Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Titti είπε:

      Δεν μπορείς να κάνεις προεμφυτευτικό;

      Λες να κάνω? Πόσο κοστίζει? Επίσης, επηρεάζεται το έμβρυο από τον προεμφυτευτικο?

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Όχι θα δουν τον πλακούντα αν έχει γεράσει θα δουν τις αρτηρίες εάν έχουν καλή ροή αυτά . Στην ουσία όλα είναι ελεγμένα απλά στο ντομπλερ τα επιβαιβαιωνει Κ ο εμβρυολογος 

      Όχι ρε συ κάθε διεργεση έχει την δική της δυναμική . Δεν είναι Κ τόσα πολλά τα χρόνια που έχουν περασει Κ δεν έχεις περάσει Κ τα 40 ακόμα . 

      Φοβάμαι ρε Λίνα,δλδ αν στα 36 από τα δέκα ωαρια,έγιναν μόνο πέντε βλαστοκυστες,τωρα στα 39 πιστεύω πως θα δυσκολευτω παρά πολύ..και σιγά μην ξεμπερδεψω με μια ωοληψια μόνο 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Just now, palmoira είπε:

Όχι Γιώτα μου δεν πιστεύω. Εξάλλου εδώ μέσα ποιος να με μάτιασε?χαχαχαχα

@palmoira αχ αγαπη μου δεν ειναι παντα το οτι θα σε δει καποιος αλλα και το οτι σε μελεταει κατσε κανε λιγο μασαζακι με τα χερακια σου στο μετωπο σου να περασει γλυκουλα μου 

@vikaki82 εγω θα σε βαλω στο αλλο θεμα των τρελων και των γουρλιδικων ελα εκει θα ξεχασεις και την στεναχωρια και ολα 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Just now, giotitsa είπε:

@palmoira αχ αγαπη μου δεν ειναι παντα το οτι θα σε δει καποιος αλλα και το οτι σε μελεταει κατσε κανε λιγο μασαζακι με τα χερακια σου στο μετωπο σου να περασει γλυκουλα μου 

Τώρα είμαι πολύ καλά ευτυχως! Βλακεία έκανα έπρεπε να πάρω το ντεπόν νωρίτερα, καθόμουν και υπέφερα σα χαζή χωρίς λόγο...Απλά επειδή παίρνω και ένα σωρό άλλα είπα να κάνω υπομονή. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Βιαστική σε βρίσκω!!! αχαχαχαχχαχχααχχα Πράξε όπως νομίζεις, αλλα νομιζω έχεις καιρό μπροστά σου!!! :)

 

Να σου πω, περίεργα πολύ νιώθω.... Είναι το άγνωστο που με κολλώνει, δεν ξέρω τί να περιμένω!!! Φοβάμαι για τον τοκετό (πώς θα είναι, πόσο θα κρατησει, αν θα πάνε όλα καλά και για τις δυο μας, αν θα είναι ο άντρας μου μαζί όταν με πιάσουν οι πόνοι και σπάσουν τα νερά), αλλά φοβάμαι και για το μετα (αλλαγή ρόλων - θα είμαστε γονείς πλέον, όχι παρτάλια!!! αχαχαχαχααχχα - θα τα καταφέρουμε; θα είμαστε άξιοι του ρόλου μας; θα ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις της;).... Αλλα ανυπομονω κιολας να γνωρίσω αυτο το τερατάκι που με έχει ταράξει στην ταλαιπωρία τους τελευταίους 8μιση μηνες!!!! αχαχαχαχαχαχα

Ο αντρούλης μου ειναι χεσμενος απο τη χαρά του, αν και το παίζει σοβαρός και χαλαρός... Φοβάται και αυτός όσο πλησιάζουμε και έμαθα πως φοβάται όχι μονο για το μωρό, αλλά και για μένα!!! Βλέπει συνεχει βίντεο με μωρά και σκυλιά και λέει συνεχεια πως έτσι θα παίζει η σκύλα μας με τη μπεμπα κλπ.... Χαζομπαμπας απο τωρα!!! Αλλά είμαι σίγουρη πως θα χαζεψει ακόμα περισσότερο όταν δει την μπεμπουλα μας!!! Ηδη λέει πως είναι σίγουρος ότι θα είναι κούκλα επειδή είναι κορη του!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχχα Το εχει χασει λέμε!!! Αλλά εγω έτσι τον ερωτευομαι περισσότερο!

Σε ευχαριστω πολύ κουκλα μου!!!! Και σε σενα όλα να πάνε καλά αυτη τη φορά και η εγκυμοσύνη αυτη να σε ανταμειψει και με το παραπάνω για τις προηγούμενες πίκρες!!! πήγες για χοριακή σημερα??? Δεν είδα αν εγραψες κάτι σχετικό....

Με συγκίνησαν όλα αυτά που λες τι χαρά τι ευτυχία χαίρομαι παρα πολύ αγαπη μου και θα δεις θα τα καταφέρετε μια χαρουλα σε όλα είμαι σίγουρη!! Έτσι να είστε παντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι!!

Δεν πήγα αύριο θα πάω και σε ευχαριστώ  πολυυυυ μακάρι να πάνε όλα υπέροχα!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , palmoira είπε:

Μια χαρά γονείς θα είστε με την κοράκλα σας! Βαλίτσα να φτιάξεις σιγά σιγά για το μαιευτήριο! Έχουν πλάκα οι μπαμπάδες...ειδικά όταν περιμένουν κόρες! 

Είναι έτοιμες και οι 2 βαλιτσουλες απο τη Δευτέρα ήδη!!!! Και εχω και μια τσαντα ωμου με τα βασικα σε περίπτωση που ειμαι μονη και πρέπει να φυγω με ταξί!!!! αχαχαχχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Με συγκίνησαν όλα αυτά που λες τι χαρά τι ευτυχία χαίρομαι παρα πολύ αγαπη μου και θα δεις θα τα καταφέρετε μια χαρουλα σε όλα είμαι σίγουρη!! Έτσι να είστε παντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι!!

Δεν πήγα αύριο θα πάω και σε ευχαριστώ  πολυυυυ μακάρι να πάνε όλα υπέροχα!!! 

@anemoni1989 αχ μωρε γλυκουλα μου φοβασαι εχεις δικιο ειναι το αγνωστο αλλα ξερεις τι ειναι οταν θα εχεις την μικρη σου θα την φιλας θα την παιρνεις αγκαλιτσα θα την μυριζεις μυριζουν τοσο ωραια τα μωρα μια μυρωδια αθωοτητας της δικιας σου αθωοτητας ενα πλασματακι που θα γεννηθει με την ερωτα δυο γονιων που θα το λατρευουν και θα κανουν τα παντα για ειναι καλα μην φοβασαι ολα καλα θα πανε και ναι ειστε αξιοι και οι δυο σας εισαι τοσο μα τοσο ευτυχισμενη που θα φερεις το πλασματακι σου στην ζωη καντου ενα μακια απο μενα στην κοιλιτσα της αχ γλυκια μου ολα καλα!!!


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Με συγκίνησαν όλα αυτά που λες τι χαρά τι ευτυχία χαίρομαι παρα πολύ αγαπη μου και θα δεις θα τα καταφέρετε μια χαρουλα σε όλα είμαι σίγουρη!! Έτσι να είστε παντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι!!

Δεν πήγα αύριο θα πάω και σε ευχαριστώ  πολυυυυ μακάρι να πάνε όλα υπέροχα!!! 

Ολα καλα θα πάνε!!!! Να σκέφτεσαι θετικά!!! Εχω πολύ καλό προαίσθημα για εσένα!!!! <3

 

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@anemoni1989 αχ μωρε γλυκουλα μου φοβασαι εχεις δικιο ειναι το αγνωστο αλλα ξερεις τι ειναι οταν θα εχεις την μικρη σου θα την φιλας θα την παιρνεις αγκαλιτσα θα την μυριζεις μυριζουν τοσο ωραια τα μωρα μια μυρωδια αθωοτητας της δικιας σου αθωοτητας ενα πλασματακι που θα γεννηθει με την ερωτα δυο γονιων που θα το λατρευουν και θα κανουν τα παντα για ειναι καλα μην φοβασαι ολα καλα θα πανε και ναι ειστε αξιοι και οι δυο σας εισαι τοσο μα τοσο ευτυχισμενη που θα φερεις το πλασματακι σου στην ζωη καντου ενα μακια απο μενα στην κοιλιτσα της αχ γλυκια μου ολα καλα!!!

Σε ευχαριστω πολύ για τα τοσο όμορφα λόγια σ γλυκιά μου!!!! Σε 2 - 3 βδομάδες που θα βγει  θα της δωσω φιλάκι και απο εσένα!!!!! (έχω αρχίσει ήδη σκέψεις αυθυποβολής για να κάτσει λίγο παραπάνω όπως κάθεται!!!! αχαχαχαχαχχαχαχα)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ολα καλα θα πάνε!!!! Να σκέφτεσαι θετικά!!! Εχω πολύ καλό προαίσθημα για εσένα!!!! <3

 

Σε ευχαριστω πολύ για τα τοσο όμορφα λόγια σ γλυκιά μου!!!! Σε 2 - 3 βδομάδες που θα βγει  θα της δωσω φιλάκι και απο εσένα!!!!! (έχω αρχίσει ήδη σκέψεις αυθυποβολής για να κάτσει λίγο παραπάνω όπως κάθεται!!!! αχαχαχαχαχχαχαχα)

@anemoni1989 να μπεις να μας πεις πως ητανε η ολη διαδικασια 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@anemoni1989 να μπεις να μας πεις πως ητανε η ολη διαδικασια 

εννοείται!!!! Αλλά είπαμε, μετα απο 2 - 3 βδομαδες!!!! Αχαχαχαχαχαχχαχαχα

Να εχω μπει στην 38η και ιδανικα να την εχω περασει κιολας!!!! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

εννοείται!!!! Αλλά είπαμε, μετα απο 2 - 3 βδομαδες!!!! Αχαχαχαχαχαχχαχαχα

Να εχω μπει στην 38η και ιδανικα να την εχω περασει κιολας!!!! :P

@anemoni1989 αχχαχαχαχχαχα ναι ναι μην ανυσηχεις δεν την ενοχλω εγω την μπεμπα την αφηνω να αραξει λιγο ακομα εκει μεσα

χααααααχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 καλη τύχη! Ονειρικά να σου πανε ολα! Εγω να ξέρεις εχω εσενα ως δείκτη για τη γεννα μου γιατι ημερολογιακά ακολουθώ μαζι με την @Κελυ 32. Ειναι καποια άλλη απο εδω που μιλάμε αυτη τη στιγμή 31 εβδομάδων και πανω; Να ξερω να παίρνω τη σειρά μου! 

@vikaki82 ολα θα πανε καλα. Βιταμίνες παίρνετε και οι δυο; Να θυμάσαι οτι η ωρα πλησιάζει! Επισης, αν δεν εχει πολυ δυνατό σπερμα ο άντρας σου καλο ειναι να μην το εξασθενεις με πολλές επαφές μέχρι την ωορρηξία. Τα τεστ δεν σε βοηθάνε;; Να κρατηθείς μέχρι να δεις τεστ θετικό. Και την ημέρα εκείνη να χρησιμοποιήσεις preseed.  Ψαξτο στο Ίντερνετ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

@anemoni1989 καλη τύχη! Ονειρικά να σου πανε ολα! Εγω να ξέρεις εχω εσενα ως δείκτη για τη γεννα μου γιατι ημερολογιακά ακολουθώ μαζι με την @Κελυ 32

Αχαχαχχαχαχχαχχαχαχαχ

Ετσι, όλες έχουμε ένα σημείο αναφοράς!!!! :P

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , P.L.L. είπε:

@anemoni1989 καλη τύχη! Ονειρικά να σου πανε ολα! Εγω να ξέρεις εχω εσενα ως δείκτη για τη γεννα μου γιατι ημερολογιακά ακολουθώ μαζι με την @Κελυ 32. Ειναι καποια άλλη απο εδω που μιλάμε αυτη τη στιγμή 31 εβδομάδων και πανω; Να ξερω να παίρνω τη σειρά μου! 

@vikaki82 ολα θα πανε καλα. Βιταμίνες παίρνετε και οι δυο; Να θυμάσαι οτι η ωρα πλησιάζει! Επισης, αν δεν εχει πολυ δυνατό σπερμα ο άντρας σου καλο ειναι να μην το εξασθενεις με πολλές επαφές μέχρι την ωορρηξία. Τα τεστ δεν σε βοηθάνε;; Να κρατηθείς μέχρι να δεις τεστ θετικό. Και την ημέρα εκείνη να χρησιμοποιήσεις preseed.  Ψαξτο στο Ίντερνετ! 

Το σπερμα του ειναι φουλ δυνατο.εγω παίρνω βιταμινες οχι εκεινος δεν του ειπαν να παρει.τεστακια οχι δεν κανω επειδη ξερω οτι θα με αγχωσουν.ο γιατρος ειπε να εχουμε καθημερινες επαφες μονο ομως μια φορα την ημερα.μακάρι κοριτσι μου να ερθει αυτη η ωρα το περιμενω πως και πως

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , vikaki82 είπε:

Το σπερμα του ειναι φουλ δυνατο.εγω παίρνω βιταμινες οχι εκεινος δεν του ειπαν να παρει.τεστακια οχι δεν κανω επειδη ξερω οτι θα με αγχωσουν.ο γιατρος ειπε να εχουμε καθημερινες επαφες μονο ομως μια φορα την ημερα.μακάρι κοριτσι μου να ερθει αυτη η ωρα το περιμενω πως και πως

Γιατι δεν δοκιμάζεις για μια φορα και το καθε δυο μέρες ρε παιδι. Και το καθε μερα θες δεν θες ειναι αγχωτικό και πιεστικό.

 Σε καταλαβαίνω για τα τεστ αν και  ειμαι στην αντίπερα όχθη. Εγω τα γουστάρω πολυ! Χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

@fairy-mary  @Nicol_ για να σας φύγουν οι τύψεις μόλις έφαγα ένα σακούλι πατατάκια και μια καριοκα! Χαχαχαχα

Ααα τις ξεπερασα τις δικες.μου και σημερα που δεν προλαβα να μαγειρεψω εφαγα σαντουιτσακι με κοτοπουλο και πατατουλες μουρλια! :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...