Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Τι κάνετε;

Πως πάνε τα πράγματα;

Μπαίνω κάθε μέρα αλλά δε προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα αυτά που γράφετε...

Αχ κορίτσια έφαγα ένα σακουλάκι πατατάκια πριν λίγο και νιώθω τύψεις!

Χθες το βραδυ εφαγα ενα μπολ πατατακια και μιλαμε ηταν οργασμός!  Τρελαίνομαι για πατατάκια!  :razz:

Δεν χρειαζεται να νιώθεις τύψεις. Ναι προσεχουμε τη διατροφη μας αλλα μπορούμε να ενδωσουμε καποιες φορες σε ενοχες απολαύσεις.  Το λεει κ το βιβλιο εγκυμοσυνης που πηρα χεχε

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

3 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Το ξέρω ότι επιτρέπεται αλλά προσπαθώ να το αποφύγω όσο αντέχω. Είμαι λίγο καλύτερα. Σ ευχαριστώ 

Εγω οταν με πιανει πονοκέφαλος κανω κατι που μπορει να ειναι χαζο αλλα με ανακουφίζει. Βρεχω ολο το κεφαλι μου στη ντουζιέρα με πολυ δροσερο νερο σχεδον κρυο. Με ανακουφιζει απιστευτα. Δεν στεγωνω μετα μαλλια γιατι με τη δροσια νιώθω καλυτερα μετα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Τυχερο αστερακι μου!!! Καλα ειμαστε και εγω και η μπεμπα!! Δυομιση κιλα σχεδόν και μπηκαμε στην 36η εβδομάδα!! Εχω ομως χαμηλά επίπεδα αμνιακου (φυσιολογικα μεν αλλά χαμηλά) και λιγο αγχωθηκα και στεναχωρηθηκα, αλλά ολα καλα πλέον!!! :)

Να σου δωσω λίγα?Εγώ εχω φουλ. 36+2 γέννησε η αδερφή μου.ουτε θερμοκιτιδα δεν μπήκε η μικρή.αρα το πολυ πολυ να γεννήσεις λίγο νωρίτερα.το μωράκι σου είναι έτοιμο για να βγει στο κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , P.L.L. είπε:

@palmoira πως ειναι το κεφάλι σου;;; 

 

πρίν από 29 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoira και εγω σε ρωτησα πως εισαι αλλα δεν το ειδες λογικα ;;

Κοριτσια μου συγνώμη αλλά δεν είμαι στα καλά μου σήμερα. Πήρα ένα ντεπόν τελικά γιατί δεν άντεχα άλλο. Έκανα και ένα μπανάκι και είμαι καλύτερα τώρα. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , vikaki82 είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε;χαθηκα λιγο και δεν εχω καταφερει να διαβασω τι κανετε η καθε μια.εγω προσπαθω οσο μπορω ειμαι λιγο down ψυχολογικα.

Καλησπέρα!!!!!τι έμαθες?

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

 

Κοριτσια μου συγνώμη αλλά δεν είμαι στα καλά μου σήμερα. Πήρα ένα ντεπόν τελικά γιατί δεν άντεχα άλλο. Έκανα και ένα μπανάκι και είμαι καλύτερα τώρα. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! 

Ξάπλωσε και ξεκουράσου!! !!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Να σου δωσω λίγα?Εγώ εχω φουλ. 36+2 γέννησε η αδερφή μου.ουτε θερμοκιτιδα δεν μπήκε η μικρή.αρα το πολυ πολυ να γεννήσεις λίγο νωρίτερα.το μωράκι σου είναι έτοιμο για να βγει στο κόσμο.

αγχώθηκα Λουλου μου γτ μεχρι και το ντόπλερ φουλ ήμουν και εγω!!!! Και δεν έκανα κατι διαφορετικο για να αλλαξει τοσο δραματικα η κατασταση!!! Αλλά πλεον είμαι κουλ!!! Το πήρα πιο χαλαρα το όλο θέμα!!! Η μπουμπού μου πλέον θα είναι μια χαρα οποτε και αν αποφασισει ή χρειαστεί να βγει!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@palmoira αν ειναι ημικρανία προσπάθησε να αποφεύγεις τα έντονα φώτα όπως του κινητού ή της τηλεορασης. Μια παγοκύστη τυλιγμένη με πετσέτα εμενα με βοηθάει οταν την ακουμπάω στο κεφάλι. Όχι για πολλή ωρα. Αλλα, να σου πω την αλήθεια, μονο το relpax με ανακουφίζει ολοκληρωτικά απο την ημικρανία. Το ντεπόν δε μου κανει τιποτα. Ευτυχώς εμενα η εγκυμοσυνη με εχει σώσει απο αυτο το βασανιστήριο! Ως τωρα τουλαχιστον. Αλλα τους πρώτους δυο τρεις μήνες ειχε αρκετές κι έπαιρνα 1/4 relpax. 

Περαστικά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , loyloy είπε:

Καλησπέρα!!!!!τι έμαθες?

Ξάπλωσε και ξεκουράσου!! !!

Ξανα εκανε εξετασεις για το σπερμα και η κινητικοτητα του φτανει μεχρι το 8 ωρο.και στις 8 ωρες ειναι 5%.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , anemoni1989 είπε:

αγχώθηκα Λουλου μου γτ μεχρι και το ντόπλερ φουλ ήμουν και εγω!!!! Και δεν έκανα κατι διαφορετικο για να αλλαξει τοσο δραματικα η κατασταση!!! Αλλά πλεον είμαι κουλ!!! Το πήρα πιο χαλαρα το όλο θέμα!!! Η μπουμπού μου πλέον θα είναι μια χαρα οποτε και αν αποφασισει ή χρειαστεί να βγει!!! :)

Όλα καλα θα πάνε.εισαι στη τελική ευθεία πλέον.μια βδομαδουλα να αντέξει ακόμα και θα στε σουπερ.με ένα πόνο ανεμώνη μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , palmoira είπε:

 

Κοριτσια μου συγνώμη αλλά δεν είμαι στα καλά μου σήμερα. Πήρα ένα ντεπόν τελικά γιατί δεν άντεχα άλλο. Έκανα και ένα μπανάκι και είμαι καλύτερα τώρα. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! 

Περαστικά παλμοιρα! χαίρομαι που είσαι καλύτερα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vikaki82 είπε:

Ξανα εκανε εξετασεις για το σπερμα και η κινητικοτητα του φτανει μεχρι το 8 ωρο.και στις 8 ωρες ειναι 5%.

Μέχρι το 8ωρο;;; Ποιος ειναι καλε, ο Σούπερμαν;;; Αυτο ειναι πολυ! Εμενα ο άντρας μου στο τρίωρο ειχε 0% κινητικότητα! Και εξαρχής δηλαδη τα γρήγορα κινούμενα ήταν 0%. Ειχε πολλα μετρίως κινούμενα. Πηρε βιταμίνες για ενα τετραμηνο και τελικα με γκάστρωσε χωρις να ολοκληρωθεί η πράξη! Μη μου στεναχωριέσαι για πράγματα που φτιάχνουν! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , vikaki82 είπε:

Ξανα εκανε εξετασεις για το σπερμα και η κινητικοτητα του φτανει μεχρι το 8 ωρο.και στις 8 ωρες ειναι 5%.

Με βιταμίνες κάποια αγωγή Δεν γίνεται καπω ς να βοηθήσουν τη κατάσταση? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Όλα καλα θα πάνε.εισαι στη τελική ευθεία πλέον.μια βδομαδουλα να αντέξει ακόμα και θα στε σουπερ.με ένα πόνο ανεμώνη μου!!!!!

Αχ σε ευχαριστω Λουλούκα μου!!!! Σήμερα εν τ μεταξυ εμαθα πως γεννησε μια γνωστη μου που περίμενε πριν απο εμενα και την ειχα για σημειο αναφορας!!!! Αλλες 2 περιμένω για να πάρω εγω σειρά μετά!!! αχαχαχαχαχαχα

Τα εχω βάλει όλα σε σειρά προτεραιότητας όπως βλέπεις!!! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , anemoni1989 είπε:

αγχώθηκα Λουλου μου γτ μεχρι και το ντόπλερ φουλ ήμουν και εγω!!!! Και δεν έκανα κατι διαφορετικο για να αλλαξει τοσο δραματικα η κατασταση!!! Αλλά πλεον είμαι κουλ!!! Το πήρα πιο χαλαρα το όλο θέμα!!! Η μπουμπού μου πλέον θα είναι μια χαρα οποτε και αν αποφασισει ή χρειαστεί να βγει!!! :)

Έτοιμο το κοριτσάκι σου..❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...