Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Kοριτσια καλημερα....τι κανουν τσ μπεμπεκια κλωτσανε κλωτσανε;;; Εμεις πολλη! 

Βλεπω μιλατε για δοντια αφηστε δραμα η κατασταση....ηταν απο πριν ευαισθητα τωωωρααα πονανε ολα,τα ουλα ματωνουν συνεχεια εχω παρει μια μαλακη οδοντοβουρτσα ειδικη αλλα κ παλι ματωνουν! Υπομονη ασβεστιο περνω τπτ δεν κανει!

Καλημέρα!!!!!!!!!Μόλις ηρέμησε ο μπέμπης.εδω και 1μιση ώρα έριχνε κάτι καλές.μου είπε και ο γιατρός που ακριβώς βρίσκεται και έτσι ξέρω πότε ρίχνει μπουνιτσες και ποτε κλωτσιές.πριν όλα μαζί.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Diavolitsa είπε:

Αληθεια? Και γω λεω αντε τωρα που το ξεκινησα θα φτιαξει η κατασταση...τουλαχιστον να μη σπανε...τον πονο θα κανω υπομονη! Δεν εμεινε και πολυ ακομα...

Ναι δεν εμεινε πολλη εσενα μπορει να σ κανει δουλεια τι να πω! Εμενα τπτ ευτυχως δοξα τον Θεο ακομα δεν εσπασα αλλα εχω την εντυπωση οτι κουνιουντε κανα δυο! Μακαρι να την βγαλω καθαρη μεχρι το τελος!

 

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα!!!!!!!!!Μόλις ηρέμησε ο μπέμπης.εδω και 1μιση ώρα έριχνε κάτι καλές.μου είπε και ο γιατρός που ακριβώς βρίσκεται και έτσι ξέρω πότε ρίχνει μπουνιτσες και ποτε κλωτσιές.πριν όλα μαζί.

Εμεις συννενοουμαστε κ ησυχη να ειναι χαιδευω με το δαχτυλο την κοιλια οχι πολλη απαλα να το νιωσει και σε κατι δευτερολεπτα αντιδραει κ χτυπαει κ αυτη απο μεσα ασε τρελαθηκε η μαμα μ χθες που της το εδειξα!! Αλλα τωρα κλωτσαει μονη της δεν εχει αναγκη....σε 2εβδομαδες π εχω ραντεβου θα τον ρωτησω κ εγω π ειναι τι γιατι την νιωθω σε 3διαφορετικα σημεια ταυτοχρονα!:P ευτυχως με αφησε να κοιμηθω το βραδυ ειχα να κοιμηθω 3βραδυα τωρα ας κλωτσησει οσο θελει δεν εχω θεμα! Και κατι αλλο τωρα την νιωθω κ ορθια προχθες επλενα τα πιατα κ δινει μια κλωτσια μ εφυγε το ποτηρι απο τα χερια!!:P

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι δεν εμεινε πολλη εσενα μπορει να σ κανει δουλεια τι να πω! Εμενα τπτ ευτυχως δοξα τον Θεο ακομα δεν εσπασα αλλα εχω την εντυπωση οτι κουνιουντε κανα δυο! Μακαρι να την βγαλω καθαρη μεχρι το τελος!

 

Εμεις συννενοουμαστε κ ησυχη να ειναι χαιδευω με το δαχτυλο την κοιλια οχι πολλη απαλα να το νιωσει και σε κατι δευτερολεπτα αντιδραει κ χτυπαει κ αυτη απο μεσα ασε τρελαθηκε η μαμα μ χθες που της το εδειξα!! Αλλα τωρα κλωτσαει μονη της δεν εχει αναγκη....σε 2εβδομαδες π εχω ραντεβου θα τον ρωτησω κ εγω π ειναι τι γιατι την νιωθω σε 3διαφορετικα σημεια ταυτοχρονα!:P ευτυχως με αφησε να κοιμηθω το βραδυ ειχα να κοιμηθω 3βραδυα τωρα ας κλωτσησει οσο θελει δεν εχω θεμα! Και κατι αλλο τωρα την νιωθω κ ορθια προχθες επλενα τα πιατα κ δινει μια κλωτσια μ εφυγε το ποτηρι απο τα χερια!!:P

Χαχαχαχαχα το σκατουλι.εμενα από τη β επιπέδου άλλαξε θέση.ειχε το κεφάλι Αριστερά και τώρα έχει το κεφάλι δεξιά και ψηλά και τα πόδια Αριστερά.ασε που με χτυπάει πανω απο τον αφαλό.απλα Δεν υπάρχει. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , loyloy είπε:

Χαχαχαχαχα το σκατουλι.εμενα από τη β επιπέδου άλλαξε θέση.ειχε το κεφάλι Αριστερά και τώρα έχει το κεφάλι δεξιά και ψηλά και τα πόδια Αριστερά.ασε που με χτυπάει πανω απο τον αφαλό.απλα Δεν υπάρχει. 

Εχω την εντυπωση οτι εχθες το βραδυ ειχε λοξυγγα γιατι εκανε ενα επαναλαμβανομενο οχι χτυπημα σαν κατι αλλο κ κρατησε αρκετη ωρα στο σημειο του αφαλου!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχω την εντυπωση οτι εχθες το βραδυ ειχε λοξυγγα γιατι εκανε ενα επαναλαμβανομενο οχι χτυπημα σαν κατι αλλο κ κρατησε αρκετη ωρα στο σημειο του αφαλου!

Σα γαργαλημα ελαφρύ Μήπως?παθαίνω κάτι τέτοιο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγκυουλες μου τι κανετεεεε...!! Χαθηκα λιγο γιατι ειχαμε φιλοξενουμενους και έφυγαν σήμερα...!!! Μια ερώτησηηηη...  Εχετε κάνει καμπυλη σακχαρου??  Εγω εκανα χθες και πηρα σήμερα τα αποτελέσματα και προβληματιστηκα...  Αρχες Σεπτέμβρη εχω ραντεβού με τον γυναικολογο μου να του τα δειξω...  Το οριο είναι 153 mg/dl και εχω 157 mg/dl...  Εχει καμια το αντίστοιχο??? 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.εγω την επόμενη βδομάδα Έχω.παρε ενα τηλ το γιατρό σου να του πεις Αύριο γτ λογικά θα χρειαστείς διαβητολογο για να σου βγάλει διατροφή .μη φοβάσαι.εζω ακούσει περιπτώσει με 200 και και όλα πήγαν καλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katerinaki... 11 είπε:

Εγκυουλες μου τι κανετεεεε...!! Χαθηκα λιγο γιατι ειχαμε φιλοξενουμενους και έφυγαν σήμερα...!!! Μια ερώτησηηηη...  Εχετε κάνει καμπυλη σακχαρου??  Εγω εκανα χθες και πηρα σήμερα τα αποτελέσματα και προβληματιστηκα...  Αρχες Σεπτέμβρη εχω ραντεβού με τον γυναικολογο μου να του τα δειξω...  Το οριο είναι 153 mg/dl και εχω 157 mg/dl...  Εχει καμια το αντίστοιχο??? 

Την επόμενη βδομάδα εγω θα κάνω! Να σε ρωτήσω... Πριν που έκανες καθε μήνα εξετάσεις αίματος ειχες ζάχαρο ανεβασμένο;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα εγκυουλες Μου!!!!!!!Πως πάτε από ύπνο?Εμείς εδώ έτσι κι έτσι.δεν με αφήνει να βολευτω. Από όπου και να γυρίσω τσουπ ρίχνει ξύλο.απο τη μια νυστάζω από την άλλη χαμογελάω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα εγκυουλες Μου!!!!!!!Πως πάτε από ύπνο?Εμείς εδώ έτσι κι έτσι.δεν με αφήνει να βολευτω. Από όπου και να γυρίσω τσουπ ρίχνει ξύλο.απο τη μια νυστάζω από την άλλη χαμογελάω.

Καλωσηρθες στο κλαμπ των αυπνων! Κλωτσια εδω κλωτσια εκει κλωτσια και παραπερα!:P αυτο το χαμογελο το εχω κ εγω εχθες πρεπει να κλωτσουσε στον αφαλο και σημερα με ποναει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα εγκυουλες Μου!!!!!!!Πως πάτε από ύπνο?Εμείς εδώ έτσι κι έτσι.δεν με αφήνει να βολευτω. Από όπου και να γυρίσω τσουπ ρίχνει ξύλο.απο τη μια νυστάζω από την άλλη χαμογελάω.

Καλημερα loyloyka! Εγω πλεον κοιμαμαι, λιγο στην αρχη παιδευομαι μεχρι να βρω τη θεση που θα με βολευει και μενα και τη μπεμπα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλωσηρθες στο κλαμπ των αυπνων! Κλωτσια εδω κλωτσια εκει κλωτσια και παραπερα!:P αυτο το χαμογελο το εχω κ εγω εχθες πρεπει να κλωτσουσε στον αφαλο και σημερα με ποναει!

Αφαλό Είσαι ακομα?εμένα ρίχνει και πιο ψηλά.τα πλευρά μου πονάνε πολύ.με περιποιείται ο μικρούλης μου για τα καλα.

@Diavolitsa μου μετα απο κόπο βρίσκουμε το σημείο που βολεύει αλλά Όταν σηκώνομαι για τουαλέτα μες στη νύχτα ξαναξεκιναει και πάει λέγοντας.ροχαλιζει και ο γλυκούλης από δίπλα και καταλαβαίνεις.και οι 2 άντρες μου δεν με αφήνουν σε ησυχία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , loyloy είπε:

Αφαλό Είσαι ακομα?εμένα ρίχνει και πιο ψηλά.τα πλευρά μου πονάνε πολύ.με περιποιείται ο μικρούλης μου για τα καλα.

 

Οχι κλωτσιες ριχνει συνηθως κατω απο το στηθος αλλα εχθες τοοοοοοση κινηση και χτυπουσε παντου σημερα με ποναει η περιοχη εκει γυρω γυρω! Χαλαλι τι να κανουμεε!!!:wub: Ευτυχως ο αντρας μ κοιμαται σαν πουλακι!!! Κυριολεκτικα μερικες φορες νομιζω δεν ανασαινει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...