Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , Dimitra K είπε:

Καλησπερα σε ολες!Εχω ανχωθει πολυ σημερα γιατι δεν εχω ακουσει τη μπεμπα απο εχθες στις 11 το βραδυ  ενω το συνιθισμενο μ ειναι να κλωτσαει πιο εντονα το βραδυ 11-1 κ το πρωι με το που ξυπνησω.Βεβαια τωρα σχολασα απ τη δουλεια οπου στεκομαι ορθια κ ποτε δε τη νιωθω.Εχει συμβει σε καμια κοπελα να μην ακουσει το μωρο μια ολοκληρη μερα???!Τωρα ξαπλωσα κ εχω επικεντρωθει μηπως κ νιωσω κατι..πφφφ...

Αχ αυτα τα αγχη δεν θα σταματησουνε ποτε το βλεπω εγω.... στημ αρχη για να ακουσουμε καρδια μετα να ειναι ολα καλα στην αυχενικη μετα να πανε ολα καλα στην β επιπεδου τωρα αγχωνομαστε επειδη δεν τα αισθανομαστε μετα πως θα γεννησουμε μετα αν θα τρωνε οπως πρεπει αν θα κοιμουντε οπως πρεπει αν περνουν βαρος τι τους φταει και κλαινε...αφηστε την βλεπω εγω την δουλεια θα γινω αγχωδης κ υστερικη οχι οτι τωρα δεν ειμαι....:P μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου απλα βολευτηκε οπως ειπε και η @nanoula90 ξαπλωσε και θα το ακουσεις το μπεμπεκι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσι μ σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Προσπαθω να ηρεμησω εφαγα κ σοκολατα κ τιποτα.Την κουνησα κ ελαφρα με το χερι οπως την κουναει ο γιατρος οταν παω για υπερηχο κ τιποτα παλι.Κουραστηκα πολυ χθες στη δουλεια ημουν πολυ ωρα ορθια κ ενιωσα τραβηγμα στις σαλπιγγες γι αυτο εχω ανχωθει τοσο.Μ ερχεται να σταματησω απ τη δουλεια τωρα εχω νευριεασει με τον εαυτο μου που ενιωσα ενοχληση κ συνεχισα να πουλαω αντι να παω να κατσω κατω.Θα τρελαθω αν εχει παθει κατι!πηρα το γιατρο πριν λιγο κ δεν με καθυσηχασε μπορω να πω γιατι μ ειπε αν δεν την ακουσω μεχρι το βραδυ να τον παρω παλι!!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitra K είπε:

Κοριτσι μ σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Προσπαθω να ηρεμησω εφαγα κ σοκολατα κ τιποτα.Την κουνησα κ ελαφρα με το χερι οπως την κουναει ο γιατρος οταν παω για υπερηχο κ τιποτα παλι.Κουραστηκα πολυ χθες στη δουλεια ημουν πολυ ωρα ορθια κ ενιωσα τραβηγμα στις σαλπιγγες γι αυτο εχω ανχωθει τοσο.Μ ερχεται να σταματησω απ τη δουλεια τωρα εχω νευριεασει με τον εαυτο μου που ενιωσα ενοχληση κ συνεχισα να πουλαω αντι να παω να κατσω κατω.Θα τρελαθω αν εχει παθει κατι!πηρα το γιατρο πριν λιγο κ δεν με καθυσηχασε μπορω να πω γιατι μ ειπε αν δεν την ακουσω μεχρι το βραδυ να τον παρω παλι!!

Κοριτσι μου γεια σου! Ειδα τυχαια την αναρτηση σου! Ειμαι απο τις μσνουλες Νοεμβριου...Πηρα το θαρρος να σ γραψω γιατι αυτο το εχω παθει κ εγω για πολλες ωρες! Προσπαθησε να ηρεμησεις γιατι εμενα οταν ειμαι σε κατασταση πανικου δεν κουναει...Φαε σοκολατα και μεινε ξαπλωμενη!! Θα την ακουσεις μολις χαλαρωσεις λιγο!!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Κοριτσι μ σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Προσπαθω να ηρεμησω εφαγα κ σοκολατα κ τιποτα.Την κουνησα κ ελαφρα με το χερι οπως την κουναει ο γιατρος οταν παω για υπερηχο κ τιποτα παλι.Κουραστηκα πολυ χθες στη δουλεια ημουν πολυ ωρα ορθια κ ενιωσα τραβηγμα στις σαλπιγγες γι αυτο εχω ανχωθει τοσο.Μ ερχεται να σταματησω απ τη δουλεια τωρα εχω νευριεασει με τον εαυτο μου που ενιωσα ενοχληση κ συνεχισα να πουλαω αντι να παω να κατσω κατω.Θα τρελαθω αν εχει παθει κατι!πηρα το γιατρο πριν λιγο κ δεν με καθυσηχασε μπορω να πω γιατι μ ειπε αν δεν την ακουσω μεχρι το βραδυ να τον παρω παλι!!

Μην αγχωνεσαι κοριτσι μου. Μια χαρα θα ναι η μπεμπουλα σου. Κ σιγουρα δεν παθαινουν κατι με το να δουλευει η μαμα ακομα κ αν κουραζεται. Ειναι γερα εκει μεσα ριζωμενα. Ενταξει καλο ειναι βεβαια να μην κουραζεσαι τοσο πολυ, να κανεις συχνα διαλειμματα. Προς το παρον αλλαζε θεσεις, πιες παγωμενο νερο και προσπαθησε να χαλαρωσεις κ θα δεις πως θα την νιωσεις. Ισως να εχει αλλαξει θεση κ βολευτηκε οπως ειπα κ πριν. Διαφορετικα, αν ειναι να τρελαθεις πηγαινε σε καποιο εφημερευων νοσοκομειο κ πες να σου κανουν υπερηχο γτ δεν νιωθεις τη μπεμπα, αν δεν μπορεις να πας στο γιατρο σου λογω ΣΚ. Οπως κ να χει μην αγχωνεσαι, ειμαι σιγουρη πως ειναι μια χαρα.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Dimitra K κοριτσάκι μην αγχώνεσαι και άκου τον γιατρό σου,χαλάρωσε και θα την ακούσεις την μπουμπου σου,όσο είσαι αγχωμένη δεν θα κουνιέται,.Ολα καλά θα είναι!


gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Dimitra K  σε καταλαβαίνω αλλά προσπάθησε Να μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου! Το έχω πάθει και μάλιστα δύο μέρες συνεχόμενες! είχα και εγώ αγχωθεί ό,τι και να έκανα δεν την ένιωθα καθόλου! Ειμαι τόσο αγχωτικη που με ταράζει ακόμα και όταν κουνιέται πολύ πολύ!! Σκέφτομαι τι έχει πάθει το κορίτσακι μου και έχει αναστατωθει!! 

Link to comment
Share on other sites

@Dimitra K τι εγινε κοπελα μου; το ακουσες το μπεμπακι σου; 

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε; Εγω ξαπλωσα να κανω λιγο νανι το μεσημερι αλλα η μπεμπαρα ειχε αλλα σχεδια κλωτσουσε απο εδω κλωτσουσε απο εκει κ δεν καταφεραμε να βολευτουμε πουθενα δεν πηραζει ομως....ξαπλωσα κατα τις 7π ηρεμησε!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Καλησπερα σε ολες!Εχω ανχωθει πολυ σημερα γιατι δεν εχω ακουσει τη μπεμπα απο εχθες στις 11 το βραδυ  ενω το συνιθισμενο μ ειναι να κλωτσαει πιο εντονα το βραδυ 11-1 κ το πρωι με το που ξυπνησω.Βεβαια τωρα σχολασα απ τη δουλεια οπου στεκομαι ορθια κ ποτε δε τη νιωθω.Εχει συμβει σε καμια κοπελα να μην ακουσει το μωρο μια ολοκληρη μερα???!Τωρα ξαπλωσα κ εχω επικεντρωθει μηπως κ νιωσω κατι..πφφφ...

Το παθα πριν μια βδομάδα.ασε είχα χεστει από το φόβο μου.μην ανησυχείς.αυριπ θα δώσει το παρόν.

πρίν από 45 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Dimitra K τι εγινε κοπελα μου; το ακουσες το μπεμπακι σου; 

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε; Εγω ξαπλωσα να κανω λιγο νανι το μεσημερι αλλα η μπεμπαρα ειχε αλλα σχεδια κλωτσουσε απο εδω κλωτσουσε απο εκει κ δεν καταφεραμε να βολευτουμε πουθενα δεν πηραζει ομως....ξαπλωσα κατα τις 7π ηρεμησε!:wub:

Έχει και σένα άποψη πως να να ξαπλώσεις  Ε?Και εγώ μια από τα ίδια.ειδικα χτες το βράδυ είχε πολύ κίνηση Αφού να φανταστείς καθόμασταν με τον άντρα μου και είχε το χέρι του στη κοιλιά που χτύπαγε και μας πήρε έτσι ο ύπνος.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , loyloy είπε:

 

Έχει και σένα άποψη πως να να ξαπλώσεις  Ε?Και εγώ μια από τα ίδια.ειδικα χτες το βράδυ είχε πολύ κίνηση Αφού να φανταστείς καθόμασταν με τον άντρα μου και είχε το χέρι του στη κοιλιά που χτύπαγε και μας πήρε έτσι ο ύπνος.

Εμενα δεν χρειαζεται πλεον να βαζει το χερι σηκωνω την μπλουζα κ το βλεπουν οσοι καθονται γυρω μου! Ολοκληρα κυμματα!:lol: Ναι το βραδυ κοιμαμαι οπως βολευει την μπεμπα οχι οπως βολευομαι εγω αλλιως το μερος της κοιλιας π ακουμπαει το στρωμα νομιζεις θα βγει εξω χερι ποδι οτι με χτυπαει εκεινη την ωρα!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γλυκα σας ευχαριστω ολες τοσο πολυ για τη στηρηξη κ την εμψυχωση τωρα ειδα ολα τα μνμτα μαζεμενα γιατι πριν δεν ειχα κουραγιο να κανω τιποτα! ειχα παραδωθει στο καναπε κ γκρινιαζα πολυ!Αλλα επεμενε ο αντρας μ να σηκωθω να βγουμε εξω κ τωρα που γυρισαμε επιτελους ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ!!!κ τωρα δινει συνεχεια!!Παναγια μου τι τρομαρα ηταν αυτη τοσο δεν ειχα φοβηθει ουτε τους πρωτους μηνες που μεχρι να παω στο επομενο ραντεβου ελεγα τωρα υπαρχει μωρο.. δεν υπαρχει...Απο τη μερα που την ενιωσα εχω μετρο συγκρησης κ ετσι τα ειδα ολα σημερα!!ευχομαι να μη ξανασυμβει σε καμια!!

  • Μου αρέσει 5

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμενα δεν χρειαζεται πλεον να βαζει το χερι σηκωνω την μπλουζα κ το βλεπουν οσοι καθονται γυρω μου! Ολοκληρα κυμματα!:lol: Ναι το βραδυ κοιμαμαι οπως βολευει την μπεμπα οχι οπως βολευομαι εγω αλλιως το μερος της κοιλιας π ακουμπαει το στρωμα νομιζεις θα βγει εξω χερι ποδι οτι με χτυπαει εκεινη την ωρα!

Ελα ρε.καλα Εσύ είσαι και αδυνατούλα.μινιον.λογικό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , loyloy είπε:

Ελα ρε.καλα Εσύ είσαι και αδυνατούλα.μινιον.λογικό. 

Ναι ειναι λογικο....ωρες ωρες νομιζω φταει κ ποσο μικρη κοιλιτσα εχει η καθεμια... για να φαινεται ετσι εντονα!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Κοριτσια μου γλυκα σας ευχαριστω ολες τοσο πολυ για τη στηρηξη κ την εμψυχωση τωρα ειδα ολα τα μνμτα μαζεμενα γιατι πριν δεν ειχα κουραγιο να κανω τιποτα! ειχα παραδωθει στο καναπε κ γκρινιαζα πολυ!Αλλα επεμενε ο αντρας μ να σηκωθω να βγουμε εξω κ τωρα που γυρισαμε επιτελους ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ!!!κ τωρα δινει συνεχεια!!Παναγια μου τι τρομαρα ηταν αυτη τοσο δεν ειχα φοβηθει ουτε τους πρωτους μηνες που μεχρι να παω στο επομενο ραντεβου ελεγα τωρα υπαρχει μωρο.. δεν υπαρχει...Απο τη μερα που την ενιωσα εχω μετρο συγκρησης κ ετσι τα ειδα ολα σημερα!!ευχομαι να μη ξανασυμβει σε καμια!!

Μπράβο κοριτσάκι,όλα καλά με την μπουμπου σου!Λογικο να αγχωθείς,τώρα όλα καλά!:wub:

Καλημέρα σας κοριτσάκια!Καλη Κυριακή σε όλες!

  • Μου αρέσει 2

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...