Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Just now, P.L.L. είπε:

Τρελαρα @giotitsaδεν ηξερα οτι αδιαθετησες. Παμε τ

ναι αδιαθετησα αλλα δεν με πειραζει καθολου εξαλλου περιμενα στις 12 απλα εκανε την εισοδο της πιο νωρις ελα μωρε δεν πειραζει απλα σημερα της μιλησα και της ειπα τελευταια φορα που σε βλεπω αν σε ξαναδω να με χεσεις αχχαχαχα αχχαχαχα χαχαχαχαχα εσυ ειδες την μπεμπα δεν μου ειπες ;;

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@giotitsa ελπίζω να φιλοτιμηθει να βγει νωρίτερα!!! Μέχρι τις 39 παει η υπομονη μου!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

@palmoira τοσο ξεροκεφαλη που εχει αποδειχθεί η κορη μου, είμαι απλα ευγνωμων που μας αφησε να δουμε και φυλο! Αχχαχαχαχαχαχα 

@loyloy το δικό μου το παιδι μονο ντιβα! Αχχαχαχαχαχαχα τρομαρα μου!!! 

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , P.L.L. είπε:

Τρελαρα @giotitsaδεν ηξερα οτι αδιαθετησες. Παμε τωρα γερα για τον επομρνο μηνα. Απο την επόμενη εβδομαδα ξεκινα! Εγω καλα ειμαι. Ειδαμε τη μικρη μας (το ειδαμε ειναι σχετικο) και ειναι 2200! Τον τελευταιο μηνα που ξεσκιστηκα στο φαι πηρε και το μωρό. Δε μου ειπε ο γιατρος σε εβδομάδες ποσο βγαινει αλλα καλυτερα για να μην αγχωνομαι. 

@loyloyθα μπλεξει ο γιος σου με τόσες ντιβες τριγύρω του! Εσυ @palmoira εχεις δει καθολου φατσουλα; 

Κοριτσια ο γιατρος μου εδωσε μαγνησιο για τις κραμπες. Λέει πανω στη δοσολογια οτι οι ενήλικες παίρνουν 3 φορες την ημερα απο 2 χαπια. Δηλαδη συνολο 6;;; Είναι παρα πολλα μου φαίνεται!

Είδα φάτσα δυστυχώς...ελπίζω να μη μείνει έτσι!χαχαχαχα 

Εμενα μου δίνει 3 την ημέρα και όχι τη μέγιστη δόση. Ο γιατρός τι σου είπε? 

  • Χαχα 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , P.L.L. είπε:

Τρελαρα @giotitsaδεν ηξερα οτι αδιαθετησες. Παμε τωρα γερα για τον επομρνο μηνα. Απο την επόμενη εβδομαδα ξεκινα! Εγω καλα ειμαι. Ειδαμε τη μικρη μας (το ειδαμε ειναι σχετικο) και ειναι 2200! Τον τελευταιο μηνα που ξεσκιστηκα στο φαι πηρε και το μωρό. Δε μου ειπε ο γιατρος σε εβδομάδες ποσο βγαινει αλλα καλυτερα για να μην αγχωνομαι. 

@loyloyθα μπλεξει ο γιος σου με τόσες ντιβες τριγύρω του! Εσυ @palmoira εχεις δει καθολου φατσουλα; 

Κοριτσια ο γιατρος μου εδωσε μαγνησιο για τις κραμπες. Λέει πανω στη δοσολογια οτι οι ενήλικες παίρνουν 3 φορες την ημερα απο 2 χαπια. Δηλαδη συνολο 6;;; Είναι παρα πολλα μου φαίνεται!

Πόσα mg είναι τα χάπια σου?

Link to comment
Share on other sites

Τρελαρα @giotitsaδεν ηξερα οτι αδιαθετησες. Παμε τωρα γερα για τον επομρνο μηνα. Απο την επόμενη εβδομαδα ξεκινα! Εγω καλα ειμαι. Ειδαμε τη μικρη μας (το ειδαμε ειναι σχετικο) και ειναι 2200! Τον τελευταιο μηνα που ξεσκιστηκα στο φαι πηρε και το μωρό. Δε μου ειπε ο γιατρος σε εβδομάδες ποσο βγαινει αλλα καλυτερα για να μην αγχωνομαι. 

@loyloyθα μπλεξει ο γιος σου με τόσες ντιβες τριγύρω του! Εσυ @palmoira εχεις δει καθολου φατσουλα; 

Κοριτσια ο γιατρος μου εδωσε μαγνησιο για τις κραμπες. Λέει πανω στη δοσολογια οτι οι ενήλικες παίρνουν 3 φορες την ημερα απο 2 χαπια. Δηλαδη συνολο 6;;; Είναι παρα πολλα μου φαίνεται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Τρελαρα @giotitsaδεν ηξερα οτι αδιαθετησες. Παμε τωρα γερα για τον επομρνο μηνα. Απο την επόμενη εβδομαδα ξεκινα! Εγω καλα ειμαι. Ειδαμε τη μικρη μας (το ειδαμε ειναι σχετικο) και ειναι 2200! Τον τελευταιο μηνα που ξεσκιστηκα στο φαι πηρε και το μωρό. Δε μου ειπε ο γιατρος σε εβδομάδες ποσο βγαινει αλλα καλυτερα για να μην αγχωνομαι. 

@loyloyθα μπλεξει ο γιος σου με τόσες ντιβες τριγύρω του! Εσυ @palmoira εχεις δει καθολου φατσουλα; 

Κοριτσια ο γιατρος μου εδωσε μαγνησιο για τις κραμπες. Λέει πανω στη δοσολογια οτι οι ενήλικες παίρνουν 3 φορες την ημερα απο 2 χαπια. Δηλαδη συνολο 6;;; Είναι παρα πολλα μου φαίνεται!

@P.L.L. ελα παιδι μου το παιδι ειναι μια χαρα μπα με το ζορι να την βγαλεις χοντρουλα το κοριτσι θελει να ειναι μοντελο αντε απο εκει χαχαχαχααχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Είδα φάτσα δυστυχώς...ελπίζω να μη μείνει έτσι!χαχαχαχα 

Εμενα μου δίνει 3 την ημέρα και όχι τη μέγιστη δόση. Ο γιατρός τι σου είπε? 

Ναι, είναι μια φαση που ειναι πολυ ασχημα οταν ειναι μικρα ε;  εμεις ειχαμε τρομαξει στην αυχενικη διαφανεια.. Μου ελεγε ο αντρας μου μετα "αγαπη μου, νομιζω οτι το παιδί μας ειναι ασχημο... παιδί μας ειναι και το αγαπαω... αλλα είναι ασχημο!"

Εχθες στην επίσκεψη αναεφερα στον γιατρό οτι παθαινω κραμπες τη νυχτα και μου λεει "θα σου γραψω μαγνησιο". Αυτο, τιποτα παραπανω. 

Νομίζω @loyloyειναι γυρω στα 60mg

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@P.L.L. ελα παιδι μου το παιδι ειναι μια χαρα μπα με το ζορι να την βγαλεις χοντρουλα το κοριτσι θελει να ειναι μοντελο αντε απο εκει χαχαχαχααχαχα

Ναι ρε παιδι μου, τι πραμα κι αυτο να τα θέλουμε τελεια! Ας βγει και σουμο! Καλα να ειναι!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι, είναι μια φαση που ειναι πολυ ασχημα οταν ειναι μικρα ε;  εμεις ειχαμε τρομαξει στην αυχενικη διαφανεια.. Μου ελεγε ο αντρας μου μετα "αγαπη μου, νομιζω οτι το παιδί μας ειναι ασχημο... παιδί μας ειναι και το αγαπαω... αλλα είναι ασχημο!"

Εχθες στην επίσκεψη αναεφερα στον γιατρό οτι παθαινω κραμπες τη νυχτα και μου λεει "θα σου γραψω μαγνησιο". Αυτο, τιποτα παραπανω. 

Νομίζω @loyloyειναι γυρω στα 60mg

Ναι ρε παιδι μου, τι πραμα κι αυτο να τα θέλουμε τελεια! Ας βγει και σουμο! Καλα να ειναι!

χαχαχαχαχααχ σουμο ας βγει οπως ειπες και εσυ οπως θελει μην μετρας τοσο τα κιλα αστο 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι, είναι μια φαση που ειναι πολυ ασχημα οταν ειναι μικρα ε;  εμεις ειχαμε τρομαξει στην αυχενικη διαφανεια.. Μου ελεγε ο αντρας μου μετα "αγαπη μου, νομιζω οτι το παιδί μας ειναι ασχημο... παιδί μας ειναι και το αγαπαω... αλλα είναι ασχημο!"

Εχθες στην επίσκεψη αναεφερα στον γιατρό οτι παθαινω κραμπες τη νυχτα και μου λεει "θα σου γραψω μαγνησιο". Αυτο, τιποτα παραπανω. 

Νομίζω @loyloyειναι γυρω στα 60mg

Ναι ρε παιδι μου, τι πραμα κι αυτο να τα θέλουμε τελεια! Ας βγει και σουμο! Καλα να ειναι!

Εμένα ο δικός μου και έτσι όμορφη τη βλέπει αλλά πραγματικά είναι κάτι ανάμεσα σε εξωγήινο και πιθηκάκι! Και ειδικά στη 3D!

Μιλα μαζί του για τη δοσολογια. 

  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι, είναι μια φαση που ειναι πολυ ασχημα οταν ειναι μικρα ε;  εμεις ειχαμε τρομαξει στην αυχενικη διαφανεια.. Μου ελεγε ο αντρας μου μετα "αγαπη μου, νομιζω οτι το παιδί μας ειναι ασχημο... παιδί μας ειναι και το αγαπαω... αλλα είναι ασχημο!"

Εχθες στην επίσκεψη αναεφερα στον γιατρό οτι παθαινω κραμπες τη νυχτα και μου λεει "θα σου γραψω μαγνησιο". Αυτο, τιποτα παραπανω. 

Νομίζω @loyloyειναι γυρω στα 60mg

Ναι ρε παιδι μου, τι πραμα κι αυτο να τα θέλουμε τελεια! Ας βγει και σουμο! Καλα να ειναι!

Εγώ παίρνω το trofocard Maxx 121 τα διπλάσια και παίρνω 3 φορές την ημέρα.αρα στην ουσία το ίδιο παίρνουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ παίρνω το trofocard Maxx 121 τα διπλάσια και παίρνω 3 φορές την ημέρα.αρα στην ουσία το ίδιο παίρνουμε.

Ναι, οντως ακριβώς το διπλασιο. Τι να σου πω... Εγω λεω να παιρνω τρια χαπια την ημερα γιατι το στομάχι μου δεν τα πολυσυμπαθει. Ετσι κι αλλιως μονο για τις κραμπες μου τα εδωσε. Δεν ειναι για το μωρο. Για το μωρο κανω την καρδιά μου πετρα και παίρνω το σιδηρο!

πρίν από 28 λεπτά , palmoira είπε:

Εμένα ο δικός μου και έτσι όμορφη τη βλέπει αλλά πραγματικά είναι κάτι ανάμεσα σε εξωγήινο και πιθηκάκι! Και ειδικά στη 3D!

Μιλα μαζί του για τη δοσολογια. 

Χαζομπαμπας απο τώρα! Οτι θέλει θα τον κάνει η κόρη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι, οντως ακριβώς το διπλασιο. Τι να σου πω... Εγω λεω να παιρνω τρια χαπια την ημερα γιατι το στομάχι μου δεν τα πολυσυμπαθει. Ετσι κι αλλιως μονο για τις κραμπες μου τα εδωσε. Δεν ειναι για το μωρο. Για το μωρο κανω την καρδιά μου πετρα και παίρνω το σιδηρο!

Χαζομπαμπας απο τώρα! Οτι θέλει θα τον κάνει η κόρη!

Αστα...και το παίζει και σκληρός τρομάρα του! Έχει αρχίσει και μου λέει διαφορά κουλά για την κόρη του και μου έρχεται να τον ηχογραφήσω και να του τα βάζω να τα ακούει μετά. Ο,τι θέλει θα τον κάνει η μικρή και θα είμαι εγώ η κακιά και η αυστηρή. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Αστα...και το παίζει και σκληρός τρομάρα του! Έχει αρχίσει και μου λέει διαφορά κουλά για την κόρη του και μου έρχεται να τον ηχογραφήσω και να του τα βάζω να τα ακούει μετά. Ο,τι θέλει θα τον κάνει η μικρή και θα είμαι εγώ η κακιά και η αυστηρή. 

Αυτο το κακο θα το έχουμε ολες μας... Βραστα!!! Εμενα μ λεει θα κανει κομμα με την κορη!!! Αν και μου ειπε πως θα μου αφήσει εξ ολοκλήρου το θεμα σχολειο... Κατι ειναι και αυτό 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι, οντως ακριβώς το διπλασιο. Τι να σου πω... Εγω λεω να παιρνω τρια χαπια την ημερα γιατι το στομάχι μου δεν τα πολυσυμπαθει. Ετσι κι αλλιως μονο για τις κραμπες μου τα εδωσε. Δεν ειναι για το μωρο. Για το μωρο κανω την καρδιά μου πετρα και παίρνω το σιδηρο!

Χαζομπαμπας απο τώρα! Οτι θέλει θα τον κάνει η κόρη!

Συζήτησε το με το γιατρό μωρέ πρώτα για καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αυτο το κακο θα το έχουμε ολες μας... Βραστα!!! Εμενα μ λεει θα κανει κομμα με την κορη!!! Αν και μου ειπε πως θα μου αφήσει εξ ολοκλήρου το θεμα σχολειο... Κατι ειναι και αυτό 

Καλά πες του σώθηκες...κιμά με τη μαμα θα κάνει απλά εσένα θα σε δουλεύει ψιλό γαζί!!χαχαχαχα 

Θα τους λένε ένα μπαμπάκα μου και θα τα ξεχνάνε όλα, και τρέχα μετά μαμα να μαζέψεις τα ασυμμάζευτα! Αχ ας είναι καλά τα παιδάκια μας και όλα θα γίνουν. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...