Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Neverstop είπε:

      Να σέ ρωτήσω? γιατί το έχεις σχεδόν δεδομένο πως θα γεννήσεις νωρίς? από όσο θυμάμαι ο τράχηλος δεν είχε κοντύνει πολύ κι έκανες και περίδεση. έγινε κάτι άλλο?

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 33 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μπααααααα οχι κοριτσι μου!!! Που τέτοια τυχη??? Ξεροκεφαλη η κορη μου 

Δεν σ2 είδα καθόλου μέσα.και λε ω λες?λ ιγες μέρες έμειναν.την επόμενη Παρασκευή θα γυρνάς σπίτι με τη κόρη σου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Ναι βρε @Κελυ 32, εχεις δικιο, το ριχα ξεχάσει οτι εισαι ελευθερη επαγγελματιας. Τοσο καιρο που δεν δουλευεις πως την παλευεις αλήθεια;  

Εγω παντως δεν ειχα θεμα τελικα. Μου εδωσε ο γιατρος και η εργασια τις υπευθυνες δηλωσεις που χρειαζομουν και αμεσως εγινε η δουλειά στο ικα. Μου εκανε εντυπωση γιατι ειχα ακούσει απο δύο μεριες οτι εχει πολλη χαρτουρα και γραφειοκρατεια.  Αλλα εγω δεν ειδα κατι τετοιο. Ελπιζω να μην εκανα κατι λαθος! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι βρε @Κελυ 32, εχεις δικιο, το ριχα ξεχάσει οτι εισαι ελευθερη επαγγελματιας. Τοσο καιρο που δεν δουλευεις πως την παλευεις αλήθεια;  

Εγω παντως δεν ειχα θεμα τελικα. Μου εδωσε ο γιατρος και η εργασια τις υπευθυνες δηλωσεις που χρειαζομουν και αμεσως εγινε η δουλειά στο ικα. Μου εκανε εντυπωση γιατι ειχα ακούσει απο δύο μεριες οτι εχει πολλη χαρτουρα και γραφειοκρατεια.  Αλλα εγω δεν ειδα κατι τετοιο. Ελπιζω να μην εκανα κατι λαθος! 

Εγώ είχα πάει από τον Αύγουστο που ήμουν σε καλή κατάσταση και ρώτησα.σε 10 μέρες θα τα καταθέσω.ευγενικοι και εξυπηρετικοί.λθγα πράγματα ρε συ χρειάστηκαν.κι εγώ αγχωθηκα νόμιζα ότι είχε τρεξιμ ο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ είχα πάει από τον Αύγουστο που ήμουν σε καλή κατάσταση και ρώτησα.σε 10 μέρες θα τα καταθέσω.ευγενικοι και εξυπηρετικοί.λθγα πράγματα ρε συ χρειάστηκαν.κι εγώ αγχωθηκα νόμιζα ότι είχε τρεξιμ ο 

Ναι ρε λουλου, ευτυχως δεν ηταν τιποτα. Απορω γιατί έλεγαν ότι θα μπλεξω. Ας ειναι! Αρκεί που ξεμπερδεψαμε γρηγορα! 

@anemoni1989 σημερα πας στον γιατρο ε; να μας πεις τα νεα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Εγω τα εχω ετοιμα και θα παω τη Δευτερα που ξεκιναει η αδεια να τα καταθεσω! Και βασικα εκανα εξουσιοδοτηση στο συζυγο για να τρεξει αυτος για ολα αυτα :)

Εγώ την άλλη Δευτέρα!!!!!!!!ευτυχώς που ει χα τα ένσημα και δικαιούμαι το επίδομα.γτ να τα χαρίσω τα χρήματα.

Άντε ξεκούραση από σήμερα.απολαυσε το.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ την άλλη Δευτέρα!!!!!!!!ευτυχώς που ει χα τα ένσημα και δικαιούμαι το επίδομα.γτ να τα χαρίσω τα χρήματα.

Άντε ξεκούραση από σήμερα.απολαυσε το.

Πόσα ένσημα πρέπει να έχουμε.  Εγώ μάλλον δεν θα το πάρω,  γιατί ήμουνα με σύμβαση στη δουλειά και όταν λήξη δεν θα μου το ανανεώσουν.  Τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις ξέρεις;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω τελικά δεν πηγα για εξέταση γτ ο γιατρος μου ειναι άρρωστος και αφού νιωθω τη μπεμπα πολύ καλα, είπαμε να μην ταλαιπωρηθω! Τη Δευτέρα μια και καλή, αν και ελπίζω να σκασει μυτη νωρίτερα!! Ο γιατρος μ ειπε οτι κουνιεται πολύ γτ προσπαθει να βγει και να σπάσει τα νερά!!! :shock:

  • Μου αρέσει 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , BettySt είπε:

Πόσα ένσημα πρέπει να έχουμε.  Εγώ μάλλον δεν θα το πάρω,  γιατί ήμουνα με σύμβαση στη δουλειά και όταν λήξη δεν θα μου το ανανεώσουν.  Τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις ξέρεις;

200 ένσημα τα τελευταία 2 χρόνια από την ΠΗΤ χρειάζεσαι για επίδομα κυοφορίας και λοχείας. Τώρα αφού λήγει η σύμβαση σου ταμείο ανεργίας. Μπορεί να δικαιεισαι ανεργία.ποσο καιρό εργάζεσαι τώρα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εγω τελικά δεν πηγα για εξέταση γτ ο γιατρος μου ειναι άρρωστος και αφού νιωθω τη μπεμπα πολύ καλα, είπαμε να μην ταλαιπωρηθω! Τη Δευτέρα μια και καλή, αν και ελπίζω να σκασει μυτη νωρίτερα!! Ο γιατρος μ ειπε οτι κουνιεται πολύ γτ προσπαθει να βγει και να σπάσει τα νερά!!! :shock:

Γλυκουλα μωρε!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εγω τελικά δεν πηγα για εξέταση γτ ο γιατρος μου ειναι άρρωστος και αφού νιωθω τη μπεμπα πολύ καλα, είπαμε να μην ταλαιπωρηθω! Τη Δευτέρα μια και καλή, αν και ελπίζω να σκασει μυτη νωρίτερα!! Ο γιατρος μ ειπε οτι κουνιεται πολύ γτ προσπαθει να βγει και να σπάσει τα νερά!!! :shock:

Αχου η γλυκούλα η Μπεμπουλα! Μακάρι να τα καταφέρει μόνη της αλλά όπως και να γίνει σε λίγο θα την έχεις αγκαλίτσα! Τελευταίο ΣΚ μόνη με τον αντρουλη σου! Μετά θα είστε 3!!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εγω τελικά δεν πηγα για εξέταση γτ ο γιατρος μου ειναι άρρωστος και αφού νιωθω τη μπεμπα πολύ καλα, είπαμε να μην ταλαιπωρηθω! Τη Δευτέρα μια και καλή, αν και ελπίζω να σκασει μυτη νωρίτερα!! Ο γιατρος μ ειπε οτι κουνιεται πολύ γτ προσπαθει να βγει και να σπάσει τα νερά!!! :shock:

Λες να σκάσει μύτη το σουκου?αχ μακαρ ι.καλυτερα μη κολλήσεις.δεν είσαι για τέτοια τώρα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Λες να σκάσει μύτη το σουκου?αχ μακαρ ι.καλυτερα μη κολλήσεις.δεν είσαι για τέτοια τώρα.

Δεν θα με έβλεπε αυτος, αλλα αφου ειναι και ζωηροτατη δεν υπάρχει λογος να τρέχω!!! Δεν σ κρυβω πως βαριεμαι τις μετακινήσεις πλέον!!! 

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

Αχου η γλυκούλα η Μπεμπουλα! Μακάρι να τα καταφέρει μόνη της αλλά όπως και να γίνει σε λίγο θα την έχεις αγκαλίτσα! Τελευταίο ΣΚ μόνη με τον αντρουλη σου! Μετά θα είστε 3!!

Ω ναι!! Αυτό τ ελεγα σήμερα αλλα ο γλυκουλης μ λεει "ε και? Δεν αλλαζει κάτι, απλα θα έχουμε το παιδακι μας!"... Κατι τετοια μ λεει και λιωνω! Αχχαχαχαχαχαχα 

 

πρίν από 9 λεπτά , Smile89 είπε:

Γλυκουλα μωρε!!! 

Ναι το αγυριστο κεφάλι! Γλυκουλα αλλά δεν λέει να βγει! Αχχαχαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

200 ένσημα τα τελευταία 2 χρόνια από την ΠΗΤ χρειάζεσαι για επίδομα κυοφορίας και λοχείας. Τώρα αφού λήγει η σύμβαση σου ταμείο ανεργίας. Μπορεί να δικαιεισαι ανεργία.ποσο καιρό εργάζεσαι τώρα?

Από 27 /6 μέχρι 2/10 που επαθα την αποκόλληση και τώρα έχω αναρωτικη για 1 μήνα. Δεν ξέρω όμως μέχρι πότε μου έχει ανανέωση της σύμβαση. Πρέπει να το ψάξω λίγο. 

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Δεν θα με έβλεπε αυτος, αλλα αφου ειναι και ζωηροτατη δεν υπάρχει λογος να τρέχω!!! Δεν σ κρυβω πως βαριεμαι τις μετακινήσεις πλέον!!! 

Ω ναι!! Αυτό τ ελεγα σήμερα αλλα ο γλυκουλης μ λεει "ε και? Δεν αλλαζει κάτι, απλα θα έχουμε το παιδακι μας!"... Κατι τετοια μ λεει και λιωνω! Αχχαχαχαχαχαχα 

 

Ναι το αγυριστο κεφάλι! Γλυκουλα αλλά δεν λέει να βγει! Αχχαχαχαχαχαχα 

Πώ πω σε λίγες μέρες θα έχεις αγκαλιά τη μπεμπουλα σου. Απίστευτο πώς πέρασε ο καιρός. Με το καλό να έρθει! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν θα με έβλεπε αυτος, αλλα αφου ειναι και ζωηροτατη δεν υπάρχει λογος να τρέχω!!! Δεν σ κρυβω πως βαριεμαι τις μετακινήσεις πλέον!!! 

Ω ναι!! Αυτό τ ελεγα σήμερα αλλα ο γλυκουλης μ λεει "ε και? Δεν αλλαζει κάτι, απλα θα έχουμε το παιδακι μας!"... Κατι τετοια μ λεει και λιωνω! Αχχαχαχαχαχαχα 

 

Ναι το αγυριστο κεφάλι! Γλυκουλα αλλά δεν λέει να βγει! Αχχαχαχαχαχαχα 

Φαε κανα τζατζίκι με μπολικο σκορδο θα φρικαρει κ θσ βγει Χαχαχα Χαχαχα 

  • Χαχα 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...