Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχ ναι κορίτσια μου... Και δεν σας κρυβω, τρεμω απο την αγωνία μου και το φόβο μου 

Αγάπη....Να σκέφτεσαι το προσωπάκι της μικρής σου που σε λίγες μέρες θα είσαστε face to face.....μαγικοοοοο!

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 κορίτσι μου έρχεται η μπουμπου σας! Σήμερα να αφιερώσεις όλη η μέρα σε εσένα. Να ξεκουραστείς και να κάνεις ότι πραγματικά σε κάνει να νιώθεις όμορφα και σε ηρεμεί! Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σας! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

 @anemoni1989 σημερα θα εμπαινες στο μαιευτήριο αν δεν κανω λαθος. Να το ζησεις απο την αρχη ως το τελος και να υποδεχτεις τη μικρη σου νιωθοντας τη μεγαλυτερη ευτυχια! Να πανε ολα καλα! Καλη τυχη! 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε;

Έκανα την αυχενική, όλα πολύ καλά. Τετάρτη περιμένω και τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές. Το πιο πιθανό να είναι κορίτσι το μωράκι μας. Αυτά. 

@anemoni1989 με το καλό η μπουμπου σού! 

  • Μου αρέσει 3

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε;

Έκανα την αυχενική, όλα πολύ καλά. Τετάρτη περιμένω και τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές. Το πιο πιθανό να είναι κορίτσι το μωράκι μας. Αυτά. 

@anemoni1989 με το καλό η μπουμπου σού! 

μπραβο κοριτσακι μου καλα αποτελεσματα ευχομαι χαρηκα πολυ !!!

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 μου εύχομαι να έχεις το πλασματακι σου αγκαλίτσα και να πλημμυριζεις από ευτυχία!

@P.L.L. φιλάκια γλυκιά μου!χαδακια στο ζουζουνακι!

@palmoira μου φιλάκια !χαδακια στη μπέμπα!

@BettySt μου και πάλι συγχαρητήρια!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε;

Έκανα την αυχενική, όλα πολύ καλά. Τετάρτη περιμένω και τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές. Το πιο πιθανό να είναι κορίτσι το μωράκι μας. Αυτά. 

@anemoni1989 με το καλό η μπουμπου σού! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! 

@anemoni1989 με το καλοοοοο!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , palmoira είπε:

@giotitsa που είσαι κοριτσάκι μου? Όλα καλά? 

@palmoiraεδώ είμαι κοριτσάκι μου όλα μα καλά κάνω σεξ αβέρτα χαχαχαχα αχαχαχαχ εσύ πως είσαι αν δεν πιάσω εγώ δίδυμα να μου τρυπήσετε την μύτη χαχαχαχαχα έχει ήδη ένα σκουλαρίκι παρεπιπτωντως χαχαχαχαχ 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@BettyStσυγχαρητήρια για την αυχενικη! Κι εσυ κοριτσι!!! Κάντε αγορια βρε παιδια! 

Φιλακια και χαδακια και σε εσενα @Luckystars!!

Ετσι @giotitsaδωστε του να καταλαβει!

Φιλια σε ολες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoiraεδώ είμαι κοριτσάκι μου όλα μα καλά κάνω σεξ αβέρτα χαχαχαχα αχαχαχαχ εσύ πως είσαι αν δεν πιάσω εγώ δίδυμα να μου τρυπήσετε την μύτη χαχαχαχαχα έχει ήδη ένα σκουλαρίκι παρεπιπτωντως χαχαχαχαχ 

Πάει ο άνθρωπος τον ξεζούμισες...


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια συγνώμη για την αγωνία σ οποία σας επεβαλλα, αλλα ήρθαν τα πάνω κάτω!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Πηγα σ νοσοκομειο, με εξετασε ο γιατρος, αλλα με εδιωξε γιατί εχω κανει διαστολη και εχω και κάποιες συσπασεις πλέον, οποτε μ ειπε προτιμάει να παρω 2-3 μέρες μπας και γεννησω μονη μου!! Ραντεβού έχω πάλι την Πέμπτη!! 

Ήττα απο εμενα λοιπόν!!! Χιχιχιχιχι


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...