Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Να ζήσετε κορίτσι μου!!!!!!!Μόνο χαρές και γέλια στη ζωή σας και να δημιουργήσετε μια όμορφη και μεγάλη οικογένεια!!!!!!!!

1 ώρα πρίν, Katerinaki... 11 είπε:

Αντεεε Επιτελουυς να ζησετεεε ευτυχισμενοι και καλη λευτεριά...!!! Δεν θα παρασυρθω ξανά, με μέτρο ολα...  Επειδη εχω καλη εγκυμοσυνη που και που υπερεκτιμω τον οργανισμο μου ξεχναω ποση δουλεια κανει ηδη και τον επιβαρυνω κ εγω.... 

 

Σας ευχαριστω πολλη κοριτσια μου μονο χαρες ευχομαι στη ζωη σας ολα να μας πανε καλα και να ερθουν τ θαυματακια στη ζωη μας με το καλοοο!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , despoina.sunt είπε:

καλησπερα κοριτσια!!!με το καλο να υποδεχτουμε τα μωρακια μας...

Ειναι καμμια μανουλα που περνει αδεια επαπειλουμμενης κυσης να ρωτησω κατι?

Καλησπέρα Δεσποινακι!Εγω έχω πάρει,αν μπορώ να σε βοηθήσω πες μου!

κοριτσια ρώτησα κι εγώ τον γιατρό για τα πονάκια,και μου είπε ότι είναι η μήτρα που μεγαλώνει.Αλλα στην δίκη μου περίπτωση είναι και δεύτερη εγκυμοσυνη και και οι μυς της μήτρας όσο μεγαλώνεις(36 είμαι)χαλαρώνουν πιο πολύ!

 

  • Μου αρέσει 1

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Eleutheria2012 καλησπερα  σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου ...λοιπον εχω αγχωθει τοσο πολυ που με εχει πιασει ταχυπαλμια....

οι αδεια μου τελειωνει 16/8 ομως ο γιατρος επιστρεφη στις 20/8 ...που σημαινει οτι 17/8 18/8 και 19/8 δε θα μπορει να μου γραψει αδεια..αλλα απο 20/8...θα εχω θεμα με το ικα?δε με νοιαζει απο θεμα χηματων ας μη τις πληρωθω αυτες τις μερες..μπορει να μου πουν κατι?η να μην μου την εγκρινουν?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, despoina.sunt είπε:

@Eleutheria2012 καλησπερα  σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου ...λοιπον εχω αγχωθει τοσο πολυ που με εχει πιασει ταχυπαλμια....

οι αδεια μου τελειωνει 16/8 ομως ο γιατρος επιστρεφη στις 20/8 ...που σημαινει οτι 17/8 18/8 και 19/8 δε θα μπορει να μου γραψει αδεια..αλλα απο 20/8...θα εχω θεμα με το ικα?δε με νοιαζει απο θεμα χηματων ας μη τις πληρωθω αυτες τις μερες..μπορει να μου πουν κατι?η να μην μου την εγκρινουν?

 

Δεν μπορείς να πας λίγο πιο νωρίς να σου γράψει πριν φύγει;Να την έχεις έτοιμη και στις 16 με 17 την καταθέτεις;Εμένα θα μου την γράψει 30/9 και θα είναι για ένα μήνα ώστε να έχει γυρίσει!Ή παρε τον και ρωτα αν γίνεται να την καταθέσεις στις 20 ακριβώς,αλλά σίγουρα θα έχεις μια καθυστέρηση.Φαντασου εγώ θα την πάρω τώρα 30του μήνα αλλά θα είναι μηνιαία.Η πρώτη σου είναι;Έχεις περάσει επιτροπή;


gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Eleutheria2012 είπε:

Δεν μπορείς να πας λίγο πιο νωρίς να σου γράψει πριν φύγει;Να την έχεις έτοιμη και στις 16 με 17 την καταθέτεις;Εμένα θα μου την γράψει 30/9 και θα είναι για ένα μήνα ώστε να έχει γυρίσει!Ή παρε τον και ρωτα αν γίνεται να την καταθέσεις στις 20 ακριβώς,αλλά σίγουρα θα έχεις μια καθυστέρηση.Φαντασου εγώ θα την πάρω τώρα 30του μήνα αλλά θα είναι μηνιαία.Η πρώτη σου είναι;Έχεις περάσει επιτροπή;

Δεν ειναι η πρωτη μου..μου εγραψε χθες μηναια αλλα ειναι μεχρι τις 16/8 και αυτος γυριζει 20./8..το θεμα δεν ειναι ποτε θα το καταθεσω στο ικα..αλλα οτι δε θα μου εχει γραψει αδεια για 17 18 και 19..και μου ειχαν πει οτι η αδειες πρεπει να ειναι συνεχωμενες.

 

Link to comment
Share on other sites

Ιδιώτης δεν είναι;Αν ναι νομίζω ότι μπορεί να στην γράψει 20 του μήνα με ημερομηνία από 16.Δηλαδη να γράφει την ημερομηνία που θες

Εγώ είχα πάρει μια 5μερη τον προηγούμενο μήνα,άρχιζε 26,αλλά μιυ την έγραψε στις 27 με προηγούμενη ημερομηνία.Βεβαια αν μπορείς πάρε και ρωτατον

  • Μου αρέσει 1

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , despoina.sunt είπε:

καλησπερα κοριτσια!!!με το καλο να υποδεχτουμε τα μωρακια μας...

Ειναι καμμια μανουλα που περνει αδεια επαπειλουμμενης κυσης να ρωτησω κατι?

Με το καλο το μωρακι σου ολα να πανε καλα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Eleutheria2012 είπε:

Ιδιώτης δεν είναι;Αν ναι νομίζω ότι μπορεί να στην γράψει 20 του μήνα με ημερομηνία από 16.Δηλαδη να γράφει την ημερομηνία που θες

Εγώ είχα πάρει μια 5μερη τον προηγούμενο μήνα,άρχιζε 26,αλλά μιυ την έγραψε στις 27 με προηγούμενη ημερομηνία.Βεβαια αν μπορείς πάρε και ρωτατον

ναι ιδιωτης,θα παρω αυριο...σε ευχαρστω πολυ για την απαντηση σου <3

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , despoina.sunt είπε:

ναι ιδιωτης,θα παρω αυριο...σε ευχαρστω πολυ για την απαντηση σου <3

 

Έχεις καθόλου υπόλοιπο Κανονικής Άδειας?ώστε αν δεν γίνεται να συννενοηθείς στη δουλειά σου για ΚΑ τις 3 μέρες.

2 ώρες πρίν, Katerinaki... 11 είπε:

Αυτο κανωωω...!!!! Εσενα πως παει η εγκυμοσυνη σου?!!! 

Καλα δόξα το Θεό.μεχρινστιγμης έχω καλ η εγκυμοσύνη.το 1ο τρίμηνο ήμουν σε τρελό άγχος καθώς ειχ α μια πάλλινδρομη πριν 10 μήνες αλλά βρήκαμε την αιτία.δεν παρήγαγε ο οργανισμός μου οιστραδιολη .χαπακια 6 φορές τη μέρα και τώρα όλα σούπερ!! !!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , loyloy είπε:

Έχεις καθόλου υπόλοιπο Κανονικής Άδειας?ώστε αν δεν γίνεται να συννενοηθείς στη δουλειά σου για ΚΑ τις 3 μέρες.

Καλα δόξα το Θεό.μεχρινστιγμης έχω καλ η εγκυμοσύνη.το 1ο τρίμηνο ήμουν σε τρελό άγχος καθώς ειχ α μια πάλλινδρομη πριν 10 μήνες αλλά βρήκαμε την αιτία.δεν παρήγαγε ο οργανισμός μου οιστραδιολη .χαπακια 6 φορές τη μέρα και τώρα όλα σούπερ!! !!!!!!

ναι εχω υπολοιπο..

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παει κ αυτο κοριτσακια μ εγινε ο πολιτικος με το καλο να δωσει ο Θεος να γεννησουμε με το καλο τα μπεμπακια μας....Απο πονακια καλα παμε αλλα μ ειπε ειναι η μητρα π μεγαλωνει κ ειμαι πολλη λεπτη αλλα αμα κουραστω ποναω λιγο πιο πολλη... να ξεκουραζεσαι....

Παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι, να γερασετε μαζι! και ξεκουραση για το μπεμπακι! 

Καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια βιαστηκα να ευχηθω στο κοριτσι μας κ ξεχαστηκα! τι κανετε πως ειστε? Εγω ξεκινησα μαγνησιο γιατι εχω πονακια, και μαλλον απο βδομαδα που γυρναει η γιατρος μου θα βγω αναρρωτικη γιατι με ζοριζει πολυ 8 ωρες να ειμαι σε μια καρεκλα... κ μετα ποναω πιο πολυ... Ισως κ να ειναι καλυτερα να κατσω καποιες μερες σπιτι να ξεκουραστω γιατι η αληθεια ειναι οτι νιωθω πως εχω πιεσει τον εαυτο μου... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Έχεις καθόλου υπόλοιπο Κανονικής Άδειας?ώστε αν δεν γίνεται να συννενοηθείς στη δουλειά σου για ΚΑ τις 3 μέρες.

Καλα δόξα το Θεό.μεχρινστιγμης έχω καλ η εγκυμοσύνη.το 1ο τρίμηνο ήμουν σε τρελό άγχος καθώς ειχ α μια πάλλινδρομη πριν 10 μήνες αλλά βρήκαμε την αιτία.δεν παρήγαγε ο οργανισμός μου οιστραδιολη .χαπακια 6 φορές τη μέρα και τώρα όλα σούπερ!! !!!!!!

Μπραβοοο πολυ χαίρομαι τετοια θελω να ακουω μονοοο ευχαριστα...!!! 

16 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σας ευχαριστω πολλη κοριτσια μου μονο χαρες ευχομαι στη ζωη σας ολα να μας πανε καλα και να ερθουν τ θαυματακια στη ζωη μας με το καλοοο!!!

Αμην παναγια μου γιατί χθες πρωτη φορα αγχωθηκα ετσι στην εγκυμοσυνη μου με τα πονακια αλλα επικοινώνησα με το γιατρο μουσταρδα  και ειπε ειναι απολυτα φυσιολογικο... Σημερα ειμαι πολύ  καλα..... Καλομαθε η γρια στα συκα που λενε οτι δεν ειχα καμια απολυτως ενοχληση και τρομαξα χθες αλλα ετσι είναι αυτα...!! Τα μωρακια μας να ειναι καλα και εμεις δεν πειράζει...!! 

16 ώρες πρίν, Eleutheria2012 είπε:

Καλησπέρα Δεσποινακι!Εγω έχω πάρει,αν μπορώ να σε βοηθήσω πες μου!

κοριτσια ρώτησα κι εγώ τον γιατρό για τα πονάκια,και μου είπε ότι είναι η μήτρα που μεγαλώνει.Αλλα στην δίκη μου περίπτωση είναι και δεύτερη εγκυμοσυνη και και οι μυς της μήτρας όσο μεγαλώνεις(36 είμαι)χαλαρώνουν πιο πολύ!

 

Χαχα αμαν κ εσυ το λες λες και εισαι μεγαλη.... Εγω ειμαι 26 είναι η πρώτη μου εγκυμοσυνη και ολα μου φαίνονται περιεργα..... Το μονο που θελω να ειναι το μωρακι μου καλα και για μενα δεν με νοιαζει ας ποναω....!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...