Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Εμείς σε ολη την εγκυμοσύνη τπτ.δεν θέλει.ασε.και του ΠΑ οταν θα φτάνει η ώρα θα πρέπει να βοηθήσεις τη κατάσταση για να γεννήσω πι ο ε υκολα.και πάλι μου λεε ι Όχι.βλεπει τη κοιλιά και νιώθει ότι είναι παρόν το παιδί.ελπιζω αν φτάσουμε τη 38η να λυγίσει και να κάνει τπτ.

Στο εύχομαι... 

Εμενα παντως ενω πριν δεν ειχε κανενα θεμα, ξαφνικα σ τελος αποκτησαμε κοκομπλοκο λογω κοιλιας!! Αχχαχαχαχαχαχα Ειδικά μετα την τελευταία εξεταση που ο γιατρος ειπε πως επιασε το κεφάλι της στην κολπικη εξεταση! Αχχαχαχαχαχαχα 

Μου το απεκλεισε!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 20 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Στο εύχομαι... 

Εμενα παντως ενω πριν δεν ειχε κανενα θεμα, ξαφνικα σ τελος αποκτησαμε κοκομπλοκο λογω κοιλιας!! Αχχαχαχαχαχαχα Ειδικά μετα την τελευταία εξεταση που ο γιατρος ειπε πως επιασε το κεφάλι της στην κολπικη εξεταση! Αχχαχαχαχαχαχα 

Μου το απεκλεισε!!! 

Έλα ρε.επιασε κανονικά το κεφάλι της?πω Ναι Έχει δίκιο.αν νιώσει τπτ σκληρό θα φρικάρει.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Στο εύχομαι... 

Εμενα παντως ενω πριν δεν ειχε κανενα θεμα, ξαφνικα σ τελος αποκτησαμε κοκομπλοκο λογω κοιλιας!! Αχχαχαχαχαχαχα Ειδικά μετα την τελευταία εξεταση που ο γιατρος ειπε πως επιασε το κεφάλι της στην κολπικη εξεταση! Αχχαχαχαχαχαχα 

Μου το απεκλεισε!!! 

Τον κακομοίρη...δίκιο έχει ρε κοριτσια ο άνθρωπος! Πως να του έρθει η όρεξη εάν φαντάζεται ότι θα «κουτουλήσει» την κορούλα του! Υπομονή, έφτασε ο καιρός!! 

  • Χαχα 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κανετε?? Εγω ειμαι πτωμαααααα!!! Τελευταίο σ/κ με τον αντρουλη μου που θα ειμαστε τα 2 μας,  καναμε γενικη το σπιτακι μας, πηγαμε για κατι τελευταία ψωνια και ειπαμε πψς αυτό το σ/κ δεν θα μαγειρεψω καθόλου! Θα παίξει μονο ετοιματζιδικο! 

Ωραία είναι! Θα βγούμε και για κανα καφεδακι πιο μετα ή αύριο!! Ολα καλα!! :)

Ομορφες στιγμές και δεν σας κρυβω πως μ αρεσει που μπορώ και τα προγραμματιζω! :)

Με το καλο να βρεθείτε ολες στη θεση μου σας εύχομαι!!! :)

  • Μου αρέσει 8

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια τι κανετε?? Εγω ειμαι πτωμαααααα!!! Τελευταίο σ/κ με τον αντρουλη μου που θα ειμαστε τα 2 μας,  καναμε γενικη το σπιτακι μας, πηγαμε για κατι τελευταία ψωνια και ειπαμε πψς αυτό το σ/κ δεν θα μαγειρεψω καθόλου! Θα παίξει μονο ετοιματζιδικο! 

Ωραία είναι! Θα βγούμε και για κανα καφεδακι πιο μετα ή αύριο!! Ολα καλα!! :)

Ομορφες στιγμές και δεν σας κρυβω πως μ αρεσει που μπορώ και τα προγραμματιζω! :)

Με το καλο να βρεθείτε ολες στη θεση μου σας εύχομαι!!! :)

Με το καλό κορίτσι μου!!!!Όλα τα καλά θα έρθουν με τη μπεμπούλα!!!!Με έναν πόνο!!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κορίτσια τι κανετε?? Εγω ειμαι πτωμαααααα!!! Τελευταίο σ/κ με τον αντρουλη μου που θα ειμαστε τα 2 μας,  καναμε γενικη το σπιτακι μας, πηγαμε για κατι τελευταία ψωνια και ειπαμε πψς αυτό το σ/κ δεν θα μαγειρεψω καθόλου! Θα παίξει μονο ετοιματζιδικο! 

Ωραία είναι! Θα βγούμε και για κανα καφεδακι πιο μετα ή αύριο!! Ολα καλα!! :)

Ομορφες στιγμές και δεν σας κρυβω πως μ αρεσει που μπορώ και τα προγραμματιζω! :)

Με το καλο να βρεθείτε ολες στη θεση μου σας εύχομαι!!! :)

Καλημέρα!έφτασε η μεγάλη ώρα όντως,πως πέρασε ο καιρός!!!με έναν πόνο κοριτσάκι μου,όλα να πάνε καλά !!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα!έφτασε η μεγάλη ώρα όντως,πως πέρασε ο καιρός!!!με έναν πόνο κοριτσάκι μου,όλα να πάνε καλά !!!

Ευχαριστώ πολύ!! Και εσυ με το καλο!!! :)

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!!!Όλα τα καλά θα έρθουν με τη μπεμπούλα!!!!Με έναν πόνο!!!!

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου!!! Εύχομαι σύντομα και στα δικα σου!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ναιιιι!!!!!!! Και θα εχουμε την ιδια μερα γενεθλια!!!

Πω τέλεια και Εσύ.με τη κοιλιά φουλ γενέθλια!! !!!!!!!!!του χρόνου αγκαλίτσα με το μπεμπακι θα σβήσεις κεράκια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,φιλιά Μια προς μια!

@anemoni1989 μου έφτασε η στιγμή σας,πόσο συγκινητικό!Με ένα πόνο να κρατήσεις την κουκλίτσα σου αγκαλίτσα και να ξεκινήσει το πιο όμορφο ταξίδι σας!Σε σκέφτομαι,φιλιά ❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Luckystars είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,φιλιά Μια προς μια!

@anemoni1989 μου έφτασε η στιγμή σας,πόσο συγκινητικό!Με ένα πόνο να κρατήσεις την κουκλίτσα σου αγκαλίτσα και να ξεκινήσει το πιο όμορφο ταξίδι σας!Σε σκέφτομαι,φιλιά ❤

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου! Ασε εχω πολυ αγχος!!! Αλλη μια μερα παρταλι!!! Αχαχχαχαχαχαχχα

Την Τριτη θα είμαι μαμα!  :shock:

  • Μου αρέσει 5

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου! Ασε εχω πολυ αγχος!!! Αλλη μια μερα παρταλι!!! Αχαχχαχαχαχαχχα

Την Τριτη θα είμαι μαμα!  :shock:

Με ένα πόνο κούκλα μου! Ναι θα είσαι μαμα!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου! Ασε εχω πολυ αγχος!!! Αλλη μια μερα παρταλι!!! Αχαχχαχαχαχαχχα

Την Τριτη θα είμαι μαμα!  :shock:

Ναι κοριτσάκι μου,μαμααααααα❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...