Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

@anemoni1989 καλα θα ειναι φοβερο το μωρο σου! Ηδη εχει χαρακτηρα το ψυχακι :)

εγω σημερα ξεκινησα να πλενω και αρχισα απο τα κουβερτακια της, αν και ακομη δεν εχω τελειωσει με τα ψωνια...μου λειπουν καποια πραγματακια ακομη...αυριο λεω να πλυνω τα δικα μου μιας και ηδη ειμαι στην 33η εβδομαδα και αρχισα να αγχωνομαι....

Καλήμερα σε ολες! Ξυπνησα και δε μπορω να κοιμηθω. Γενικα δυσκολεύομαι τελευταία. 

Βασιλικη μου πως νιωθεις τώρα που δεν δουλευεις; Τρως καλύτερα; Μην αγχώνεσαι για τα ρουχα, εχεις καιρό μπροστά σου! Κι εγω ακομα ουτε τα μισα δεν εχω φτιάξει.  Εσυ εφτιαξες δωματιο της μικρής; Εμείς οχι γιατι σκοπευουμε να μετακομισουμε σε καποιους μηνες. 

Τι να κανει η @anemoni1989..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 22 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλήμερα σε ολες! Ξυπνησα και δε μπορω να κοιμηθω. Γενικα δυσκολεύομαι τελευταία. 

Βασιλικη μου πως νιωθεις τώρα που δεν δουλευεις; Τρως καλύτερα; Μην αγχώνεσαι για τα ρουχα, εχεις καιρό μπροστά σου! Κι εγω ακομα ουτε τα μισα δεν εχω φτιάξει.  Εσυ εφτιαξες δωματιο της μικρής; Εμείς οχι γιατι σκοπευουμε να μετακομισουμε σε καποιους μηνες. 

Τι να κανει η @anemoni1989..

Καλημερα!!! Η Ανεμωνη εχει βαρεθει τη ζωη της να ποναει και να μη γενναει!!!! :roll:

Δραμα η κατάσταση... Ευελπιστώ μέχρι αύριο κορίτσια να εχω γεννησει, διαφορετικά δεν ξερω... Ταμα θα του κανω να με βαλει μεσα με τεχνητους!! Πραγματικά έχω απελπιστει 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημερα!!! Η Ανεμωνη εχει βαρεθει τη ζωη της να ποναει και να μη γενναει!!!! :roll:

Δραμα η κατάσταση... Ευελπιστώ μέχρι αύριο κορίτσια να εχω γεννησει, διαφορετικά δεν ξερω... Ταμα θα του κανω να με βαλει μεσα με τεχνητους!! Πραγματικά έχω απελπιστει 

Καλημέρα! Πονάς πολύ? Πότε θα σε ξαναδεί ο γιατρός σου? Υπομονή είσαι στην τελική ευθεία. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημερα!!! Η Ανεμωνη εχει βαρεθει τη ζωη της να ποναει και να μη γενναει!!!! :roll:

Δραμα η κατάσταση... Ευελπιστώ μέχρι αύριο κορίτσια να εχω γεννησει, διαφορετικά δεν ξερω... Ταμα θα του κανω να με βαλει μεσα με τεχνητους!! Πραγματικά έχω απελπιστει 

Ωχ..! Εχεις κανονικες στσπασεις με τους πονους κι ολα;; Τουλάχιστον απο διαστολη πως πας; Ρε τη μικρη τι σου κανει! Μου θυμιζεις τη  Ρέιτσελ στα φιλαρακια. Ελπιζω να εξελιχθει πιο γρηγορα απο εδω και μπρος!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Καλήμερα σε ολες! Ξυπνησα και δε μπορω να κοιμηθω. Γενικα δυσκολεύομαι τελευταία. 

Βασιλικη μου πως νιωθεις τώρα που δεν δουλευεις; Τρως καλύτερα; Μην αγχώνεσαι για τα ρουχα, εχεις καιρό μπροστά σου! Κι εγω ακομα ουτε τα μισα δεν εχω φτιάξει.  Εσυ εφτιαξες δωματιο της μικρής; Εμείς οχι γιατι σκοπευουμε να μετακομισουμε σε καποιους μηνες. 

Τι να κανει η @anemoni1989..

Μονο καλυτερα? :) εχω 15 χρονια να κατσω ετσι! Στο παιδικο προς το παρον δεν καναμε κατι ιδιαιτερο...απλα φτιαξαμε τη ντουλαπα ( που δεν την ειχαμε φτιαξει οταν μπηκαμε στο σπιτι) και το βαψαμε! Θελει τωρα ενα φωτιστικο και μια κουρτινα αλλα δεν αγχονομαι μ'αυτα γιατι μπορουν να γινουν και μετα τη γεννα!

@anemoni1989 πονας τοσο ε? Αντε μακαρι να κανει ενα ντου η μικρη να βγει να τελειωνεις να μη παιδευεσαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειπα να γραψω και εδω μην νομιζετε οτι σας εχω ξεχασει οχι που θα γλιτωνατε @anemoni1989 ποπο ρε κοριτσι ακομα εδω εισαι εσυ επρεπε να ησουν πανω σε ενα κρεβατι και να γεννας αχ η μπεμπα σε ταλαιπωρει μωλε ζωηρη θα σου βγει αχαχχχαχαχα @P.L.L. εσυ αγαπουλα τι κανεις ;;;; @loyloy βγαζει μαλλια και αλλα το μωρο αχαχχαχαχαχα @palmoira παμε σε σενα αγαπημενη μου πως εισαι καλη μου τι κανει η αδυναμια μου η μπεμπουλιτσα μου το μικρο μου το παιδακι μωρε να σκασω εγω να μην ερθω εκει και του δινω συνεχεια φιλακιαααααα πειτε μου και αλλες κοπελες τα νεα σας ελατε ελατε

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα @giotitsa

Εγω καλα ειμαι.  Ψωνίζω λιγα λιγα καθε μερα για να το ευχαριστιεμαι καιννα εχω χρονονγια πλυσιματα, σιδερωματα κτλ. Κατα τ αλλα εδω, περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με την @anemoni1989 και κοντευουμε να ξεγεννησουμε κι εμεις!  

Εσυ πως εισαι; Ποτε περιμενουμε να δουμε αν οι προσπάθειες σας αυτον τον μηνα μας εφεραν τα διδυμα;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Καλημερα @giotitsa

Εγω καλα ειμαι.  Ψωνίζω λιγα λιγα καθε μερα για να το ευχαριστιεμαι καιννα εχω χρονονγια πλυσιματα, σιδερωματα κτλ. Κατα τ αλλα εδω, περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με την @anemoni1989 και κοντευουμε να ξεγεννησουμε κι εμεις!  

Εσυ πως εισαι; Ποτε περιμενουμε να δουμε αν οι προσπάθειες σας αυτον τον μηνα μας εφεραν τα διδυμα;;;

καλημερα αχχαχαχαχαχα αχχααχα αληθεια και εγω την εχω συνεχεια στο μυαλο μου μπενω ξαναμπαινω και βλεπω να γραφει στο φορουμ καλοβολευτηκε η μπεμπα της αχαχχαχαχαχα αχ τι ωραια που ψωνιζεις μωρε τι ωραια ειναι αυτα τα πραγματα κοιτα εγω 8 Νοεμβριου περιμενω να αδιαθετησω θα δειξει κοριτσακι μου δεν ανυσησηχω αν ερθει καλως αν δεν ερθει τον αλλο μηνα να σου πω κατι ξερεις τι με νοιαζει πιο πολυ πλεον ας αργησει αληθεια σου λεω αλλα να ερθει υγιης και να το εχω στην αγκαλια μου το εννοω με ολη την δυναμη της ψυχης μου να με σκεφτεσται λιγακι και να προσευχεσται για μενα να μου φερει υγιη παιδακι και στην αγκαλια μου αυτο ευχομαι για ολες σας


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , giotitsa είπε:

καλημερα αχχαχαχαχαχα αχχααχα αληθεια και εγω την εχω συνεχεια στο μυαλο μου μπενω ξαναμπαινω και βλεπω να γραφει στο φορουμ καλοβολευτηκε η μπεμπα της αχαχχαχαχαχα αχ τι ωραια που ψωνιζεις μωρε τι ωραια ειναι αυτα τα πραγματα κοιτα εγω 8 Νοεμβριου περιμενω να αδιαθετησω θα δειξει κοριτσακι μου δεν ανυσησηχω αν ερθει καλως αν δεν ερθει τον αλλο μηνα να σου πω κατι ξερεις τι με νοιαζει πιο πολυ πλεον ας αργησει αληθεια σου λεω αλλα να ερθει υγιης και να το εχω στην αγκαλια μου το εννοω με ολη την δυναμη της ψυχης μου να με σκεφτεσται λιγακι και να προσευχεσται για μενα να μου φερει υγιη παιδακι και στην αγκαλια μου αυτο ευχομαι για ολες σας

Τι γλυκουλα που εισαι και τι ωραια που τα λες. Φυσικα και σε σκεφτομαι κι εύχομαιτο καλυτερο για εσενα. Μακαρι να ερθει ή να ερθουν συντομα και πανω απ ολα υγιη κι ευλογημενα! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Τι γλυκουλα που εισαι και τι ωραια που τα λες. Φυσικα και σε σκεφτομαι κι εύχομαιτο καλυτερο για εσενα. Μακαρι να ερθει ή να ερθουν συντομα και πανω απ ολα υγιη κι ευλογημενα! 

ετσι ακριβως γλυκουλα μου εσυ ποτε θα ξαναδεις την μπεμπουλα σου ;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@giotitsa μου με αλογουρα θα βγει ο μικρός!!!!!!άσε πάλι πολλ ες καουρες.ξυπναγα και όλο τη νύχτα.2 μέρες τώρα δεν αντέχω.

@anemoni1989 σε ταλαιπωρεί μωρέ η μπουμπου. Γτ δεν σε βάζει μέσα?από τη στιγμή που εχει ς πόνους γέννας γτ να σαι έτσι τόσες μέρες?μακάρι να σου σκάσει μύτη μες στη μέρα η μικρή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

@giotitsa μου με αλογουρα θα βγει ο μικρός!!!!!!άσε πάλι πολλ ες καουρες.ξυπναγα και όλο τη νύχτα.2 μέρες τώρα δεν αντέχω.

@anemoni1989 σε ταλαιπωρεί μωρέ η μπουμπου. Γτ δεν σε βάζει μέσα?από τη στιγμή που εχει ς πόνους γέννας γτ να σαι έτσι τόσες μέρες?μακάρι να σου σκάσει μύτη μες στη μέρα η μικρή.

@loyloy αχ και που εισαι ακομη πρεπει να κανεις υπομονη προσεχε πολυ τι τρως οχι μπαχαρικα και τετοια επισης πιες λιγο γαλατακι καθε φορα που σε πιανει καουρα και θα δεις τι ωραια θα νιωσεις


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καλές αγορές οι εγκυουλες,με το καλό τα ζουζουνια σας!Πώς πέρασε ο καιρός,απίστευτο!

@anemona1981 @anemoni1989 μου περιμένουμε το αστέρι σου!

Φιλιά σε οοοολες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , giotitsa είπε:

@loyloy αχ και που εισαι ακομη πρεπει να κανεις υπομονη προσεχε πολυ τι τρως οχι μπαχαρικα και τετοια επισης πιες λιγο γαλατακι καθε φορα που σε πιανει καουρα και θα δεις τι ωραια θα νιωσεις

Κάνω διατροφή .κρυφό ζάχαρο γι αυτό είχα θέμα με το αμνιακό υγρό που ήταν παραπάνω.ελαφρια κουζίνα και διαίτης.και μικρά γευματακια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Κάνω διατροφή .κρυφό ζάχαρο γι αυτό είχα θέμα με το αμνιακό υγρό που ήταν παραπάνω.ελαφρια κουζίνα και διαίτης.και μικρά γευματακια.

Και μενα ξανα ηρθαν οι καουρες! Και το κακο ειναι οτι δε μπορω ουτε γαλα να πιω ουτε malox να παρω γιατι και τα δυο μου ανεβαζουν το ζαχαρο! Με περιε τη βγαζω αλλα δε κανει και τπτ! Τωρα πηγα στη λαικη και πηρα ακομα ενα νυχτικο για το μαευτηριο και να σας πω την αληθεια ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα που πηρα απο τα μαγαζια και τα χρυσοπληρωσα! Στις 3.30 εχω το πρωτο μαθημα θηλασμου με τη μαια μου! Αυτα :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...