Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

@loyloy μου τι τραβάς κι εσυ με τον άσχετο. Μου τη δίνει οταν λενε λόγια που αγχώνουν ενώ δεν ειναι σίγουροι και ψάχνονται μπροστα σου. Ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρό και να ξεαγχωθεις σύντομα! 

Εχθες το βραδυ πήγα στη φίλη μου με τα διδυμα πρώτη επίσκεψη. Ειναι πολυ μικρά κι όμορφα! Αλλα τι ήταν αυτο ρε παιδια. Ξεκούραση ουτε στιγμή και μου φαίνονταν ολα όσα εκανε τοοοοοσο δύσκολα! Με έπιασε πανικός. Γυρνάω στο σπίτι και το λεω στον άντρα μου. Μου απαντά "μην ανησυχείς, θα σου βγει το μητρικό ένστικτο" κι τελικα άρχισα να του γκρινιάζω που δεν με βοηθάει με το παιδι!!!! (Που δεν εχει γεννηθεί ακομα!) Παραλογισμός μιλάμε!!

@rafaelatarzan τι εγινε με τα αυγουλακια σου;;;; Γιατι δεν μας ενημερώνεις; Ελπιζω να ειναι πολλα και καλα!!!

@Beboula25 καλη επιτυχία στη Χοριακη σημερα! 

@giotitsa καλα; Οι υπόλοιπες που ειστε;; 

Καλημέρα @P.L.L. μου σε ευχαριστώ πολύ που με σκεφτηκες! Υπαρχει περίπτωση να την κάνω αύριο κ αποτελέσματα την Δευτέρα.Οπως και να έχει θα σας πω τα νέα.

Παρεπιπτωντος ποσο γέλασα με τον παραλογισμό! Φαντάζομαι την σκηνή μόνο πλάνο εσένα Χαχαχ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Ω @loyloy τι ωραία κι αισιόδοξη η ιστορία της αδερφής σου! Να τη χαίρεστε τη μικρη σας! Η αδερφή σου γιατι ειχε τοσο λίγες πιθανότητες να παει καλα η κύηση της; Πάντως σε αυτόν να συνεχίσεις. Σε έναν άνθρωπο που εμπιστεύεσαι. 

@Beboula25 μου αστα! Τον τρέλανα τον άνθρωπο! Έβλεπε εφιάλτες μετα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Με τετοια καμπυλη γιατι να κανεις διατροφη και να την επαναλαβεις?

Κυρίως το κομμάτι της διατροφής μας ενδιαφέρει γτ τη μεγάλη αύξηση υγρού την Έχουμε από Όταν έκανα τη καμπύλη και μετά.οσο να Ναι αφαιθηκα στο φαγητό και στα παγωτά και πιστεύει οφείλεται εκεί.να δούμε αν ρυθμισω αυτό το κομμάτι μήπως μειωθεί η αύξηση. Και αφού θα μπω στη διαδικασία μου λέει μια καμπύλη ακόμα να το εξαντλήσουμε.

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ω @loyloy τι ωραία κι αισιόδοξη η ιστορία της αδερφής σου! Να τη χαίρεστε τη μικρη σας! Η αδερφή σου γιατι ειχε τοσο λίγες πιθανότητες να παει καλα η κύηση της; Πάντως σε αυτόν να συνεχίσεις. Σε έναν άνθρωπο που εμπιστεύεσαι. 

@Beboula25 μου αστα! Τον τρέλανα τον άνθρωπο! Έβλεπε εφιάλτες μετα! 

Καλημέρα!!!!!!καταρχάς 1243 γραμμ. Ο μπέμπης μ. Επειδή λέγαμε για το βάρος στην 27η εβδομάδα.στα ίδια είμαστε άρα μην αγχώνεσαι.

Ειναι μεγάλη ιστορία.θα στηβστειλω πμ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Κυρίως το κομμάτι της διατροφής μας ενδιαφέρει γτ τη μεγάλη αύξηση υγρού την Έχουμε από Όταν έκανα τη καμπύλη και μετά.οσο να Ναι αφαιθηκα στο φαγητό και στα παγωτά και πιστεύει οφείλεται εκεί.να δούμε αν ρυθμισω αυτό το κομμάτι μήπως μειωθεί η αύξηση. Και αφού θα μπω στη διαδικασία μου λέει μια καμπύλη ακόμα να το εξαντλήσουμε.

Καλημέρα!!!!!!καταρχάς 1243 γραμμ. Ο μπέμπης μ. Επειδή λέγαμε για το βάρος στην 27η εβδομάδα.στα ίδια είμαστε άρα μην αγχώνεσαι.

Ειναι μεγάλη ιστορία.θα στηβστειλω πμ

Οκ, ευχαριστώ! Μου αρέσουν πολυ τα success stories. Μου δίνουν αισιοδοξία! 

Κι εγω αφέθηκα μετα την καμπύλη ζαχαρου. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ τρώω γλυκα! Θελω να σταματήσω αλλα το μπορώ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ω @loyloy τι ωραία κι αισιόδοξη η ιστορία της αδερφής σου! Να τη χαίρεστε τη μικρη σας! Η αδερφή σου γιατι ειχε τοσο λίγες πιθανότητες να παει καλα η κύηση της; Πάντως σε αυτόν να συνεχίσεις. Σε έναν άνθρωπο που εμπιστεύεσαι. 

@Beboula25 μου αστα! Τον τρέλανα τον άνθρωπο! Έβλεπε εφιάλτες μετα! 

 Μια αγκαλιά κ θα το ξεχάσει (προς το παρόν) γιατί νομίζω έγραψε μέσα Χαχαχ 

@loyloy έψαξα κ εγω λιγάκι κ ότι σου συστήνει ο γιατρος σου κυριαρχεί ως αντιμετώπιση. Δεν χρειάζεται πανικός κ φοβος μόνο προσοχη στην διατροφή συχνή παρακολούθηση κ διορθώνεται. Θα τα πούμε  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

 Μια αγκαλιά κ θα το ξεχάσει (προς το παρόν) γιατί νομίζω έγραψε μέσα Χαχαχ 

@loyloy έψαξα κ εγω λιγάκι κ ότι σου συστήνει ο γιατρος σου κυριαρχεί ως αντιμετώπιση. Δεν χρειάζεται πανικός κ φοβος μόνο προσοχη στην διατροφή συχνή παρακολούθηση κ διορθώνεται. Θα τα πούμε  

Σε λατρεύω!!!!!!!!!!Καλά αποτελέσματα σήμερα Αγάπη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

@loyloy μου τι τραβάς κι εσυ με τον άσχετο. Μου τη δίνει οταν λενε λόγια που αγχώνουν ενώ δεν ειναι σίγουροι και ψάχνονται μπροστα σου. Ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρό και να ξεαγχωθεις σύντομα! 

Εχθες το βραδυ πήγα στη φίλη μου με τα διδυμα πρώτη επίσκεψη. Ειναι πολυ μικρά κι όμορφα! Αλλα τι ήταν αυτο ρε παιδια. Ξεκούραση ουτε στιγμή και μου φαίνονταν ολα όσα εκανε τοοοοοσο δύσκολα! Με έπιασε πανικός. Γυρνάω στο σπίτι και το λεω στον άντρα μου. Μου απαντά "μην ανησυχείς, θα σου βγει το μητρικό ένστικτο" κι τελικα άρχισα να του γκρινιάζω που δεν με βοηθάει με το παιδι!!!! (Που δεν εχει γεννηθεί ακομα!) Παραλογισμός μιλάμε!!

@rafaelatarzan τι εγινε με τα αυγουλακια σου;;;; Γιατι δεν μας ενημερώνεις; Ελπιζω να ειναι πολλα και καλα!!!

@Beboula25 καλη επιτυχία στη Χοριακη σημερα! 

@giotitsa καλα; Οι υπόλοιπες που ειστε;; 

@P.L.L. καλη μου καλα ειμαι εδω ειμαι μου χαλασε το κινητο και δεν ξερω τι θα κανω @palmoira που εισαι γλυκια μου ;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

@loyloy μου τι τραβάς κι εσυ με τον άσχετο. Μου τη δίνει οταν λενε λόγια που αγχώνουν ενώ δεν ειναι σίγουροι και ψάχνονται μπροστα σου. Ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρό και να ξεαγχωθεις σύντομα! 

Εχθες το βραδυ πήγα στη φίλη μου με τα διδυμα πρώτη επίσκεψη. Ειναι πολυ μικρά κι όμορφα! Αλλα τι ήταν αυτο ρε παιδια. Ξεκούραση ουτε στιγμή και μου φαίνονταν ολα όσα εκανε τοοοοοσο δύσκολα! Με έπιασε πανικός. Γυρνάω στο σπίτι και το λεω στον άντρα μου. Μου απαντά "μην ανησυχείς, θα σου βγει το μητρικό ένστικτο" κι τελικα άρχισα να του γκρινιάζω που δεν με βοηθάει με το παιδι!!!! (Που δεν εχει γεννηθεί ακομα!) Παραλογισμός μιλάμε!!

@rafaelatarzan τι εγινε με τα αυγουλακια σου;;;; Γιατι δεν μας ενημερώνεις; Ελπιζω να ειναι πολλα και καλα!!!

@Beboula25 καλη επιτυχία στη Χοριακη σημερα! 

@giotitsa καλα; Οι υπόλοιπες που ειστε;; 

@P.L.L. .κλαημερα κοριτσι μ γλυκο....τα χρυσα μ τα αυγα ειναι 7 ....θα μ τα παρουν αυριο πρωι στις 10 .ολα καλα πολυ ευχαριστημενος ο ντοκ..εσυ πως εισαι???? γραφω κ στο ελπιζω να γινουμε γονεις το 2019.γιαυτο με εχασες.συγνωμη θα σε ενημερωνω τωρα ομως...σε ευχαριστω για το ενδιαφερον...τι θα κανα χωρις εσας δεν ξερω ...πες μ τα νεα σ κ συ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

@P.L.L. .κλαημερα κοριτσι μ γλυκο....τα χρυσα μ τα αυγα ειναι 7 ....θα μ τα παρουν αυριο πρωι στις 10 .ολα καλα πολυ ευχαριστημενος ο ντοκ..εσυ πως εισαι???? γραφω κ στο ελπιζω να γινουμε γονεις το 2019.γιαυτο με εχασες.συγνωμη θα σε ενημερωνω τωρα ομως...σε ευχαριστω για το ενδιαφερον...τι θα κανα χωρις εσας δεν ξερω ...πες μ τα νεα σ κ συ

Εννοείται να μας ενημερώνεις!!! Πολυ χαίρομαι που έκανες 7 αυγουλακια! Ποτε θα τα γονημοποιησετε; 

Εγω καλα ειμαι. Πρήζω τον άντρα μου. Γενικα δεν ειμαι γκρινιάρα αλλα άμα με πιάσει κρίση γκρίνιας πρέπει να τρέξει να σωθεί! 

@palmoira και @anemoni1989 ευχαριστουμε για τις σειρές! Εμενα μου άρεσε πολυ και το ισπανικό "η μοδίστρα" αλλα και το "lost". Μεγάλη φαν του τελευταίου!! Είχα φάει τοσο κόλλημα που ελεγα οτι ειμαι "tost" απο το κάψιμο! 

@giotitsa μου δεν φτιάχνεται το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Εννοείται να μας ενημερώνεις!!! Πολυ χαίρομαι που έκανες 7 αυγουλακια! Ποτε θα τα γονημοποιησετε; 

Εγω καλα ειμαι. Πρήζω τον άντρα μου. Γενικα δεν ειμαι γκρινιάρα αλλα άμα με πιάσει κρίση γκρίνιας πρέπει να τρέξει να σωθεί! 

@palmoira και @anemoni1989 ευχαριστουμε για τις σειρές! Εμενα μου άρεσε πολυ και το ισπανικό "η μοδίστρα" αλλα και το "lost". Μεγάλη φαν του τελευταίου!! Είχα φάει τοσο κόλλημα που ελεγα οτι ειμαι "tost" απο το κάψιμο! 

@giotitsa μου δεν φτιάχνεται το κινητό;

@P.L.L. προσπαθω εδω και ωρα μονη μου αλλα δεν βλεπω φως στο τουνελ πρεπει να εχει θεμα μεγαλο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , giotitsa είπε:

@rafaelatarzan κοριτσακι μου κοτουλιτσα μου εσυ 7 χρυσα αυγα ετοιμαζονται να εκκολαφθούν και να γινουν 2 χρυσα μωρακια :wub:

ναιιιιιιιιιι 2 χρυσα μωρακια θα κανω ...κ συ επισης ε ετοιμασου....καβαλα ολη μερα ...αχαχαχαχαχαχαχα    @giotitsa μ εσυ...τι θα κανα εγω χωρις εσας δεν ξερω...ευχαριστω που υπαρχεις στην ζωη μ .κ συ κ ολες εδω μεσα...αχ συγκινηθηκα τωρα με πιασαν τα ζουμια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rafaelatarzan είπε:

ναιιιιιιιιιι 2 χρυσα μωρακια θα κανω ...κ συ επισης ε ετοιμασου....καβαλα ολη μερα ...αχαχαχαχαχαχαχα    @giotitsa μ εσυ...τι θα κανα εγω χωρις εσας δεν ξερω...ευχαριστω που υπαρχεις στην ζωη μ .κ συ κ ολες εδω μεσα...αχ συγκινηθηκα τωρα με πιασαν τα ζουμια 

@rafaelatarzan γλυκουλα μου σταματα γιατι και εγω κλαιω ευκολα χααχχααχαχχα καβαλαω η γυναικα τι αλλο να κανω η ερμη χαχααχχαχαχαααχχααχα ουτε εγω ξερω πραγματικα τι θα εκανα χωρις εσας εσεις ειστε οι ψυχολογικοι μου

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εννοείται να μας ενημερώνεις!!! Πολυ χαίρομαι που έκανες 7 αυγουλακια! Ποτε θα τα γονημοποιησετε; 

Εγω καλα ειμαι. Πρήζω τον άντρα μου. Γενικα δεν ειμαι γκρινιάρα αλλα άμα με πιάσει κρίση γκρίνιας πρέπει να τρέξει να σωθεί! 

@palmoira και @anemoni1989 ευχαριστουμε για τις σειρές! Εμενα μου άρεσε πολυ και το ισπανικό "η μοδίστρα" αλλα και το "lost". Μεγάλη φαν του τελευταίου!! Είχα φάει τοσο κόλλημα που ελεγα οτι ειμαι "tost" απο το κάψιμο! 

@giotitsa μου δεν φτιάχνεται το κινητό;

πρηξε τον δεν παθαινουν τιποτα οι αντρες ...ας τραβηξουν κ αυτοι κατι.ολα εμεις τα τραβαμε...ε δεν ειναι δικαιο...αχαχαψαψαψ.την ιδια μερα θα ξεκινησει η γονιμοποίηση μ πε ο ντοκ κ θελει 2 με 3 μερες αναλογα...να δουμε ποσα καλα εχουμε απο τα 7.οποτε δευτερα η τριτη υπολογιζω να ειναι έτοιμα.   ( το καλο που τους θελω να ναι ) κ μετα ξεκουραση κ αναμονη 

Just now, giotitsa είπε:

@rafaelatarzan γλυκουλα μου σταματα γιατι και εγω κλαιω ευκολα χααχχααχαχχα καβαλαω η γυναικα τι αλλο να κανω η ερμη χαχααχχαχαχαααχχααχα ουτε εγω ξερω πραγματικα τι θα εκανα χωρις εσας εσεις ειστε οι ψυχολογικοι μου

καβαλα γιατι χανομαστε σ λεω...αχαχαχαχχαχα    ....θα παω για ψωνια σημερα ...απο τωρα αρχισε να γκρινιάζει ο αντρα μ ...ο χου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...