Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

      • Μου αρέσει 2

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Χαλαρή να είσαι.αλλιως Έχουμε και το επόμενο μήνα.ορεξη να έχετε να περνάτε όμορφα καλα τα δύο σας.

ακριβως αυτο κοριτσακι μου ομως εχεις τοσο δικιο 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Αγάπες μου όμορφες τι κάνετε ? 

@P.L.L. τι κάνω εδώ παρέα με τα αντισσυλιπτικα μου .

Την Πέμπτη έχω γιατρό να δούμε εάν έχουν φύγει οι κολοκυστες.

Αν κ τις νιώθω Δυστυχώς μπορεί να μικρυναν αλλά δεν έφυγαν μακάρι να έχω άδικο.....

Τι προσπάθειες να κάνω εδώ κ 2,5 μήνες τπτ είμαι να σκάσω. 

Επίσης κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που θέλω εάν κ ντρέπομαι θέλω να σας ρωτήσω κάτι.. .σνιφ σνιφ

Ο άντρας σας όταν εκσπερμάτωνει είναι πολύ σε ποσότητα? Εγώ έχω παρατηρήσει ότι δεν βγάζει κ πολλά κ φοβάμαι για ολιγοσπερμια .


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Flo flo είπε:

Αγάπες μου όμορφες τι κάνετε ? 

@P.L.L. τι κάνω εδώ παρέα με τα αντισσυλιπτικα μου .

Την Πέμπτη έχω γιατρό να δούμε εάν έχουν φύγει οι κολοκυστες.

Αν κ τις νιώθω Δυστυχώς μπορεί να μικρυναν αλλά δεν έφυγαν μακάρι να έχω άδικο.....

Τι προσπάθειες να κάνω εδώ κ 2,5 μήνες τπτ είμαι να σκάσω. 

Επίσης κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που θέλω εάν κ ντρέπομαι θέλω να σας ρωτήσω κάτι.. .σνιφ σνιφ

Ο άντρας σας όταν εκσπερμάτωνει είναι πολύ σε ποσότητα? Εγώ έχω παρατηρήσει ότι δεν βγάζει κ πολλά κ φοβάμαι για ολιγοσπερμια .

Γεια σου κοριτσι μου.σε αυτο που λες δεν ειναι και στανταρ 100%.αλλες φορες είναι πολυ αλλες λιγοτερο εσενα δεν εχει κανει εξετασεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , vikaki82 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου.σε αυτο που λες δεν ειναι και στανταρ 100%.αλλες φορες είναι πολυ αλλες λιγοτερο εσενα δεν εχει κανει εξετασεις;

Καλησπέρα κορίτσαρα. 

Όχι δεν κάναμε...προσπαθούμε επίσημα 2 μήνες μόνο κ μετά έτυχαν κ οι Κύστες...


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Flo flo είπε:

Καλησπέρα κορίτσαρα. 

Όχι δεν κάναμε...προσπαθούμε επίσημα 2 μήνες μόνο κ μετά έτυχαν κ οι Κύστες...

Ε ενταξει μην απογοήτευσε απο τωρα.ολα καλα θα πανε.θα φυγουν και οι παλιο κυστες και μετα βουρ στο ψητο χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια τι κανετε? Εγω μόλις γύρισα απο το γιατρο... Ενα μεγαλο τιποτα! Ουτε συσπασει;, ουτε εικονα για επικειμενο τοκετο... Τιποτα! Την Παρασκευή θα ξαναπαω για nst και αν μέχρι τη Δευτέρα τιποτα, Τρίτη μπαινω με προκληση 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Εγω μόλις γύρισα απο το γιατρο... Ενα μεγαλο τιποτα! Ουτε συσπασει;, ουτε εικονα για επικειμενο τοκετο... Τιποτα! Την Παρασκευή θα ξαναπαω για nst και αν μέχρι τη Δευτέρα τιποτα, Τρίτη μπαινω με προκληση 

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι!έχει βολευτεί το κοριτσάκι σου εκεί μέσα!!οκ μακάρι μέχρι Δευτέρα να θελήσει να βγει αλλιώς οκ πρόκληση.αρα μέχρι Τρίτη θα έχουμε γεννητούρια!τι ωραία!

Φιλιά σε όλες κορίτσια μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Εγω μόλις γύρισα απο το γιατρο... Ενα μεγαλο τιποτα! Ουτε συσπασει;, ουτε εικονα για επικειμενο τοκετο... Τιποτα! Την Παρασκευή θα ξαναπαω για nst και αν μέχρι τη Δευτέρα τιποτα, Τρίτη μπαινω με προκληση 

Μου φαίνεται η κόρη σου έχει βολευτεί για τα καλά εκεί μέσα και δεν θέλει να βγει!! Μέσα σε μια εβδομάδα μπορεί και να άλλαξε γνώμη μην το θεωρείς και απιθανο και τσουπ να έρθει από μόνη της! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Εγω μόλις γύρισα απο το γιατρο... Ενα μεγαλο τιποτα! Ουτε συσπασει;, ουτε εικονα για επικειμενο τοκετο... Τιποτα! Την Παρασκευή θα ξαναπαω για nst και αν μέχρι τη Δευτέρα τιποτα, Τρίτη μπαινω με προκληση 

Με το καλό να έρθει η μικρούλα σας έχεις την σκέψη μου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Flo floflo μην ντρέπεσαι καθόλου για την ερωτηση! Η αλήθεια είναι πως η ποσοτητα των σπερματοζωαριων δεν φαίνεται απο την ποσοτητα του σπερματος. Θελει ειδικές εξετάσεις.  Επίσης, εχει να κάνει και με το ποσες μερες πριν ειχε να εκσπερματισει κτλ. Μην απογοητευεσαι. Ελπιζω ο γιατρος να σε βρει σουπερ.

@anemoni1989 πολλα μπορει να αλλαξουν σε μια εβδομάδα! Εσυ περπατημα και σεξ καθε μερα! 

Εγω γύρισα απο τον γιατρό και μας βρηκε πολυ αναπτυγμενες αυτη τη φορα. Εχουμε φτάσει τα 2200!!!  Ξανα μας βλεπει σε δυο εβδομαδες κι επειτα καθε εβδομάδα. 

Α, παλι δεν καταφεραμε να δουμε προσωπο. Ειναι με κεφαλι προς τα κατω και προς τα μέσα. Αλλα δεν πειράζει.  Αρκεί που είναι καλά!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Flo floflo μην ντρέπεσαι καθόλου για την ερωτηση! Η αλήθεια είναι πως η ποσοτητα των σπερματοζωαριων δεν φαίνεται απο την ποσοτητα του σπερματος. Θελει ειδικές εξετάσεις.  Επίσης, εχει να κάνει και με το ποσες μερες πριν ειχε να εκσπερματισει κτλ. Μην απογοητευεσαι. Ελπιζω ο γιατρος να σε βρει σουπερ.

@anemoni1989 πολλα μπορει να αλλαξουν σε μια εβδομάδα! Εσυ περπατημα και σεξ καθε μερα! 

Εγω γύρισα απο τον γιατρό και μας βρηκε πολυ αναπτυγμενες αυτη τη φορα. Εχουμε φτάσει τα 2200!!!  Ξανα μας βλεπει σε δυο εβδομαδες κι επειτα καθε εβδομάδα. 

Α, παλι δεν καταφεραμε να δουμε προσωπο. Ειναι με κεφαλι προς τα κατω και προς τα μέσα. Αλλα δεν πειράζει.  Αρκεί που είναι καλά!

Μπράβο κορίτσι μου!!!πολύ ωραία νέα! Μα τέτοιο κρυφτό πια;να μην γυρίσει λίγο να την δείτε!!χαχαχα..θα είναι έκπληξη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Nansy29 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!πολύ ωραία νέα! Μα τέτοιο κρυφτό πια;να μην γυρίσει λίγο να την δείτε!!χαχαχα..θα είναι έκπληξη!

Ναι, η αληθεια είναι οτι δεν μας εχει αφησει να τη δούμε ουτε μία φορά! Και στα δικα σου νανσυ μου! Σύντομα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι, η αληθεια είναι οτι δεν μας εχει αφησει να τη δούμε ουτε μία φορά! Και στα δικα σου νανσυ μου! Σύντομα!

Είναι ντίβα!! !!!!θα κάνει Γκραντε έξοδο!!!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

@Flo floflo μην ντρέπεσαι καθόλου για την ερωτηση! Η αλήθεια είναι πως η ποσοτητα των σπερματοζωαριων δεν φαίνεται απο την ποσοτητα του σπερματος. Θελει ειδικές εξετάσεις.  Επίσης, εχει να κάνει και με το ποσες μερες πριν ειχε να εκσπερματισει κτλ. Μην απογοητευεσαι. Ελπιζω ο γιατρος να σε βρει σουπερ.

@anemoni1989 πολλα μπορει να αλλαξουν σε μια εβδομάδα! Εσυ περπατημα και σεξ καθε μερα! 

Εγω γύρισα απο τον γιατρό και μας βρηκε πολυ αναπτυγμενες αυτη τη φορα. Εχουμε φτάσει τα 2200!!!  Ξανα μας βλεπει σε δυο εβδομαδες κι επειτα καθε εβδομάδα. 

Α, παλι δεν καταφεραμε να δουμε προσωπο. Ειναι με κεφαλι προς τα κατω και προς τα μέσα. Αλλα δεν πειράζει.  Αρκεί που είναι καλά!

Μπραβοοο! Πολυ καλα στα κιλα η μπεμπουλα! Εγω εχω ραντεβου την Πεμπτη!!!!

Και εμας ολο εχει τα χερια μπροστα και δεν εχουμε καταφερει να τη δουμε ποτε καλα!!! Χεχε μας κρυβονται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...