Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Ioio είπε:

Τις κλωτσιές απόλαυσε τες τώρα, στην επόμενη εγκυμοσύνη, τρέχεις με το πρώτο, δουλειές σπιτιού και μαγείρεμα κλπ. Δεν προλαβαίνεις να ευχαριστηθεις τόσο την εγκυμοσύνη.

Συμφωνώ απόλυτα!!! Αν και εμένα ο μικρός μου συμμετέχει κι αυτός, βάζει το χεράκι στην κοιλιά, την φιλάει μιλάει στα αδερφάκια του....!!! Όταν βγουν δεν ξέρω τι θα κανει χάχαχαχα!!! 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Συμφωνώ απόλυτα!!! Αν και εμένα ο μικρός μου συμμετέχει κι αυτός, βάζει το χεράκι στην κοιλιά, την φιλάει μιλάει στα αδερφάκια του....!!! Όταν βγουν δεν ξέρω τι θα κανει χάχαχαχα!!! 

Αχ, τί γλυκούλης!!! 

Το σοκ του πρώτου καιρού το σκέφτομαι κι εγώ....  

Σε λίγο καιρό θα συνηθίσουν και δεν θα θυμούνται πώς ήταν χωρίς τα αδερφάκια τους.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ioio είπε:

Αχ, τί γλυκούλης!!! 

Το σοκ του πρώτου καιρού το σκέφτομαι κι εγώ....  

Σε λίγο καιρό θα συνηθίσουν και δεν θα θυμούνται πώς ήταν χωρίς τα αδερφάκια τους.

Μακάρι να είναι έτσι πάντως κι εγώ πολύ φοβάμαι ότι θα έχουμε δύσκολη προσαρμογή, είναι δύσκολο παιδακι γενικά ο δικός μου και αντιδραστικός αρκετά... Πόσο είναι το δικό σου??? Αγοράκι η κοριτσάκι?? 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια να ρωτησω...εσεις εχετε προβλημα με τα δοντια σας τωρα στην εγκυμοσυνη? Εκτος του οτι μονιμα ματωνουν και με πονανε τα ουλα σημερα μου εσπασε δευτερη φορα μεσα στην εγκυμοσυνη δοντι και πολυ εχω στεναχωρεθει! Θα μεινω χωρις δοντια στο τελος το βλεπω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Ρε κοριτσια να ρωτησω...εσεις εχετε προβλημα με τα δοντια σας τωρα στην εγκυμοσυνη? Εκτος του οτι μονιμα ματωνουν και με πονανε τα ουλα σημερα μου εσπασε δευτερη φορα μεσα στην εγκυμοσυνη δοντι και πολυ εχω στεναχωρεθει! Θα μεινω χωρις δοντια στο τελος το βλεπω!

Κι εγώ έχω θέμα με τα ούλα κυρίως... Ματωνουν πολύ εύκολα και όσον αφορά τα δόντια πονάνε αρκετά στο βούρτσισμα αλλά και γενικά όταν τρώω... Κομματι κρέας ας πουμε δεν μπορω να φάω με τίποτα.... Μάλλον με το ασβέστιο έχει να κάνει... Ρώτησες μήπως τον γιατρό σου??? Εγώ ακόμη όχι... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Ρε κοριτσια να ρωτησω...εσεις εχετε προβλημα με τα δοντια σας τωρα στην εγκυμοσυνη? Εκτος του οτι μονιμα ματωνουν και με πονανε τα ουλα σημερα μου εσπασε δευτερη φορα μεσα στην εγκυμοσυνη δοντι και πολυ εχω στεναχωρεθει! Θα μεινω χωρις δοντια στο τελος το βλεπω!

Εμένα πονάνε τα ούλα.υποφερουν ώρες ώρες και ματώνουν.αλλα.μεχρι εκεί.σου Σπάσε?Πως το κατάφερες?

@Ioio Είμαι μόνη Κέρκυρα.βοηθεια Δεν εχω άρα τρέχω και πάλι.απλα Έχω προς το παρόν τη πολυτέλεια του χρόνου και τα κανψ με το πάσο μου σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Ρε κοριτσια να ρωτησω...εσεις εχετε προβλημα με τα δοντια σας τωρα στην εγκυμοσυνη? Εκτος του οτι μονιμα ματωνουν και με πονανε τα ουλα σημερα μου εσπασε δευτερη φορα μεσα στην εγκυμοσυνη δοντι και πολυ εχω στεναχωρεθει! Θα μεινω χωρις δοντια στο τελος το βλεπω!

Κοριτσι μου εμενα ματωνουν σε καθε βουρτσισμα, κ τα νιωθω κ περισσοτερο ευαισθητα. Για σπασιμο μου χε φυγει απ την αρχη της εγκυμοσυνης ενα πολυ μικρο κομματακι απο μπροστινο δοντι, αλλα δεν πολυφαινεται. Ομως εφταιγα γιατι κοπανησα το ποτηρι που πηγα να πιω νερο στο δοντι:oops:, ηταν 4 τα ξημερωματα κ ειχα σηκωθει για τουαλετα κ να πιω νερο. Οποτε δεν νομιζω οτι εφταιγαν συμπτωματα της εγκυμοσυνης σε αυτο, αλλα η ατσουμπαλια μου.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Τον ρωτησα το γιατρο την περασμενη βδομαδα που πηγα και μου εδωσε ασβεστιο αλλα ηταν αργα, παει το δοντι και να δω τωρα πως θα το φτιαξω! Ενα κομματι κεικ πηγα να φαω και εσπασε! Καλα με το κρεας υποφερω και γω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Τον ρωτησα το γιατρο την περασμενη βδομαδα που πηγα και μου εδωσε ασβεστιο αλλα ηταν αργα, παει το δοντι και να δω τωρα πως θα το φτιαξω! Ενα κομματι κεικ πηγα να φαω και εσπασε! Καλα με το κρεας υποφερω και γω!

Έλα ρε.φσινεται πολύ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Μακάρι να είναι έτσι πάντως κι εγώ πολύ φοβάμαι ότι θα έχουμε δύσκολη προσαρμογή, είναι δύσκολο παιδακι γενικά ο δικός μου και αντιδραστικός αρκετά... Πόσο είναι το δικό σου??? Αγοράκι η κοριτσάκι?? 

2,5 και κοριτσάκι, γενικά, βολικό παιδί, αλλά τώρα περνάει φάση με νεύρα και αναρωτιέμαι, αν είναι επειδή της έχουμε πει ότι θα αποκτήσει αδερφάκι ή έτσι και αλλιώς.

Ο δικός σου, πόσο είναι; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ioio είπε:

2,5 και κοριτσάκι, γενικά, βολικό παιδί, αλλά τώρα περνάει φάση με νεύρα και αναρωτιέμαι, αν είναι επειδή της έχουμε πει ότι θα αποκτήσει αδερφάκι ή έτσι και αλλιώς.

Ο δικός σου, πόσο είναι; 

Καλημέρα!!!!! Εμένα ο δικός μου τον Οκτώβρη θα γίνει 3, αυτά τα νεύρα που λες εμείς τα έχουμε σε μόνιμη βάση, πολλές εκρήξεις θυμού γενικά, να φανταστείς από μικρός μου βαρουσε το κεφάλι στο πάτωμα και τέτοια, τώρα ευτυχώς αυτό το έκοψε αλλά και πάλι κάνει διάφορα.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Χαχαχαχαχαχα! Οχι ευτυχως ειναι πισω αλλα αν πριν πονουσα μια οταν ετρωγα τωρα δε μπορω να μασησω τπτ!

Ωχχχχχχ .υπομονή μέχρι να γεννήσεις.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια καλημερα....τι κανουν τσ μπεμπεκια κλωτσανε κλωτσανε;;; Εμεις πολλη! 

Βλεπω μιλατε για δοντια αφηστε δραμα η κατασταση....ηταν απο πριν ευαισθητα τωωωρααα πονανε ολα,τα ουλα ματωνουν συνεχεια εχω παρει μια μαλακη οδοντοβουρτσα ειδικη αλλα κ παλι ματωνουν! Υπομονη ασβεστιο περνω τπτ δεν κανει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Kοριτσια καλημερα....τι κανουν τσ μπεμπεκια κλωτσανε κλωτσανε;;; Εμεις πολλη! 

Βλεπω μιλατε για δοντια αφηστε δραμα η κατασταση....ηταν απο πριν ευαισθητα τωωωρααα πονανε ολα,τα ουλα ματωνουν συνεχεια εχω παρει μια μαλακη οδοντοβουρτσα ειδικη αλλα κ παλι ματωνουν! Υπομονη ασβεστιο περνω τπτ δεν κανει!

Αληθεια? Και γω λεω αντε τωρα που το ξεκινησα θα φτιαξει η κατασταση...τουλαχιστον να μη σπανε...τον πονο θα κανω υπομονη! Δεν εμεινε και πολυ ακομα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...