Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Αγαπημένη μου μην αγχώνεσαι!!!Δεν πειραζει το ξερω οτι δεν με ξεχασες...ειμαστε τοσες πολλες!!!Ναι αδιαθετησα αργα χτες το βραδυ κ αυριο θα παω στο κεντρο για υπερηχο κ αιματολογικες για να ξεκινησω παλι την διαδικασια της εξωσωματικης!Ελπίζοντας κ ευχοντας αυτη τη φορά να πάνε καλύτερα τα πράγματα μέχρι τέλος!Εσύ τι κάνεις γλυκιά μου;;;;

Γλυκό μου κορίτσι εσύ......

Στο τσακ σε πρόλαβα να σου πω Καλή ευλογημένη αρχή γλυκιά μου,μέσα από την καρδιά μου να είναι η τυχερή σου φορά❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

ΚοριτσIΚορίτσια μου γλυκά καλημέρα!

Έχετε γράψει πολλά....λείπω μέρες.....Έχω προλάβει τα υπέροχα νέα!το πόσο χαίρομαι δεν περιγράφεται!

@Beboula25 μου γλυκιά......αχχχχχχ!!!!!Πόσο συγκινήθηκα να ήξερες!συγχαρητήρια αγάπη μου!μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου!

@Dimitr@17 @Trelopitaki συγχαρητήρια κορίτσια μου!καλούς διπλασιασμους και υπέρηχους!

@giotitsa μου περνάνε οι μέρες!πως είσαι;

@anemoni1989 πως είσαι γλυκιά μου;

@rafaelatarzan αν θυμάμαι καλά ήσουν σε διαδικασιαεξωσωματικης;έκανες ωοληψία;εμβρυομεταφορα;εύχομαι όλα να είναι υπέροχα!

Βασιλικουλα,πως είσαι;

@P.L.L. μου πως είσαι αγάπη;

@ΒαλεντιναΧρηστος χαδακια!

@palmoira μου,συγχαρητήρια για τη μπουμπου σου!πως Είσαι;

@loyloy μου,Μην σε αγχώνει ο γιατρός,Εσύ να δίνεις σημασία στα λόγια του γιατρού που σε παρακολουθεί!

@Κελυ 32 μου πως είσαι;

Όσα κορίτσια υπάρχουν νέα στην παρέα καλωσήρθατε!

Κορίτσια συγγνώμη σίγουρα κάποια ξεχνάω.....μου λείψατε χαζουλια....

Τα δικά μας.....πήραμε παράταση λίγες ημέρες Όμως οι αποφάσεις πρέπει να παρθούν .....

Σας φιλώ,να προσέχετε!

 

Τυχερο αστερακι μου!!! Καλα ειμαστε και εγω και η μπεμπα!! Δυομιση κιλα σχεδόν και μπηκαμε στην 36η εβδομάδα!! Εχω ομως χαμηλά επίπεδα αμνιακου (φυσιολογικα μεν αλλά χαμηλά) και λιγο αγχωθηκα και στεναχωρηθηκα, αλλά ολα καλα πλέον!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Τυχερο αστερακι μου!!! Καλα ειμαστε και εγω και η μπεμπα!! Δυομιση κιλα σχεδόν και μπηκαμε στην 36η εβδομάδα!! Εχω ομως χαμηλά επίπεδα αμνιακου (φυσιολογικα μεν αλλά χαμηλά) και λιγο αγχωθηκα και στεναχωρηθηκα, αλλά ολα καλα πλέον!!! :)

@anemoni1989 τι θεμα εχεις αν ειναι χαμηλα επιπεδα αμνιακου υγρου;; μην αγχωνεσαι πλησιασε ο καιρος Ανεμωνη μου !!!


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Τυχερο αστερακι μου!!! Καλα ειμαστε και εγω και η μπεμπα!! Δυομιση κιλα σχεδόν και μπηκαμε στην 36η εβδομάδα!! Εχω ομως χαμηλά επίπεδα αμνιακου (φυσιολογικα μεν αλλά χαμηλά) και λιγο αγχωθηκα και στεναχωρηθηκα, αλλά ολα καλα πλέον!!! :)

Ανεμώνη μου !κοπελαρα ολόκληρη!φτου φτου!

Όλα μια χαρά θα πάνε!Δε μασησες άλλου και αλλού εσυ,τώρα θα μασήσεις;;;;εισαι power;)φιλακια!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Luckystars είπε:

ΚοριτσIΚορίτσια μου γλυκά καλημέρα!

Έχετε γράψει πολλά....λείπω μέρες.....Έχω προλάβει να διαβάσω κάποιες σελίδες........ τα υπέροχα νέα!το πόσο χαίρομαι δεν περιγράφεται!

@Beboula25 μου γλυκιά......αχχχχχχ!!!!!Πόσο συγκινήθηκα να ήξερες!συγχαρητήρια αγάπη μου!μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου!

@Dimitr@17 @Trelopitaki συγχαρητήρια κορίτσια μου!καλούς διπλασιασμους και υπέρηχους!

@giotitsa μου περνάνε οι μέρες!πως είσαι;

@anemoni1989 πως είσαι γλυκιά μου;

@rafaelatarzan αν θυμάμαι καλά ήσουν σε διαδικασιαεξωσωματικης;έκανες ωοληψία;εμβρυομεταφορα;εύχομαι όλα να είναι υπέροχα!

Βασιλικουλα,πως είσαι;

@P.L.L. μου πως είσαι αγάπη;

@ΒαλεντιναΧρηστος χαδακια!

@palmoira μου,συγχαρητήρια για τη μπουμπου σου!πως Είσαι;

@loyloy μου,Μην σε αγχώνει ο γιατρός,Εσύ να δίνεις σημασία στα λόγια του γιατρού που σε παρακολουθεί!

@Κελυ 32 μου πως είσαι;

Όσα κορίτσια υπάρχουν νέα στην παρέα καλωσήρθατε!

Κορίτσια συγγνώμη σίγουρα κάποια ξεχνάω.....μου λείψατε χαζουλια....

Τα δικά μας.....πήραμε παράταση λίγες ημέρες Όμως οι αποφάσεις πρέπει να παρθούν .....

Σας φιλώ,να προσέχετε!

 

@Luckystars.αγαπη μ....εκανα 7 αυγα κ αυριο μ τ παιρνουν...καλα θυμασαι.μας ελειψες πολυ...αλλα χαλαλι σ....εσυ να σαι καλα κ μεις θα μαστε εδω για σενα..οι αποφασεις σ θα παρθουν οταν θα σαι ετοιμη εσυ..θα το καταλαβεις κ ολα θα πανε καλα.σ στελνω την αγαπη μ κ αισιοδοξια να χεις να σε συντροφεύει. οποτε ξαναεισαι ετοιμη θα περιμενουμε νεα σ.κ συ να προσεχεις.φιλια 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

@Luckystars.αγαπη μ....εκανα 7 αυγα κ αυριο μ τ παιρνουν...καλα θυμασαι.μας ελειψες πολυ...αλλα χαλαλι σ....εσυ να σαι καλα κ μεις θα μαστε εδω για σενα..οι αποφασεις σ θα παρθουν οταν θα σαι ετοιμη εσυ..θα το καταλαβεις κ ολα θα πανε καλα.σ στελνω την αγαπη μ κ αισιοδοξια να χεις να σε συντροφεύει. οποτε ξαναεισαι ετοιμη θα περιμενουμε νεα σ.κ συ να προσεχεις.φιλια 

Γλυκιά μου υπέροχα τα νέα σου!Με το καλό να πάρετε τα ωαριακια σου και με το καλό να γονιμοποιηθουν!Και όταν θα σου πουν για την εμβρυομεταφορά εκεί να δεις κορίτσι μου χαρά!

Σε ευχαριστώ από καρδιάς για τις ευχές σου κουκλίτσα μου!με συγκινούν και μου δίνουν δύναμη❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Luckystars είπε:

Γλυκιά μου υπέροχα τα νέα σου!Με το καλό να πάρετε τα ωαριακια σου και με το καλό να γονιμοποιηθουν!Και όταν θα σου πουν για την εμβρυομεταφορά εκεί να δεις κορίτσι μου χαρά!

Σε ευχαριστώ από καρδιάς για τις ευχές σου κουκλίτσα μου!με συγκινούν και μου δίνουν δύναμη❤

Να προσεχεις.μπορει να μην σε ξερω αλλα σε νιωθω .σε θαυμαζω σε καταλαβιανω σε αγαπω..γυναικες ειμαστε αλλοστε.Η δυναμη που πηγαζει απο μεσα μας ειναι τοσο δυνατη που ολα γινονται.την εχεις ακουσει την παροιμια πυρ γινη κ θαλασσα??? ειμαστε τοσο σκληρες που ολα τα μπορουμε.κ γιατι οχι αλλοστε ..γεννηθηκαμε για τα δυσκολα κ παντα τα βγαζουνε περα ολα.μπορει να εχουμε παλουκια στον δρομο μας αλλα παντα τα πηδαμε.κ θα συνεχισουνε να το κανουμε.

ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.

Κ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ .

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , giotitsa είπε:

@anemoni1989 τι θεμα εχεις αν ειναι χαμηλα επιπεδα αμνιακου υγρου;; μην αγχωνεσαι πλησιασε ο καιρος Ανεμωνη μου !!!

Αμα μειωθουν πολύ, θα αναγκαστουμε να την πάρουμε πριν θελήσει η ίδια γιατί μπορεί να επηρεαστεί η ανάπτυξή της... Και ίσως να βγει και με λίγες ρυτίδες, σα σταφιδα, γτ θα ναι λίγο αφυδατωμένη... Αλλά όχι κάτι επικίνδυνο εφόσον το παρακολουθούμε!!

πρίν από 42 λεπτά , Luckystars είπε:

Ανεμώνη μου !κοπελαρα ολόκληρη!φτου φτου!

Όλα μια χαρά θα πάνε!Δε μασησες άλλου και αλλού εσυ,τώρα θα μασήσεις;;;;εισαι power;)φιλακια!!!!

Σε ευχαριστω πολύ κοριτσάρα μου!!!!! Είσαι αστέρι!!!!! Ειλικρινά!!!!!

Περιμένουμε τα νέα σου, όποτε θελήσεις!!!! :)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

ΚοριτσIΚορίτσια μου γλυκά καλημέρα!

Έχετε γράψει πολλά....λείπω μέρες.....Έχω προλάβει να διαβάσω κάποιες σελίδες........ τα υπέροχα νέα!το πόσο χαίρομαι δεν περιγράφεται!

@Beboula25 μου γλυκιά......αχχχχχχ!!!!!Πόσο συγκινήθηκα να ήξερες!συγχαρητήρια αγάπη μου!μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου!

@Dimitr@17 @Trelopitaki συγχαρητήρια κορίτσια μου!καλούς διπλασιασμους και υπέρηχους!

@giotitsa μου περνάνε οι μέρες!πως είσαι;

@anemoni1989 πως είσαι γλυκιά μου;

@rafaelatarzan αν θυμάμαι καλά ήσουν σε διαδικασιαεξωσωματικης;έκανες ωοληψία;εμβρυομεταφορα;εύχομαι όλα να είναι υπέροχα!

Βασιλικουλα,πως είσαι;

@P.L.L. μου πως είσαι αγάπη;

@ΒαλεντιναΧρηστος χαδακια!

@palmoira μου,συγχαρητήρια για τη μπουμπου σου!πως Είσαι;

@loyloy μου,Μην σε αγχώνει ο γιατρός,Εσύ να δίνεις σημασία στα λόγια του γιατρού που σε παρακολουθεί!

@Κελυ 32 μου πως είσαι;

Όσα κορίτσια υπάρχουν νέα στην παρέα καλωσήρθατε!

Κορίτσια συγγνώμη σίγουρα κάποια ξεχνάω.....μου λείψατε χαζουλια....

Τα δικά μας.....πήραμε παράταση λίγες ημέρες Όμως οι αποφάσεις πρέπει να παρθούν .....

Σας φιλώ,να προσέχετε!

 

Τυχερό αστέρι μας έλειψες!! ❤️ Σε ευχαριστώ πολύ !! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια 

Τι κάνετε;

Πως πάνε τα πράγματα;

Μπαίνω κάθε μέρα αλλά δε προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα αυτά που γράφετε...

Αχ κορίτσια έφαγα ένα σακουλάκι πατατάκια πριν λίγο και νιώθω τύψεις!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Τι κάνετε;

Πως πάνε τα πράγματα;

Μπαίνω κάθε μέρα αλλά δε προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα αυτά που γράφετε...

Αχ κορίτσια έφαγα ένα σακουλάκι πατατάκια πριν λίγο και νιώθω τύψεις!

Όχι να μη νιώθεις καμία τύψη! Τρως κάθε μέρα? Νομίζω ότι λίγο πρέπει να χαλαρώσουμε και να απομυθοποιήσουμε κάποια πράγματα....για συμπαρασταση θα φάω και εγώ!!! 

Με ρίγανη ή σκέτα ήταν τα πατατάκια?

  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Όχι να μη νιώθεις καμία τύψη! Τρως κάθε μέρα? Νομίζω ότι λίγο πρέπει να χαλαρώσουμε και να απομυθοποιήσουμε κάποια πράγματα....για συμπαρασταση θα φάω και εγώ!!! 

Με ρίγανη ή σκέτα ήταν τα πατατάκια?

όχι κάθε μέρα δε τρώω...

βασικά μέχρι το απόγευμα έχω όρεξη αλλά σε  γενικές γραμμές τρώω κανονικά δε κάνω υπερβολές, το βράδυ με πιάνει λίγο ναυτία και αντε να φάω ένα γιαούρτι, ένα τοστ κάτι τέτοιο!

Σκέτα ήταν!

κόλαση!!!!!!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

ΚοριτσIΚορίτσια μου γλυκά καλημέρα!

Έχετε γράψει πολλά....λείπω μέρες.....Έχω προλάβει να διαβάσω κάποιες σελίδες........ τα υπέροχα νέα!το πόσο χαίρομαι δεν περιγράφεται!

@Beboula25 μου γλυκιά......αχχχχχχ!!!!!Πόσο συγκινήθηκα να ήξερες!συγχαρητήρια αγάπη μου!μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου!

@Dimitr@17 @Trelopitaki συγχαρητήρια κορίτσια μου!καλούς διπλασιασμους και υπέρηχους!

@giotitsa μου περνάνε οι μέρες!πως είσαι;

@anemoni1989 πως είσαι γλυκιά μου;

@rafaelatarzan αν θυμάμαι καλά ήσουν σε διαδικασιαεξωσωματικης;έκανες ωοληψία;εμβρυομεταφορα;εύχομαι όλα να είναι υπέροχα!

Βασιλικουλα,πως είσαι;

@P.L.L. μου πως είσαι αγάπη;

@ΒαλεντιναΧρηστος χαδακια!

@palmoira μου,συγχαρητήρια για τη μπουμπου σου!πως Είσαι;

@loyloy μου,Μην σε αγχώνει ο γιατρός,Εσύ να δίνεις σημασία στα λόγια του γιατρού που σε παρακολουθεί!

@Κελυ 32 μου πως είσαι;

Όσα κορίτσια υπάρχουν νέα στην παρέα καλωσήρθατε!

Κορίτσια συγγνώμη σίγουρα κάποια ξεχνάω.....μου λείψατε χαζουλια....

Τα δικά μας.....πήραμε παράταση λίγες ημέρες Όμως οι αποφάσεις πρέπει να παρθούν .....

Σας φιλώ,να προσέχετε!

 

Ειμαι καλα τυχερο αστερακι!!! Εχω τα πετρωματα μου κατα διαστηματα μεσα στη μερα αλλα μαλλον πως ειναι απο το εντερο τελικα...Εσυ πες μας τα νεα σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...