Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 43 λεπτά , Smile89 είπε:

Ελα μου στα μπεμπακια 2019!!! 

Α, οκ! Αντε να γεμιζουν τα πινακακια!!!!

@anemoni1989 κουράγιο! Πότε ξαναπας να σε δει ο γιατρος; Κατευθείαν την Τρίτη;

@BettyStπως εισαι; Καλύτερα ελπίζω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 45 λεπτά , P.L.L. είπε:

Α, οκ! Αντε να γεμιζουν τα πινακακια!!!!

@anemoni1989 κουράγιο! Πότε ξαναπας να σε δει ο γιατρος; Κατευθείαν την Τρίτη;

@BettyStπως εισαι; Καλύτερα ελπίζω!

Μάλλον Παρασκευή... Θα μιλήσω μαζι τ και θα μ πει... Μετα θα ξαναπαω Δευτέρα εκτός απροόπτου, οποτε και θα κανω εισαγωγη!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μάλλον Παρασκευή... Θα μιλήσω μαζι τ και θα μ πει... Μετα θα ξαναπαω Δευτέρα εκτός απροόπτου, οποτε και θα κανω εισαγωγη!!! :)

Με το καλο να ερθει οποτε και να ναι αυτη η μερα! Χαιρομαι που σε ακουω ηρεμη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Diavolitsa είπε:

Με το καλο να ερθει οποτε και να ναι αυτη η μερα! Χαιρομαι που σε ακουω ηρεμη!

Σε ευχαριστώ!! Με το καλο και το δικό σου μωράκι!!!! 

Σε διαβεβαιώνω πως δεν είμαι καθόλου ηρεμη!!! Απλα κουραστηκα και θέλω να ξεμπερδευω!!!! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Σε ευχαριστώ!! Με το καλο και το δικό σου μωράκι!!!! 

Σε διαβεβαιώνω πως δεν είμαι καθόλου ηρεμη!!! Απλα κουραστηκα και θέλω να ξεμπερδευω!!!! :P

Αντε να ανοίξει αυτό το καρπουζακι που βλέπω στο τικερακι!!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Α, οκ! Αντε να γεμιζουν τα πινακακια!!!!

@anemoni1989 κουράγιο! Πότε ξαναπας να σε δει ο γιατρος; Κατευθείαν την Τρίτη;

@BettyStπως εισαι; Καλύτερα ελπίζω!

Ευτυχώς δεν έχω ποια ούτε αίμα ούτε καφέ. Μόνο τα utrogestan με ταλαιπωρουν, δεν τα αντέχω, αλλά κάνω υπομονή.  

Εσύ πώς είσαι, τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αντε να ανοίξει αυτό το καρπουζακι που βλέπω στο τικερακι!!!:mrgreen:

Ποιο καρπουζακι μπεμπουλα μου?? Καρπουζαρα ολόκληρη είναι πλεον!!! Ουτε πλευρό δεν μπορώ να γυρίσω πια! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , BettySt είπε:

Ευτυχώς δεν έχω ποια ούτε αίμα ούτε καφέ. Μόνο τα utrogestan με ταλαιπωρουν, δεν τα αντέχω, αλλά κάνω υπομονή.  

Εσύ πώς είσαι, τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Καλα ειμαι εγω. Να δω πως θα την παλεψω μονη στο σπίτι τωρα που δεν θα δουλεύω. Θα κανω προετοιμασιες για το μωρο ομως και αυτο με χαροποιεί. 

Σε καμια εβδομάδα πας για αυχενικη; Τι καλά που είσαι καλυτερα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ποιο καρπουζακι μπεμπουλα μου?? Καρπουζαρα ολόκληρη είναι πλεον!!! Ουτε πλευρό δεν μπορώ να γυρίσω πια! 

Αχ κορίτσι μου υπομονή έφτασε η στιγμή αλλα βρε παιδί μου τι πείσμα η κορούλα  σου την εβαψες από τώρα Χαχαχαχ! Με το καλό αγαπη θα έχω τον νου μου για τα νέα σου  

πρίν από 25 λεπτά , BettySt είπε:

Ευτυχώς δεν έχω ποια ούτε αίμα ούτε καφέ. Μόνο τα utrogestan με ταλαιπωρουν, δεν τα αντέχω, αλλά κάνω υπομονή.  

Εσύ πώς είσαι, τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Μπετουλα γλυκεια πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα. Όλα καλα να είναι!!Πολλά Φιλια! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, πώς είστε;

@P.L.L. Δευτέρα θα πάω για αυχενική και αμέσως μετά θα με δει και ο γιατρός μου. 

Εσύ τώρα θα έχεις να απασχόλησε με πολύ ευχάριστα πράγματα, οπότε θα περνάει γρήγορα η μέρα σου. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια και από εδώ!

έκανα αυχενική και όλα βγήκαν τέλεια εκτός από τον περιορισμό της εμβρυικής ανάπτυξης που είχα ποσοστό 1:90...

έχει καμία παρόμοια εμπειρία να μου πεί;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fairy-mary είπε:

καλημέρα κορίτσια και από εδώ!

έκανα αυχενική και όλα βγήκαν τέλεια εκτός από τον περιορισμό της εμβρυικής ανάπτυξης που είχα ποσοστό 1:90...

έχει καμία παρόμοια εμπειρία να μου πεί;

Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα!!! Τι ειναι αυτο? Και καλα πιθανότητα να μην αναπτυσσεται κανονικά  απο ενα σημείο και μετα??? Αν είναι αυτό που λεω, μαλλον δεν είναι τίποτα και θα το παρακολουθειτε με υπερηχους ή ισως χρειαστεί να παρεις αντιπηκτικη αγωγή.. Δεν σ εξηγησε? Φυλο είδατε? :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα!!! Τι ειναι αυτο? Και καλα πιθανότητα να μην αναπτυσσεται κανονικά  απο ενα σημείο και μετα??? Αν είναι αυτό που λεω, μαλλον δεν είναι τίποτα και θα το παρακολουθειτε με υπερηχους ή ισως χρειαστεί να παρεις αντιπηκτικη αγωγή.. Δεν σ εξηγησε? Φυλο είδατε? :)

ναι αυτό μου είπε ακριβώς, ότι υπάρχει πιθανότητα να μην αναπτυχθεί κανονικά από ένα σημείο και μετά και ότι απλά πρέπει να το παρακολουθούμε πιο εντατικά.

θα μου δώσει μάλλον salospir είπε, θα πάω και τη Δευτέρα να μου τα εξηγήσει από κοντά.

Μάλλον κοριτσάκι!

όλοι οι άλλοι δείκτες πάντως ήταν άψογοι


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , fairy-mary είπε:

ναι αυτό μου είπε ακριβώς, ότι υπάρχει πιθανότητα να μην αναπτυχθεί κανονικά από ένα σημείο και μετά και ότι απλά πρέπει να το παρακολουθούμε πιο εντατικά.

θα μου δώσει μάλλον salospir είπε, θα πάω και τη Δευτέρα να μου τα εξηγήσει από κοντά.

Μάλλον κοριτσάκι!

όλοι οι άλλοι δείκτες πάντως ήταν άψογοι

Τέλεια!! Με το καλό!!! Δεν είναι κάτι, μην ανησυχείς!!! Απλά θα κάνεις πιο τακτική παρακολούθηση και αααααααν δείτε κάτι που να προβληματίζει το γιατρό σου, θα επέμβει πριν προκύψει θέμα (δηλαδή αντί να γεννήσεις στις 39 - 40 εβδομάδες πχ μόνη σου, να σε βάλει νωρίτερα στις 37 - 38 εβδομάδες.... τίποτα ουσιώδες δηλαδή!)!!!! Ευτυχώς, η πρόοδος της ιατρικής πλέον μας βοηθάει να προλαμβάνουμε τέτοια μικροπροβλήματάκια πριν καν προκύψουν!!!

Το σαλοσπιρ εννοειται δεν ειναι τιποτα!!! Εγω το έπαιρνα μέχρι τη β επιπέδου! Απλά ένα χάπι παραπάνω!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας!!! @fairy-mary μην ανησυχεις! Απλα ποσοστο ειναι..Δεν σημαινει κατι..απλα θα εχετε πιο στενη παρακολουθηση!

Κ εγω σημερα πηγα γιατρο! Ολα καλα! Η μπεμπα γυρω στα 2 με 2.100 κιλα...Παλι βεβαια ο γιατρος μου κλασικα τα δικα του..χαχαχαχ!!! Η κοιλιτσα κλασικα επισης πισω σε μετρηση μιαμιση βδομαδα και το μηριαιο προηγειται!!! Λεω θα βγαλω τη σκλεναρικοβα!!!!χαχαχαχα!!!

Εσεις ολα καλα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...