Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι δεν με ενοχλει αυτο αυτο ειναι οντως τελειο.. με ενοχλει οι ανθρωποι π θα λενε οτι μοιαζει με αδερφακι μου..θα ηθελα να φαινεται οτι ειναι παιδακι μ ξεκαθαρα..προσφατα βγηκα απο το τρυπακι το:ειστε σαν αδερφες για εμενα και την μητερα μου...κ αυτο επειδη εχουμε καιρο να παμε καπου μαζι οχι για καποιο αλλο λογο...

Αυτο δεν είναι τιποτα τι να πω κ εγω που οντως εχω αδερφακι 2 χρονων το μοναδικό κ θα εχει διαφορά με το ανηψακι του 2 χρονια χαχχχα...  Ειμαστε μοντέρνα οικογένεια εμεις...!!

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι η μεση ειναι δυσκολη αφου εδω ξεκινησε ποναει σε εμενα μαλλον λογω αγυμνασιας...αμα κατσω να πλυνω πιατα κ ειναι αρκετα μετα π θα ξαπλωσω πεθαινω στον πονο π λεει ο λογος!! Τπτ δεν πηρες για 5μηνων..ετσι οπως το θετεις ωραια θα ειναι με το νινι....να βαλει ο Θεουλης το χερι του να πανε ολα καλα και οσο και να ειμαστε δεν εχει σημασια γεροι κ δυνατοι πανω απο ολα...

Εγω εχω παρει 5-6 αλλα δεν θα κατσω ν σκασω κιολας...  Προσεχω αλλα δεν στερουμαι κιολας...  Οτι και ν παρω θα το χασω μετα με διατροφή και γυμναστική  οποτεεεε no stress...!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια κοριτσια...! Πως ειστε;;; εγω παλι εχω πάρει 2,5-3 κιλα... Αλλα να σημειωθεί οτι ειχα απο πριν απόθεμα... Αλλα νομιζω ότι τωρα που μπαινω στον πέμπτο θ αρχίσουν να μπαίνουν.. Ευτυχως εγω προσωπικό σεφ την μαμα.. !!!με προσέχει! 

 

Κορίτσια ακομα κ αυτα που προσπαθούν οι αντρες σας καλο είναι.. Εγω δεν τον έχω καθόλου για να κάνει κατι.. Είναι μακρια λογω δουλειάς. Μια κ καλή θα ρθεί στον 8ο μηνα... Αλλα απ οσο θυμάμαι στα πρωτα χρόνια ηξερε μαγείρευε.. Κ μάλιστα καλα.. Τωρα τον έχω καλομάθει με φαίνεται χαχαχαχαχαχα θα τον τσεκάρω όταν επιστρέψει.. επειδη όμως ήμασταν μαζι σχεδον ολο το πρώτο τρίμηνο... Εκανε κ αυτός οτι μπορούσε.. Ετρεχε σούπερ μαρκετ.. Πηγαινε έφερνε απ εξω κλαμπ σάντουιτς που με ειχε πιασει κόλλημα.. Με βοηθούσε στο πλύσιμο ρουχων.. Γενικα σε καλο στάδιο ειναι!! Χαχαχα 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημερούδια κοριτσια...! Πως ειστε;;; εγω παλι εχω πάρει 2,5-3 κιλα... Αλλα να σημειωθεί οτι ειχα απο πριν απόθεμα... Αλλα νομιζω ότι τωρα που μπαινω στον πέμπτο θ αρχίσουν να μπαίνουν.. Ευτυχως εγω προσωπικό σεφ την μαμα.. !!!με προσέχει! 

 

Κορίτσια ακομα κ αυτα που προσπαθούν οι αντρες σας καλο είναι.. Εγω δεν τον έχω καθόλου για να κάνει κατι.. Είναι μακρια λογω δουλειάς. Μια κ καλή θα ρθεί στον 8ο μηνα... Αλλα απ οσο θυμάμαι στα πρωτα χρόνια ηξερε μαγείρευε.. Κ μάλιστα καλα.. Τωρα τον έχω καλομάθει με φαίνεται χαχαχαχαχαχα θα τον τσεκάρω όταν επιστρέψει.. επειδη όμως ήμασταν μαζι σχεδον ολο το πρώτο τρίμηνο... Εκανε κ αυτός οτι μπορούσε.. Ετρεχε σούπερ μαρκετ.. Πηγαινε έφερνε απ εξω κλαμπ σάντουιτς που με ειχε πιασει κόλλημα.. Με βοηθούσε στο πλύσιμο ρουχων.. Γενικα σε καλο στάδιο ειναι!! Χαχαχα 

 

Καλημερα κοριτσιιι ...ναι δοξα τον Θεο οτι μπορουν κανουν στην ξαδερφη μ ο αντρας της τιποτα δεν εκανε τπτ πραγματικα....εγω δεν θελω ολη την ωρα μεσα στα ποδια μ την μαμα μ ή την πεθερα μ απλα οταν χρειαζομαι προσωπικα βοηθεια!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λίγο ύπνο και να πλένουν Κα να πιάτο γρ Εμείς θα ξενυχταμε.αυτοι δεν εχ ουν γάλα.εγω του ξεκαθάρισα.θελω να με βοηθάς να κοιμάμαι μες στη μέρα λίγο μη τα φτύσω.οτι Θέλω μου πε.  :):):):)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αμ δεν βλεπω να γινεται γαμος σημερα ξαφνικα μας ειπαν οτι υπαρχει προβλημμα με το δημοτολογιο μ και δεν ανηκω στον δημο τους ενω ολα τα χαρτια μ τα εχω κανει εκει....κ γιατι δεν μας ειπαν απο την αρχη οτι δεν ανηκω εκει π να ξερω εγω οτι εγινε καποια στιγμη το 13 μεταδημοτευση μας ειπαν την επομενη εβδομαδα εφυγε ο αντρας μ να παει μπας και ξεκαθαρισει το τοπιο....εχω εκνευριστει φουλ δεν το πιστευω τοσες ετοιμασιες στους καλεσμενους τι θα πω π οι πιο πολλοι πηραν αδεια απο την δουλεια τους; 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αμ δεν βλεπω να γινεται γαμος σημερα ξαφνικα μας ειπαν οτι υπαρχει προβλημμα με το δημοτολογιο μ και δεν ανηκω στον δημο τους ενω ολα τα χαρτια μ τα εχω κανει εκει....κ γιατι δεν μας ειπαν απο την αρχη οτι δεν ανηκω εκει π να ξερω εγω οτι εγινε καποια στιγμη το 13 μεταδημοτευση μας ειπαν την επομενη εβδομαδα εφυγε ο αντρας μ να παει μπας και ξεκαθαρισει το τοπιο....εχω εκνευριστει φουλ δεν το πιστευω τοσες ετοιμασιες στους καλεσμενους τι θα πω π οι πιο πολλοι πηραν αδεια απο την δουλεια τους; 

Μιλάς σοβαρά?Σήμερα το θυμήθηκαν κι αυτοί?τι να πω.εσυ μη συγχιζεσαι.τωρα αν το κάνετε την άλλη βδομάδα ζητήστε απογευματινή ώρα.γινεται .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , loyloy είπε:

Μιλάς σοβαρά?Σήμερα το θυμήθηκαν κι αυτοί?τι να πω.εσυ μη συγχιζεσαι.τωρα αν το κάνετε την άλλη βδομάδα ζητήστε απογευματινή ώρα.γινεται .

Δηλαδη αν εγω τους ελεγα ειμαι απο ουγκαντα αυτοι θα με πιστευαν δεν επρεπε να το κοιταξουν για επιβεβαιωση απο που ειμαστε;;; Μας πηραν τηλ πριν λιγο κ μας ειπανε οτι θα γινει αυριο ο γαμος το κανονισαν αυτοι γιατι κανονικα η αδεια λενε κανει να βγει 7μερες....θα λεγα τωρα τπτ αλλα αντε...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δηλαδη αν εγω τους ελεγα ειμαι απο ουγκαντα αυτοι θα με πιστευαν δεν επρεπε να το κοιταξουν για επιβεβαιωση απο που ειμαστε;;; Μας πηραν τηλ πριν λιγο κ μας ειπανε οτι θα γινει αυριο ο γαμος το κανονισαν αυτοι γιατι κανονικα η αδεια λενε κανει να βγει 7μερες....θα λεγα τωρα τπτ αλλα αντε...

Καλα αληθεια τωρα??? Ειναι τελειως ηλιθιοι?? Μα κ γω σε αλλον δημο θα κανω τον πολιτικο απο αυτον που εχω τα χαρτια μου. Θα τον κανω εδω που μενω τα τελευταια χρονια αλλα τα χαρτια παραμενουν σε αλλο δημοτολογιο. Τι ειναι αυτο τωρα??? 

Οπως κ να χει μην συγχυζεσαι κοριτσι μου. Πρεπει να σαι ηρεμη. Θα κανουν μια προσπαθεια οι φιλοι παραπανω να ερθουν κ αυριο. Συμβαινουν απροοπτα σε ολους. Αλλα εσυ μην αναστατωνεσαι. Δεν φταις εσυ για το χαος που επικρατει στη χωρα μας. Μονο το μωρακι σου να σκεφτεσαι κ αυτη η σκεψη θα σε ηρεμει!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα αληθεια τωρα??? Ειναι τελειως ηλιθιοι?? Μα κ γω σε αλλον δημο θα κανω τον πολιτικο απο αυτον που εχω τα χαρτια μου. Θα τον κανω εδω που μενω τα τελευταια χρονια αλλα τα χαρτια παραμενουν σε αλλο δημοτολογιο. Τι ειναι αυτο τωρα??? 

Οπως κ να χει μην συγχυζεσαι κοριτσι μου. Πρεπει να σαι ηρεμη. Θα κανουν μια προσπαθεια οι φιλοι παραπανω να ερθουν κ αυριο. Συμβαινουν απροοπτα σε ολους. Αλλα εσυ μην αναστατωνεσαι. Δεν φταις εσυ για το χαος που επικρατει στη χωρα μας. Μονο το μωρακι σου να σκεφτεσαι κ αυτη η σκεψη θα σε ηρεμει!!

Στην αρχη το πηρα νορμαλ αλλα οσο σκεφτομουν το χαος π επικρατησε στους καλεσμενους εβαλα τα κλαματα...μετα μετανιωσα μην παθει τπτ το νινι μου και τωρα χαλαρωνω προσπαθω τουλαχιστον ελεος αυτη η κατασταση στη χωρα μας δεν υπαρχει μονο το βισμα λειτουργει τελικα....μπραβο μας...!!! Λεει θελει αδεια να παρεις απο τον δημο π ανηκεις κ π να ξερω εγω δεν επρεπε να το ελεγξει αυτος οταν πρωτοπηγαμε η δουλεια του ειναι....γιαυτο μαλλον το εκλεισε για αυριο ενω κανονικα η αδεια κανει να βγει 7μερες παει να μπαλωσει το λαθος του!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Στην αρχη το πηρα νορμαλ αλλα οσο σκεφτομουν το χαος π επικρατησε στους καλεσμενους εβαλα τα κλαματα...μετα μετανιωσα μην παθει τπτ το νινι μου και τωρα χαλαρωνω προσπαθω τουλαχιστον ελεος αυτη η κατασταση στη χωρα μας δεν υπαρχει μονο το βισμα λειτουργει τελικα....μπραβο μας...!!! Λεει θελει αδεια να παρεις απο τον δημο π ανηκεις κ π να ξερω εγω δεν επρεπε να το ελεγξει αυτος οταν πρωτοπηγαμε η δουλεια του ειναι....γιαυτο μαλλον το εκλεισε για αυριο ενω κανονικα η αδεια κανει να βγει 7μερες παει να μπαλωσει το λαθος του!

Πωπω ελεος... ασυνεπεια.... ενταξει δε πειραζει κοριτσι μη στεναχωριεσαι, κ οι καλεσμενοι σας καταλαβαν οτι δε φταιτε εσεις ετσι κ αλλιως ειναι κ κοντινοι σας ανθρωποι δε θα παρεξηγησουν!

Σχετικα με τα κιλα εγω ξεκινησα 75, κατέβηκα 68,500 και τωρα ειμαι 71.500... μου εχει βαλει οριο τα 12, εγω προσωπικα θελω κατω απο 10 κ ελπιζω να το καταφερω! 2-4 κιλά παντως ειναι μια χαρα σ αυτη τη φαση που ειμαστε να εχουμε παρει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , noni90 είπε:

Πωπω ελεος... ασυνεπεια.... ενταξει δε πειραζει κοριτσι μη στεναχωριεσαι, κ οι καλεσμενοι σας καταλαβαν οτι δε φταιτε εσεις ετσι κ αλλιως ειναι κ κοντινοι σας ανθρωποι δε θα παρεξηγησουν!

Σχετικα με τα κιλα εγω ξεκινησα 75, κατέβηκα 68,500 και τωρα ειμαι 71.500... μου εχει βαλει οριο τα 12, εγω προσωπικα θελω κατω απο 10 κ ελπιζω να το καταφερω! 2-4 κιλά παντως ειναι μια χαρα σ αυτη τη φαση που ειμαστε να εχουμε παρει....

Οντως ολα για καποιο λογο γινονται....καλα ειναι τα κιλακια....δεν πρεπει να στερουμαστε σε αυτην την φαση....

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ΒαλεντιναΧρηστος Δεν πειράζει κορίτσι μου.τουλαχιστον λύθηκε το θέμα.εσεις να είστε Καλά.αυτο Έχει σημασία.

Κορίτσια να τρώτε.δεν γίνεται να αγχωνομαστε σε αυτή τη φάση.ενταξει να μη το παρακάνουμε αλλά να μη στερούμαστε κιόλας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, loyloy είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος Δεν πειράζει κορίτσι μου.τουλαχιστον λύθηκε το θέμα.εσεις να είστε Καλά.αυτο Έχει σημασία.

Κορίτσια να τρώτε.δεν γίνεται να αγχωνομαστε σε αυτή τη φάση.ενταξει να μη το παρακάνουμε αλλά να μη στερούμαστε κιόλας.

Αυτο ακριβως λυθηκε κ συνεχιζουμε....το πηρα απο φοβο....φοβαμαι μην μας παρουν αυριο κ εχει τυχει κατι αλλο....εσεις τι κανετε σας επιασα με τα δικα μου!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αυτο ακριβως λυθηκε κ συνεχιζουμε....το πηρα απο φοβο....φοβαμαι μην μας παρουν αυριο κ εχει τυχει κατι αλλο....εσεις τι κανετε σας επιασα με τα δικα μου!!!

Θα παντρευτείτε Αύριο!!!!!!!!Όλα Καλά!!!!!!!

Ησυχία Εγώ.ο μικρός Σήμερα έδωσε δυναμικά το παρόν.πρεπει να χει μεγαλώσει αρκετά το ζουζουνι  μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αυτο ακριβως λυθηκε κ συνεχιζουμε....το πηρα απο φοβο....φοβαμαι μην μας παρουν αυριο κ εχει τυχει κατι αλλο....εσεις τι κανετε σας επιασα με τα δικα μου!!!

Ετσι μπραβο. Δεν θα κατσεις να σκασεις για κατι τετοιο. Αυριο θα γινει. Μην αγχωνεσαι για τιποτα. Ολα λυνονται!!! 

 

πρίν από 16 λεπτά , loyloy είπε:

Θα παντρευτείτε Αύριο!!!!!!!!Όλα Καλά!!!!!!!

Ησυχία Εγώ.ο μικρός Σήμερα έδωσε δυναμικά το παρόν.πρεπει να χει μεγαλώσει αρκετά το ζουζουνι  μου!!!!!

Αχ ποσο ζηλεεευυωωω. Ανυπομονω κ γω. Αυριο θα παω στο γιατρο επιτεελους τουλαχιστον να δω οτι ειναι καλα, τπτ αλλο δε με νοιαζει.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...