Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 2

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , anemoni1989 είπε:

αγχώθηκα Λουλου μου γτ μεχρι και το ντόπλερ φουλ ήμουν και εγω!!!! Και δεν έκανα κατι διαφορετικο για να αλλαξει τοσο δραματικα η κατασταση!!! Αλλά πλεον είμαι κουλ!!! Το πήρα πιο χαλαρα το όλο θέμα!!! Η μπουμπού μου πλέον θα είναι μια χαρα οποτε και αν αποφασισει ή χρειαστεί να βγει!!! :)

Ανεμώνη μου γλυκιά έφτασες στο τέλος! Μην αγχώνεσαι καθόλου.σε παρακολουθούν.το πολύ πολύ να την έχεις νωρίτερα την κορούλα σου!ετοιμάσου! Με το καλό!

@palmoira περαστικά σου!

Φιλιά σε όλες σας!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 39 λεπτά , palmoira είπε:

 

Κοριτσια μου συγνώμη αλλά δεν είμαι στα καλά μου σήμερα. Πήρα ένα ντεπόν τελικά γιατί δεν άντεχα άλλο. Έκανα και ένα μπανάκι και είμαι καλύτερα τώρα. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! 

Κορίτσι μου και εγω ειχα πολύ εντονο πονοκεφαλο προχθες!!! Φαντασου αναγκαστηκα και πήρα 2 ντεπον με διαφορα 5 ωρων γτ δν αντεχα πραγματικα... Τί να κανουμε??? Στο πρόγραμμα είναι και αυτά...


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αχ σε ευχαριστω Λουλούκα μου!!!! Σήμερα εν τ μεταξυ εμαθα πως γεννησε μια γνωστη μου που περίμενε πριν απο εμενα και την ειχα για σημειο αναφορας!!!! Αλλες 2 περιμένω για να πάρω εγω σειρά μετά!!! αχαχαχαχαχαχα

Τα εχω βάλει όλα σε σειρά προτεραιότητας όπως βλέπεις!!! :P

Μια χαρα σε βρίσκω.αντε Ετοιμάσου!!!!!!Τώρα που θα πάω Αθήνα λε ω να ετοιμάσω καινεγω τη βαλίτσα για το μαιευτήριο καλου κακού.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μέχρι το 8ωρο;;; Ποιος ειναι καλε, ο Σούπερμαν;;; Αυτο ειναι πολυ! Εμενα ο άντρας μου στο τρίωρο ειχε 0% κινητικότητα! Και εξαρχής δηλαδη τα γρήγορα κινούμενα ήταν 0%. Ειχε πολλα μετρίως κινούμενα. Πηρε βιταμίνες για ενα τετραμηνο και τελικα με γκάστρωσε χωρις να ολοκληρωθεί η πράξη! Μη μου στεναχωριέσαι για πράγματα που φτιάχνουν! 

Μα προσπαθοθμε ενα χρονο τωρα γι αυτο απγοητευομαι.οχι με την έννοια οτι εχω θεμα εγω μαζι του.αλλα με το γεγονός οτι το θελουμε τοσο πολυ κ καθε φορα απογοητευεται κ αυτος κ με εχεις παρει απο κατω

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 όποτε αποφασίσει θα κάνει ένα τσουπ και θα σου ρθει η μπουμπου! Όλα καλά θα πάνε, όσο πιο πολύ καθίσει στην κοιλιά της μανούλας τόσο το καλύτερο. Πως νιώθεις που έρχεται? Την έχεις φανταστεί πως θα είναι? Ο αντρουλης σου ανυπομονεί? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έτοιμο το κοριτσάκι σου..❤️❤️ 

Ναι!!! Ελπίζω να περιμένει βέβαια κανα 2 βδομαδουλες ακομη και να μη βιαστει!!! Ας μην μοιάσει και σε αυτό στη μάνα της!!!!  αχαχαχαχαχαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Με βιταμίνες κάποια αγωγή Δεν γίνεται καπω ς να βοηθήσουν τη κατάσταση? 

Δεν μας ειπα κατι.το μοκο οτι οπως και να εχει πρεπει να προσπαθοθμε καθε μερα απο την ημερα που τελειωνει η περιοδος μου γιατι μπορει να κανω νωριτερα ωορρηξια. Αυτο τον μηνα εκανα ωορρηξια 7 μερες νωριτερα γιατι ειχα παρι εκεινη την ημέρα γυναικολογο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nansy29 είπε:

Ανεμώνη μου γλυκιά έφτασες στο τέλος! Μην αγχώνεσαι καθόλου.σε παρακολουθούν.το πολύ πολύ να την έχεις νωρίτερα την κορούλα σου!ετοιμάσου! Με το καλό!

@palmoira περαστικά σου!

Φιλιά σε όλες σας!

 

Αχ ναι Νανσούλα μου!!! Δεν το πιστευω!!!! Είναι πολύ σημαντικό να παίρνω ευχες απο κορίτσια σαν εσενα που έχετε περάσει τόσα και όμως, κρυβεται τόση καλοσύνη και γλύκα στην καρδιά σας!!! Να ξερεις, ανυπομονώ να ακούσω ευχαριστα νεα απο εσένα σύντομα!!!! <3


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikaki82 είπε:

Δεν μας ειπα κατι.το μοκο οτι οπως και να εχει πρεπει να προσπαθοθμε καθε μερα απο την ημερα που τελειωνει η περιοδος μου γιατι μπορει να κανω νωριτερα ωορρηξια. Αυτο τον μηνα εκανα ωορρηξια 7 μερες νωριτερα γιατι ειχα παρι εκεινη την ημέρα γυναικολογο

Όρεξη να έχετε να απολαμβανει ο εναα τον άλλον.αφου ο γιατρός λέει εντάξει τότε θα ρθει.πουβθα πάει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Ναι!!! Ελπίζω να περιμένει βέβαια κανα 2 βδομαδουλες ακομη και να μη βιαστει!!! Ας μην μοιάσει και σε αυτό στη μάνα της!!!!  αχαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχ εεμ κορούλα σου είναι :D Όλα να έρθουν όπως πρέπει αγαπη μου!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 47 λεπτά , palmoira είπε:

 

Κοριτσια μου συγνώμη αλλά δεν είμαι στα καλά μου σήμερα. Πήρα ένα ντεπόν τελικά γιατί δεν άντεχα άλλο. Έκανα και ένα μπανάκι και είμαι καλύτερα τώρα. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! 

@palmoira αν πιστευεις στο ματι μηπως εισαι ματιασμενη;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Μια χαρα σε βρίσκω.αντε Ετοιμάσου!!!!!!Τώρα που θα πάω Αθήνα λε ω να ετοιμάσω καινεγω τη βαλίτσα για το μαιευτήριο καλου κακού.

Βιαστική σε βρίσκω!!! αχαχαχαχχαχχααχχα Πράξε όπως νομίζεις, αλλα νομιζω έχεις καιρό μπροστά σου!!! :)

 

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

@anemoni1989 όποτε αποφασίσει θα κάνει ένα τσουπ και θα σου ρθει η μπουμπου! Όλα καλά θα πάνε, όσο πιο πολύ καθίσει στην κοιλιά της μανούλας τόσο το καλύτερο. Πως νιώθεις που έρχεται? Την έχεις φανταστεί πως θα είναι? Ο αντρουλης σου ανυπομονεί? 

Να σου πω, περίεργα πολύ νιώθω.... Είναι το άγνωστο που με κολλώνει, δεν ξέρω τί να περιμένω!!! Φοβάμαι για τον τοκετό (πώς θα είναι, πόσο θα κρατησει, αν θα πάνε όλα καλά και για τις δυο μας, αν θα είναι ο άντρας μου μαζί όταν με πιάσουν οι πόνοι και σπάσουν τα νερά), αλλά φοβάμαι και για το μετα (αλλαγή ρόλων - θα είμαστε γονείς πλέον, όχι παρτάλια!!! αχαχαχαχααχχα - θα τα καταφέρουμε; θα είμαστε άξιοι του ρόλου μας; θα ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις της;).... Αλλα ανυπομονω κιολας να γνωρίσω αυτο το τερατάκι που με έχει ταράξει στην ταλαιπωρία τους τελευταίους 8μιση μηνες!!!! αχαχαχαχαχαχα

Ο αντρούλης μου ειναι χεσμενος απο τη χαρά του, αν και το παίζει σοβαρός και χαλαρός... Φοβάται και αυτός όσο πλησιάζουμε και έμαθα πως φοβάται όχι μονο για το μωρό, αλλά και για μένα!!! Βλέπει συνεχει βίντεο με μωρά και σκυλιά και λέει συνεχεια πως έτσι θα παίζει η σκύλα μας με τη μπεμπα κλπ.... Χαζομπαμπας απο τωρα!!! Αλλά είμαι σίγουρη πως θα χαζεψει ακόμα περισσότερο όταν δει την μπεμπουλα μας!!! Ηδη λέει πως είναι σίγουρος ότι θα είναι κούκλα επειδή είναι κορη του!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχχα Το εχει χασει λέμε!!! Αλλά εγω έτσι τον ερωτευομαι περισσότερο!

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχαχ εεμ κορούλα σου είναι :D Όλα να έρθουν όπως πρέπει αγαπη μου!! 

Σε ευχαριστω πολύ κουκλα μου!!!! Και σε σενα όλα να πάνε καλά αυτη τη φορά και η εγκυμοσύνη αυτη να σε ανταμειψει και με το παραπάνω για τις προηγούμενες πίκρες!!! πήγες για χοριακή σημερα??? Δεν είδα αν εγραψες κάτι σχετικό....

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoira αν πιστευεις στο ματι μηπως εισαι ματιασμενη;

Όχι Γιώτα μου δεν πιστεύω. Εξάλλου εδώ μέσα ποιος να με μάτιασε?χαχαχαχα


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχ ναι Νανσούλα μου!!! Δεν το πιστευω!!!! Είναι πολύ σημαντικό να παίρνω ευχες απο κορίτσια σαν εσενα που έχετε περάσει τόσα και όμως, κρυβεται τόση καλοσύνη και γλύκα στην καρδιά σας!!! Να ξερεις, ανυπομονώ να ακούσω ευχαριστα νεα απο εσένα σύντομα!!!! <3

Γλυκιά μου!! να σαι καλά! :x 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Βιαστική σε βρίσκω!!! αχαχαχαχχαχχααχχα Πράξε όπως νομίζεις, αλλα νομιζω έχεις καιρό μπροστά σου!!! :)

 

Να σου πω, περίεργα πολύ νιώθω.... Είναι το άγνωστο που με κολλώνει, δεν ξέρω τί να περιμένω!!! Φοβάμαι για τον τοκετό (πώς θα είναι, πόσο θα κρατησει, αν θα πάνε όλα καλά και για τις δυο μας, αν θα είναι ο άντρας μου μαζί όταν με πιάσουν οι πόνοι και σπάσουν τα νερά), αλλά φοβάμαι και για το μετα (αλλαγή ρόλων - θα είμαστε γονείς πλέον, όχι παρτάλια!!! αχαχαχαχααχχα - θα τα καταφέρουμε; θα είμαστε άξιοι του ρόλου μας; θα ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις της;).... Αλλα ανυπομονω κιολας να γνωρίσω αυτο το τερατάκι που με έχει ταράξει στην ταλαιπωρία τους τελευταίους 8μιση μηνες!!!! αχαχαχαχαχαχα

Ο αντρούλης μου ειναι χεσμενος απο τη χαρά του, αν και το παίζει σοβαρός και χαλαρός... Φοβάται και αυτός όσο πλησιάζουμε και έμαθα πως φοβάται όχι μονο για το μωρό, αλλά και για μένα!!! Βλέπει συνεχει βίντεο με μωρά και σκυλιά και λέει συνεχεια πως έτσι θα παίζει η σκύλα μας με τη μπεμπα κλπ.... Χαζομπαμπας απο τωρα!!! Αλλά είμαι σίγουρη πως θα χαζεψει ακόμα περισσότερο όταν δει την μπεμπουλα μας!!! Ηδη λέει πως είναι σίγουρος ότι θα είναι κούκλα επειδή είναι κορη του!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχχα Το εχει χασει λέμε!!! Αλλά εγω έτσι τον ερωτευομαι περισσότερο!

Σε ευχαριστω πολύ κουκλα μου!!!! Και σε σενα όλα να πάνε καλά αυτη τη φορά και η εγκυμοσύνη αυτη να σε ανταμειψει και με το παραπάνω για τις προηγούμενες πίκρες!!! πήγες για χοριακή σημερα??? Δεν είδα αν εγραψες κάτι σχετικό....

Μια χαρά γονείς θα είστε με την κοράκλα σας! Βαλίτσα να φτιάξεις σιγά σιγά για το μαιευτήριο! Έχουν πλάκα οι μπαμπάδες...ειδικά όταν περιμένουν κόρες! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...