Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , loyloy είπε:

Θα παντρευτείτε Αύριο!!!!!!!!Όλα Καλά!!!!!!!

Ησυχία Εγώ.ο μικρός Σήμερα έδωσε δυναμικά το παρόν.πρεπει να χει μεγαλώσει αρκετά το ζουζουνι  μου!!!!!

Αχ τον γλυκουληη εμενα σημερα ειναι ησυχη μια δυο φορες την ενιωσα το μεσημερι μαλλον επειδη συγχηστηκα καθοτανε ησυχη μαλλον τρομαξε η γλυκουλα μου...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Λίγο ύπνο και να πλένουν Κα να πιάτο γρ Εμείς θα ξενυχταμε.αυτοι δεν εχ ουν γάλα.εγω του ξεκαθάρισα.θελω να με βοηθάς να κοιμάμαι μες στη μέρα λίγο μη τα φτύσω.οτι Θέλω μου πε.  :):):):)

Ωραιοοοο έτσι θα του το πω κ εγω.....!!! 

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχ τον γλυκουληη εμενα σημερα ειναι ησυχη μια δυο φορες την ενιωσα το μεσημερι μαλλον επειδη συγχηστηκα καθοτανε ησυχη μαλλον τρομαξε η γλυκουλα μου...

Και εγωωω ρε κορίτσια αν ζοριστω σε καμια σκαλα η' αν συγχηστω το νιωθω το μικρακιιι μουυυ....  Απίστευτο πόσο εξαρτάται απο εμενα..... 

12 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Καλημερούδια κοριτσια...! Πως ειστε;;; εγω παλι εχω πάρει 2,5-3 κιλα... Αλλα να σημειωθεί οτι ειχα απο πριν απόθεμα... Αλλα νομιζω ότι τωρα που μπαινω στον πέμπτο θ αρχίσουν να μπαίνουν.. Ευτυχως εγω προσωπικό σεφ την μαμα.. !!!με προσέχει! 

 

Κορίτσια ακομα κ αυτα που προσπαθούν οι αντρες σας καλο είναι.. Εγω δεν τον έχω καθόλου για να κάνει κατι.. Είναι μακρια λογω δουλειάς. Μια κ καλή θα ρθεί στον 8ο μηνα... Αλλα απ οσο θυμάμαι στα πρωτα χρόνια ηξερε μαγείρευε.. Κ μάλιστα καλα.. Τωρα τον έχω καλομάθει με φαίνεται χαχαχαχαχαχα θα τον τσεκάρω όταν επιστρέψει.. επειδη όμως ήμασταν μαζι σχεδον ολο το πρώτο τρίμηνο... Εκανε κ αυτός οτι μπορούσε.. Ετρεχε σούπερ μαρκετ.. Πηγαινε έφερνε απ εξω κλαμπ σάντουιτς που με ειχε πιασει κόλλημα.. Με βοηθούσε στο πλύσιμο ρουχων.. Γενικα σε καλο στάδιο ειναι!! Χαχαχα 

 

Μια χαραααα ειχε τη διαθεση να βοηθήσει, πολυ σημαντικο αυτο...!! 

10 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αμ δεν βλεπω να γινεται γαμος σημερα ξαφνικα μας ειπαν οτι υπαρχει προβλημμα με το δημοτολογιο μ και δεν ανηκω στον δημο τους ενω ολα τα χαρτια μ τα εχω κανει εκει....κ γιατι δεν μας ειπαν απο την αρχη οτι δεν ανηκω εκει π να ξερω εγω οτι εγινε καποια στιγμη το 13 μεταδημοτευση μας ειπαν την επομενη εβδομαδα εφυγε ο αντρας μ να παει μπας και ξεκαθαρισει το τοπιο....εχω εκνευριστει φουλ δεν το πιστευω τοσες ετοιμασιες στους καλεσμενους τι θα πω π οι πιο πολλοι πηραν αδεια απο την δουλεια τους; 

Οχιιιι ρε συυυ ατυχιαααα...  Μα τι ανευθυνοι δεν μπορουσαν να σας ειδοποιήσουν πιο μπροστά???? Απαράδεκτο.....  Και τωρα???? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Και εγωωω ρε κορίτσια αν ζοριστω σε καμια σκαλα η' αν συγχηστω το νιωθω το μικρακιιι μουυυ....  Απίστευτο πόσο εξαρτάται απο εμενα..... 

Οχιιιι ρε συυυ ατυχιαααα...  Μα τι ανευθυνοι δεν μπορουσαν να σας ειδοποιήσουν πιο μπροστά???? Απαράδεκτο.....  Και τωρα???? 

Αντε ντε τελευταια ωρα πραγματικα 1ηταν ο γαμος κ αυτος μας πηρε 11μιση...αφου πηγε και τους τα εψαλλε ο αντρας μ ζοριστικαν φαινεται κ εκει π μας ελεγαν κανει 7μερες να βγει η αδεια το κανονισαν για αυριο την ιδια ωρα...οχι αν ηθελαν ας κανουν και διαφορετικα...ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ πραγματικα οπως το ειπες....τα μπεμπακια μας να ειναι γερα....απο την μια τα λαθη ειναι για τους ανθρωπους αλλα απο την αλλη πηγαν τοσα πραγματα χαλαλι εννοω ανθοδεσμη πηρα ολους τους καλεσμενους τηλ ζητησα συγνωμη κ τους ειπα για αυριο αλλα λογω πρωινης ωρας οι περισσοτεροι ειχαν αδεια για σημερα αυριο δεν μπορουν να ερθουν ολοι πχ ο πεθερος μ ο κουνιαδος μ(διδυμος του αντρα μ) δυστηχως η δουλεια ειναι τετοια π δεν γινεται δευτερη μερα αδεια...αλλα συνεχιζουμε τι να κανουμε ολα μεσα στη ζωη ειναι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αντε ντε τελευταια ωρα πραγματικα 1ηταν ο γαμος κ αυτος μας πηρε 11μιση...αφου πηγε και τους τα εψαλλε ο αντρας μ ζοριστικαν φαινεται κ εκει π μας ελεγαν κανει 7μερες να βγει η αδεια το κανονισαν για αυριο την ιδια ωρα...οχι αν ηθελαν ας κανουν και διαφορετικα...ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ πραγματικα οπως το ειπες....τα μπεμπακια μας να ειναι γερα....απο την μια τα λαθη ειναι για τους ανθρωπους αλλα απο την αλλη πηγαν τοσα πραγματα χαλαλι εννοω ανθοδεσμη πηρα ολους τους καλεσμενους τηλ ζητησα συγνωμη κ τους ειπα για αυριο αλλα λογω πρωινης ωρας οι περισσοτεροι ειχαν αδεια για σημερα αυριο δεν μπορουν να ερθουν ολοι πχ ο πεθερος μ ο κουνιαδος μ(διδυμος του αντρα μ) δυστηχως η δουλεια ειναι τετοια π δεν γινεται δευτερη μερα αδεια...αλλα συνεχιζουμε τι να κανουμε ολα μεσα στη ζωη ειναι!!!

Εσυ να κοιτας να εισαι ηρεμη και να μην ταραζεσαι γιατί  επηρεάζεται το μπεμπακι....  Πες του πεθερου και του κουνιαδου θα ερθουν στο θρησκευτικο μια και καλη...!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerinaki... 11 είπε:

Εσυ να κοιτας να εισαι ηρεμη και να μην ταραζεσαι γιατί  επηρεάζεται το μπεμπακι....  Πες του πεθερου και του κουνιαδου θα ερθουν στο θρησκευτικο μια και καλη...!!! 

Αυτο τους ειπα ενταξει.. εκεινη την ωρα εβαλα τα κλαματα δεν το περιμενα να παει κατι στραβα αλλα μετα ηρθα στα λογικα μ κ ειπα δεν πειραζει..παμε παρακατω!:D εσυ τι λεει;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αυτο τους ειπα ενταξει.. εκεινη την ωρα εβαλα τα κλαματα δεν το περιμενα να παει κατι στραβα αλλα μετα ηρθα στα λογικα μ κ ειπα δεν πειραζει..παμε παρακατω!:D εσυ τι λεει;;;

Εμεις εχουμε κανει θρησκευτικο απο πριν  οταν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για να μην τρέχουμε τελευταία στιγμη και ο θρησκευτικος μαζι με βαφτιση μια και καλη...!!! 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Katerinaki... 11 είπε:

Εμεις εχουμε κανει θρησκευτικο απο πριν  οταν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για να μην τρέχουμε τελευταία στιγμη και ο θρησκευτικος μαζι με βαφτιση μια και καλη...!!! 

Καλημερα εσεις μια χαρα κανατε....εμεις τρεχουμεεε!!:D

 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Τι κάνετε;Εγώ χάθηκα λίγο,γιατί έχει άδεια κι ο άντρας μου και πάμε για κανένα μπανάκι!Να σας πω την αλήθεια,δεν έχω όρεξη καθόλου,αλλά το κάνω για το Μαράκι μου που και καλό της κάνει και το θέλει πολύ!

@ΒαλεντιναΧρηστοςνα ζήσετε!Παντα ερωτευμένοι και με το καλό να έρθει το μωράκι σας!Σας τρελάναμε λίγο αλλά όλα καλά τελικά!

Οσο για τα κιλά κι εγώ ξεκίνησα 67κ και τώρα είμαι 70κ,στην μεγάλη μου είχα πάρει σύνολο 13κ,αλλά όταν βγήκα από το μαιευτήριο είχα χάσει ήδη τα 9.Και με το θηλασμό τα έχασα και με το παραπάνω!

Κι εμένα ο άντρας μου με βοηθούσε πολύ με το μωρο και τις δουλειές,σηκωνόταν πάντα το βράδυ,και του έλεγα κοιμήσου,αφού δουλεύεις,θα θηλάσει σ του έλεγα;Χαχαχαχα.Τωρα πια που η Μαρια  έχει πάει 5μιση ότι θέλει ξυπνάει τον Αλεξη!Χαχαχαχα.Αλλα από φαγητό ούτε αυγό δεν ξέρει να βράζει!:tongue:

Παράθεση

 

 

  • Μου αρέσει 1

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα εσεις μια χαρα κανατε....εμεις τρεχουμεεε!!:D

 

Πολιτικο εννοουσα καναμε χαχαχα απ τη νυστα χθες εγραφα οτι να ναι...!!! 

2 ώρες πρίν, Eleutheria2012 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!

Τι κάνετε;Εγώ χάθηκα λίγο,γιατί έχει άδεια κι ο άντρας μου και πάμε για κανένα μπανάκι!Να σας πω την αλήθεια,δεν έχω όρεξη καθόλου,αλλά το κάνω για το Μαράκι μου που και καλό της κάνει και το θέλει πολύ!

@ΒαλεντιναΧρηστοςνα ζήσετε!Παντα ερωτευμένοι και με το καλό να έρθει το μωράκι σας!Σας τρελάναμε λίγο αλλά όλα καλά τελικά!

Οσο για τα κιλά κι εγώ ξεκίνησα 67κ και τώρα είμαι 70κ,στην μεγάλη μου είχα πάρει σύνολο 13κ,αλλά όταν βγήκα από το μαιευτήριο είχα χάσει ήδη τα 9.Και με το θηλασμό τα έχασα και με το παραπάνω!

Κι εμένα ο άντρας μου με βοηθούσε πολύ με το μωρο και τις δουλειές,σηκωνόταν πάντα το βράδυ,και του έλεγα κοιμήσου,αφού δουλεύεις,θα θηλάσει σ του έλεγα;Χαχαχαχα.Τωρα πια που η Μαρια  έχει πάει 5μιση ότι θέλει ξυπνάει τον Αλεξη!Χαχαχαχα.Αλλα από φαγητό ούτε αυγό δεν ξέρει να βράζει!:tongue:

 

Μιαααα χαρααα... Καλημερααα και σ εσενα...!!! Καλως μας ηρθες πισω..!! 

Κοριτσιααα μουυυυ απο πονακια πως πατε?? Εγω χθες παρασυρθηκα απο τη παρεα και καναμε ολοημερη εκδρομη και ξύπνησα το πρωί κουρασμενη και με λιγα πονακια(πιο πολυ ενοχλησεις θα ελεγα) και την βγαζω ξαπλα στον καναπε σήμερα...!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerinaki... 11 είπε:

Πολιτικο εννοουσα καναμε χαχαχα απ τη νυστα χθες εγραφα οτι να ναι...!!! 

Κοριτσιααα μουυυυ απο πονακια πως πατε?? Εγω χθες παρασυρθηκα απο τη παρεα και καναμε ολοημερη εκδρομη και ξύπνησα το πρωί κουρασμενη και με λιγα πονακια(πιο πολυ ενοχλησεις θα ελεγα) και την βγαζω ξαπλα στον καναπε σήμερα...!! 

Παει κ αυτο κοριτσακια μ εγινε ο πολιτικος με το καλο να δωσει ο Θεος να γεννησουμε με το καλο τα μπεμπακια μας....Απο πονακια καλα παμε αλλα μ ειπε ειναι η μητρα π μεγαλωνει κ ειμαι πολλη λεπτη αλλα αμα κουραστω ποναω λιγο πιο πολλη... να ξεκουραζεσαι....

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παει κ αυτο κοριτσακια μ εγινε ο πολιτικος με το καλο να δωσει ο Θεος να γεννησουμε με το καλο τα μπεμπακια μας....Απο πονακια καλα παμε αλλα μ ειπε ειναι η μητρα π μεγαλωνει κ ειμαι πολλη λεπτη αλλα αμα κουραστω ποναω λιγο πιο πολλη... να ξεκουραζεσαι....

Να ζησετε κοριτσακι μου!!!! Ειδες? Τσαμπα στεναχωρηθηκες!!! Ολα λυνονται. Να στε ευτυχισμενοι παντα κ αγαπημενοι!!!!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Να ζησετε κοριτσακι μου!!!! Ειδες? Τσαμπα στεναχωρηθηκες!!! Ολα λυνονται. Να στε ευτυχισμενοι παντα κ αγαπημενοι!!!!

Σε ευχαριστω κοριτσι μου τωρα θα παει την δευτερα ο αντρας μ να παρει την ληξιαρχικη για την ασφαλεια!!! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παει κ αυτο κοριτσακια μ εγινε ο πολιτικος με το καλο να δωσει ο Θεος να γεννησουμε με το καλο τα μπεμπακια μας....Απο πονακια καλα παμε αλλα μ ειπε ειναι η μητρα π μεγαλωνει κ ειμαι πολλη λεπτη αλλα αμα κουραστω ποναω λιγο πιο πολλη... να ξεκουραζεσαι....

Αντεεε Επιτελουυς να ζησετεεε ευτυχισμενοι και καλη λευτεριά...!!! Δεν θα παρασυρθω ξανά, με μέτρο ολα...  Επειδη εχω καλη εγκυμοσυνη που και που υπερεκτιμω τον οργανισμο μου ξεχναω ποση δουλεια κανει ηδη και τον επιβαρυνω κ εγω.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παει κ αυτο κοριτσακια μ εγινε ο πολιτικος με το καλο να δωσει ο Θεος να γεννησουμε με το καλο τα μπεμπακια μας....Απο πονακια καλα παμε αλλα μ ειπε ειναι η μητρα π μεγαλωνει κ ειμαι πολλη λεπτη αλλα αμα κουραστω ποναω λιγο πιο πολλη... να ξεκουραζεσαι....

Να ζήσετε κορίτσι μου!!!!!!!Μόνο χαρές και γέλια στη ζωή σας και να δημιουργήσετε μια όμορφη και μεγάλη οικογένεια!!!!!!!!

πρίν από 5 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Αντεεε Επιτελουυς να ζησετεεε ευτυχισμενοι και καλη λευτεριά...!!! Δεν θα παρασυρθω ξανά, με μέτρο ολα...  Επειδη εχω καλη εγκυμοσυνη που και που υπερεκτιμω τον οργανισμο μου ξεχναω ποση δουλεια κανει ηδη και τον επιβαρυνω κ εγω.... 

Να προσέχεις μη κουράζεσαι πολύ. Εγω από το πρωί κάνω δουλειές.τωρα εκατσα και έχω πονακια τώρα.αφου το κούρασα.ποσο μάλλον ολοήμερη εκδρομή.ξεκουρασου Σήμερα!! !!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , loyloy είπε:

Να ζήσετε κορίτσι μου!!!!!!!Μόνο χαρές και γέλια στη ζωή σας και να δημιουργήσετε μια όμορφη και μεγάλη οικογένεια!!!!!!!!

Να προσέχεις μη κουράζεσαι πολύ. Εγω από το πρωί κάνω δουλειές.τωρα εκατσα και έχω πονακια τώρα.αφου το κούρασα.ποσο μάλλον ολοήμερη εκδρομή.ξεκουρασου Σήμερα!! !!!!

Αυτο κανωωω...!!!! Εσενα πως παει η εγκυμοσυνη σου?!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...