Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Ioio είπε:

Σκέφτομαι λίγο τις θερμίδες, δεν θέλω να ξεφύγω από τώρα, γιατί στο τρίτο τρίμηνο μπαίνουν τα κιλά εύκολα.

Μια φορά δεν θα γίνει τπτ μωρέ.μια παρασπονδια Αφού το μωρό θέλει γλυκό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , loyloy είπε:

Μια φορά δεν θα γίνει τπτ μωρέ.μια παρασπονδια Αφού το μωρό θέλει γλυκό.

Αχ, με ξεσηκωσες, το απόγευμα θα τρέχω τον άντρα μου, στη βάφλα την καλή :cool:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ioio είπε:

Αχ, με ξεσηκωσες, το απόγευμα θα τρέχω τον άντρα μου, στη βάφλα την καλή :cool:

Καλά θα κανει ς!! !!!!!!με μια φορά δεν πειράζει μωρέ.και λίγες έξτρα θερμίδες μια στις τόσες Δεν πειράζει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Σεβη93 είπε:

ναι το διαβασα οπως και η Α η β12 χρειαζεται αν εχεις χαμηλη κι εγω που δεν τρωω κρεας παιρνω

κοριτσι μου βιταμινη Α στην εγκυμοσυνη απαγορευετε!!! κανει τερατογενεσεις.... γιαυτο απαγορευουν κ το συκωτι στην εγκυμοσυνη. γενικα οτι σκευασμα περνεις να ειναι μονο εγκυμοσυνης κ οχι απλες πολυβιταμινες κυκλοφορουν ενα σωρο σκευασματα που ειναι προσεγμενα σε δοσολογιες ειδικα για εγκυμοσυνη. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Είσαι και μερακλου.ξεχνα το αλκοόλ.ουτε γουλιά Δεν θα πιω.ευτυχως που υπάρχουν και οι μπύρες χωρίς αλκοόλ  Έτσι για να κοροϊδεύουμε τον εαυτό μας σε καμια βόλτα.

Βρε θα καταλήξω σε χυμούς κ non alcohol cocktails... Ερχεται κ καλοκαίρι κ θα. Σκαμε... Θα βρουμε λύσεις! Δεν γίνεται!!! 

1 ώρα πρίν, Ioio είπε:

Εμένα οι μπύρες χωρίς αλκοόλ μου έφερναν αναγουλα - στην προηγούμενη εγκυμοσύνη, προτιμώ ένα αναψυκτικό ή μια σοκολάτα, οταν θα βγω. Επίσης, πρόσεχε γιατί οι περισσότερες μπύρες χωρίς αλκοόλ έχουν λίγο. Νομίζω ότι μόνο η Άμστελ δεν έχει καθόλου. Αν εντοπίσει κάποιο κορίτσι και άλλη εταιρεία, ας ενημερώσει. :)

 

 

Να πω την αμαρτία μου, ονειρεύομαι βάφλες με παγωτό και γενικά παγωτό, μιαμ μιαμ

Να πω κ εγώ την αμαρτία μ... Παγωτό σκεφτηκα προχθές κ μ εφερε ο άντρας μ ενα 2κιλό.... Φυσικα μόνο κανα 2 κουταλιές εφαγα δεν γίνεται παραπάνω  :( αλλα το χω σε περίπτωση ανάγκης.... Χαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Βρε θα καταλήξω σε χυμούς κ non alcohol cocktails... Ερχεται κ καλοκαίρι κ θα. Σκαμε... Θα βρουμε λύσεις! Δεν γίνεται!!! 

Τα virgin τα κοκτέιλ είναι πολύ νόστιμα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Cath3rine είπε:

 Με τι είναι αυτα;;; 

ειναι τα κανονικά κοκτέιλ απλα δε βαζουνε αλκοολ, θα βαλουνε -αναλογα ποιο θα επιλεξεις- λάιμ, δυόσμο -για μοχίτο πχ- φραουλες, σιροπι -για μαργαριτα φραουλα πχ-, και αντι για αλκοολ βαζουνε χυμό ή σιρόπι αναλογα τι ταιριαζει στο εκαστοτε κοκτέιλ. γενικα πολύ τονικ, χυμοι, σιροπι και φρεσκα φρουτα περιλαμβανουνε τα virgin coctail

  • Μου αρέσει 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ναντια δε είπε:

Ποσα κιλα εχεις παρει και σε πια εβδομαδα εισαι?? 

Αύριο θα μπω στην 7η.με το τικερακι έχω μια βδομάδα απόκλιση.ξεκινησα με 54 και είμαι 53.το κανονικό μου βέβαια είναι 50.ειχα πάρει 4 κιλακια πριν.αλλα δεν πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , elise είπε:

ειναι τα κανονικά κοκτέιλ απλα δε βαζουνε αλκοολ, θα βαλουνε -αναλογα ποιο θα επιλεξεις- λάιμ, δυόσμο -για μοχίτο πχ- φραουλες, σιροπι -για μαργαριτα φραουλα πχ-, και αντι για αλκοολ βαζουνε χυμό ή σιρόπι αναλογα τι ταιριαζει στο εκαστοτε κοκτέιλ. γενικα πολύ τονικ, χυμοι, σιροπι και φρεσκα φρουτα περιλαμβανουνε τα virgin coctail

Αντε;;  πρωτη φορα το ακουω... Καλη φάση... Θα δοκιμάσω! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Ioio είπε:

Τα virgin τα κοκτέιλ είναι πολύ νόστιμα!!!!

 

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

Αντε;;  πρωτη φορα το ακουω... Καλη φάση... Θα δοκιμάσω! 

κοριτσια φρεσκους χυμους στιμενους οχι απεξω τα βαζουν τα φρουτα στους αποχυμωτες με την φλουδα! Κ φυσικα δεν ξερεις ποσο καλα τα εχουν πλυνει. μονο συσκευασμενους χυμους. χα χα χα σας τα λεω γιατι κ εγω τ ανακαλυπτα σιγα σιγα κ δεν ηξερα τι να αποφυγω στην αρχη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , loyloy είπε:

Αύριο θα μπω στην 7η.με το τικερακι έχω μια βδομάδα απόκλιση.ξεκινησα με 54 και είμαι 53.το κανονικό μου βέβαια είναι 50.ειχα πάρει 4 κιλακια πριν.αλλα δεν πειράζει.

Και εγω με 53 κιλα ξεκινησα ειχα 3 κιλα παραπανω τωρα ειμαι 56.5 και αυριο μπαινω 19 ο γιατρος μου εχει πει οτι ειμαι μια χαρα.  Να μην τρως τηγανιτα αναψυκτικαα κ γενικα τυποποιημενα τροφιμα. Να τρως πολλα φρουτα πρωινο και το βραδυ κανενα τοστ η γιαουρτι. Το μεσημερι ετρωγα κανονικο γευμα. Καρδουλα ακουσατε?? 


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...