Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Καλημέρα κορίτσια!! 

@P.L.L. Ειχα φαει και εγω κόλλημα με το λοστ, αλλα σ τελος ξενερωσα!!! Ελπίζω εσενα να σ αρεσει!! Για αστυνομικα, οτι θες τωτα εδω, εχω κανει διατριβη την τελευταία δεκαετια!!!  :p

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Έχω έναν φρικτό πονοκέφαλο σήμερα από το πρωί που ξύπνησα...

Ημικρανίες.φυσιολογικο.αμ Δεν αντέχεις πάρε ντεπον.επιτρεπεται Μέχρι 3 τη μέρα αλλά.εγω παίρνω μόνο σε καταστάσεις που δεν αντέχω και υποφέρω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Ημικρανίες.φυσιολογικο.αμ Δεν αντέχεις πάρε ντεπον.επιτρεπεται Μέχρι 3 τη μέρα αλλά.εγω παίρνω μόνο σε καταστάσεις που δεν αντέχω και υποφέρω.

Το ξέρω ότι επιτρέπεται αλλά προσπαθώ να το αποφύγω όσο αντέχω. Είμαι λίγο καλύτερα. Σ ευχαριστώ 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Τι εννοείς @Beboula25 μου οτι έγραψε μεσα;

Έγραψε μέσα του, οτι βλέπει εφιάλτες του έκατσε βαρύ αυτό εννοω αλλα δεν ξέρω πως το έγραψα έτσι νύσταζα πολύ την ώρα που απάντησα όπως κ τώρα...

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Σε λατρεύω!!!!!!!!!!Καλά αποτελέσματα σήμερα Αγάπη!!!!!!

Και εγω.!!!! ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚοριτσIΚορίτσια μου γλυκά καλημέρα!

Έχετε γράψει πολλά....λείπω μέρες.....Έχω προλάβει να διαβάσω κάποιες σελίδες........ τα υπέροχα νέα!το πόσο χαίρομαι δεν περιγράφεται!

@Beboula25 μου γλυκιά......αχχχχχχ!!!!!Πόσο συγκινήθηκα να ήξερες!συγχαρητήρια αγάπη μου!μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου!

@Dimitr@17 @Trelopitaki συγχαρητήρια κορίτσια μου!καλούς διπλασιασμους και υπέρηχους!

@giotitsa μου περνάνε οι μέρες!πως είσαι;

@anemoni1989 πως είσαι γλυκιά μου;

@rafaelatarzan αν θυμάμαι καλά ήσουν σε διαδικασιαεξωσωματικης;έκανες ωοληψία;εμβρυομεταφορα;εύχομαι όλα να είναι υπέροχα!

Βασιλικουλα,πως είσαι;

@P.L.L. μου πως είσαι αγάπη;

@ΒαλεντιναΧρηστος χαδακια!

@palmoira μου,συγχαρητήρια για τη μπουμπου σου!πως Είσαι;

@loyloy μου,Μην σε αγχώνει ο γιατρός,Εσύ να δίνεις σημασία στα λόγια του γιατρού που σε παρακολουθεί!

@Κελυ 32 μου πως είσαι;

Όσα κορίτσια υπάρχουν νέα στην παρέα καλωσήρθατε!

Κορίτσια συγγνώμη σίγουρα κάποια ξεχνάω.....μου λείψατε χαζουλια....

Τα δικά μας.....πήραμε παράταση λίγες ημέρες Όμως οι αποφάσεις πρέπει να παρθούν .....

Σας φιλώ,να προσέχετε!

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

ΚοριτσIΚορίτσια μου γλυκά καλημέρα!

Έχετε γράψει πολλά....λείπω μέρες.....Έχω προλάβει τα υπέροχα νέα!το πόσο χαίρομαι δεν περιγράφεται!

@Beboula25 μου γλυκιά......αχχχχχχ!!!!!Πόσο συγκινήθηκα να ήξερες!συγχαρητήρια αγάπη μου!μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου!

@Dimitr@17 @Trelopitaki συγχαρητήρια κορίτσια μου!καλούς διπλασιασμους και υπέρηχους!

@giotitsa μου περνάνε οι μέρες!πως είσαι;

@anemoni1989 πως είσαι γλυκιά μου;

@rafaelatarzan αν θυμάμαι καλά ήσουν σε διαδικασιαεξωσωματικης;έκανες ωοληψία;εμβρυομεταφορα;εύχομαι όλα να είναι υπέροχα!

Βασιλικουλα,πως είσαι;

@P.L.L. μου πως είσαι αγάπη;

@ΒαλεντιναΧρηστος χαδακια!

@palmoira μου,συγχαρητήρια για τη μπουμπου σου!πως Είσαι;

@loyloy μου,Μην σε αγχώνει ο γιατρός,Εσύ να δίνεις σημασία στα λόγια του γιατρού που σε παρακολουθεί!

@Κελυ 32 μου πως είσαι;

Όσα κορίτσια υπάρχουν νέα στην παρέα καλωσήρθατε!

Κορίτσια συγγνώμη σίγουρα κάποια ξεχνάω.....μου λείψατε χαζουλια....

Τα δικά μας.....πήραμε παράταση λίγες ημέρες Όμως οι αποφάσεις πρέπει να παρθούν .....

Σας φιλώ,να προσέχετε!

 

@Luckystars ρε φιλεναδα λειπεις πολυ το ξερεις ;;;; που εσυ καλη μου ομορφη κοπελα σε αγαπω μωρε περναν οι ριμαδες ομως τοσο αργα τοσο βασανιστηκα και εγω ηδη σκεφτομαι σκεφτομαι σκεφτομαι και ολο σκεφτομαι τα βραδια δεν κοιμαμαι καλα ειμαι χεσμενη απο τον φοβο μου ελπιζουμε τα κοριτσια να μας φερουν γουρι με τις εγκυμοσυνες τους εσυ τι εχεις κανει ;;; 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@Luckystars ρε φιλεναδα λειπεις πολυ το ξερεις ;;;; που εσυ καλη μου ομορφη κοπελα σε αγαπω μωρε περναν οι ριμαδες ομως τοσο αργα τοσο βασανιστηκα και εγω ηδη σκεφτομαι σκεφτομαι σκεφτομαι και ολο σκεφτομαι τα βραδια δεν κοιμαμαι καλα ειμαι χεσμενη απο τον φοβο μου ελπιζουμε τα κοριτσια να μας φερουν γουρι με τις εγκυμοσυνες τους εσυ τι εχεις κανει ;;; 

Αχ μωρέ Γιωτακι....Και εμένα μου λείπετε.....

Βρε χαζουλι νεράκι θα περάσουν οι μέρες......Για ποτέ θα περάσουν ,για πότε με το καλό θα ανακοινώσεις τα ευχάριστα ,για πότε θα τα κρατάς αγκαλίτσα ούτε που θα το καταλάβεις!Ελααααα κλείσε τα μάτια και απόλαυσε την διαδρομή!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Αχ μωρέ Γιωτακι....Και εμένα μου λείπετε.....

Βρε χαζουλι νεράκι θα περάσουν οι μέρες......Για ποτέ θα περάσουν ,για πότε με το καλό θα ανακοινώσεις τα ευχάριστα ,για πότε θα τα κρατάς αγκαλίτσα ούτε που θα το καταλάβεις!Ελααααα κλείσε τα μάτια και απόλαυσε την διαδρομή!

@Luckystars ναι θελω τοσο να περασουν να ερθει το ουρανιο τοξο μου τα μωρακια μου παντως οταν μονο θα τα εχω στην αγκαλια μου θα κλαιω τοσο μα τοσο πολυ που δεν θα εχω αλλα δακρυα θα τα φιλαω ολη την ωρα γλυκα μου μωρακια !!!!

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giotitsa είπε:

@Luckystars ναι θελω τοσο να περασουν να ερθει το ουρανιο τοξο μου τα μωρακια μου παντως οταν μονο θα τα εχω στην αγκαλια μου θα κλαιω τοσο μα τοσο πολυ που δεν θα εχω αλλα δακρυα θα τα φιλαω ολη την ωρα γλυκα μου μωρακια !!!!

Έτσι βρε αγάπη όμορφα να σκεφτεσαι!Άσε τον φόβο,δεν ταιριάζει στα ομορφα;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Luckystars είπε:

ΚοριτσIΚορίτσια μου γλυκά καλημέρα!

Έχετε γράψει πολλά....λείπω μέρες.....Έχω προλάβει να διαβάσω κάποιες σελίδες........ τα υπέροχα νέα!το πόσο χαίρομαι δεν περιγράφεται!

@Beboula25 μου γλυκιά......αχχχχχχ!!!!!Πόσο συγκινήθηκα να ήξερες!συγχαρητήρια αγάπη μου!μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου!

@Dimitr@17 @Trelopitaki συγχαρητήρια κορίτσια μου!καλούς διπλασιασμους και υπέρηχους!

@giotitsa μου περνάνε οι μέρες!πως είσαι;

@anemoni1989 πως είσαι γλυκιά μου;

@rafaelatarzan αν θυμάμαι καλά ήσουν σε διαδικασιαεξωσωματικης;έκανες ωοληψία;εμβρυομεταφορα;εύχομαι όλα να είναι υπέροχα!

Βασιλικουλα,πως είσαι;

@P.L.L. μου πως είσαι αγάπη;

@ΒαλεντιναΧρηστος χαδακια!

@palmoira μου,συγχαρητήρια για τη μπουμπου σου!πως Είσαι;

@loyloy μου,Μην σε αγχώνει ο γιατρός,Εσύ να δίνεις σημασία στα λόγια του γιατρού που σε παρακολουθεί!

@Κελυ 32 μου πως είσαι;

Όσα κορίτσια υπάρχουν νέα στην παρέα καλωσήρθατε!

Κορίτσια συγγνώμη σίγουρα κάποια ξεχνάω.....μου λείψατε χαζουλια....

Τα δικά μας.....πήραμε παράταση λίγες ημέρες Όμως οι αποφάσεις πρέπει να παρθούν .....

Σας φιλώ,να προσέχετε!

 

Καλα ειμαι τυχερο μου αστερακι! Η μπεμπουλα μια χαρα τα δικα της κλωτσαει η ζωη μου!!! Εσυ τι κανεις;;; με ηρεμια και συννενοηση ολα θα γινουν!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@nadiaki165 μου;;;Έχω χαθεί στις σελίδες:mrgreen:Δεν σε ανέφερα αλλά δεν σε ξέχασα,σε σκεφτόμουν!Αδιαθετησες;ξεκίνησες; Έχω χάσει πολλά νέα από όλες σας....συγγνώμη αν ρωτάω τα ίδια και τα ίδια....

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλα ειμαι τυχερο μου αστερακι! Η μπεμπουλα μια χαρα τα δικα της κλωτσαει η ζωη μου!!! Εσυ τι κανεις;;; με ηρεμια και συννενοηση ολα θα γινουν!!!

Μπράβο καλη μου!να μου την χαιδευεις την κοπελαρα σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Luckystars είπε:

Έτσι βρε αγάπη όμορφα να σκεφτεσαι!Άσε τον φόβο,δεν ταιριάζει στα ομορφα;)

@Luckystars εσυ πως εισαι πες μου τα νεα σου τι εκανες ;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giotitsa είπε:

@Luckystars εσυ πως εισαι πες μου τα νεα σου τι εκανες ;;

Έχουμε δώσει μια παράταση ημερών στις αποφάσεις μας.....Πρέπει να συντονιστούν πολλά θέματα....Είναι όλα φλου ακόμα....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

@nadiaki165 μου;;;Έχω χαθεί στις σελίδες:mrgreen:Δεν σε ανέφερα αλλά δεν σε ξέχασα,σε σκεφτόμουν!Αδιαθετησες;ξεκίνησες; Έχω χάσει πολλά νέα από όλες σας....συγγνώμη αν ρωτάω τα ίδια και τα ίδια....

Αγαπημένη μου μην αγχώνεσαι!!!Δεν πειραζει το ξερω οτι δεν με ξεχασες...ειμαστε τοσες πολλες!!!Ναι αδιαθετησα αργα χτες το βραδυ κ αυριο θα παω στο κεντρο για υπερηχο κ αιματολογικες για να ξεκινησω παλι την διαδικασια της εξωσωματικης!Ελπίζοντας κ ευχοντας αυτη τη φορά να πάνε καλύτερα τα πράγματα μέχρι τέλος!Εσύ τι κάνεις γλυκιά μου;;;;


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...