Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Ναι βρε @Κελυ 32, εχεις δικιο, το ριχα ξεχάσει οτι εισαι ελευθερη επαγγελματιας. Τοσο καιρο που δεν δουλευεις πως την παλευεις αλήθεια;  

Εγω παντως δεν ειχα θεμα τελικα. Μου εδωσε ο γιατρος και η εργασια τις υπευθυνες δηλωσεις που χρειαζομουν και αμεσως εγινε η δουλειά στο ικα. Μου εκανε εντυπωση γιατι ειχα ακούσει απο δύο μεριες οτι εχει πολλη χαρτουρα και γραφειοκρατεια.  Αλλα εγω δεν ειδα κατι τετοιο. Ελπιζω να μην εκανα κατι λαθος! 

Βασικα δεν παω στο γραφειο που δουλευα...αλλα δεν ειναο οτι δεν δουλευω...Προχθες μαλιστα εκανα δικαστηριο...Γενικα αναλαμβανω οτι τυχει σε δικο μου πελατη ωστε να μπορω να δουλεψω κ απο το σπιτι...Τα κακα του ελευθερπυ επαγγελματος...Δεν μπορεις ουτε να αρρωστησεις ουτε να πεις στον πελατη: Ααα εχω πετρωματα δεν μπορω να σου καταθεσω την αγωγη η να παρασταθω στπ δικαστηριο...πφφφ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 42 λεπτά , BettySt είπε:

Από 27 /6 μέχρι 2/10 που επαθα την αποκόλληση και τώρα έχω αναρωτικη για 1 μήνα. Δεν ξέρω όμως μέχρι πότε μου έχει ανανέωση της σύμβαση. Πρέπει να το ψάξω λίγο. 

Πώ πω σε λίγες μέρες θα έχεις αγκαλιά τη μπεμπουλα σου. Απίστευτο πώς πέρασε ο καιρός. Με το καλό να έρθει! 

Πήγαινε στο ικα  να σου εκτυπωσουν τα ένσημα και μετά στον ΟΑΕΔ Όταν ληξεινσυμβαση να κάνεις τα χαρτιά σου και θα σου πουν αν δικαιεισαι ανεργία.εχεις ξαναπάρει?εμένα επειδή είναι η 1η φορά παίρνω για ενα χρόνο κανονικά.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Φοβερο μου φαίνεται @Κελυ 32 οτι ΟΠΩΣ και να είσαι επιβάλλεται να πας στη δουλειά! Το καλο ειναι οτι εχεις τους πελατες σου οποτε τουλάχιστον νιώθεις παραγωγικη και μπορεις να πληρωνεις και το εφκα.

@BettyStκαλυτερα πηγαινε στο ικα να ρωτήσεις ακριβως πρέπει να γινει στην περιπτωση σου. Αραγε τώρα που εισαι εγκυος κι εχεις αναρρωτικη μηπως δεν γίνεται να ληξει η σύμβαση σου; 

@anemoni1989 πρεπει να ειναι καταπληκτικό και επισοδειακο αυτο το σαββατοκύριακο! Μια ερώτηση, οι εβδομαδες που είσαι τωρα μετριουνται απο την τελευταια μερα περιοδου ή επειδη εκανες ωορρηξια αργα εχετε αλλαξει την ημερομηνια; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 πραγματικα σε ζηλευω που εισαι τοσο ηρεμη! Εγω δε ξερω πως θα ειμαι...ηδη τωρα που ειμαι στην 32η εβδομαδα εχω αρχισει και το σκεφτομαι...με το καλο να την υποδεχτητε!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Φοβερο μου φαίνεται @Κελυ 32 οτι ΟΠΩΣ και να είσαι επιβάλλεται να πας στη δουλειά! Το καλο ειναι οτι εχεις τους πελατες σου οποτε τουλάχιστον νιώθεις παραγωγικη και μπορεις να πληρωνεις και το εφκα.

@BettyStκαλυτερα πηγαινε στο ικα να ρωτήσεις ακριβως πρέπει να γινει στην περιπτωση σου. Αραγε τώρα που εισαι εγκυος κι εχεις αναρρωτικη μηπως δεν γίνεται να ληξει η σύμβαση σου; 

@anemoni1989 πρεπει να ειναι καταπληκτικό και επισοδειακο αυτο το σαββατοκύριακο! Μια ερώτηση, οι εβδομαδες που είσαι τωρα μετριουνται απο την τελευταια μερα περιοδου ή επειδη εκανες ωορρηξια αργα εχετε αλλαξει την ημερομηνια; 

Καθε επαγγελμα εχει και τα καλα του και τα κακα του...Εμας εχει μεν την αυτονομια του αλλα και πολυ αγχος παραλληλα! Ολα καλα ομως!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Δεν είμαι στα πολύ καλά μου .....θελω τον χρόνο μου......τρώω τις κρισαρες και τις φρικες μου......δεν θέλω να σας φορτιζω ούτε να αναφερθώ,σας ευχαριστώ για την κατανοηση......πιστεύω θα μπω σιγά σιγά στους ρυθμούς να σας παρακολουθώ....αν δεν το καταφέρω συγχωρέστε με,να ξέρετε όμως σας σκέφτομαι μια προς μια και ας μην αναφέρομαι σε όλες....Σας φιλώ!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Δεν είμαι στα πολύ καλά μου .....θελω τον χρόνο μου......τρώω τις κρισαρες και τις φρικες μου......δεν θέλω να σας φορτιζω ούτε να αναφερθώ,σας ευχαριστώ για την κατανοηση......πιστεύω θα μπω σιγά σιγά στους ρυθμούς να σας παρακολουθώ....αν δεν το καταφέρω συγχωρέστε με,να ξέρετε όμως σας σκέφτομαι μια προς μια και ας μην αναφέρομαι σε όλες....Σας φιλώ!

Επ τυχερό αστεράκι. Ότι θες μας λες αν μπορούμε να σε βοηθήσουμε.φιλακια πολλ α!! !!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω εχω απελπιστει... 4 εμετους εκανα παλι σήμερα... Τι θα κάνω?? Ειναι μαρτυριο πραγματικά αυτό που ζω... Μετάνιωσα που δεν μπήκα με προκληση την Τριτη... Θα τα ειχα γλιτωσει ολα αυτα...  :cry:


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εγω εχω απελπιστει... 4 εμετους εκανα παλι σήμερα... Τι θα κάνω?? Ειναι μαρτυριο πραγματικά αυτό που ζω... Μετάνιωσα που δεν μπήκα με προκληση την Τριτη... Θα τα ειχα γλιτωσει ολα αυτα...  :cry:

Καλό στη μπέμπα σου έκανες.τη Τρίτη θα την έχεις αγκαλιά. Αυτό σκέψου.αντεξες τόσο καιρό με εμετούς.εισαι στο τέλος.μετρας ώρες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Καλό στη μπέμπα σου έκανες.τη Τρίτη θα την έχεις αγκαλιά. Αυτό σκέψου.αντεξες τόσο καιρό με εμετούς.εισαι στο τέλος.μετρας ώρες.

Αυτό σκέφτομαι Λουλου μου, αλλά με πιανει το παράπονο... Νιωθω τοσο ταλαιπωρημενη... Τουλάχιστον φτάσαμε στις 39 εβδομάδες... Δε χρειάζεται να μείνει αλλο μεσα πια! Πηρε οσα ήταν να παρει! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αυτό σκέφτομαι Λουλου μου, αλλά με πιανει το παράπονο... Νιωθω τοσο ταλαιπωρημενη... Τουλάχιστον φτάσαμε στις 39 εβδομάδες... Δε χρειάζεται να μείνει αλλο μεσα πια! Πηρε οσα ήταν να παρει! 

Αχ τζουτζουκα μου έχεις το δίκιο σου και εσυ γιατί ταλαιπωρηθηκες και έχεις κουραστεί είναι τόσο λογικό. Εγω αν μου επιτρεπεις σου εύχομαι αύριο κιολας η καλή σου η μπεμπουλα να δώσει μια δυνατή να τα σπάσει και να έρθει στην αγκαλίτσα σου !!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εγω εχω απελπιστει... 4 εμετους εκανα παλι σήμερα... Τι θα κάνω?? Ειναι μαρτυριο πραγματικά αυτό που ζω... Μετάνιωσα που δεν μπήκα με προκληση την Τριτη... Θα τα ειχα γλιτωσει ολα αυτα...  :cry:

Μη το λες αυτο και μην απελπιζεσαι! Εχεις φτασει στο τελος! Λιγη υπομονη ακομη! Που ξερεις μπορει και αυριο να την εχεις αγκαλια ;)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αυτό σκέφτομαι Λουλου μου, αλλά με πιανει το παράπονο... Νιωθω τοσο ταλαιπωρημενη... Τουλάχιστον φτάσαμε στις 39 εβδομάδες... Δε χρειάζεται να μείνει αλλο μεσα πια! Πηρε οσα ήταν να παρει! 

Εδώ εγω 2 μήνες ακόμη δεν αντέχω.εσυ που είσαι μερα με τη μέρα εχει ς φτάσει στα όρια σου.μακαρι να μας πεις Αύριο ότι μπαίνεις μέσα.καντε λίγο σεξ μήπως γίνει τπτ  :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Εδώ εγω 2 μήνες ακόμη δεν αντέχω.εσυ που είσαι μερα με τη μέρα εχει ς φτάσει στα όρια σου.μακαρι να μας πεις Αύριο ότι μπαίνεις μέσα.καντε λίγο σεξ μήπως γίνει τπτ  :)

Αχαχχαχαχαχα αυτό να το πεις σ αντρα μου!!! Ουτε να το φανταστεις μ λεει!!! Και φαντασου μέχρι την 34η εβδομάδα καναμε κανονικά! Μια φορά τον κατάφερα μονο, αλλα τι να σ κάνει? Μια ισον καμια! 

πρίν από 17 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Μη το λες αυτο και μην απελπιζεσαι! Εχεις φτασει στο τελος! Λιγη υπομονη ακομη! Που ξερεις μπορει και αυριο να την εχεις αγκαλια ;)

Μακαρι κοριτσι μου! Σε ευχαριστώ! 

πρίν από 18 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αχ τζουτζουκα μου έχεις το δίκιο σου και εσυ γιατί ταλαιπωρηθηκες και έχεις κουραστεί είναι τόσο λογικό. Εγω αν μου επιτρεπεις σου εύχομαι αύριο κιολας η καλή σου η μπεμπουλα να δώσει μια δυνατή να τα σπάσει και να έρθει στην αγκαλίτσα σου !!

Αχ γλυκιά μου μπεμπουλα, σε ευχαριστώ! Απο το στόμα σου και στου Θεου το αυτι!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχαχχαχαχαχα αυτό να το πεις σ αντρα μου!!! Ουτε να το φανταστεις μ λεει!!! Και φαντασου μέχρι την 34η εβδομάδα καναμε κανονικά! Μια φορά τον κατάφερα μονο, αλλα τι να σ κάνει? Μια ισον καμια! 

Μακαρι κοριτσι μου! Σε ευχαριστώ! 

Αχ γλυκιά μου μπεμπουλα, σε ευχαριστώ! Απο το στόμα σου και στου Θεου το αυτι!!! 

Εμείς σε ολη την εγκυμοσύνη τπτ.δεν θέλει.ασε.και του ΠΑ οταν θα φτάνει η ώρα θα πρέπει να βοηθήσεις τη κατάσταση για να γεννήσω πι ο ε υκολα.και πάλι μου λεε ι Όχι.βλεπει τη κοιλιά και νιώθει ότι είναι παρόν το παιδί.ελπιζω αν φτάσουμε τη 38η να λυγίσει και να κάνει τπτ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...