μετά το γεύμα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ξέρεις γιατί σε ρώτησα; Γιατί στην αρχή όταν τον τάιζα βράδυ σηκώνομουν για να τον ταισω και τον σήκωνα για να ρευτει και ξαγρυπουσε και η παιδίατρος μου είπε να τον θηλαζω ξαπλωμένη και να μην τον σηκώνω να ρευτει γιατί το μητρικό γάλα είναι ευκολοχωνευτο και δεν είναι απαραίτητο να ρευτει μετά το γεύμα!

Εμένα έχει κ παλινδρόμηση κ εγώ στην αρχή τον θήλαζα ξαπλωμένη μετά μου τα έβγαζε αν δεν τον σηκωνα


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ναντια δε είπε:

Εμένα έχει κ παλινδρόμηση κ εγώ στην αρχή τον θήλαζα ξαπλωμένη μετά μου τα έβγαζε αν δεν τον σηκωνα

Αααααα ναι... Είχε θέμα μωρέ το νινι σου. Τι να σου πω βρε κοριτσάκι μου, να μην κοιμάται όλη μέρα και το βράδυ να μην πέφτει ξερός... Εντύπωση μου κάνει! Δεν νομίζω οτι κάνεις κάτι λάθος, ίσως είναι από τα παιδάκια που δεν κοιμούνται πολύ.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αααααα ναι... Είχε θέμα μωρέ το νινι σου. Τι να σου πω βρε κοριτσάκι μου, να μην κοιμάται όλη μέρα και το βράδυ να μην πέφτει ξερός... Εντύπωση μου κάνει! Δεν νομίζω οτι κάνεις κάτι λάθος, ίσως είναι από τα παιδάκια που δεν κοιμούνται πολύ.

Και εγώ πλέον δεν ξέρω  τι να πιστέψω ελπίζοντας μεγαλώνοντας να φτιαξει


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...