Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, marmaki είπε:

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπέρα! 

@loyloy εγω δεν είχα μόνιμη εξάντληση ουτε στο πρώτο τρίμηνο ουτε τωρα στο τελευταίο. Περνάω κατι μέρες που κοιμαμαι συνέχεια αλλα μετα περνάω και φάσεις υπερέντασης. Γενικα πως περνάς τη μερα σου; Βγαίνεις για περπάτημα; Βοηθάει πολυ λενε, γενικα. Εγω βαζω μουσική στα αυτιά, παίρνω το σκυλί και περπατάμε αρκετά. 

@Κελυ 32 πηγες στον γιατρο; 

Μπραβο Βασιλική που νιώθεις καλυτερα! 

Λόγω συσπασεων δεν με αφηνει να περπατάω ιδιαίτερα .ξεκούραση γενικότερα καμια βολτίτσα .ήρεμα γενικότερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

Λόγω συσπασεων δεν με αφηνει να περπατάω ιδιαίτερα .ξεκούραση γενικότερα καμια βολτίτσα .ήρεμα γενικότερα.

Ε τοτε καλυτερα που νιώθεις εξάντληση! Να χαρείς το ξάπλα όσο μπορείς!!! Βλεπεις ταινιουλα, διαβάζεις κανενα βιβλίο; Εχεις κανέναν να σε περιποιείται; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ε τοτε καλυτερα που νιώθεις εξάντληση! Να χαρείς το ξάπλα όσο μπορείς!!! Βλεπεις ταινιουλα, διαβάζεις κανενα βιβλίο; Εχεις κανέναν να σε περιποιείται; 

Μοναχούλα .οι γονείς μένουν Αθήνα.και η μαμά του άντρα μου δεν ζει.ευτυχως ήρθε η μάνα μου ενα μήνα και μου έκανε και το σπίτι γενική και Και εγώ κύρια στο καναπέ.αλλα τώρα έχω το μαγείρεμα συν τις δουλειές του σπιτιού.ο άντρας μου γυρνα ει βραδάκι συνήθως.ταινιες Έχω λιώσει.τωρα για βιβλίο ενώ μου αρέσουν , τον τελευταίο καιρό από συγκέντρωση μηδέν.αρα ταινίες τηλεόραση αυτά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπέρα! 

@loyloy εγω δεν είχα μόνιμη εξάντληση ουτε στο πρώτο τρίμηνο ουτε τωρα στο τελευταίο. Περνάω κατι μέρες που κοιμαμαι συνέχεια αλλα μετα περνάω και φάσεις υπερέντασης. Γενικα πως περνάς τη μερα σου; Βγαίνεις για περπάτημα; Βοηθάει πολυ λενε, γενικα. Εγω βαζω μουσική στα αυτιά, παίρνω το σκυλί και περπατάμε αρκετά. 

@Κελυ 32 πηγες στον γιατρο; 

Μπραβο Βασιλική που νιώθεις καλυτερα! 

Καλησπερα!!!! Το απογευμα θα παω στον γιατρο γιατι θελω να με δει τοτε που θα εχω πετρωσει...Τα πρωινα συνηθως ειμαι μια χαρα καο το παθαινω απο το μεσημερι και μετα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Καλησπερα!!!! Το απογευμα θα παω στον γιατρο γιατι θελω να με δει τοτε που θα εχω πετρωσει...Τα πρωινα συνηθως ειμαι μια χαρα καο το παθαινω απο το μεσημερι και μετα!!!

Και εγω το ίδιο.αντε για να δούμε τι γίνεται.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Μοναχούλα .οι γονείς μένουν Αθήνα.και η μαμά του άντρα μου δεν ζει.ευτυχως ήρθε η μάνα μου ενα μήνα και μου έκανε και το σπίτι γενική και Και εγώ κύρια στο καναπέ.αλλα τώρα έχω το μαγείρεμα συν τις δουλειές του σπιτιού.ο άντρας μου γυρνα ει βραδάκι συνήθως.ταινιες Έχω λιώσει.τωρα για βιβλίο ενώ μου αρέσουν , τον τελευταίο καιρό από συγκέντρωση μηδέν.αρα ταινίες τηλεόραση αυτά.

Λουλου μου, υπομονή κορίτσι μου!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Και εγω εχω λιώσει σε σειρές και ταινιες, αφου συγκέντρωση για βιβλια γιοκ!!! 

Οσο για τις δουλειές, ας το απολαύσουμε τωρα που μπορούμε γιατί μετά θα μας βγει η γλώσσα!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αφου ανταλασσουμε αποψεις περι σειρων, αφου σας αρεσουν τα αστυνομικα κλπ εγω θα σας πρότεινα το bones που εχει και πολλες σεζον, καθως και το criminal minds!!! Φυσανε!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο γιατρό κορίτσια.1243 γραμμάρια ο μπέμπης.μια χαρά το ζουζουνι και 4d υπερυχο.μου το κράταγε έκπληξη ο γιατρός .Είχαμε μια Όχι τοσο ευχαριστη έκπληξη.Εχω αρκετό αμνιακό υγρό γι αυτο νιώθω πίεση ενόχληση καινπαθαινω τις συσπάσεις. Με τρομοκράτησε μέχρι και ότι να κάνω αμνιοπαρακεντηση για να μου αφαιρέσουν υγρό.

Στο καπάκι Μόλις έφυγα πήρα τον γιατρό μου στην Αθήνα.κυριολεκτικα έβαλε τα γέλια.μου είπε να.παω σε ενδοκρινολογο διατροφολόγο να κάνω διατροφή και να κόψω τα γλυκά.να ξανακάνω καμπύλη και σε 2 βδομάδες Αθήνα να με δει να με παρακολουθεί.Ευρτχως ηρέμησα.Αλλα να σας πω ο άλλος εδώ Κέρκυρα άνοιξε το βιβλίο του διάβασε και μετά μου είπε.εγω έπαθα σοκ.μα καλά εμπειρία καθόλου?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Πήγα στο γιατρό κορίτσια.1243 γραμμάρια ο μπέμπης.μια χαρά το ζουζουνι και 4d υπερυχο.μου το κράταγε έκπληξη ο γιατρός .Είχαμε μια Όχι τοσο ευχαριστη έκπληξη.Εχω αρκετό αμνιακό υγρό γι αυτο νιώθω πίεση ενόχληση καινπαθαινω τις συσπάσεις. Με τρομοκράτησε μέχρι και ότι να κάνω αμνιοπαρακεντηση για να μου αφαιρέσουν υγρό.

Στο καπάκι Μόλις έφυγα πήρα τον γιατρό μου στην Αθήνα.κυριολεκτικα έβαλε τα γέλια.μου είπε να.παω σε ενδοκρινολογο διατροφολόγο να κάνω διατροφή και να κόψω τα γλυκά.να ξανακάνω καμπύλη και σε 2 βδομάδες Αθήνα να με δει να με παρακολουθεί.Ευρτχως ηρέμησα.Αλλα να σας πω ο άλλος εδώ Κέρκυρα άνοιξε το βιβλίο του διάβασε και μετά μου είπε.εγω έπαθα σοκ.μα καλά εμπειρία καθόλου?

Νομίζω σε αγχωσε χωρίς λόγο..Και μόνο που δεν ήξερε να σου πει αμέσως μην δίνεις καμία σημασία ακολούθησε τις συμβουλές του γιατρού στην Αθήνα! Η καμπύλη που έκανες δεν ήταν καλή; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Nansy29 είπε:

Νομίζω σε αγχωσε χωρίς λόγο..Και μόνο που δεν ήξερε να σου πει αμέσως μην δίνεις καμία σημασία ακολούθησε τις συμβουλές του γιατρού στην Αθήνα! Η καμπύλη που έκανες δεν ήταν καλή; 

65 νηστείας  115 στην ώρα και 80 στο 2ωρο.πολυ καλή γι αυτό Εγώ χαλάρωσα και άρχισα να τρώω τα πάντα.και γι αυτό θέλει ό ο γιατρός λίγο να το ξαναδούμε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

65 νηστείας  115 στην ώρα και 80 στο 2ωρο.πολυ καλή γι αυτό Εγώ χαλάρωσα και άρχισα να τρώω τα πάντα.και γι αυτό θέλει ό ο γιατρός λίγο να το ξαναδούμε.

Οκ ακολουθησε τις οδηγίες του. Άς σε δει και Ενδοκρινολογος όπως σου είπε να σου πει.εκει στην Κέρκυρα δεν έχεις άλλο γυναικολόγο να σε δει;

Ο μπεμπακος  σου μεγαλώνει!!τι ωραία!!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, loyloy είπε:

65 νηστείας  115 στην ώρα και 80 στο 2ωρο.πολυ καλή γι αυτό Εγώ χαλάρωσα και άρχισα να τρώω τα πάντα.και γι αυτό θέλει ό ο γιατρός λίγο να το ξαναδούμε.

Με τετοια καμπυλη γιατι να κανεις διατροφη και να την επαναλαβεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! 

@loyloy μου τι τραβάς κι εσυ με τον άσχετο. Μου τη δίνει οταν λενε λόγια που αγχώνουν ενώ δεν ειναι σίγουροι και ψάχνονται μπροστα σου. Ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρό και να ξεαγχωθεις σύντομα! 

Εχθες το βραδυ πήγα στη φίλη μου με τα διδυμα πρώτη επίσκεψη. Ειναι πολυ μικρά κι όμορφα! Αλλα τι ήταν αυτο ρε παιδια. Ξεκούραση ουτε στιγμή και μου φαίνονταν ολα όσα εκανε τοοοοοσο δύσκολα! Με έπιασε πανικός. Γυρνάω στο σπίτι και το λεω στον άντρα μου. Μου απαντά "μην ανησυχείς, θα σου βγει το μητρικό ένστικτο" κι τελικα άρχισα να του γκρινιάζω που δεν με βοηθάει με το παιδι!!!! (Που δεν εχει γεννηθεί ακομα!) Παραλογισμός μιλάμε!!

@rafaelatarzan τι εγινε με τα αυγουλακια σου;;;; Γιατι δεν μας ενημερώνεις; Ελπιζω να ειναι πολλα και καλα!!!

@Beboula25 καλη επιτυχία στη Χοριακη σημερα! 

@giotitsa καλα; Οι υπόλοιπες που ειστε;; 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Οκ ακολουθησε τις οδηγίες του. Άς σε δει και Ενδοκρινολογος όπως σου είπε να σου πει.εκει στην Κέρκυρα δεν έχεις άλλο γυναικολόγο να σε δει;

Ο μπεμπακος  σου μεγαλώνει!!τι ωραία!!

Θα μπλέξω τα μπούτια μουβπιστευω αν πάω και σε 3ο γυναικολόγο.παντβς Αυτός Αθήνα είναι κορυφή ειλικρινά.τον εμπιστεύομαι.στρατιωτικος γιατρός και πρώην διευθυντής γυναικολογικής στο 401.τωρα πάει για απόσυρση και ειναι και γεννετιστης.αναλαμβανει ολ α τα περιστατικά του Παντου. Έκανε η αδερφή μου μωρό ενώ ολοι της έλεγαν ότι δεν θα καν ει ποτέ παιδί και με.φυσιολογικη σύλληψη.6% πιθανότητα να ολοκληρωθεί η κύηση. Έκανε ότι της είπε και μια χσρα κουκλαρα η ανηψια μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...