Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

ωραία,τότε είναι έγκυρο.επειδή δεν το πιστεύω ακόμα μέχρι να κάνω την χοριακη σήμερα να δω,αύριο όμως θα βγει γιατί θα πάω το απόγευμα...έκανα 2 τεστ ένα το πρωί στις 8 και με τα 2α ουρά κ βγήκε από το δευτερόλεπτο θετικό...κ ξανά έκανα.κ το 2ο 9.30 με λίγα ούρα που είχα κ βγήκε πιο θετικό ακόμα...συν ότι έκανα κ ενα εμετό πρωί πρωι..επειδή φοβάμαι θα κρατήσω μικρό καλάθι..κ φυσικά θα σας πω..

Καλά αποτελέσματα ζουζουνα!!!!!!Και εγώ 2 τεστ είχα κάνει πριν τη χοριακη. Μακάρι να είσαι έγκυος και να έρθει η Μπουμπου που τόσο θέλετε!!!!!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 5 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

ωραία,τότε είναι έγκυρο.επειδή δεν το πιστεύω ακόμα μέχρι να κάνω την χοριακη σήμερα να δω,αύριο όμως θα βγει γιατί θα πάω το απόγευμα...έκανα 2 τεστ ένα το πρωί στις 8 και με τα 2α ουρά κ βγήκε από το δευτερόλεπτο θετικό...κ ξανά έκανα.κ το 2ο 9.30 με λίγα ούρα που είχα κ βγήκε πιο θετικό ακόμα...συν ότι έκανα κ ενα εμετό πρωί πρωι..επειδή φοβάμαι θα κρατήσω μικρό καλάθι..κ φυσικά θα σας πω..

Συγχαρητήρια! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

ωραία,τότε είναι έγκυρο.επειδή δεν το πιστεύω ακόμα μέχρι να κάνω την χοριακη σήμερα να δω,αύριο όμως θα βγει γιατί θα πάω το απόγευμα...έκανα 2 τεστ ένα το πρωί στις 8 και με τα 2α ουρά κ βγήκε από το δευτερόλεπτο θετικό...κ ξανά έκανα.κ το 2ο 9.30 με λίγα ούρα που είχα κ βγήκε πιο θετικό ακόμα...συν ότι έκανα κ ενα εμετό πρωί πρωι..επειδή φοβάμαι θα κρατήσω μικρό καλάθι..κ φυσικά θα σας πω..

Και ξανά λέω και από εδώ Χαχαχα! Σίγουρα είσαι εγκυος δεν υπάρχει αμφιβολία με δυο θετικά τεστακια και από το πρώτο δευτερόλεπτο κιολας..Η χοριακη σου θα είναι τρψηφια!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

ωραία,τότε είναι έγκυρο.επειδή δεν το πιστεύω ακόμα μέχρι να κάνω την χοριακη σήμερα να δω,αύριο όμως θα βγει γιατί θα πάω το απόγευμα...έκανα 2 τεστ ένα το πρωί στις 8 και με τα 2α ουρά κ βγήκε από το δευτερόλεπτο θετικό...κ ξανά έκανα.κ το 2ο 9.30 με λίγα ούρα που είχα κ βγήκε πιο θετικό ακόμα...συν ότι έκανα κ ενα εμετό πρωί πρωι..επειδή φοβάμαι θα κρατήσω μικρό καλάθι..κ φυσικά θα σας πω..

Περιμένουμε θετικά νέα ζουζουνιτσα! Πολύ χάρηκα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , loyloy είπε:

Καλά αποτελέσματα ζουζουνα!!!!!!Και εγώ 2 τεστ είχα κάνει πριν τη χοριακη. Μακάρι να είσαι έγκυος και να έρθει η Μπουμπου που τόσο θέλετε!!!!!!!!!!

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!μακάρι κ εγώ τότε εύχομαι...άλλα ξέρεις,φοβάμαι λίγο παρόλο που έχω κ συμπτώματα εδώ κ λίγες μέρες..αλλά εγώ..έκανα 1 εμετό σήμερα το πρωί κ εχω αναγουλες εδώ κ 3 μέρες το πρωί..

πρίν από 40 λεπτά , palmoira είπε:

Συγχαρητήρια! 

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου κ εσύ με το καλό!! @loyloy Επίσης με το καλό!!με έναν πόνο κορίτσια!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπραβο @*ζουζουνα*!!!!!!!!! Πολυ χάρηκα!!!! Μακάρι να ειναι και κοριτσάκι! Αλλα οτι και να ειναι να ειναι καλα!!! Περιμένουμε να μας πεις τα αποτελεσματα της χοριακης!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου,εύχομαι κ σε σένα με έναν πόνο κ εύχομαι να σας πω έναν καλό νούμερο χοριακης που η αλήθεια είναι ότι περιμένω λογικά διψήφιο αφού περίμενα περίπου εχθές ή σήμερα.θα πήγαινε κ ο κύκλος μεγάλος οπότε θα δούμε κ πόσο θα είμαι εκεί..

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες! Εγω πρωτη μερα στη δουλεια σημερα μετα την αδεια και δεν την παλευω καθολου! Επισης ρε κοριτσια πειτε μου και σεις αν ειναι φυσιολογικο...ενω στην αρχη της εγκυμοσυνης δεν ειχα απολυτως τπτ εχω τωρα μια βδομαδα με τρομερες καουρες...αναγουλες και φοβερη υπνηλια! Τωρα με θυμηθηκαν εμενα αυτα που μπηκα στον 6ο?

Μπραβο ζουζουνα! Με το καλο ρε κοριτσι μια ομορφη μπεμπα :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα!! Τί κάνετε?

Βρε κορες, μιλαγα με μια φίλη και ο άντρας της έκανε σπερμοδιάγραμμα, το οποίο δεν βγήκε και πολύ καλο, με μεγαλύτερο πρόβλημα το ότι πέθαιναν όλα τα σπερματοζωάριο μέσα στις πρώτες 5 ώρες... Επειδή ο ουρολόγος γυρνάει απο Σεπτέμβρη, έλεγε μήπως του ξεκίναγε καμιά βιταμίνη στο ενδιάμεσο... Ξέρετε καμιά καλή βιταμίνη για άντρες;


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου προχθες τη νυχτα ξυπνησα με κατι πόνους περιόδου. Ήταν αρκετά έντονοι αλλα πέρασαν μετα και ως τωρα δεν είχα κατι άλλο. Το μωρο κουνιέται κανονικά κτλ. Πηρα ομως τον γιατρο τηλ μήπως χρειαζόταν να παρω κανενα μαγνήσιο και μου ειπε να πάω να κανω υπέρηχο και εξετάσεις. Εγω ειμαι στο χωριο. Που θα βρω να τα κανω 15αυγουστιατικα! Άσε που ανησύχησα κιόλας. Το εχει πάθει καποια απο εσας;

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια καλημερα!! Τί κάνετε?

Βρε κορες, μιλαγα με μια φίλη και ο άντρας της έκανε σπερμοδιάγραμμα, το οποίο δεν βγήκε και πολύ καλο, με μεγαλύτερο πρόβλημα το ότι πέθαιναν όλα τα σπερματοζωάριο μέσα στις πρώτες 5 ώρες... Επειδή ο ουρολόγος γυρνάει απο Σεπτέμβρη, έλεγε μήπως του ξεκίναγε καμιά βιταμίνη στο ενδιάμεσο... Ξέρετε καμιά καλή βιταμίνη για άντρες;

Κι εμενα του άντρα μου κάπως ετσι ήταν. Πηρε τις well man για την ενίσχυση του σπέρματος κι ολα καλα αλλα θέλουν τουλαχιστον τρεις μήνες. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου προχθες τη νυχτα ξυπνησα με κατι πόνους περιόδου. Ήταν αρκετά έντονοι αλλα πέρασαν μετα και ως τωρα δεν είχα κατι άλλο. Το μωρο κουνιέται κανονικά κτλ. Πηρα ομως τον γιατρο τηλ μήπως χρειαζόταν να παρω κανενα μαγνήσιο και μου ειπε να πάω να κανω υπέρηχο και εξετάσεις. Εγω ειμαι στο χωριο. Που θα βρω να τα κανω 15αυγουστιατικα! Άσε που ανησύχησα κιόλας. Το εχει πάθει καποια απο εσας;

Πονάκια κατα καιρούς έχω και εγω αλλα όχι κάτι αξιοπερίεργο για να το αναφερω στο γιατρό μου... Κάποιο νοσοκομείο δεν έχετε εκει κοντα να πας? Η εστω καποιο  γυναικολογικό ιατρείο?


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια καλημερα!! Τί κάνετε?

Βρε κορες, μιλαγα με μια φίλη και ο άντρας της έκανε σπερμοδιάγραμμα, το οποίο δεν βγήκε και πολύ καλο, με μεγαλύτερο πρόβλημα το ότι πέθαιναν όλα τα σπερματοζωάριο μέσα στις πρώτες 5 ώρες... Επειδή ο ουρολόγος γυρνάει απο Σεπτέμβρη, έλεγε μήπως του ξεκίναγε καμιά βιταμίνη στο ενδιάμεσο... Ξέρετε καμιά καλή βιταμίνη για άντρες;

Καλημερα κοριτσι... Εμας μας ειχαν συστησει τις profertil ειναι λιγο ακριβες. Εγω τις ειχα παρει απο φαρμακειο Γερμανιας online και μου βγηκαν πολυ πιο φθηνες. Παρολα αυτα θελουν καιρο για να δωσουν αποτελεσμα κανα 3μηνο και πολυ πιθανον να μην ειναι ικανοποιητικο. Αυτο ισχυει για ολες τις βιταμινες τετοιου τυπου. Σε εμας ειχε αυξηθει η κινητικοτητα αλλα εγκυμοσυνη δεν ηρθε με φυσικο τροπο ποτε. 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Καλημερα κοριτσαρες! Εγω πρωτη μερα στη δουλεια σημερα μετα την αδεια και δεν την παλευω καθολου! Επισης ρε κοριτσια πειτε μου και σεις αν ειναι φυσιολογικο...ενω στην αρχη της εγκυμοσυνης δεν ειχα απολυτως τπτ εχω τωρα μια βδομαδα με τρομερες καουρες...αναγουλες και φοβερη υπνηλια! Τωρα με θυμηθηκαν εμενα αυτα που μπηκα στον 6ο?

Μπραβο ζουζουνα! Με το καλο ρε κοριτσι μια ομορφη μπεμπα :)

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!καλύτερες είχα κ αναγουλες από νωρίς...συνήθως όταν αλλάζεις μήνα έχεις κάποιες φορές αναγουλες κλπ. είναι φυσιολογικό κ εμετό μπορεί να κάνεις παρόλο που έχουν σταματήσει.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου προχθες τη νυχτα ξυπνησα με κατι πόνους περιόδου. Ήταν αρκετά έντονοι αλλα πέρασαν μετα και ως τωρα δεν είχα κατι άλλο. Το μωρο κουνιέται κανονικά κτλ. Πηρα ομως τον γιατρο τηλ μήπως χρειαζόταν να παρω κανενα μαγνήσιο και μου ειπε να πάω να κανω υπέρηχο και εξετάσεις. Εγω ειμαι στο χωριο. Που θα βρω να τα κανω 15αυγουστιατικα! Άσε που ανησύχησα κιόλας. Το εχει πάθει καποια απο εσας;

Κι εμενα του άντρα μου κάπως ετσι ήταν. Πηρε τις well man για την ενίσχυση του σπέρματος κι ολα καλα αλλα θέλουν τουλαχιστον τρεις μήνες. 

Κάποιο νοσοκομείο ή γυναικολογική κλινική? Και τα μεγάλα διαγνωστικά θα μπορούσαν να σε εξυπηρετήσουν.Που είσαι? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στη Νεαπολη Λακωνίας. Μου ειπαν οτι υπάρχει καποια γιατρος που εχει υπέρηχο και θα προσπαθησω να την βρω. Αλλιώς θα πρέπει να πάω προς τη Σπάρτη ίσως σε νοσοκομείο. Έχουμε εχουμε κέντρο υγείας. 

@anemoni1989 κι εγω είχα διάφορους πόνους σαν περιόδου σε διάφορες φάσεις της εγκυμοσύνης. Αλλα αυτη τη φορα ξυπνησα απο αυτο. Πιστευω πως δεν ειναι τιποτα αλλα ο γιατρος θέλει να το δω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...